wtorek, 7 lutego 2023
Najnowsze: Sprint po sportach w BETFAN

Najlepsi bukmacherzy na zakłady bez podatku

Zakłady bukmacherskie online bez 12% taksy dla Skarbu Państwa. Obstawianie typów online: +14% więcej do wygranych u legalnego buka,.

TOTALbet - najlepszy bukmacher bez podatku
Oferta z najbardziej korzystnymi warunkami na zakłady
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak grać bez podatku?
  1. Czy warto grać u jednego bukmachera bez podatku?
 2. Dlaczego warto grać bez podatku?
  1. Gra bez 12% podatku vs +14% do wygranych
  2. Jak rozpoznać kupon bez podatku?
 3. Nielimitowana gra gez podatku
  1. TOTALBET zakłady bez podatku
  2. 14% więcej w Fortuna 
  3. Gra bez podatku w eWinner
 4. Zakłady bez podatku w pakiecie na start
  1. forBET gra bez podatku na start
  2. Zakłady bukmacherskie bez podatku na start w LVBET
  3. Powitalna gra bez podatku w Noblebet
 5. Okazjonalna gra bez podatku
  1. BETFAN gra bez podatku
  2. +14% do wygranych w Superbet
  3. Jak grać bez podatku w Betclic
  4. Zakłady bez podatku w PZBuk 
 6. FAQ: pytania o zakłady bez podatku u legalnych bukmacherów

Jeśli chcecie typować między innymi piłkę nożną, koszykówkę, czy też hokej na lodzie na pełnych stawkach bukmacherskich, to musicie po prostu założyć darmowe konto do gry z naszym kodem u takiego bukmachera, u którego jest dostępna gra bez podatku.

Jaki bukmacher bez podatku jest najlepszy?

Obecnie na polskim rynku zakładów online jest kilku koncesjonowanych operatorów, dzięki którym zwiększycie sobie wygrane na każdym kuponie o +14%.

Gra jest warta przysłowiowej świeczki, w związku z tym, zanim przejdziemy do szczegółów, to warto na wstępnie wspomnieć, że obecnie u polskich bukmacherów internetowych grać bez podatku można na dwa sposoby. Oba w ostatecznym rozrachunku gwarantują wyższe potencjalne wygrane na zakładach akumulowanych. Różnica polega na tym, że część buków, jak na przykład forBET czy LVBET, oferują grę bez podatku nowym graczom w ramach pakietu powitalnego, podczas gdy u innych jest ona dostępna na zasadzie promocji tymczasowej.

Legalni bukmacherzy z grą bez podatku
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Zakłady LIVE bez podatku dostępne 24/7
 • Zakłady prematch - Happy Hour bez podatku
 • Dla kuponów AKO i Maxikombi
 • minimalna stawka kuponu to 2 zł
  Gra bez podatku łączy się z bonusem 630 zł

+14%

Gra bez podatku Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Gra bez podatku aktywna 24/7
 • Na wszystkie dyscypliny sportowe
 • Można korzystać wielokrotnie

+14%

Gra bez podatku TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 30 dni gry bez podatku
 • minimalny kurs selekcji 1.40
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
  Gra bez podatku łączy się z bonusem 3310 zł

+14%

Gra bez podatku forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Łączy się z pakietem powitalnym 2500 zł
 • Gra za pełną stawkę dostępna przez 30 dni po rejestracji
 • Dla zakładów z konta depozytowego

+14%

Gra bez podatku NobleBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
NobleBET kod promo: LEGALSPORT
LVBET Zakłady Bukmacherskie
 • +14 do wygranych z kuponów AKO
 • Dla kuponów prematch i LIVE
 • W aplikacji mobilnej, na stronie www i na stronie mobilnej

+14%

Gra bez podatku LVBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
LVBET kod promo: LEGALSPORT
eWinner Zakłady Bukmacherskie
 • Wirtualne poniedziałki bez podatku
 • Esport bez podatku 24/7
 • Okazjonalnie gra bez podatku na inne dyscypliny

+14%

Gra bez podatku eWinner kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
eWinner kod promo: LEGALSPORT

Okazjonalna gra bez podatku trwa tylko w wyznaczonych ramach czasowych -  na przykład w sprecyzowanych godzinach lub dniach tygodnia (np. gra bez podatku na Ligę Mistrzów lub gra bez podatku na europejskie puchary).

Trzecią grupę stanowią bukmacherzy, u których gra bez podatku dostępna jest bez limitu. U bukmacherów zaliczających się do tej grupy można przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu stawiać zakłady bukmacherskie przez internet bez podatku. W efekcie osiąga się takie same korzyści, jak przy obstawianiu u zagranicznych operatorów, jak bet365 czy bet-at-home. Z tym wyjątkiem, że u polskich buków robi się to zgodnie z prawem.

