sobota, 24 lutego 2024

Aplikacja mobilna Betclic

23.01.2024, 18:52
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Aplikacja mobilna w Betclic
  1. Jak typować w aplikacji Betclic
  2. Jakie zalety ma aplikacja Betclic
 2. Jak pobrać aplikację mobilną Betclic?
 3. Jak zainstalować aplikację mobilną w Betclic na Androidzie?
  1. Instalacja aplikacji Betclic krok po kroku
 4. Aplikacja Betclic - opinie
 5. FAQ
Bonus na aplikację w Betclic
 • bonus bez ryzyka 200 zł
 • wyłączny bukmacher na FameMMA

200 zł

Aplikacja bukmacherska Betclic na telefon i tablet

Betclic to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na światowym rynku zakładów sportowych.

Co ważne, z oferty sportowej i bonusowej Betclic można korzystać także w Polsce - ten buk posiada koncesję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017 , dzięki czemu jest - obok STS, Fortuny czy PZBuk - wiarygodnym i legalnym bukmacherem.

Bonus 200 zł w aplikacji
Powitalne nagrody w Betclic na smartfony i tablety

By zdobyć jak największe grono lojalnych typerów w Polsce, Betclic systematycznie udoskonala swoją ofertę. Jednym z najlepszych przykładów jest udostępnienie polskim graczom w pełni funkcjonalnej aplikacji mobilnej, z której korzystać można zarówno z poziomu urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Dzięki temu bez żadnych problemów typować możecie swoje ulubione selekcje sportowe ze smartfonów takich jak Huawei, LG oraz Xiaomi, czy Apple. Na koniec warto dodać, że wspomniana apka bez zarzutu działa także na tabletach każdego rodzaju.

Darmowa i bezpłatna apka mobilna BetclicAplikacja na smartfony i tablety z Androidem i iOS Wygodne typowanie i dostęp do promocji
Darmowa i bezpłatna apka mobilna Betclic
Aplikacja na smartfony i tablety z Androidem i iOS
Wygodne typowanie i dostęp do promocji
ZAGRAJ w

Co istotne, aplikacja mobilna Betclic zapewnia Wam dostęp do wszystkich zakładów bukmacherskich, wyświetlanych na witrynie głównej. Tym samym selekcje główne i całą gamę zyskownych podtypów obstawiać możecie w ramach kilkudziesięciu dyscyplin, sportowych zaczynając od tych najpopularniejszych, jak piłka nożna, koszykówka (sprawdź jak obstawiać w Betclic) czy hokej, a kończąc na bardziej niszowych, jak darst czy snooker. Jakie więc są największe zalety apki od Betclic i jak na jej temat wypowiadają się miłośnicy emocji bukmacherskich?

Aplikacja mobilna w Betclic

Aplikacja mobilna Betclic, podobnie jak witryna internetowa tego koncesjonowanego bukmachera (dostępna pod adresem www.betclic.pl), jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze. Typowanie w aplikacji Betclic jest naprawdę intuicyjne, dzięki temu z jej obsługą poradzą sobie także ci z Was, którzy na co dzień nie mają do czynienia z takimi rozwiązaniami i rzadko korzystają z aplikacji na telefon.

Jak typować w aplikacji Betclic

Jak już wspomnieliśmy, z poziomu apki mobilnej typować możecie wszystkie zakłady wzajemne z oferty tego cieszącego się świetnymi recenzjami bukmachera (TU opinie o Betclic Polska). Bez trudu wrzucicie więc na swój internetowy kupon w aplikacji typy bukmacherskie na siatkówkę, futbol amerykański czy wyścigi F1. Podobnie jak u innych bukmacherów internetowych, jak TOTALbet, BETFAN czy eToto, z poziomu aplikacji możecie grać selekcje przedmeczowe i na żywo w opcji SOLO i AKO.

Przykładowy kupon w apce mobilnej Betclic
Betclic - przykładowy kupon w aplikacji

Niewątpliwym plusem apki mobilnej Betclic jest fakt, że dobór zakładów zarówno na kupony SOLO, jak i AKO przebiega praktycznie w ten sam sposób co stronie internetowej. Wystarczy więc, że wybierzecie interesującą Was dyscyplinę sportową, dane rozgrywki oraz zakład –  taki typ od razu znajdzie się na Waszym internetowym kuponie. Co ważne, w ten sposób możecie szybko i wygodnie grać nie tylko zakłady z oferty pre-match, ale też typy LIVE.

