Warren Kamanzi jest piłkarzem występującym obecnie w Malmo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Waren Kamanzi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Waren Kamanzi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Waren Kamanzi wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.57, a skuteczność strzałów to 8,3%. Waren Kamanzi oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Waren Kamanzi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Waren Kamanzi rozegrał w barwach Toulouse w Pucharze Francji 5 meczów, w Ligue 1 34 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Norwegii. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 1 041 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Waren Kamanzi
Pierwszy transfer Waren Kamanzi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Tromsø do Toulouse za 600 tysięcy euro.
Czy Waren Kamanzi ma kontuzję?
Obecnie Waren Kamanzi ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Malmo.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Waren Kamanzi?
Waren Kamanzi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Waren Kamanzi?
Waren Kamanzi najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Waren Kamanzi?
Wycena 25-letniego Waren Kamanzi według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Waren Kamanzi?
Waren Kamanzi urodził się 11 listopada 2000 w Norwegii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Waren Kamanzi – statystyki
Szczegółowe statystyki Waren Kamanzi w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Malmo oraz reprezentacja Norwegii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Warren Kamanzi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Waren Kamanzi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Waren Kamanzi wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.57, a skuteczność strzałów to 8,3%. Waren Kamanzi oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Waren Kamanzi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Waren Kamanzi w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
2:1 | 30' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
1:2 | 13' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:2 | 1' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Kwi
Koniec
|
Puchar Francji, półfinał
|
4:1 | 14' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
17 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 30. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
12 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 29. kolejka
|
0:4 | 30' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
03 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 28. kolejka
|
3:1 | 23' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
21 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 27. kolejka
|
1:0 | 25' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
15 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 26. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 1 | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Waren Kamanzi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Waren Kamanzi rozegrał w barwach Toulouse w Pucharze Francji 5 meczów, w Ligue 1 34 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Norwegii. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 1 041 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Waren Kamanzi – transfery
W trakcie kariery Waren Kamanzi zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 600 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Malmo 2026 – obecnie
-
Toulouse 2023 – 2026
-
Tromsø 2022 – 2023
-
Rosenborg 2021 – 2022
-
Ranheim 2021 – 2021
-
Rosenborg 2020 – 2021
-
Rosenborg B 2016 – 2020

-
Rosenborg (Youth) 2015 – 2016

-
Strindheim TF Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Waren Kamanzi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 15.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 01.01.2023 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 10.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 14.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 02.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 27.01.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Waren Kamanzi
Pierwszy transfer Waren Kamanzi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Tromsø do Toulouse za 600 tysięcy euro.
Waren Kamanzi – forma
W ostatnich 5 meczach Waren Kamanzi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Waren Kamanzi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Toulouse
2
Lyon
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Strasburg
1
Toulouse
2
Ligue 1, 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Monaco
2
Ligue 1, 31. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
RC Lens
4
Toulouse
1
Puchar Francji, półfinał
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
RC Lens
3
Toulouse
2
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Toulouse
0
Lille
4
Ligue 1, 29. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Toulouse
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
FC Lorient
0
Ligue 1, 27. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Metz
3
Toulouse
4
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Toulouse
(4)
2
Puchar Francji, 1/4 finału
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Toulouse
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Le Havre
2
Toulouse
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Angers
1
Toulouse
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Amiens SC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Auxerre
0
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Brest
0
Toulouse
2
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Toulouse
5
Nicea
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Karne
|
Angers
(5)
1
Toulouse
(6)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Toulouse
0
RC Lens
3
Ligue 1, 17. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Lyon Duchere
1
Toulouse
2
Puchar Francji, 1/64 finału
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Toulouse
3
Ligue 1, 16. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Strasburg
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Lorient
1
Toulouse
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Le Havre
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Toulouse
2
Rennes
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Monaco
1
Toulouse
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Toulouse
4
Metz
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Toulouse
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Toulouse
2
Nantes
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
Toulouse
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Toulouse
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Toulouse
3
Paris Saint Germain
6
Ligue 1, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Toulouse
2
Brest
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Nicea
0
Toulouse
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
3
Ligue 1, 34. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
RC Lens
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Toulouse
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Toulouse
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Lille
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Strasburg
2
Toulouse
1
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
Monaco
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
4
Ligue 1, 24. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Auxerre
2
Toulouse
2
Ligue 1, 21. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Guingamp
2
Puchar Francji, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Montpellier