Jak grać bez podatku?

Zasady gry bez podatku u polskich bukmacherów internetowych są bardzo proste. Żeby korzystać z promocji zapewniających obstawianie na pełnych stawkach, trzeba posiadać tylko darmowe konto online u któregoś operatora. Średnio rejestracja zajmuje 60 sekund, więc jak widać, nie jest to nic trudnego. Najlepiej, jak bezpłatny profil gracza założycie przy użyciu naszego kodu do premii LEGALSPORT.

Wówczas oprócz gry bez podatku, zyskacie również dodatkowe benefity pieniężne o różnych wartościach w wersjach najwyższych na rynku - od 20 zł, przez 120 zł, aż do 5000 zł. Za ich pomocą będziecie mogli wspomóc swoją grę bez 12% podatku i tym samym będziecie wygrywać więcej.

Czy warto grać u jednego bukmachera bez podatku?

Jeśli chcecie wejść na 100% w grę na pełnych stawkach, to rekomendujemy, abyście założyli bezpłatne konta u kilku bukmacherów online z licencją Ministerstwa Finansów. Dzięki temu będziecie mogli zoptymalizować swoje wygrane na kuponach. A to z kolei przełoży się na powiększenie budżetu na kolejne pewne typy bukmacherskie.

nielimitowana gra bez podaktu
+14% do wygranych w TOTALbet | Gra bez podatku 24/7

Jak to możliwe? Po prostu, każdy kupon bez podatku to zdecydowanie wyższa wygrana końcowa. Gdzie grać bez podatku? Typerzy najczęściej zakłady internetowe bez 12% podatku od gier losowych i hazardowych zawierają u następujących bukmacherów: TOTALbet, forBET, Fortuna, LVBET oraz BETFAN.

Dlaczego warto grać bez podatku?

Bardzo często bukmacherscy gracze, szczególnie ci początkujący, zadają sobie pytanie "czy warto obstawiać kupony bez podatku?". Jest to jak najbardziej zasadne zapytanie. Z tego względu przygotowaliśmy specjalnie dla Was symulację prezentują najważniejszą różnicę pomiędzy grą z podatkiem, a bez podatku. Jak to wygląda pod względem finansowym?

Zakłady bukmacherskie forBET
Zakład bukmacherski bez podatku w forBET: 
1. Liverpool FC vs Manchester United, Premier League, typ - over 3,5 ŻK, kurs 1,72.
2. FC Barcelona vs Real Madryt, La Liga, typ - X, kurs 3,35.
3. Schalke 04 vs Bayern Monachium, Bundesliga, typ - 2, kurs 1,64.
4. Legia Warszawa vs Lech Poznań, Ekstraklasa, typ - over 10,5 RR, kurs 1,83.
5. Wisła Kraków vs Lechia Gdańsk, Ekstraklasa, typ - 1, kurs 2,13.
6. Denver Nuggets vs LA Lakers, NBA, typ - 2, kurs 2,21.
7. New York Knicks vs Orlando Magic, NBA, typ - 2, kurs 1,46.
--------------------------------------
Stawka: 50 zł | Współczynnik: 1,00 | Kurs: 118.85 | Wygrana: 5 942.50 zł

Jeśli ten sam kupon postawilibyście z podatkiem, to wówczas współczynnik wynosiłby 0,88 a potencjalna wygrana 5229, 40 zł. Oznacza to, że na grze bez podatku zyskujecie aż 713,10 zł!
Chcę postawić kupon bez podatku

Jak widać na powyższych wyliczeniach, zdecydowanie bardziej dochodowa jest gra bez 12% podatku. Korzystając regularnie z promocji "+14% do wygranych", można zyskać naprawdę sporo dodatkowej gotówki na saldzie depozytowym. Jest to tak zwana "wolna kasa", którą można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na prywatny rachunek bankowy. Nie trzeba jej w żaden sposób obracać!

Pamiętajcie, że wolne środki pieniężne z nadwyżki, czyli to, co zyskujecie, możecie przeznaczyć zarówno na dodatkowe kupony pojedyncze, jak i na zakłady AKO czy SYSTEM (możecie też zwiększyć stawkę na zakłady bez podatku). Dowolnie możecie też rotować typami - najczęściej wykorzystywane są handicapy oraz selekcje na liczbę goli lub punktów. Nie ma żadnych ograniczeń! Tylko na jednym kuponie bez podatku możecie zyskać nawet 700 zł, stawiając zaledwie za średnie stawki, więc na pewno warto z tego rodzaju bukmacherskich udogodnień korzystać na co dzień. Gra bez podatku u polskich bukmacherów online jest jak najbardziej darmowa. Cały podatek w wysokości 12% bierze na siebie buk, więc nie musicie się o nic martwić.