Warto dodać, że aplikacja mobilna Betclic pomoże Wam zapoznać się również z tym, co niejednokrotnie odgrywa kluczową rolę przy obstawianiu zakładów wzajemnych, a dokładnie statystykami. Aby z nich skorzystać, musicie jedynie wejść w zakładkę z danymi rozgrywkami – wyświetlą się one na górze strony pod ikoną z wykresem słupkowym.

Jakie zalety ma aplikacja Betclic

Jak już wiecie, apka moblina przygotowana przez legalnego organizatora zakładów sportowych Betclic posiada naprawdę sporo udogodnień. Jej kluczową zaletą jest prostota oraz funkcjonalność, co z pewnością zachęcić Was powinno do jej używania.

Ale to tylko początek, bowiem za pośrednictwem wspomnianej apki mobilnej Betclic nie tylko możecie doładować stan swojego konta, ale również wypłacić pieniądze. Co istotne, do dyspozycji macie tutaj wszystkie metody znane z witryny głównej, a więc m.in. natychmiastowe przelewy oraz karty kredytowe. Bezsprzecznie po stronie zalet wymienić należy także opcję zarządzania swoim kontem oraz funkcję Touch ID, która znacząco ułatwi Wam logowanie do swojego konta (bez loginu i hasła).

Oczywiście w apce mobilnej Betclic docenić trzeba także powiadomienia push, dzięki czemu będziecie zawsze na bieżąco z ofertą tego buka. Omawiając zalety tego mobilnego rozwiązania Betclic nie sposób nie wspomnieć także o całkowicie darmowym streamingu spotkań (Betclic TV), który do tej pory należy do rzadkości na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w apce Betclic?
Zalety aplikacji bukmacherskiej Betclic

Na koniec warto dodać, że korzystając z aplikacji bukmacherskiej Betclic nic Was nie ominie, ponieważ oferuje Wam ona dokładnie wszystkie opcje, które dostępne są na stronie głównej sponsora głównego Piasta Gliwice. Oznacza to, że z jej poziomu obstawić możecie dokładnie to samo, co z komputera, oraz skorzystać możecie z całego systemu bonusów bukmacherskich.

Jak widać, o aplikacji mobilnej Betclic powiedzieć można naprawdę dużo dobrego, ale to jeszcze nie wszystko. Warto bowiem pamiętać, że sporą zachętą do korzystania z tego rozwiązania są także dedykowane promocje tylko i wyłącznie dla jej użytkowników (te znajdziecie po zalogowaniu na swoje konto).

Jak pobrać aplikację mobilną Betclic?

Jedynym miejscem pobrania każdej aplikacji bukmacherskiej jest strona internetowa danego operatora zakładów wzajemnych. Wyjątku nie stanowi także Betclic, a więc jego apkę mobilną ściągnąć możecie z witryny głównej sponsora głównego ekstraklasowego Piasta Gliwice. Z pewnością niejeden z Was zadaje sobie właśnie pytanie – dlaczego nie można tego zrobić ze sklepu Google Play? We wspomnianym sklepie nie znajdziecie żadnej apki tego typu, bowiem firma Google nie wyraziła zgody, aby w jej bazie widniały aplikacje związane z hazardem.

Jeśli więc chcecie ściągnąć aplikację bukmacherską od Betclic na swój telefon, to musicie wejść na stronę główną Betclic (www.betclic.pl), wejść w zakładkę „Promocje” i następnie kliknąć w miejsce z napisem „Aplikacja”. Następnie wystarczy już tylko wybrać system, na jakim pracuje Wasz smartfon i dać „Pobierz”. Aby ułatwić Wam to zadanie, wszystkie powyższe kroki zaznaczyliśmy na zdjęciu poniżej.

Betclic online - jak pobrać apkę na Androida?
Poradnik pobrania aplikacji mobilnej Betclic

Pamiętajcie, że zarówno wersja na Android, jak i iOS jest w pełni bezpieczna, a dane są szyfrowane, dlatego nie musicie martwić się o swoje dane, ale też o swoje pieniądze.

Jak zainstalować aplikację mobilną w Betclic na Androidzie?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, przez politykę firmy Google aplikacji mobilnej Betclic nie znajdziecie w sklepie Google Play. Na szczęście jest prosty sposób, aby pobrać ją na swój telefon i w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie daje Wam ten legalny bukmacher o światowym rozgłosie. 

Instalacja aplikacji Betclic krok po kroku

Po ściągnięciu apki mobilnej Betclic wystarczy już tylko ją zainstalować – poniżej przedstawiamy Wam krótki poradnik jak zrobić to krok po kroku.