2
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Lyon
0
Toulouse
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Toulouse
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Monaco
2
Toulouse
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Toulouse
2
Auxerre
0
Ligue 1, 13. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Toulouse
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Toulouse
3
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Angers
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lille
2
Toulouse
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Toulouse
0
Nantes
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Toulouse
0
Brest
3
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Toulouse
3
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
Montpellier
2
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rennes
1
Toulouse
2
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Clermont
0
Toulouse
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Toulouse
2
Lyon
3
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Monaco
1
Toulouse
2
Ligue 1
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
SL Benfica
2
Toulouse
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Reims
2
Toulouse
3
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Karne
|
FC Rouen
(12)
3
Toulouse
(11)
3
Puchar Francji
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Metz
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Toulouse
0
Superpuchar Francji
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Monaco
2
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Toulouse
0
Rennes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
LASK
1
Toulouse
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Royale Union SG
0
Liga Europy
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Lille
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Toulouse
3
Liverpool
2
Liga Europy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Le Havre
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Montpellier
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Liverpool
5
Toulouse
1
Liga Europy
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Toulouse
3
Metz
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Toulouse
2
Clermont
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Strasburg
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Norwegia U-21
1
Szwajcaria U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ajaccio
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
1
Toulouse
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Brest
3
Toulouse
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Reims
1
Puchar Francji
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Toulouse
4
Troyes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
![]()
Lannion
1
Toulouse
7
Puchar Francji
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Tromsø
2
Aalesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ham-Kam
1
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Tromsø
2
jerv
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Tromsø
3
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Strømsgodset
1
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Tromsø
0
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Viking
2
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Tromsø
4
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Valerenga
1
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Lillestrøm
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Kristiansund BK
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Tromsø
3
Sandefjord
0
Eliteserien (Norwegia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Rosenborg
3
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Molde
5
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Sandefjord
2
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
15'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Tromsø
2
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Tromsø
1
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
jerv
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Aalesund
2
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Tromsø
2
Ham-Kam
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fredrikstad
3
Ranheim
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Raufoss
0
Ranheim
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ham-Kam
3
Ranheim
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ranheim
2
Asane
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sandnes ULF
5
Ranheim
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sogndal
1
Ranheim
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Ranheim
4
Sandnes ULF
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Ullensaker/Kisa IL
1
Ranheim
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Ranheim
1
Fredrikstad
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Stjørdals-Blink
1
Ranheim
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Ranheim
1
Start
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Rosenborg
1
Mjondalen
0
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
2
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Mjondalen
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Rosenborg
3
Aalesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Waren Kamanzi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Waren Kamanzi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Waren Kamanzi?
Waren Kamanzi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.57). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Waren Kamanzi – zarobki
Waren Kamanzi gra w Malmo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 550 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Waren Kamanzi w Malmo (2025/26)
| Rocznie | 550 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 46 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Waren Kamanzi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
550 tys. € |
| 2024/25 |
|
240 tys. € |
| 2023/24 |
|
240 tys. € |
| 2022/23 |
|
240 tys. € |
Waren Kamanzi – kontuzje
W trakcie kariery Waren Kamanzi zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Waren Kamanzi
-
Stłuczenie mięśnia
pauzuje od 169 dni
17.05.26Malmo opuszczone: 23 mecze
Czy Waren Kamanzi ma kontuzję?
Obecnie Waren Kamanzi ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Malmo.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Waren Kamanzi – trofea
W trakcie kariery Waren Kamanzi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Waren Kamanzi
Jakie trofea zdobył Waren Kamanzi?
Waren Kamanzi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Toulouse — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Francji — 1 raz.
Waren Kamanzi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Waren Kamanzi wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Waren Kamanzi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Waren Kamanzi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 14.12.2025 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 02.06.2025 | 24 |
|
2 mln € |
| 09.12.2024 | 24 |
|
2 mln € |
| 02.06.2024 | 23 |
|
2 mln € |
| 18.03.2024 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 17.12.2023 | 23 |
|
1 mln € |
| 26.06.2023 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 08.12.2022 | 22 |
|
1 mln € |
| 02.01.2022 | 21 |
|
100 tys. € |
| 30.12.2020 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Waren Kamanzi?
Wycena Waren Kamanzi wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Waren Kamanzi wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.