Xavier Chavalerin
pomocnik #7Xavier Chavalerin jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Xavier Chavalerin
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Xavier Chavalerin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Xavier Chavalerin wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.23, a skuteczność strzałów to 0,0%. Xavier Chavalerin oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Xavier Chavalerin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Xavier Chavalerin rozegrał w barwach Troyes w Pucharze Francji 1 mecz, w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 227 minut. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Xavier Chavalerin
Pierwszy transfer Xavier Chavalerin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Reims do Troyes za 1 milion euro.
Czy Xavier Chavalerin ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Xavier Chavalerin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Xavier Chavalerin to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Xavier Chavalerin?
Xavier Chavalerin ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Xavier Chavalerin?
Xavier Chavalerin najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Xavier Chavalerin?
Wycena 35-letniego Xavier Chavalerin według stanu na październik 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Xavier Chavalerin?
Xavier Chavalerin urodził się 7 marca 1991 w Villeurbanne we Francji. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Xavier Chavalerin – statystyki
Szczegółowe statystyki Xavier Chavalerin w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Troyes. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Xavier Chavalerin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Xavier Chavalerin wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.23, a skuteczność strzałów to 0,0%. Xavier Chavalerin oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Xavier Chavalerin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Xavier Chavalerin w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 28. kolejka
|
5:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
16 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 27. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 26. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 25. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 24. kolejka
|
4:3 | 1' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
16 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 23. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
07 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 22. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Lut
Koniec
|
Puchar Francji, 1/16 finału
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
31 Sty
Koniec
|
Ligue 2, 21. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Xavier Chavalerin w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Xavier Chavalerin rozegrał w barwach Troyes w Pucharze Francji 1 mecz, w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 227 minut. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Xavier Chavalerin – transfery
W trakcie kariery Xavier Chavalerin zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Troyes 2021 – 2026
-
Reims 2017 – 2021
-
Red Star FC 2015 – 2017
-
Tours 2012 – 2015