Gra bez 12% podatku vs +14% do wygranych

I na koniec wiadomości teoretycznych jeszcze takie drobne uzupełnienie, bo wielu graczy o to pyta: "jak to możliwe, że bukmacher internetowy oferuje grę bez 12% podatku i przy okazji gwarantuje +14% zysku, przecież to nie jest to samo". Tutaj w grę wchodzi matematyka. Na grze bez podatku zyskujecie 14%, a to jest dokładnie 12 punktów procentowych w zestawieniu z początkową stawką. Trzeba po prostu wziąć pod uwagę, że jedna liczba jest podana w procentach, a druga w punktach procentowych. I to wszystko, cała filozofia!

Przykładowo. W ramach zakładu bukmacherskiego z podatkiem stawiacie 100 złotych. W efekcie realna stawka kuponu to zaledwie 88 zł. Na podatek odprowadziliście 12 złotych, co stanowi 12% stawki początkowej. Ale 12 zł z 88 zł to 14% i stąd ta różnica. Bez względu na to, którą "wersję" wykorzystują w działaniach marketingowych bukmacherzy, gra w Polsce bez podatku jest bardzo dochodowa i wręcz trzeba z niej korzystać. Tym bardziej jak chce się regularnie obstawiać pewne zakłady i wygrywać.

Jak rozpoznać kupon bez podatku?

Dostarczyliśmy już Wam sporo teorii, tak więc przyszedł czas na praktykę. Poniżej możecie zaznajomić się z przykładowym wygranym kuponem bez podatku. Został on zawarty za stawkę 200 zł w BETFAN Zakłady Bukmacherskie - ten buk systematycznie aktywuje dla swoich graczy możliwość gry bez podatku. Znalazło się na nim 5 typów ze skoków narciarskich (kurs ogólny/całkowity: 11,38), które zapewniły typującemu ostatecznie wygraną w wysokości 2276 zł. Wszystkie pozycje dotyczyły rywalizacji H2H, a więc były opatrzone 50% szansą na trafienie.

Wygrana na kuponie bukmacherskim AKO - kupon bez podatku

I teraz najważniejsze, jak rozpoznać kupon bez podatku? Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli chcecie sprawdzić, czy kupon internetowy jest z podatkiem czy bez, to musicie zerknąć sobie na pozycję "Współczynnik". Jeśli w tym okienku jest liczba 1 lub 1.00, to oznacza to, że zakład bukmacherski online jest postawiony bez 12% podatku od gier. Natomiast, jeżeli ujrzycie tam liczbę 0.88, to wówczas możecie mieć pewność, że podatek od gier losowych został w tym przypadku uwzględniony. I w efekcie wygrana jest niższa.

Nikt nie chce tracić kasy, ani dokładać kolejnych typów na swój dobrze zoptymalizowany zakład, tak więc sprawdźmy, gdzie można na dobrych warunkach grać bez podatku. Oczywiście pod uwagę wzięliśmy tylko legalnych polskich bukmacherów, którzy działają zgodnie z prawem i ustawą hazardową. Na marginesie zaznaczamy, że lista legalnych bukmacherów składa się obecnie z 24 operatorów. Już wkrótce się to jednak zmieni, ponieważ Ministerstwo Finansów rozpatruje wnioski zgłoszeniowe kilku kolejnych bukmacherów. O nowościach w tym zakresie będziemy informować Was na bieżąco.

Nielimitowana gra gez podatku

Na pierwszy ogień weźmy bukmacherów online, którzy proponują najlepszą grę bez podatku na rynku. Nielimitowaną grę na pełnych stawkach udostępniają bukmacherzy TOTALbet oraz Fortuna. Za pomocą ich stałych bonusów można zyskać +14% na każdym zawartym kuponie. Pamiętajcie, że aktywować grę bez podatku i bonusy u tych buków można podczas rejestracji online za pomocą naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT.

TOTALBET zakłady bez podatku

Pierwszym bukmacherem, u którego można realizować kupony bez podatku bez żadnych limitów, jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Ten internetowy operator z licencją oferuje ciekawą promocję długoterminową, za pomocą której można stawiać dowolne typy bukmacherskie za pełną stawkę. Wystarczy tylko, że puścicie zakład internetowy prematch lub LIVE, spełniający bardzo proste warunki (minimalna liczba zdarzeń 3 minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30), a Wasza wygrana zwiększy się o aż 14%!

Zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet - baner promocji

U tego bukmachera online kupon bez podatku może być postawiony za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny sportowe. Musicie jednak pamiętać, że promocja aktywna tylko dla kuponów z salda głównego, co oznacza, że kuponów za pełną stawkę nie możecie grać za bonusy bukmacherskie. Automatycznie oznacza to również, że promocja nie łączy się z ofertą powitalną (bonus 100% od depozytu 5000 zł i zestaw freebetów powitalnych na 39 zł). Dodatkowo promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek.

Udogodnieniem jest jednak to, że grę bez podatku u tego buka można połączyć z dochodowym TOTAL Bonusem. Co to jest TOTAL Bonus? To wyjątkowo zyskowna promocja, za pomocą której bukmacher podnosi wygrane na pojedynczych kuponach AKO. Na przykład: jeśli postawicie zakład z 8 typami, to oprócz gry bez podatku, zyskacie +10% do wygranej. Mamy też przykład dla koneserów tak zwanych "taśm" - zakład bukmacherski z 20 typami zapewnia w Totalbet grę bez podatku oraz +63% do ostatecznej wygranej.

Zakłady bukmacherskie bez podatku w Totalbet

 

I na koniec jeszcze jedna ważna informacja - u legalnego bukmachera TOTALbet możecie również bez limitu obstawiać sporty wirtuale za pełną stawkę. Podobnie jak w przypadku klasycznej oferty, wystarczą trzy zdarzenia na kuponie AKO - na dowolne sporty z wirtualnej oferty.

Do typowania w TOTALbet bez podatku potrzebne jest darmowe konto bukmacherskie. Możecie je założyć z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT w tym miejscu. Premie finansowe przypisane do naszego kodu (przypominamy, że to aż 5239 zł!) idealnie przygotują Was do zyskownej gry na pełnych stawkach bukmacherskich ze współczynnikiem 1,00. 

14% więcej w Fortuna 

Drugim bukmacherem, który oferuje typerom nielimitowaną grę bez podatku jest Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Ten operator zakładów online udostępnia graczom możliwość obstawiania bez limitów kuponów na selekcje LIVE, czyli na żywo. A co z kuponami przedmeczowymi? Te możecie wrzucać na kupony w ramach tzw. promocji "Happy Hours", która jest aktywna w określonych przez bukmachera godzinach. Czyli kiedy? Otóż codziennie - Happy Hours dla kuponów prematch obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.00 oraz w weekendy od 12.00 do 15.00.

Gra bez podatku w Fortuna online

Promocja Happy Hours w Fortunie aktywuje się automatycznie dla kuponów, które spełniają warunki regulaminowe. A te są bardzo proste:

 • minimalna liczba zdarzeń 3
 • minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30
 • minimalna stawka kuponu to 2 zł

I to wszystko! Każdy kupon LIVE, spełniający te warunki, będzie puszczony za pełną stawkę, bez podatku zagracie też każdy kupon przedmeczowy w godzinach obowiązywania akcji. Możecie korzystać z promocji wielokrotnie i grać kupony na dowolne sporty i wydarzenia sportowe, chociażby na mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy czy Ligę Mistrzów UEFA. Naturalnie, w Fortunie można obstawiać bez podatku również typy na koszykówkę, siatkówkę czy skoki narciarskie.

Jak grać bez podatku w Fortunie? Grę bez podatku u tego bukmachera online aktywuje się poprzez automatyczne dodanie na kupon specjalnej selekcji z kursem 1,14 (nie jest to dodatkowy typ, tak więc nie musicie martwić się, że nie wejdzie). Nie musicie też dodawać tej selekcji ręcznie - wystarczy stworzyć zakład spełniający warunki regulaminowe promocji, a system bukmachera zrobi resztę dorzucają promocyjną selekcję i podnosząc współczynnik kuponu z 0,88 do 1,00.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - kupony bez podatku

Oczywiście promocja "Happy Hours Fortuna" przeznaczona jest zarówno dla nowych klientów, jak i dla stałych graczy. Jeśli nie macie jeszcze konta to możecie je założyć w tym miejscu. Pamiętajcie, żeby podczas darmowej rejestracji aktywować nasz kod do extra kasy LEGALSPORT. Dzięki niemu będziecie wygrywać jeszcze więcej pieniędzy i będziecie mogli grać bez inwestycji własnego kapitału.

