Porównanie kursów Dijon FCO - Red Star FC
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Dijon FCO - Red Star FC dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 12. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 30 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Dijon FCO po kursie 2,65 w LV BET, remis po kursie 3,40 w LV BET oraz wygrana Red Star FC po kursie 2,55 w eToto.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Dijon FCO wystawia LV BET - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,52 w Betclic. Daje to 13 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,80 | 1,03 | 3,80 | 1,21 | 1,97 | 1,72 | 1,39 | 2,72 | 1,13 | 4,90 | 1,03 | 8,80 | 1,00 | 18,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,50 | 1,04 | 3,80 | 1,22 | 2,00 | 1,72 | 1,40 | 2,75 | 1,14 | 4,90 | 1,04 | 9,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,60 | 1,21 | 1,95 | 1,70 | 1,38 | 2,65 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,00 | 1,02 | 3,58 | 1,19 | 1,94 | 1,65 | 1,38 | 2,55 | 1,13 | 4,25 | 1,04 | 6,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,03 | 3,70 | 1,22 | 2,00 | 1,72 | 1,40 | 2,70 | 1,14 | 4,75 | 1,04 | 7,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,65 | 1,25 | 1,98 | 1,75 | 1,38 | 2,85 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,20. To o 4,8% więcej niż najniższy kurs 2,10 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Dijon FCO strzeli
Kurs na Red Star FC strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Dijon FCO i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Red Star FC i liczbę goli
Kursy na Dijon FCO - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Red Star FC - handicap
Kursy na Dijon FCO - handicap azjatycki
Kursy na Red Star FC - handicap azjatycki
Kursy na Dijon FCO - handicap azjatycki pełny
Kursy na Red Star FC - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 12,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,00, więc różnica między bukmacherami sięga 15,9%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 9,60 | 9,60 | 6,00 | 13,00 | 13,00 | 9,20 | 9,20 | 11,00 | 28,00 | 27,00 | 19,00 | 19,00 | 26,00 | 26,00 | 50,00 | 80,00 | 70,00 | 50,00 | 50,00 | 70,00 | 70,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,75 | 7,75 | 7,50 | 4,90 | 10,50 | 10,25 | 7,50 | 7,25 | 8,75 | 22,00 | 21,00 | 15,00 | 14,75 | 21,00 | 20,00 | 38,00 | 60,00 | 55,00 | 40,00 | 40,00 | 55,00 | 55,00 | 125,00 | 110,00 | 275,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 9,00 | 9,00 | 5,50 | 12,00 | 12,00 | 8,50 | 8,50 | 10,00 | 26,00 | 25,00 | 18,00 | 17,00 | 24,00 | 24,00 | 45,00 | 70,00 | 68,00 | 50,00 | 48,00 | 68,00 | 65,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Dijon FCO - Red Star FC dostępnych jest 483 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,8% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 2,85 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,55 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Dijon FCO - Red Star FC ma STS, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.