Zeno Debast jest piłkarzem występującym obecnie w Sporting CP. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Zeno Debast
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Zeno Debast w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Zeno Debast wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.87, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zeno Debast oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Zeno Debast w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zeno Debast rozegrał w barwach Sportingu w Liga Portugal 6 meczów, w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 485 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Zeno Debast
Pierwszy transfer Zeno Debast w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Anderlechcie do Sportingu za 18 milionów euro.
Czy Zeno Debast ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Zeno Debast nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Zeno Debast to uraz stopy z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Zeno Debast?
Zeno Debast ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował ze Sportingiem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Zeno Debast?
Zeno Debast najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Zeno Debast?
Wycena 23-letniego Zeno Debast według stanu na wrzesień 2026 wynosi 25 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 30 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Zeno Debast?
Zeno Debast urodził się 24 października 2003 w Halle w Belgii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Zeno Debast – statystyki
Szczegółowe statystyki Zeno Debast w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sporting CP oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Zeno Debast vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Zeno Debast w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Zeno Debast wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.87, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zeno Debast oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Zeno Debast – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Zeno Debast w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
2:2 | 54' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
3:1 | 6' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
3:1 | 75' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Zeno Debast w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zeno Debast rozegrał w barwach Sportingu w Liga Portugal 6 meczów, w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 485 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Zeno Debast – transfery
W trakcie kariery Zeno Debast zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sporting CP 2024 – obecnie
-
RSC Anderlecht 2021 – 2024
-
RSC Anderlecht II 2019 – 2021
-
RSC Anderlecht U18 2019 – 2019

-
Anderlecht Youth do 2019

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Zeno Debast
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 03.07.2024 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Zeno Debast
Pierwszy transfer Zeno Debast w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Anderlechcie do Sportingu za 18 milionów euro.
Zeno Debast – forma
W ostatnich 5 meczach Zeno Debast zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,81. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Zeno Debast i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Paź
Koniec
|
Francja
4
Belgia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Belgia
3
Turcja
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Belgia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Włochy
0
Belgia
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Arouca
2
Liga Portugal, 7. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Famalicão
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Galatasaray
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rio Ave
0
Sporting CP
4
Liga Portugal, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Sporting CP
3
Alverca
1
Liga Portugal, 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sporting CP
3
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Belgia
4
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sporting CP
5
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
2
CD Tondela
2
Liga Portugal, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AVS Futebol
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Porto
0
Sporting CP
0
Puchar Portugalii, półfinał
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
1
SL Benfica
2
Liga Portugal, 30. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Arsenal
0
Sporting CP
0
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Estrela Amadora
0
Sporting CP
1
Liga Portugal, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
0
Arsenal
1
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
4
Santa Clara
2
Liga Portugal, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Alverca
1
Sporting CP
4
Liga Portugal, 27. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Dogryw.
|
Sporting CP
5
Bodo/Glimt
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
56'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bodo/Glimt
3
Sporting CP
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
SC Braga
2
Sporting CP
2
Liga Portugal, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Arouca
1
Sporting CP
2
Liga Portugal, 19. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Sporting CP
2
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Sporting CP
3
Casa Pia
0
Liga Portugal, 18. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Dogryw.
|
Paços de Ferreira
2
Sporting CP
3
Puchar Portugalii, 1/64 finału
|
47'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Walia
2
Belgia
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Belgia
0
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sporting CP
1
SC Braga
1
Liga Portugal, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Napoli
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Estoril Praia
0
Sporting CP
1
Liga Portugal, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Moreirense
0
Liga Portugal, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
4
Kairat Almaty
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Famalicão
1
Sporting CP
2
Liga Portugal, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Belgia
6
Kazachstan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Liechtenstein
0
Belgia
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
Liga Portugal, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nacional Madeira
1
Sporting CP
4
Liga Portugal, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sporting CP
6
Arouca
0
Liga Portugal, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Casa Pia
0
Sporting CP
2
Liga Portugal, 1. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sporting CP
0
SL Benfica
1
Superpuchar Portugalii, finał
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Belgia
4
Walia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sporting CP
2
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
SL Benfica
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 33. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
3
Moreirense
1
Liga Portugal, 30. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Santa Clara
0
Sporting CP
1
Liga Portugal, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
2
Rio Ave
0
Puchar Portugalii, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Estrela Amadora
0
Sporting CP
3
Liga Portugal, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Ukraina
3
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Sporting CP
0
Liga Mistrzów, play offy
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sporting CP
0
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów, play offy
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
FC Porto
1
Sporting CP
1
Liga Portugal, 21. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sporting CP
3
Farense
1
Liga Portugal, 20. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Sporting CP
1
Bologna FC 1909
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
50'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sporting CP
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal, 19. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Rio Ave
0
Sporting CP
3
Liga Portugal, 18. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sporting CP
1
SL Benfica
0
Liga Portugal, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Dogryw.