Gra bez podatku w eWinner

Nielimitowaną grę bez podatku ma w swojej ofercie również koncesjonowany bukmacher eWinner. Nie dotyczy ona jednak wszystkich dyscyplin, a dwóch konkretnych - w ramach akcji Wirtualne Poniedziałki możliwa jest gra bez podatku na kupony zagrane w poniedziałek na sporty wirtualne, a dodatkowo buk udostępnia promocję Esport bez podatku 24/7 .

Jak to działa w praktyce? Zajmijmy się najpierw akcją Wirtualne Poniedziałki , która ma bardzo proste zasady i warunki regulaminowe - wystarczy zagrać trzy zdarzenia z oferty na sporty wirtualne - z dowolnym kursem i na dowolną wirtualną dyscyplinę (m.in. piłka nożna, koszykówka). I to właściwie tyle, trzeba tylko pamiętać, że na kuponie muszą się znajdować tylko selekcje na virtuals - nie można łączyć zakładów na sporty wirtualne z klasycznymi sportami. W ten sposób w każdy poniedziałek możecie grać kupony na sporty wirtualne bez podatku - i bez żadnego limitu.

eSport bez podatku w eWinner

Druga akcja bonusowa na grę bez podatku w eWinner to Esport bez podatku 24/7 i jest to nielimitowana gra bez podatku na zdarzenia z oferty esportowej. Podobnie jak akcja dotycząca sportów wirtualnych, również i ta promocja cma bardzo proste warunki: wystarczą trzy selekcje na esport, każda z kursem minimalnym 1.20. Oczywiście na kuponie nie mogą się znaleźć zdarzenia z innych dyscyplin - to wystarczy by grać kupony na esport bez podatku w trybie 24/7, bez żadnych limitów i na wszystkie zdarzenia z oferty.

Zakłady bez podatku w pakiecie na start

Kolejną kategorię bukmacherów z grą bez podatku tworzą operatorzy zakładów sportowych, u których możliwość gry bez podatku włączyli do swoich pakietów powitalnych dla nowych graczy. Oznacza to, że opcja stawiania internetowych kuponów bukmacherskich za pełną stawkę dostępna jest u nich przez określony czas po aktywacji konta do typowania. Najczęściej gra bez podatku na start dostępna jest przez 14 dni, choć czasem może to być np. 30 dni. Przekonajcie się, u których bukmacherów można grać bez podatku na start.

Legalni bukmacherzy z grą bez podatku na start
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 30 dni gry bez podatku
 • minimalny kurs selekcji 1.40
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3

+14%

Gra bez podatku forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT
LVBET Zakłady Bukmacherskie
 • +14 do wygranych z kuponów AKO
 • Dla kuponów prematch i LIVE
 • W aplikacji mobilnej, na stronie www i na stronie mobilnej

+14%

Gra bez podatku LVBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
LVBET kod promo: LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Łączy się z pakietem powitalnym 2500 zł
 • Gra za pełną stawkę dostępna przez 30 dni po rejestracji
 • Dla zakładów z konta depozytowego

+14%

Gra bez podatku NobleBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
NobleBET kod promo: LEGALSPORT

W powyższej tabeli znajduje się zestawienie bukmacherów z grą bez podatku na start. Teraz omówimy każdą z opcji, a więc dowiecie się, jakie warunki trzeba spełnić by grać bez podatku i jak długo po rejestracji ta opcja jest dostępna.

forBET gra bez podatku na start

Gra bez podatku dostępna jest w pakiecie powitalnym legalnego bukmachera forBET. To jeden z elementów zestawu premii dla nowych graczy - gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni po rejestracji konta. By rozpocząć stawianie kuponów internetowych bez podatku 12%, musicie więc przede wszystkim aktywować bezpłatny profil gracza u tego koncesjonowanego bukmachera internetowego - dzięki opcji szybkiej rejestracji nie zajmie Wam to więcej niż dwie minuty.

Dlaczego warto grać zakłady bukmacherskie online w forBET - infografika

Rejestrację konta gracza możecie przeprowadzić zarówno z poziomu strony internetowej, jak i przez funkcjonalną aplikację mobilną forBET. Najprościej przejść do formularza rejestracyjnego, klikając w powyższy baner, jeśli jednak nie wiecie, jak przejść przez cały proces, pod linkiem dostępna jest instrukcja jak się zarejestrować w forBET.

