Yanis Rahmani jest piłkarzem występującym obecnie w Sabadell. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Yanis Rahmani
Ocena255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yanis Rahmani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yanis Rahmani wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Yanis Rahmani oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yanis Rahmani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yanis Rahmani rozegrał w barwach Sabadell w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 284 minuty. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Yanis Rahmani
Pierwszy transfer Yanis Rahmani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Eibaru za 1,5 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Yanis Rahmani?
Yanis Rahmani ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Yanis Rahmani?
Yanis Rahmani najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Yanis Rahmani?
Wycena 31-letniego Yanis Rahmani według stanu na marzec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yanis Rahmani?
Yanis Rahmani urodził się 13 maja 1995 w Champigny-sur-Marne we Francji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Yanis Rahmani – statystyki
Szczegółowe statystyki Yanis Rahmani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sabadell oraz reprezentacja Panamy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yanis Rahmani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yanis Rahmani wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Yanis Rahmani oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Yanis Rahmani – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yanis Rahmani w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
1:1 | 25' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:0 | 26' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
1:2 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
0:0 | 26' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:2 | 18' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
1:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Yanis Rahmani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yanis Rahmani rozegrał w barwach Sabadell w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 284 minuty. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Yanis Rahmani – transfery
W trakcie kariery Yanis Rahmani zmieniał klub 25 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sabadell 2026 – obecnie
-
Cartagena 2026 – 2026
-
Free Player 2025 – 2026

-
Malaga 2024 – 2025
-
Eibar 2024 – 2024
-
Tenerife 2024 – 2024
-
Eibar 2021 – 2024
-
Almeria 2021 – 2021
-
Malaga 2020 – 2021
-
Almeria 2020 – 2020
-
Lugo 2019 – 2020
-
Almeria 2019 – 2019
-
Mirandes 2017 – 2019
-
Athletic Club B 2017 – 2017
-
Sestao River 2016 – 2017
-
Athletic Club B 2016 – 2016
-
Leioa 2015 – 2016

-
Athletic Club B 2015 – 2015
-
Tudelano 2015 – 2015
-
Athletic Club B 2015 – 2015
-
Basconia 2015 – 2015
-
Sestao River 2014 – 2015
-
Basconia 2013 – 2014
-
Athletic U19 2012 – 2013
-
Athletic Bilbao U18 2011 – 2012

-
Athletic Bilbao Youth do 2011

255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Yanis Rahmani
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 19.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2024/25 | 28.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 13.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.07.2021 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 02.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 15.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.12.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Yanis Rahmani
Pierwszy transfer Yanis Rahmani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Almerii do Eibaru za 1,5 miliona euro.
Yanis Rahmani – forma
W ostatnich 5 meczach Yanis Rahmani zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Yanis Rahmani i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Sabadell
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sabadell
1
Tenerife
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Sabadell
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Sabadell
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sabadell
0
FC Andorra
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Celta de Vigo B
1
Sabadell
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Sabadell
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mallorca
2
Sabadell
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sabadell
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sabadell
1
Almeria
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
CD Castellón
0
Sabadell
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Sabadell
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Cartagena
1
Sevilla Atletico
0
Primera Division RFEF, 23. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Real Murcia
1
Cartagena
2
Primera Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cartagena
2
Marbella
1
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Hércules
2
Cartagena
0
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Eldense
1
Malaga
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Granada
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
5'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Malaga
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Malaga
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Malaga
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Almeria
2
Malaga
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Tenerife
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Malaga
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Levante
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
3
Eldense
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Levante
4
Malaga
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Estepona
3
Malaga
2
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Malaga
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Malaga
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Elche
3
La Liga 2, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Malaga
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Huesca
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Malaga
2
Albacete
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Eibar
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Albacete
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
3
Tenerife
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Tenerife
2
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Tenerife
1
Eldense
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Villarreal B
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Levante
0
Tenerife
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sty
Dogryw.
|
Tenerife
0
Mallorca
1
Puchar Hiszpanii
|
46'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Athletic Bilbao
3
Puchar Hiszpanii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Karne
|
Melilla
(1)
1
Eibar
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
101'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
2
Eibar
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Eibar
2
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Lorca Deportiva
0
Eibar
4
Puchar Hiszpanii
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Eibar
5
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
3'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
2
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
3
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Tenerife
0
La Liga 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Eibar
2
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Eibar
2
Elche
1
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
1
La Liga 2
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Eibar
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ibiza Islas Pitiusas
1
Eibar
0
Puchar Hiszpanii
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
2
Eibar
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Eibar
4
Granada
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal B
2
Eibar
2
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Eibar
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
2
Puchar Hiszpanii
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
4
Girona
2
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Eibar
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eibar
3
Ibiza
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Burgos CF
0
Eibar
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
0
Ponferradina
1
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Panama
2
Curaçao
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lugo
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Malaga
0
Girona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Espanyol
3
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Lugo
0
CD Castellón
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
UD Logroñés
0
Malaga
1
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Girona
1
Lugo
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Sabadell
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Granada
2
Puchar Hiszpanii
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Sty
Dogryw.
|
Malaga
1
Real Oviedo
0
Puchar Hiszpanii
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Coruxo
0
Malaga
4
Puchar Hiszpanii
|
27'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Girona
0
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Malaga
1
La Liga 2
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Espanyol
3
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Malaga
2
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Las Palmas
1
Lugo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Tenerife
4
La Liga 2
|
39'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Lugo
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Santander
1
Almeria
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Yanis Rahmani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach Yanis Rahmani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Yanis Rahmani?
Yanis Rahmani jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.77). Jego dyspozycja słabnie.
Yanis Rahmani – zarobki
Yanis Rahmani gra w Sabadell na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 383 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yanis Rahmani w Sabadell (2024/25)
| Rocznie | 383 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 32 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Yanis Rahmani w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
383 tys. € |
| 2023/24 |
|
203 tys. € |
| 2022/23 |
|
203 tys. € |
| 2021/22 |
|
197 tys. € |
| 2020/21 |
|
42 tys. € |
| 2019/20 |
|
71 tys. € |
Yanis Rahmani – trofea
W trakcie kariery Yanis Rahmani zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Yanis Rahmani
Jakie trofea zdobył Yanis Rahmani?
Yanis Rahmani zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Mirandes — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa RFEF — 1 raz.
Yanis Rahmani – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yanis Rahmani wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yanis Rahmani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yanis Rahmani
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | 30 |
|
300 tys. € |
| 20.10.2025 | 30 | 350 tys. € | |
| 23.06.2025 | 30 |
|
400 tys. € |
| 26.03.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2024 | 29 |
|
700 tys. € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 27 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2021 | 26 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 25 |
|
1 mln € |
| 22.11.2020 | 25 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
325 tys. € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2019 | 24 |
|
300 tys. € |
| 18.02.2019 | 23 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2018 | 23 |
|
300 tys. € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 01.02.2017 | 21 |
|
300 tys. € |
| 26.10.2016 | 21 |
|
300 tys. € |
| 31.07.2016 | 21 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yanis Rahmani?
Wycena Yanis Rahmani wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Yanis Rahmani wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.