-
Lyonnais II 2010 – 2012

-
Lyon U19 2008 – 2010

-
Lyon U17 2006 – 2008

-
Olympique Lyon Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Xavier Chavalerin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2021/22 | 28.08.2021 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Xavier Chavalerin
Pierwszy transfer Xavier Chavalerin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Reims do Troyes za 1 milion euro.
Xavier Chavalerin – forma
W ostatnich 5 meczach Xavier Chavalerin zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,03. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Xavier Chavalerin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Mar
Koniec
|
Troyes
5
Dunkerque
1
Ligue 2, 28. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Annecy FC
1
Troyes
2
Ligue 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Clermont
1
Ligue 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Amiens SC
0
Troyes
2
Ligue 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Troyes
4
Pau
3
Ligue 2, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
SC Bastia
0
Troyes
0
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nancy
2
Troyes
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Troyes
2
RC Lens
4
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Le Mans
2
Ligue 2, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Dunkerque
2
Troyes
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Troyes
1
Montpellier
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Troyes
2
Grenoble
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Grenoble
3
Troyes
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
Dunkerque
0
Ligue 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Clermont
0
Troyes
2
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Troyes
0
Ajaccio
0
Ligue 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Pau
0
Troyes
2
Ligue 2, 26. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Troyes
2
SC Bastia
0
Ligue 2, 25. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Martigues
1
Troyes
2
Ligue 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Troyes
1
Brest
2
Puchar Francji, 1/8 finału
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lavallouis
1
Troyes
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Troyes
1
Rennes
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Troyes
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Troyes
3
Metz
0
Puchar Francji, 1/32 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Troyes
4
Martigues
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Grenoble
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Troyes
2
Metz
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
0
Troyes
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Ajaccio
2
Troyes
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Clermont
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Annecy FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Troyes
2
SC Bastia
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Troyes
1
Dunkerque
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Caen
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Concarneau
1
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Pau
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Bordeaux
0
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Valenciennes
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Annecy FC
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Grenoble
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Dunkerque
2
Troyes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Troyes
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rennes
4
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Brest
2
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ajaccio
2
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Toulouse
4
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Brest
2
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Troyes
2
Ligue 1
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Troyes
3
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Troyes
3
Angers
1
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
Troyes
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
3
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Troyes
0
Clermont
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Troyes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Brest
5
Troyes
1
Ligue 1
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Troyes
0
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Brest
1
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Bordeaux
2
Ligue 1
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Lille
2
Troyes
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Troyes
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Troyes
0
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Reims
1
Troyes
2
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Metz
0
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Metz
1
Reims
1
Ligue 1
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Reims
3
Montpellier
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Reims
1
Bordeaux
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Reims
0
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Reims
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Reims
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Strasburg
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Reims
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Reims
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Reims
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Karne
|
Fehérvár FC
(4)
0
Reims
(1)
0
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
0
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Reims
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Reims
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Angers
1
Reims
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Reims
1
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Reims
1
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 9.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Reims
0
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Reims
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rennes
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Reims
1
Dijon FCO
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Reims
0
Monaco
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Reims
2
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Reims
0
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Caen
3
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Reims
0
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Monaco
0
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Reims
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Reims
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Reims
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lille
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Reims
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Reims
1
Monaco
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Reims
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Amiens SC
4
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nicea
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Valenciennes
1
Reims
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Reims
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Nancy
0
Reims
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Reims
3
RC Lens
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Reims
4
Chateauroux
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Clermont
2
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Reims
3
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Brest
0
Reims
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Reims
1
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Niort
1
Reims
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Ajaccio
0
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Reims
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chateauroux
3
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Reims
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Reims
5
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
71'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Lorient
2
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Reims
3
Bourg-en-Bresse 01
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Tours
0
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Reims
2
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Nimes
0
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Valenciennes
0
Red Star FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Troyes
3
Red Star FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
0
![]()
GFC Ajaccio
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Tours
3
Red Star FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Niort
2
Red Star FC
3
Ligue 2
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Red Star FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Red Star FC
2
Valenciennes
2
Ligue 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Xavier Chavalerin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.03.
W ostatnich 10 meczach Xavier Chavalerin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.21.
W jakiej formie jest Xavier Chavalerin?
Xavier Chavalerin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.03 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.23). Jego dyspozycja rośnie.
Xavier Chavalerin – zarobki
Xavier Chavalerin gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 780 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Xavier Chavalerin (2025/26)
| Rocznie | 780 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 65 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Xavier Chavalerin w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
780 tys. € |
| 2024/25 |
|
780 tys. € |
| 2023/24 |
|
780 tys. € |
| 2022/23 |
|
780 tys. € |
| 2021/22 |
|
780 tys. € |
| 2020/21 |
|
560 tys. € |
| 2019/20 |
|
600 tys. € |
| 2018/19 |
|
520 tys. € |
Xavier Chavalerin – kontuzje
W trakcie kariery Xavier Chavalerin zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Xavier Chavalerin
-
Uraz
19.10.24 – 16.11.24 (29 dni)
Troyes opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.10.23 – 23.11.23 (48 dni)
Troyes opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.04.23 – 24.04.23 (16 dni)
Troyes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.10.20 – 15.12.20 (58 dni)
Reims opuszczone: 7 meczów
-
Zapalenie spojenia łonowego
25.02.20 – 14.03.20 (19 dni)
Reims opuszczone: 2 mecze
Czy Xavier Chavalerin ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Xavier Chavalerin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Xavier Chavalerin to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Xavier Chavalerin – trofea
W trakcie kariery Xavier Chavalerin zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Xavier Chavalerin
Jakie trofea zdobył Xavier Chavalerin?
Xavier Chavalerin zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Reims — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Xavier Chavalerin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Xavier Chavalerin wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Xavier Chavalerin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Xavier Chavalerin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 35 | 75 tys. € | |
| 25.05.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 10.12.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 12.10.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 01.06.2025 | 34 |
|
300 tys. € |
| 11.03.2025 | 34 |
|
400 tys. € |
| 03.12.2024 | 33 |
|
600 tys. € |
| 02.10.2024 | 33 |
|
800 tys. € |
| 10.06.2024 | 33 |
|
1 mln € |
| 25.03.2024 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2023 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 26.06.2023 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 01.11.2022 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 18.09.2022 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 29.05.2022 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 15.12.2021 | 30 |
|
4 mln € |
| 03.06.2021 | 30 |
|
4 mln € |
| 06.01.2021 | 29 |
|
4 mln € |
| 14.10.2020 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
4 mln € |
| 18.12.2019 | 28 |
|
5 mln € |
| 02.06.2019 | 28 |
|
4 mln € |
| 06.03.2019 | 28 |
|
4 mln € |
| 16.12.2018 | 27 |
|
1 mln € |
| 15.05.2018 | 27 |
|
1 mln € |
| 14.06.2017 | 26 |
|
700 tys. € |
| 19.03.2017 | 26 |
|
800 tys. € |
| 12.07.2016 | 25 |
|
600 tys. € |
| 03.02.2016 | 24 |
|
600 tys. € |
| 05.06.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 19.11.2014 | 23 |
|
600 tys. € |
| 29.05.2013 | 22 |
|
400 tys. € |
| 03.01.2013 | 21 |
|
300 tys. € |
| 29.07.2012 | 21 |
|
150 tys. € |
| 14.10.2011 | 20 |
![]() |
0 € |
| 19.07.2011 | 20 |
![]() |
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Xavier Chavalerin?
Wycena Xavier Chavalerin wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Xavier Chavalerin wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 0 €.