poniedziałek, 23 maja 2022
Najnowsze: Typy, Kursy | Sassuolo – AC Milan | Serie A

Jak się zarejestrować w BETFAN

Rejestracja BETFAN z kodem promocyjnym | Szybkie konto BETFAN w minutę - jak założyć + bonus 1660 zł.

Zwrot środków na konto na świetnych warunkach regulaminowych
Spis treści
Rozwiń
 1. Korzyści z rejestracji w Betfan
 2. Jak zarejestrować nowe konto internetowe w BETFAN?
  1. Szybka rejestracja BETFAN - jak założyć konto w dwie minuty
  2. Konto Tymczasowe BETFAN a konto pełne
 3. Warunki rejestracji w BETFAN
 4. Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji w BETFAN
 5. Opinie o rejestracji w BETFAN
 6. FAQ - pytania i odpowiedzi o rejestrację konta w BETFAN
Po rejestracji korzystaj z bonusów na start
BETFAN Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Podwojenie drugiego depozytu 1000 zł
 • Freebet 60 zł
 • Podwyższone kursy Matchday BOOST

1660 zł

BetFan kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
BetFan kod promo: LEGALSPORT

BETFAN, który posiada oficjalną licencję bukmacherską Ministerstwa Finansów, to jeden z legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Rejestracja konta z bonusem Betfan za kod promocyjny
Betfan rejestracja z kodem promocyjnym

Bukmacher BETFAN działa na polskim rynku zakładów ze sporym rozmachem, oferując graczom szeroki wybór typów i podtypów na ponad 20 dyscyplin sportowych, a także mega zyskowny bonus na start - nawet 1660 zł. Skład promocji online z kodem to m.in.: zakład bez ryzyka 600 zł oraz bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł.

betfan szybka rejestracja
Bezpłatne konto typerskie w dwie minuty

Pełen i nieograniczony dostęp do oferty sportowej i oferty bonusowej BETFAN zyska każdy gracz, który założy darmowe konto bukmacherskie w BETFAN online. Można to zrobić za pośrednictwem intuicyjnej i dopracowanej strony internetowej, która działa także na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu zakłady sportowe w BETFAN można obstawiać zarówno na desktopie czy laptopie, jak i na smartfonach Samsung, Huawei i iPhone oraz na tabletach.

Korzyści z rejestracji w Betfan

Podstawową korzyścią z rejestracji konta bukmacherskiego w BETFAN online jest fakt, że wybieramy legalnego i w pełni bezpiecznego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów - zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez internet (za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej) o numerze PS4.6831.3.2018 BETFAN Zakłady Bukmacherskie otrzymał 29 października 2018 roku.

Decydując się na zakłady bukmacherskie w BETFAN Online możemy być pewni bezpieczeństwa naszych danych oraz pieniędzy, ponieważ, zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową, każdy legalny bukmacher musi stosować najwyższe standardy zabezpieczeń (m.in. szyfrowanie danych - strona internetowa www.betfan.pl prowadzi przetwarzanie danych wyłącznie podczas szyfrowanego połączenia, certyfikowanego przez uznane przedsiębiorstwo informatyczne CloudFlare INC ECC CA-2, co chroni nasze dane przed przechwyceniem przez niepowołane osoby).

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Korzyści z rejestracji w BETFAN online z kodem promocyjnym LEGALSPORT:
+ legalny bukmacher z licencją MF
+ typy na ponad 20 dyscyplin, e-sport i rozrywkę
+ extra bonus na start i bogata oferta promocji
+ rejestracja bez konta bankowego i skanu dowodu

Podobne zabezpieczenia stosują również inni legalni bukmacherzy, dlatego bez obaw możecie założyć np. konto bukmacherskie Betclic z bonusem cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł lub otworzyć darmowe konto STS, gdzie do odbioru na start jest bonus 100% od depozytu 300 zł, cashback 100 zł oraz freebet (obecnie nieaktywny) .

Bez wątpienia korzyścią z rejestracji w BETFAN z kodem promocyjnym jest również pełen dostęp do bogatej oferty sportowej BETFAN, która zawiera nie tylko typy i podtypy na ponad 20 dyscyplin (m.in. oferta na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy hokej na lodzie), ale również liczne selekcje na e-sport (zakłady bukmacherskie na CS:GO, Dota, League of Legends, Starcraft i Overwatch) oraz zakłady pozasportowe na rozrywkę i opcję typowania gier karcianych (BETFAN TVBET).

Trudno nie wspomnieć też o tym, że w pełni legalny bukmacher BETFAN udostępnia graczom bardzo atrakcyjny pakiet bonusów i promocji. Skierowane są one zarówno do nowych graczy (m.in. bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł + extra zakład bez ryzyka 600 zł za aktywację kodu promo), jak i do tych, którzy regularnie puszczają u tego buka kupony SOLO, AKO i systemowe.

Na szczególną uwagę zasługuje gra bez podatku w BETFAN, czyli promocja, dzięki której codziennie można puszczać kupony bukmacherskie z wygraną podniesioną o 14%! BETFAN udostępnia graczom również mega zyskowną promocję Matchday Boost, w ramach której każdego dnia można grać hitowe typy z oferty sportowej ze współczynnikami podniesionymi nawet o 30-40% w stosunku do oferty standardowej!

