Zahir Facundo Mansilla
obrońca #6Zahir Mansilla jest piłkarzem występującym obecnie w Central Cordoba de Santiago. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Zahir Facundo Mansilla
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Zahir Facundo Mansilla w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Zahir Facundo Mansilla wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zahir Facundo Mansilla oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Zahir Facundo Mansilla w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zahir Facundo Mansilla rozegrał w barwach Central Cordoba de Santiago w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów, w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 339 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Zahir Facundo Mansilla?
Na podstawie kontraktu z Central Cordoba de Santiago, Zahir Facundo Mansilla otrzymuje 230 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 19,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mansilla w sierpniu 2026 to 4,4 tysiąca dolarów, a dziennie około 630 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Na jakiej pozycji gra Zahir Facundo Mansilla?
Zahir Facundo Mansilla najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Zahir Facundo Mansilla?
Wycena 27-letniego Zahir Facundo Mansilla według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Zahir Facundo Mansilla?
Zahir Facundo Mansilla urodził się 27 lutego 1999 w Rosario (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Zahir Facundo Mansilla – statystyki
Szczegółowe statystyki Zahir Facundo Mansilla w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Central Cordoba de Santiago. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Zahir Facundo Mansilla
Zahir Mansilla vs. inni
Atak
Obrona
Podania Zahir Facundo Mansilla
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Zahir Facundo Mansilla w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Zahir Facundo Mansilla wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zahir Facundo Mansilla oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Zahir Facundo Mansilla – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Zahir Facundo Mansilla w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Zahir Facundo Mansilla
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 24.07 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
1:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 20.04 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
4:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 14.04 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 06.04 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | |||
| 23.03 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
5:0 | 79' | 0 | 0 | – | ||
| 18.03 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 12.03 2026 |
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Zahir Facundo Mansilla w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zahir Facundo Mansilla rozegrał w barwach Central Cordoba de Santiago w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów, w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 339 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Zahir Facundo Mansilla – transfery
W trakcie kariery Zahir Facundo Mansilla zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Central Cordoba de Santiago 2026 – obecnie
-
Newell's 2025 – 2026
-
Central Cordoba de Santiago 2025 – 2025
-
Newell's 2024 – 2025
-
Sport Boys 2023 – 2024
-
Newell's 2021 – 2023
-
Club Atlético Newell's Old Boys II 2020 – 2021

-
Newells U20 do 2020

Zahir Facundo Mansilla – forma
W ostatnich 5 meczach Zahir Facundo Mansilla zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 2,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Zahir Facundo Mansilla – zarobki
Zahir Facundo Mansilla gra w Central Cordoba de Santiago na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 230 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
230 tys. $ |
| 2025 |
|
150 tys. $ |
| 2023 |
|
150 tys. $ |
| 2022 |
|
150 tys. $ |
| 2021 |
|
100 tys. $ |
Ile zarabia Zahir Facundo Mansilla?
Na podstawie kontraktu z Central Cordoba de Santiago, Zahir Facundo Mansilla otrzymuje 230 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 19,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mansilla w sierpniu 2026 to 4,4 tysiąca dolarów, a dziennie około 630 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Zahir Facundo Mansilla – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Zahir Facundo Mansilla wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Zahir Facundo Mansilla na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Zahir Facundo Mansilla?
Wycena Zahir Facundo Mansilla wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Zahir Facundo Mansilla wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.