|
Sporting CP
2
Santa Clara
1
Puchar Portugalii, 1/8 finału
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Sporting CP
4
Manchester City
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sporting CP
3
Nacional Madeira
1
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
0
Sporting CP
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Włochy
2
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Casa Pia
0
Liga Portugal, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
AVS Futebol
0
Liga Portugal, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Lille
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Arouca
0
Sporting CP
3
Liga Portugal, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Francja
2
Belgia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Belgia
3
Izrael
1
Liga Narodów UEFA
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Farense
0
Sporting CP
5
Liga Portugal, 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sporting CP
3
Rio Ave
1
Liga Portugal, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Dogryw.
|
Sporting CP
3
FC Porto
4
Superpuchar Portugalii, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Cercle Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
3
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KV Kortrijk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Club Brugge
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
4
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Royal Charleroi
1
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
2
RSC Anderlecht
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
OH Leuven
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Antwerp
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
RWDM
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Cercle Brugge
0
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
RAAL La Louvière
0
RSC Anderlecht
1
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
5
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
KV Kortrijk
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
KVC Westerlo
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Royale Union SG
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Portugalia U-21
2
Belgia U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Kwi
Karne
|
AZ Alkmaar
(4)
2
RSC Anderlecht
(1)
0
Liga Konferencji
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
5
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
AZ Alkmaar
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
AS Eupen
0
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Belgia
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
OH Leuven
0
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Villarreal
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
KV Kortrijk
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
1
RSC Anderlecht
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Royal Charleroi
0
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Belgia
1
Egipt
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Antwerp
0
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
RSC Anderlecht
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Zulte Waregem
3
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
West Ham United
2
RSC Anderlecht
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
KV Mechelen
1
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
West Ham United
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Holandia
1
Belgia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Belgia
2
Walia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
KVC Westerlo
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Silkeborg
0
Liga Konferencji
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sint-Truidense VV
0
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Paide
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Seraing United
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
OH Leuven
0
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Zulte Waregem
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Cercle Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Antwerp
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Zeno Debast ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.81 — wynik poniżej średniej ligowej (6.19).
W ostatnich 10 meczach Zeno Debast 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (6.19).
W jakiej formie jest Zeno Debast?
Zeno Debast jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.81 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (5.87).
Zeno Debast – kontuzje
W trakcie kariery Zeno Debast zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 51 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Zeno Debast
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.05.26 – 04.07.26 (57 dni)
Sporting CP opuszczone: 9 meczów
-
Uraz kolana
24.01.26 – 15.03.26 (51 dni)
Sporting CP opuszczone: 8 meczów
-
Uraz kolana
21.10.25 – 13.01.26 (85 dni)
Sporting CP opuszczone: 18 meczów
-
Uraz łydki
09.08.23 – 16.08.23 (8 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
21.02.23 – 24.02.23 (4 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 25.12.22 – 06.01.23 (13 dni)
-
Uraz kostki
22.10.22 – 27.10.22 (6 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
28.02.22 – 30.05.22 (92 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 13 meczów
Czy Zeno Debast ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Zeno Debast nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Zeno Debast to uraz stopy z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Zeno Debast – trofea
W trakcie kariery Zeno Debast zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Zeno Debast
Jakie trofea zdobył Zeno Debast?
Zeno Debast zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sportingu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Portugalii — 1 raz.
Zeno Debast – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Zeno Debast wynosi obecnie 25 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Zeno Debast na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Zeno Debast
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 22 |
|
25 mln € |
| 27.05.2026 | 22 |
|
28 mln € |
| 17.12.2025 | 22 |
|
30 mln € |
| 29.05.2025 | 21 |
|
30 mln € |
| 30.03.2025 | 21 |
|
26 mln € |
| 18.12.2024 | 21 |
|
24 mln € |
| 07.10.2024 | 20 |
|
22 mln € |
| 03.06.2024 | 20 |
|
18 mln € |
| 21.03.2024 | 20 |
|
15 mln € |
| 18.12.2023 | 20 |
|
13 mln € |
| 22.10.2023 | 19 |
|
13 mln € |
| 08.06.2023 | 19 |
|
10 mln € |
| 21.03.2023 | 19 |
|
10 mln € |
| 03.11.2022 | 19 |
|
8 mln € |
| 06.09.2022 | 18 |
|
4 mln € |
| 11.04.2022 | 18 |
|
2 mln € |
| 05.01.2022 | 18 |
|
800 tys. € |
| 06.06.2021 | 17 |
|
800 tys. € |
| 16.03.2021 | 17 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Zeno Debast?
Wycena Zeno Debast wynosi obecnie 25 mln €. W szczycie kariery Zeno Debast wyceniano na 30 mln €, a najniżej na 400 tys. €.