Po aktywacji Waszego internetowego profilu typerskiego w forBET Zakłady Bukmacherskie możecie już dokonać pierwszego depozytu i rozpocząć stawianie kuponów bez podatku. Do promocji kwalifikuje się każdy kupon, który spełnia kilka prostych warunków:

 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs selekcji 1.40

To wystarczy - jeśli Wasz kupon spełnia te warunki, możecie zagrać go ze współczynnikiem 1,0. Co ważne, promocja  aktywuje się tylko dla kuponów zagranych za środki z salda głównego - to oznacza, że kuponów za pełną stawkę nie możecie grać za bonusy bukmacherskie. O czym jeszcze warto wiedzieć? Że  do promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz WIRTUALNE l, a więc możecie bez podatku grać zarówno zakłady na piłkę nożną, jak i hokej na lodzie, tenis czy esport. Bukmacher nie stawia również żadnych warunków, jeśli chodzi o rodzaj selekcji - mogą to być klasyczne typy na zwycięstwo 1x2, ale gracze często bez podatku grają również typy handicapowe, zakłady under/over czy selekcje dotyczące określonej części meczu.

Pakiet powitalny forBET z grą bez podatku

Co jednak istotne, bez podatku nie można grać kuponów systemowych ani kuponów za środki bonusowe, a do tego w promocji nie można stawiać kuponów z typami na WIRTUALNE ll oraz Gry Karciane. To jednak niewielkie ograniczenia, biorąc pod uwagę fakt, jak wiele klasycznych dyscyplin mamy do wyboru - a do tego oczywiście zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne z oferty WIRTUALNE I, a więc np. wirtualna piłka nożna czy koszykówka. Jest w czym wybierać, a co najlepsze - w okresie obowiązywania promocji możecie stawiać kupony bukmacherskie bez limitu! To oznacza, że nawet każdy Wasz kupon AKO, o ile tylko spełnia warunki regulaminowe może być zagrany bez podatku.

Zakłady bukmacherskie bez podatku na start w LVBET

Możliwość obstawiania kuponów bukmacherskich bez podatku w ramach promocji powitalnej oferuje graczom również internetowy bukmacher LVBET. Akcja bukmachera nosi nazwę "Zbijamy podatek po rejestracji" i zapewnia 14 dni gry za pełną stawkę. Podobnie jak w przypadku forBET, również w LVBET pierwszym krokiem do aktywowania możliwości obstawiania kuponów internetowych bez podatku jest rejestracja darmowego konta typerskiego. Pamiętajcie, by przy rejestracji wykorzystać nasz kod bonusowy LEGALSPORT, z którym zgarniecie też najlepszy bonus powitalny od LVBET - najprościej Wam będzie rozpocząć proces aktywacji konta, klikając w poniższy baner.

Zakłady bukmacherskie bez podatku na start w LVBET

U legalnego bukmachera LVBET promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo, a kupony grane ze współczynnikiem muszą spełnić tylko dwa proste warunki:

 • minimalna liczba zdarzeń 3
 • minimalny kurs ogólny 2.40

I to tyle - każdy kupon, spełniający powyższe warunki i zagrany podczas obowiązywania promocji, zostanie automatycznie puszczony ze współczynnikiem 1.0. Oczywiście bez podatku możecie obstawiać dowolne sporty z oferty tego koncesjonowanego bukmachera internetowego, a więc zarówno piłkę nożną czy koszykówkę, jak i np. snooker, tenis stołowy czy rugby. Wszystko zależy od Was, a LVBET nie nakłada tu na Was żadnych ograniczeń.

O czym jeszcze warto pamiętać? Że promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą strony, wersji mobilnej oraz aplikacji LVBET, co jest sporym udogodnieniem dla graczy.

Powitalna gra bez podatku w Noblebet

Kolejnym bukmacherem, który udostępnia swoim graczom możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez podatku w ramach oferty powitalnej, jest Noblebet. Warto przy tym zwrócić uwagę, że gra bez podatku na start w Noblebet obowiązuje aż przez 30 dni po rejestracji, co jest chlubnym wyjątkiem na polskim rynku internetowych zakładów bukmacherskich.

gram bez podatku w noblebet
Gra za pełną stawkę dostępna przez 30 dni po rejestracji

Podobnie jak u innych bukmacherów, kupony za pełną stawkę muszą spełniać bardzo proste warunki:

 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs 2.20

Co jeszcze warto wiedzieć o tej wyjątkowej promocji? Że jest aktywna  tylko dla zakładów z konta depozytowego, co oznacza, że nie możecie stawiać kuponów bez podatku za bonusy bukmacherskie. Jednakże promocja “Bez podatku po rejestracji” łączy się z pakietem powitalnym 2500 PLN, co oznacza, że możecie odebrać pakiet na start, ale będziecie musieli zdecydować, czy dany kupon chcecie zagrać za bonus, ale z podatkiem, czy też bez podatku za środki z salda depozytowego.

