piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Premier League: gdzie oglądać? Transmisje TV i online

Betclic Strefa VIP - program lojalnościowy dla graczy

Ekskluzywny program lojalnościowy z dostępem do limitowanych ofert premium w Betclic online. Jak dołączyć do Strefy VIP Betclic Polska?

Dostęp do Betclic Strefa VIP po rejestracji z kodem bonusowym LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Na czym polega Betclic Strefa VIP?
  1. Betclic Strefa VIP – zasady uczestnictwa
  2. Co zyskują członkowie programu lojalnościowego Betclic?
 2. Betclic – promocje i oferty specjalne dla graczy
  1. Mega premia powitalna z kodem
 3. FAQ – najczęstsze pytania o Betclic Strefę VIP
Pakiet powitalny Betclic z kodem LEGALSPORT
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Tak jak w przypadku wszystkich branż, również w przypadku zakładów wzajemnych istnieje grupa klientów szczególnie istotnych dla legalnych bukmacherów online.

Strefa VIP - program lojalnościowy dla typerów w Betclic Polska

Owszem, każdy gracz, nawet taki stawiający okazjonalnie kilka złotych na mecz swojej ulubionej drużyny, jest dla bukmacherów ważny, ale niektóre osoby typują wyniki regularnie, często i stawiają na to naprawdę duże pieniądze. Nic więc dziwnego, że operatorzy chcą nagradzać takich graczy za ich zaangażowanie oraz lojalność.

Betclic bonus na start 200 zł
Cashback powitalny zabezpiecza pierwszy kupon w Betclic

Programy lojalnościowe mają w swojej ofercie niemal wszyscy koncesjonowani bukmacherzy internetowi z rankingu najlepszych operatorów (TU aktualny ranking bukmacherów na 2023). To m.in. BETFAN Concierge, Sklep Gracza w PZBuk czy Fortuna Klub Plus. Betclic Zakłady Bukmacherskie również przygotował dla najbardziej aktywnych typerów ekskluzywny program - nosi on nazwę Betclic Strefa VIP.

Na czym polega Betclic Strefa VIP?

Zacznijmy od tego, jak ogólnie działają programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów online. Pozwalają one najbardziej aktywnym i lojalnym graczom zyskiwać dostęp do wyjątkowych usług różnego rodzaju. Mogą to być specjalne dedykowane bonusy i darmowe zakłady bukmacherskie, priorytetowa obsługa ich płatności i zapytań, a także udział w wydarzeniach sportowych. Każdy bukmacher ma nieco inną strategię, jednak ich cel jest jeden - sprawić, by strategiczni klienci poczuli się wyróżnieni i docenieni.

Atrakcyjne kursy na ponad 20 dyscyplin sportowychWysoki bonus powitalny z kodemPromocje dla typerów, Strefa VIP dla najbardziej aktywnych
Atrakcyjne kursy na ponad 20 dyscyplin sportowych
Wysoki bonus powitalny z kodem
Promocje dla typerów, Strefa VIP dla najbardziej aktywnych
GRAJ w

Dokładnie na takiej samej zasadzie funkcjonuje program lojalnościowy Betclic Strefa VIP. To rodzaj ekskluzywnego klubu, przeznaczonego dla najlepszych klientów firmy Betclic. Członkostwo w klubie zapewnia dostęp do ponadstandardowej obsługi, promocji i ofert niedostępnych dla pozostałych graczy, którzy stawiają swoje kupony sportowe w Betclic.

