Yoav Gerafi jest piłkarzem występującym obecnie w Hapoel Haifa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Yoav Gerafi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Yoav Gerafi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yoav Gerafi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.95. Yoav Gerafi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yoav Gerafi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yoav Gerafi rozegrał w barwach Hapoel Haifa w Ligat ha'Al 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Yoav Gerafi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yoav Gerafi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yoav Gerafi to złamanie dłoni z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 146 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yoav Gerafi?
Yoav Gerafi ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Yoav Gerafi?
Yoav Gerafi najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Yoav Gerafi?
Wycena 33-letniego Yoav Gerafi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yoav Gerafi?
Yoav Gerafi urodził się 29 sierpnia 1993 w Tel Mond w Izraelu. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Yoav Gerafi – statystyki
Szczegółowe statystyki Yoav Gerafi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hapoel Haifa oraz reprezentacja Izraela. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yoav Gerafi vs. inni
Jakie statystyki ma Yoav Gerafi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yoav Gerafi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.95. Yoav Gerafi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Yoav Gerafi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yoav Gerafi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
6:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 1. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Maj
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Yoav Gerafi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yoav Gerafi rozegrał w barwach Hapoel Haifa w Ligat ha'Al 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Yoav Gerafi – transfery
W trakcie kariery Yoav Gerafi zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hapoel Haifa 2026 – obecnie
-
Maccabi Tel Awiw 2026 – 2026
-
Hapoel Haifa 2026 – 2026
-
Maccabi Tel Awiw 2025 – 2026
-
Hapoel Haifa 2023 – 2025
-
Ashdod 2020 – 2023
-
Hapoel Tel Aviv 2019 – 2020
-
Ashdod 2015 – 2019
-
Hapoel Ra'anana 2014 – 2015
-
Ashdod 2014 – 2014
-
Hapoel Kfar Saba 2012 – 2014
-
Hapoel Kfar Saba U19 do 2012

Yoav Gerafi – forma
W ostatnich 5 meczach Yoav Gerafi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Yoav Gerafi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Yoav Gerafi 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Yoav Gerafi?
Yoav Gerafi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.95). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Yoav Gerafi – kontuzje
W trakcie kariery Yoav Gerafi zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yoav Gerafi
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
29.07.25 – 29.08.25 (32 dni)
Maccabi Tel Awiw opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
16.01.22 – 24.02.22 (40 dni)
Ashdod opuszczone: 5 meczów
-
Uraz palca dłoni
14.09.19 – 26.09.19 (13 dni)
Hapoel Tel Aviv opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
07.02.19 – 21.02.19 (15 dni)
Ashdod opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.12.18 – 04.01.19 (12 dni)
Ashdod opuszczone: 2 mecze
-
Złamanie dłoni
30.06.17 – 22.11.17 (146 dni)
Ashdod opuszczone: 10 meczów
Czy Yoav Gerafi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yoav Gerafi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yoav Gerafi to złamanie dłoni z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 146 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yoav Gerafi – trofea
W trakcie kariery Yoav Gerafi zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Yoav Gerafi?
Yoav Gerafi zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Maccabi Tel Awiw — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Izraela — 1 raz.
Yoav Gerafi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yoav Gerafi wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yoav Gerafi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Yoav Gerafi?
Wycena Yoav Gerafi wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Yoav Gerafi wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.