Regulamin promocji powitalnej na grę bez podatku mówi ponadto, że do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets oraz Gier Karcianych. Nie ogranicza to jednak szczególnie Waszego wyboru, bo wciąż możecie grać kupony na ponad 30 dyscyplin sportowych z oferty klasycznej Noblebet, a więc na przykład na piłkę nożną (kupony na Ligę Mistrzów, Ekstraklasę, typy na Bundesligę albo La Ligę), koszykówkę, tenis czy esport (np. na League of Legends, Dota 2 czy CS:GO).

Okazjonalna gra bez podatku

Tak jak wspomnieliśmy, gra bez 12% podatku od gier u legalnych polskich bukmacherów internetowych może przybrać również formę promocji okazjonalnej. Obecnie bukmacherzy internetowi najczęściej stosują tak zwane "Happy Hours" ("szczęśliwe godziny"), ale zdarzają się również inne formy gry bez podatku - można grać na na przykład na pełnych stawach na Ligę Mistrzów czy reprezentację Polski. A zatem, którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie okazjonalną grę bez podatku?

BETFAN gra bez podatku

BETFAN Zakłady Bukmacherskie przez długi czas posiadał w swojej ofercie całkowicie nielimitowaną grę bez podatku - dokładnie na takich samych zasadach jak w TOTALbet, czyli w trybie 24/7. U początków swojej działalności aktywował nawet dodatkową promocję, w ramach której w określonych godzinach można było zgarniać +20% do wygranych kuponów. Obecnie jednak aktywuje grę bez podatku tylko okazjonalnie, warto więc na bieżąco śledzić stronę internetową i apkę BETFAN, by wyłapać, kiedy promocja jest aktywna.

gra bez podatku w betfan
Okazjonalna możliwość typowania kuponów za pełną stawkę

Zazwyczaj u tego bukmachera internetowego gra bez podatku jest dostępna na kuponach akumulowanych, a zasady regulaminowe promocji są proste. Do gry bez 12% podatku zaliczają się wszystkie kupony online, które są puszczone w czasie trwania promocji, skonstruowane z minimum 3 zdarzeń (zakład treble), a dodatkowo trzeba pamiętać, aby kurs każdego typu nie był mniejszy niż 1,35. I tak naprawdę to wszystko.

Gdy BETFAN uruchamia dla swoich graczy zakłady bukmacherskie bez podatku, to z tego udogodnienia możecie korzystać nie tylko na stronie internetowej bukmachera, ale również i na aplikacji mobilnej na telefon. BETFAN APP jest darmowa i działa na dwóch systemach operacyjnych: iOS oraz Android!

+14% do wygranych w Superbet

Możliwość gry bez podatku udostępnia swoim graczom również licencjonowany bukmacher internetowy Superbet. Formą gry bez podatku jest dostępna u tego operatora promocja Mocne Uderzenie, znana też pod nazwą Super Bonus w Superbet. To akcja, która podnosi wygrane z kuponów AKO - maksymalnie nawet do 100%!

Co zrobić, by grać bez podatku w ramach promocji Mocne Uderzenie w Superbet? Otóż wystarczy zagrać kupon AKO składający się z co najmniej siedmiu selekcji - wówczas buk podwyższy naszą wygraną o 15%, co w praktyce daje nam nawet więcej niż klasyczna gra bez podatku. Oczywiście siedem selekcji to sporo, jednak jeśli zagramy wydarzenia ze stosunkowo niskimi kursami (a minimalny kurs selekcji w promocji to tylko 1.20), możemy zminimalizować ryzyko nietrafionych typów, a dodatkowo zgarnąć +15% do wygranej z kuponu.

Sporty wirtualne bez podatku w Superbet

Warto dodać, że Superbet okazjonalnie udostępnia również możliwość obstawiania bez podatku sportów wirtualnych. Tu warunki regulaminowe są już znacznie bardziej przystępne - żeby grać bez podatku, wystarczą tylko trzy selekcje na kuponie, tak jak w klasycznych zakładach bez podatku u innych bukmacherów.

Jak grać bez podatku w Betclic

Betclic nie udostępnia wprawdzie graczom możliwości klasycznej gry bez podatku, ale - podobnie jak w przypadku Superbet - możecie skorzystać z innej promocji, by znieść podatek od gier. Jeśli chcecie obstawiać bez podatku w Betclic Zakłady Bukmacherskie, to musicie skorzystać z promocji odnawialnej "Multi+". Znajdziecie ją w spisie promocji, który znajduje się na stronie internetowej lub na aplikacji mobilnej Betclic App na iOS lub Android. Czym jest "Multi+"? Jest to bonus, dzięki któremu możecie zwiększyć sobie potencjalne wygrane.