Betclic Strefa VIP – zasady uczestnictwa

Do przygotowanej przez koncesjonowanego bukmachera internetowego Betclic Strefy VIP można dołączyć tylko i wyłącznie na podstawie osobistego zaproszenia od bukmachera. Wśród kryteriów, które decydują o tym, czy takie zaproszenie zostanie wystosowane, znajdują się aktywność na koncie typerskim (m.in. wysokość miesięcznego obrotu, częstotliwość zasilania salda depozytami), zaangażowanie i lojalność gracza.

chcę dołączyć do Strefy vip
Stawiam internetowe zakłady bukmacherskie w Betclic

Nie jest to więc kolejna promocja, do której typer kwalifikuje się automatycznie albo zapisuje się przez kliknięcie przycisku czy wysłanie maila – to bukmacher decyduje, który z graczy dołączy do elitarnego klubu. Jak zapewnia Betclic, warto jednak wykazać się zaangażowaniem i systematycznie stawiać kupony internetowe SOLO czy AKO za wysokie stawki, bo benefity, związane z uczestnictwem w programie lojalnościowym tego buka, są naprawdę interesujące i wartościowe.

Co ważne, nieistotne jest w jaki sposób gracie kupony bukmacherskie w Betclic (przez stronę www czy w intuicyjnej aplikacji mobilnej), czy obstawiacie sporty w opcji pre-match czy na żywo, ani też, jakie dyscypliny najczęściej umieszczacie na swoich kuponach. Może to być koszykówka, siatkówka (sprawdź jak obstawiać siatkówkę w Betclic), tenis czy nawet darts, kolarstwo, e-sport albo MMA - ważne, byście grali regularnie, aktywnie i za duże stawki, a wówczas prawdopodobieństwo, że Betclic wystosuje dla Was zaproszenie do grona klientów VIP, zdecydowanie rośnie.

Co zyskują członkowie programu lojalnościowego Betclic?

Jak czytamy na stronie internetowej Betclic, członkowie Betclic Strefy VIP zyskują specjalne przywileje, niedostępne dla pozostałych graczy. Bukmacher przygotowuje dla nich specjalnie dedykowaną ofertę "szytą na miarę", tak by poczuli się potraktowani wyjątkowo i wyróżnieni. Co więc wchodzi w skład pakietu zysków, jakie wiążą się z zaproszeniem do klubu lojalnościowego Betclic?

Jakie spotkania sportowe można obejrzeć na zaproszenie Betclic?
Zaproszenia na spotkania sportowe dla graczy VIP od Betclic
 • Specjalny zespół obsługi VIP – profesjonalna pomoc menedżerów dedykowanych do obsługi klientów VIP.
 • Ekskluzywne promocje – bonusy i premie finansowe dopasowywane pod kątem zakresu i oferty do indywidualnych oczekiwań gracza.
 • Zaproszenia na wydarzenia sportowe – możliwość udziału w najważniejszych wydarzeniach sportowych. Klienci VIP Betclic byli obecni m.in. na meczu siatkarzy Polska – Brazylia, spotkaniu reprezentacji Polski i Austrii na stadionie narodowym w Warszawie oraz derbach Madrytu rozgrywanych w październiku 2019 r.
 • Oferty premium – dostęp do nowych rozwiązań, promocji i nowinek technologicznych wcześniej niż inni gracze Betclic.

Zainteresowała Was oferta VIP od zaufanego bukmachera Betclic online i chcielibyście dołączyć do klubu? Nie jesteście pewni, co zrobić by otrzymać zaproszenie do programu lojalnościowego od Betclic? W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości polecamy zajrzeć na stronę www.betclic.pl, gdzie znajdują się dokładne zasady dołączania do Betclic Strefy VIP i wszystkie benefity, które się z tym łączą.

Betclic – promocje i oferty specjalne dla graczy

Betclic Strefa VIP to bez wątpienia najbardziej ekskluzywna promocja tego legalnego bukmachera, ale jednocześnie najtrudniej dostępna. Na szczęście Betclic ma także wiele innych ofert specjalnych, dedykowanych znacznie szerszemu gronu graczy. I tak np. bardzo ciekawą i chętnie wybieraną promocją jest Multi+ – bonus, w ramach którego bukmacher podwyższa graczowi kwotę ewentualnej wygranej w zależności od tego, ile zdarzeń znajduje się na kuponie, nawet o 50%.