 • Krok pierwszy - Przed instalacją aplikacji od Betclic musicie wejść w ustawienia telefonu i zmienić jeden z parametrów dotyczących instalowania rozwiązań z innych źródeł niż Sklep Google. W tym celu, należy kliknąć ikonkę „Bezpieczeństwo” lub „Zabezpieczenia” i wyszukać opcję „Instaluj aplikacje z zewnętrznych źródeł” (wszystko w ustawieniach telefonu). Po wykonaniu tych poleceń na Waszych ekranach wyskoczyć powinien komunikat o treści „Zainstalowanie aplikacji z tego źródła może narazić telefon oraz dane na ryzyko”, który trzeba potwierdzić klikając „OK”. Od razu zaznaczamy, że instalacja aplikacji bukmacherskiej Betclic nie wiąże się żadnym ryzykiem i jest to jedynie standardowy komunikat systemu.
Zakłady bukmacherskie Betclic
Aplikacja bukmacherska Betclic:
+ łatwy dostęp do typów prematch i LIVE
+ dedykowane bonusy i promocje
+ wygodne powiadomienia push
+ dostęp do streamingu LIVE w Betclic TV
+ szybkie wpłaty i wypłaty
 • Krok drugi - Teraz możecie przejść do instalacji aplikacji mobilnej sponsora głównego Piasta Gliwice. W chwili obecnej wystarczy tak naprawdę już tylko wejść w powiadomienia i kliknąć w pobraną apkę, co automatycznie uruchomi proces instalacyjny aplikacji Betclic, który trwa niecałą minutę. Oczywiście powyższa wskazówka dedykowana jest typerom, którzy już wcześniej pobrali apkę bukmacherską. Jeśli jednak do tej pory tego nie zrobiliście – po prostu cofnijcie się do kroku pierwszego.
 • Krok trzeci - Ostatnim krokiem jest już tak naprawdę odpalenie samej aplikacji na Waszym smartfonie lub tablecie i puszczenie pierwszego kuponu, z czym na pewno nie będziecie mieli żadnego problemu.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego skupiliśmy się tylko na instalacji aplikacji mobilnej na urządzeniach z system Android, to od razu spieszymy z wyjaśnieniem. W przypadku systemu iOS, który obsługuje urządzenia firmy Apple proces instalacyjny wspomnianej apki jest banalnie prosty. Wystarczy, że odwiedzicie tylko oficjalny sklep AppStore, ściągnięcie z niego gotowy instalator i go otworzycie. I to już wszystko!

Aplikacja Betclic - opinie

Aplikacje dedykowane na urządzenia mobilne z roku na rok cieszą się większą popularnością. Nic więc dziwnego, że podobnie jest z apką Betclic, która dopracowana została naprawdę w najmniejszych szczegółach. Widać to m.in. po opiniach zarówno doświadczonych typerów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi – te bez problemu znaleźć można m.in. na forach bukmacherskich. Jeżeli jesteście zainteresowani tym, jaki z tych recenzji wyłania się obraz, to po prostu musicie zapoznać się z tą częścią tekstu.

Opinia o aplikacji
Gracze oceniają apkę Betclic na 9.5/10 pkt

Na starcie zaprezentujemy Wam opinie graczy na temat użytkowania aplikacji mobilnej Betclic, z których wyłania się obraz bardzo prostego w obsłudze narzędzia.

- Zdecydowałem się na instalację apki Betclic już jakiś czas temu i na pewno nie żałuję. Jest ona bowiem nie tylko bardzo przejrzysta, ale również poprawnie działająca. Przechodzenie pomiędzy poszczególnymi sekcjami odbywa się błyskawicznie i płynnie. Moim zdaniem kluczowy jest tutaj pasek na dole ekranu, z którego macie dostęp do wszystkich udogodnień tej apki – sporty, zakłady na żywo, popularne, moje kupony i promocje. Brawo! – opinia dodana przez Paweł Salomonowicz

------------------------------------

- Muszę przyznać, że wszelakiego rodzaju rozwiązania na telefony komórkowe budzą we mnie najczęściej negatywne odczucia. Ilekroć korzystałem z takich rozwiązań to zawsze trafiałem na jakieś problemy. Tym bardziej jestem mile zaskoczony robotą Betclic, który stworzył coś naprawdę fajnego. Jedyną "trudnością" na jaką możecie trafić przy tej aplikacji jest jej instalacja na Androida, ale to akurat nie jest wina buka. Dalej jest już bardzo dobrze. Wszystko jest bardzo proste, a tym samym łatwe w obsłudze. Polecam. – opinia dodana przez koks1993

------------------------------------

- Nic dodać, nic ująć. Tak właśnie powinna wyglądać każda bukmacherska aplikacja mobilna. Dla mnie jej głównym plusem jest fakt, że wygląda identycznie jak strona www, dzięki czemu nie muszę główkować, gdzie kliknąć, aby przejść do danej zakładki. – opinia dodana przez Sewcio15

Dlaczego warto zarejestrować się w Betclic?