Ta akcja marketingowa odblokowuje się na Waszym koncie online po darmowej rejestracji z naszym dochodowym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Oprócz tego dostaniecie bonus powitalny, który możecie wykorzystać na wszystkie dostępne typy bukmacherskie z oferty.

GRA BEZ PODATKU W BETCLIC
Promocja Multi+ zapewnia grę bez podatku i wyższe wygrane

Wracając jednak do gry bez podatku. Progów gwarantujących podwyższone wygrane w "Multi+" jest sporo. Możecie zyskać od 7% do aż 50%! Żeby zagrać "bez podatku", należy skorzystać z trzeciego poziomu premiowego. Gwarantuje on +15% do każdej wygranej, tak więc w praktyce oznacza to grę bez 12% podatku od gier losowych.

Wystarczy tylko, że postawicie kupon wielokrotny z co najmniej 7 zdarzeniami oznaczonymi logo "Multi+". Wygrana na zakładzie online u tego buka zmienia się automatycznie - informację o tym znajdziecie pod kursem łącznym. Typerzy najczęściej w Betclic obstawiają typy 1X2 na ligę angielską oraz hiszpańską, a także koszykarskie selekcje na liczbę punktów w danej kwarcie.

Zakłady bez podatku w PZBuk 

Bardzo podobne podejście do gry bez podatku ma PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie. U tego buka gra bez podatku dostępna jest pośrednio, tak samo jak w Betclic. Jak grać bez podatku w PZBuk? Do gry na pełnych stawkach pojedynczych zakładów należy wykorzystać akcję "Kombo+". W maksymalnym wariancie tej promocji zyskuje się +25% do wygranych (wymagane jest siedem typów na kuponie AKO), ale już niższy próg z sześcioma selekcjami zapewnia grę bez podatku.

Pamiętajcie, że oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na wybrane sporty i ligi, np. na najlepsze europejskie ligi piłkarskie, wielkoszlemowe turnieje tenisowe czy rozgrywki NBA i Energa Basket Ligi w ramach zakładów bukmacherskich na koszykówkę.

FAQ: pytania o zakłady bez podatku u legalnych bukmacherów

Poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania dotyczące gry bez podatku u legalnych polskich bukmacherów internetowych. Obstawianie na pełnych stawkach jest bardzo popularne wśród typerów, tak więc będziemy ten dział na bieżąco rozwijać. W związku z tym zachęcamy Was do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.

1. Dlaczego bukmacher online bez podatku jest atrakcyjny dla graczy?

Gra bez 12% podatku od gier losowych i hazardowych zapewnia za każdym razem dużo wyższe wygrane na pojedynczych kuponach. Gracze wygrywają dużo więcej gotówki, tak więc nie dziwi nas fakt, że lubią obstawiać zakłady na pełnych stawkach. >> Jak działa bukmacher bez podatku

2. Który legalny bukmacher bez podatku jest najlepszy?

W tym miejscu musimy wyróżnić bukmachera TOTALbet Zakłady Bukmacherskie za nielimitowaną grę bez podatku na świetnych warunkach. Jeśli poszukujecie jakieś alternatywy dla tego buka, to z czystym sumieniem polecamy operatora Fortuna. >> Najlepszy bukmacher z grą bez podatku

3. Jak grać bez podatku?

Do gry bez podatku potrzebne jest tylko indywidualne konto do gry. Można je założyć z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Oczywiście prywatne profile zakładacie u bukmacherów, którzy proponują grę bez podatku >> Sprawdź bukmacherów z grą bez podatku

4. Czy warto grać bez podatku?

Zdecydowanie warto obstawiać swoje internetowe kupony bukmacherskie bez podatku. Dlaczego? Po pierwsze, na każdym zakładzie online będziecie mogli wygrać więcej gotówki. A po drugie, będziecie mogli bez problemów ograniczyć liczbę zdarzeń na kuponie (wielu graczy dopycha w ramach rekompensaty swoje zakłady dodatkowymi typami ze względu na podatek). >> Dlaczego warto grać bez podatku?

5. Które ligi warto obstawiać bez 12% podatku?

Jeśli promocja na grę bez podatku nie ma żadnego ograniczenia i można puszczać dowolne rozgrywki ligowe i pucharowe, to w pierwszej kolejności rekomendujemy typy na topowe rozgrywki klubowe. Do najlepszych lig europejskich zaliczają się m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga oraz La Liga. No i oczywiście stawiajcie tylko 2-drogowe typy, albowiem zapewniają one aż 50% szans na zwycięstwo.

Komentarze (0)
Najlepsi bukmacherzy na zakłady bez podatku
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.