Yuki Yoshihara
#32
Narodowość
Japonia
Wiek / data ur.22 lat (19.07.2004)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjab.d.
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.
Yuki Yoshihara jest piłkarzem.
Forma w ostatnich meczach Yuki Yoshihara
Ocena
06.06
Tokio Verdy
–
Gamba Osaka
2:4
Transfery

ostatni transfer31.01.2026
wolny transferza darmo
Profil gry
Pozycje
Preferowana noga
Nieznana
Kiedy urodził się Yuki Yoshihara?
Yuki Yoshihara urodził się 19 lipca 2004 (Japonia). Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Yuki Yoshihara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yuki Yoshihara. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Yuki Yoshihara
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.06 2026 |
J1 League (Japonia)
|
2:4 | 84' | 0 | 1 |
Yuki Yoshihara – transfery
W trakcie kariery Yuki Yoshihara zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Najważniejsze liczby transferowe Yuki Yoshihara
Kluby w karierze
-
Gamba Osaka 2026 – obecnie
-
Takushoku University 2023 – 2026

-
Gamba Osaka U18 do 2023

Yuki Yoshihara – forma
W ostatnim meczu Yuki Yoshihara zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Yuki Yoshihara z ostatniego meczu