Klienci Betclic bardzo chętnie korzystają też z promocji kursowej Betclic BOOST – są to pojawiające się codziennie wyższe kursy na wybrane zdarzenia z oferty Betclic. Ich znalezienie w serwisie operatora jest bardzo proste – są one oznaczone charakterystyczną żółtą rakietą. A co, ważne, są dostęe codziennie i dla każdego zrejestrowanego typera!

Mega premia powitalna z kodem

Oferta Betclic wyróżnia się również bardzo ciekawym bonusem powitalnym. Podczas gdy zdecydowana większość legalnych bukmacherów w ramach bonusu na start oferuje graczom bonus od pierwszej wpłaty (lub kilku pierwszych depozytów - tak jest np. w STS, Fortunie czy eToto), o tyle w przypadku Betclic jest to cashback ze zwrotem na konto bonusowe.

Warto dodać, że w ramach powitalnej nagrody na nowe konto typerskie (TU sprawdzisz jak się zarejestrować w Betclic) Betclic oferuje zabezpieczenie pierwszego kuponu internetowego do kwoty 200 zł.

LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu powitalnego Betclic

Jak odebrać najlepszy cashback od Betclic? Wystarczy po rejestracji konta do obstawiania (pamiętajcie o użyciu kodu bonusowego LEGALSPORT) i zasileniu depozytu wystarczy po prostu postawić swój pierwszy zakład – jeśli będzie on nietrafiony, bukmacher zwróci na konto gracza jego stawkę.

FAQ – najczęstsze pytania o Betclic Strefę VIP

Wśród graczy pojawia się sporo pytań dotyczących Betclic Strefy VIP – postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i udzielić na nie odpowiedzi!

1️⃣ Jak zapisać się do Betclic Stefy VIP?

Zapisanie się do programu lojalnościowego Betclic bezpośrednio przez gracza nie jest możliwe. Do Strefy VIP można dołączyć wyłącznie na podstawie osobistego zaproszenia od bukmachera. 

2️⃣ Jak otrzymać zaproszenie do klubu lojalnościowego Betclic?

Bukmacher do swojego programu zaprasza tylko niektórych graczy. Przed dokonaniem wyboru analitycy bukmachera oceniają m.in. aktywność na koncie, zaangażowanie i lojalność typerów. Ci, którzy grają najwięcej i najczęściej, dokonują najwyższych obrotów na swoim saldzie depozytowym i regularnie zasilają je nowymi wpłatami, mają największe szanse na otrzymanie indywidualnego zaproszenia od Betclic.

3️⃣ Czy inni bukmacherzy mają programy lojalnościowe dla graczy?

Na polskim rynku zakładów sportowych jest sporo legalnych bukmacherów internetowych, którzy zdecydowali się na zorganizowanie podobnych klubów dla swoich najlepszych klientów. Przykładem może być program lojalnościowy BETFAN Concierge, do którego można dołączyć tylko i wyłącznie poprzez osobiste zaproszenie od firmy BETFAN. Członkowie programu traktowani są jako gracze VIP i mają pierwszeństwo obsługi we wszystkich sprawach dotyczących obstawiania zakładów.

Część bukmacherów udostępnia też typerom programy lojalnościowe, do których dołączyć może każdy aktywny typer, a im większa jest jego aktywność, tym lepsze i bardziej atrakcyjne benefity może otrzymać. Otwarty dostęp dla typerów ma np. Fortuna Klub Plus, do którego można dołączyć od razu po aktywacji profilu typerskiego, czy zorganizowany przez TOTALbet TOTAL VIP z rankingiem najlepszych graczy.

4️⃣ Jakie są benefity dla członków Betclic Strefy VIP?

Betclic Zakłady Bukmacherskie przygotował cały wachlarz premii i udogodnień dla członków swojego ekskluzywnego programu lojalnościowego. Mogą oni liczyć m.in. na dedykowany zespół obsługi VIP, specjalne promocje i oferty (np. cashbacki, darmowe zakłady bukmacherskie), a także zaproszenia na wydarzenia sportowe.

12.10.2020, 18:43
Aktualizacja: 05.07.2023, 13:35
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Betclic Strefa VIP - program lojalnościowy dla graczy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.