Wiele pozytywnych słów dotyczy także promocji bukmacherskich, z których skorzystać można zarówno z poziomu strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

- Według mnie głównym plusem tej aplikacji jest rozpiętość promocji bukmacherskich, a więc tego, na co liczy każdy typer. Dzięki temu nie muszę specjalnie siadać do komputera, aby puścić jakiś promocyjny zakład. Na pewno fajnym rozwiązaniem jest dedykowanie promocji poszczególnym sportom, w tym piłce nożnej. Czekam na więcej. – opinia dodana przez Konrad Artymowicz

------------------------------------

- Od dawna jestem miłośnikiem opcji przerywania zakładów przed zamknięciem kuponu. Dlatego tak bardzo podoba mi się zakładka promocji w Betclic, w której nie brakuje takiej możliwości. Moim zdaniem sporą zaletą jest także ciągłe przypominanie graczom o promocji Multii+, w której podwyższyć można wygraną. Ogólnie promocje mi się podobają. Gdyby wśród nich pojawiała się jeszcze gra bez podatku, to byłoby super. – opinia dodana przez Kasiora@14

Fani typowania poprzez aplikację mobilną doceniają także ofertę bukmacherską podmiotu Betclic, która jest niezwykle rozbudowana, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

- Betclic to dla mnie bezsprzecznie numer jeden pod względem oferty zakładów wzajemnych. W końcu obejmują one nie tylko wydarzenia sportowe, ale też polityczne, społeczne czy rozrywkowe. Dzięki temu praktycznie w każdym momencie roku postawić można coś wartościowego. Plus należy się również za propozycję typów na żywo, która także jest kozacka. – opinia dodana przez Czesio1976

------------------------------------

- Moim zdaniem Betclic nie bez powodu może pochwalić się taką pozycją na światowym rynku firm bukmacherskich. Najlepiej świadczy o tym jego propozycja dotycząca nie tylko zakładów przedmeczowych, jak i tych LIVE, które spokojnie można zagrać poprzez apkę. Wśród tych drugich polecam Wam przede w szczególności typy na np. na żółte kartki – tego typu wydarzenia zawsze puścicie za okazały kurs. – recenzja napisana przez Krystka

------------------------------------

- Według mnie pomiędzy poszczególnymi bukmacherami nie ma aż takiej wielkiej różnicy, jeśli chodzi o liczbę selekcji, bo praktycznie wszędzie znajdziecie zakłady dotyczące tego, co najważniejsze. Tym samym ja zwracam uwagę na coś zupełnie innego, a mianowicie czas pojawiania się danych selekcji. I tutaj Betclic naprawdę ma czym się pochwalić. Za przykład weźmy pierwszy lepszy mecz ligi angielskiej, który na tydzień wcześniej w Betclic obwarowany jest około 150 zakładami. Z kolei np. STS z takim wyprzedzeniem proponuje nie więcej niż 70 typów. Dzięki temu znacznie szybciej mogę puścić kupon online ze swojego telefonu. – ocena napisana przez PabloEnduro

Sporo pozytywnych słów w kierunku Betclic i jego aplikacji mobilnej pada także w temacie transmisji sportowych, które dotyczą naprawdę wielu wydarzeń sportowych.

- Dla mnie Betclic jest idealnym bukmacherem. Posiada bowiem wszystko czego sam oczekuję od klasycznego operatora zakładów wzajemnych, a nawet więcej. Wystarczy, że wezmę pod uwagę tylko Betclic TV, gdzie za zupełną harmoszkę mogę oglądać mecze. To jest naprawdę super opcja, szczególnie że zawsze transmitowane są najważniejsze rozgrywki. – opinia dodana przez Janusz Konradowicz

------------------------------------

- Odkąd gram w Betclic nie muszę szukać praktycznie żadnych transmisji w Internecie. W końcu w opcji Betclic TV oglądać mogę naprawdę sporo. Liga hiszpańska, liga angielska czy liga włoska? Proszę bardzo. Jeśli do tego dodam najlepsze pojedynki w NBA, to niczego mi już nie brakuje. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że opcja ta regularnych graczy jest po prostu darmowa – wystarczy tylko mieć coś na koncie lub puścić jakiś zakład ostatniej doby. – recenzja napisana przez Izeggy

Apka Betclic działa na telefonach iOS i AndroidGracze wysoko oceniają płynność działania aplikacjiIntuicyjna | Przejrzysta | Wygodna | Funkcjonalna
Apka Betclic działa na telefonach iOS i Android
Gracze wysoko oceniają płynność działania aplikacji
Intuicyjna | Przejrzysta | Wygodna | Funkcjonalna
GRAM w

Na koniec gracze doceniają też system promocji tego legalnego bukmachera. Oprócz bonusu na start typerom szczególnie podoba się promocja Multi+ oraz cała gama regularnie pojawiających się promocji tymczasowych.

- Zawsze byłem miłośnikiem zakładów bez ryzyka, więc oferta Betclic od razu wpadła mi oko. W końcu gdzie mogę puścić cashback aż o takiej wartości? U konkurencji jak już jest 100 zł, to naprawdę szaleństwo. Dodatkowo bardzo pasuje mi również akcja Multi+, bo często gram większe selekcje. – opinia dodana przez Bartex1990

------------------------------------

- Największym kozakiem w całej ofercie Betclic jest bez dwóch zdań bonus na start. Dzięki niemu na początku mogę naprawdę zaszaleć i nie martwić się utratą własnych pieniędzy.  Co prawda, w propozycji tego buka nie ma gry bez podatku, ale jest ta promocja Multi+, w której mogę zgarnąć o wiele więcej. Z mojej strony respekt też za jackpoty, bo tam zawsze wygrać można kupę pieniędzy. – recenzja napisana przez xXmarley

------------------------------------

- Dla mnie Betclic niszczy przede wszystkim w kwestii promocji, bo te są wyjątkowo różnorodne, ale i proste. Nie ma w nich żadnych udziwnień i skomplikowanych warunków. Po prostu stawiasz i grasz. Dodatkowy punkt również za ekstra zakład bez ryzyka, gdzie przy minimalnym szczęściu liczyć można po prostu na fortunę. Mega opcją jest też zamykanie kuponów przed czasem!! – opinia dodana przez Łukasik_18

FAQ

1. Czy aplikacja mobilna Betclic jest bezpieczna i darmowa?

Tak, korzystanie z aplikacji mobilnej sponsora głównego Piastra Gliwice jest zarówno w pełni bezpieczne, jak i darmowe. Oznacza to, że w żadnym momencie nie musicie martwić się o ochronę swoich danych. Co więcej, możecie być pewni, że selekcjonowanie zakładów oraz puszczanie kuponów bukmacherskich przez aplikację mobilną nie narazi Was na utratę żadnych dodatkowych pieniędzy. Szczegóły powyżej w naszym tekście.

2. Jak ściągnąć i zainstalować aplikację Betclic na urządzenie z system Android?

Aplikację mobilną jednego z największych bukmacherów na światowym rynku zakładów wzajemnych bez trudu pobierzecie z jego oficjalnej strony internetowej (www.betclic.pl). Następnie musicie postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na Waszym telefonie. Więcej informacji na temat tego procesu znajdziecie na początku tego artykułu – tak naprawdę wystarczy, że tylko zezwolicie, aby na Waszym urządzeniu instalowane były rozwiązania z innych źródeł niż Sklep Google, a reszta procesu przebiegnie identycznie jak przy każdej innej aplikacji.

3. Jakie zalety ma apka mobilna Betclic?

Główną zaletą aplikacji mobilnej Betclic jest jej prostota, intuicyjność oraz funkcjonalność, co sprawia, że z jej obsługą poradzi sobie każdy z Was. Dodatkowo z poziomu tej apki mobilnej zyskacie dostęp do pełnej oferty sponsora głównego Piasta Gliwice, i to zarówno jeśli chodzi o zakłady wzajemnej, jak i akcje promocyjne. Po stronie plusów tego mobilnego rozwiązania zapisać należy także m.in. powiadomienia push, funkcję Touch ID oraz streaming wydarzeń sportowych. Pamiętajcie, że z poziomu aplikacji mobilnej Betclic bez żadnych problemów doładujecie stan swojego konta oraz wypłacicie wygrane pieniądze.

Komentarze (0)
Aplikacja mobilna Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.