Zalety konta typerskiego online w Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan - dlaczego warto Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie z kodem promocyjnym Betfan

Kolejnym plusem rejestracji konta typerskiego w BETFAN jest prostota i szybkość samego procesu zakładania BetKonta. By to zrobić, wystarczy uzupełnić zaledwie kilka podstawowych pól (m.in. adres e-mail imię i nazwisko, numer PESEL) - na tym etapie nie musimy podawać numeru konta bankowego ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości, ponieważ BETFAN umożliwia graczom tzw. Szybką Rejestrację. Dzięki temu konto BETFAN online założymy zaledwie w kilka minut, zyskując od razu dostęp do oferty sportowej oraz wszystkich bonusów i promocji, organizowanych przez tego legalnego polskiego buka.

Warto przy tym pamiętać, by podczas zakładania konta BETFAN online (proces rejestracji rozpoczniesz, klikając w powyższy baner) wykorzystać nasz unikalny kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - zapewni nam on dostęp do najwyższego bonusu na start w BETFAN (Mega Pakiet 1660 zł na start - ponadstandardowy bonus BETFAN dla nowych graczy) oraz rozbudowanej oferty promocyjnej.

Jak zarejestrować nowe konto internetowe w BETFAN?

Pierwszym krokiem do otwarcia nowego konta bo obstawiania zakładów sportowych w BETFAN online jest przejście na stronę internetową bukmachera - możecie to zrobić, wpisując adres www.betfan.pl w wyszukiwarkę internetową lub prościej - klikając w poniższy baner, który przekieruje Was bezpośrednio do strony powitalnej panelu rejestracyjnego.

chcę się zarejestrować w betfan
Aktywuję szybkie konto bez dowodu w dwie minuty

Rozpoczynając rejestrację BetKonta bezpośrednio z witryny internetowej bukmachera, musimy znaleźć guzik "Otwórz konto", znajdujący się w prawym górnym rogu strony www (tuż obok buttona "Zaloguj"). Warto przy tym pamiętać, że rejestracja konta bukmacherskiego BETFAN online jest całkowicie darmowa - za otwarcie konta i za korzystanie z niego nie musicie nic płacić ani podczas rejestracji, ani później.

Szybka rejestracja BETFAN - jak założyć konto w dwie minuty

Koncesjonowany bukmacher BETFAN online umożliwia typerom aktywację tzw. Szybkiego Konta Bukmacherskiego - taka rejestracja trwa zaledwie dwie minuty i wymaga podania podstawowych danych. Nie musicie robić skanu czy zdjęcia dowodu osobistego albo szukać numeru rachunku bankowego - wszystko, czego potrzebujecie to podać swoje imię, nazwisko, PESEL oraz wpisać / wkleić kod promocyjny LEGALSPORT. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, jak się zarejestrować w BETFAN krok po kroku. Jak się sami przekonacie, to naprawdę bardzo proste!

 • Krok 1 - Dane konta: Podaj swój adres e-mail i ustal hasło do BetKonta (musi się składać z co najmniej ośmiu znaków, w tym co najmniej jedna wielka litera i co najmniej jedna cyfra), a także podaj swój numer telefonu i potwierdź swoją pełnoletniość (ostatni z trzech checkboxów)
 • Krok 2 - Dane osobowe: W tym kroku należy uzupełnić swoje imię i nazwisko oraz podać numer PESEL. W tym kroku podajemy również unikalny kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - należy wpisać go lub wkleić w pole, zatytułowane "Kod promocyjny" (pole jest już uzupełnione na poniższym screenie). Należy także zaznaczyć dwa checkboxy - "Chcę otrzymać bonus powitalny" oraz oświadczenie o prawdziwości danych. Następnie możemy już kliknąć guzik "Otwórz konto".
  Jak założyć konto gracza w BETFAN online?
  BETFAN - szybka rejestracja z kodem promocyjnym

Pamiętajcie, że Szybka Rejestracja BETFAN umożliwia Wam otwarcie BetKonta Tymczasowego - zapewnia ono pełen i nieograniczony dostęp do oferty sportowej i bonusowej BETFAN, możemy też dokonywać płatności (m.in. przez szybkim przelewem bankowym, kartą VISA lub Masterkard albo BLIKiem - minimalna kwota depozytu każdą z tych metod to 1 zł).

Takie konto posiada jednak również pewne ograniczenia, w tym brak możliwości wypłaty zgromadzonych na BetKoncie wygranych na nasze konto bankowe oraz limit kwoty na zakłady - kupony bukmacherskie BETFAN online w ramach konta tymczasowego możemy stawiać tylko do łącznej kwoty 5000 zł.

Konto Tymczasowe BETFAN a konto pełne

By odblokować pełną funkcjonalność konta BETFAN Online, należy uzupełnić brakujące dane. Po zalogowaniu się na konto, wejściu w zakładkę "Mój profil" i kliknięciu w guzik "Dokończ" musimy przesłać czytelny skan obu stron dowodu osobistego (zdjęcie lub skan muszą być wyraźne a żadne z pól nie może być zasłonięte) oraz potwierdzić źródło, z jakiego pochodzą nasze środki, przeznaczane na zakłady bukmacherskie (może to być np. umowa o pracę, emerytura lub działalność gospodarcza). W przypadku braku dowodu osobistego BETFAN akceptuje również inne dokumenty tożsamości - paszport oraz kartę pobytu.

Po uzupełnieniu wymaganych danych nasze konto przejdzie proces weryfikacji, czyli sprawdzenia przez pracownika bukmachera - na ogół trwa to kilkanaście minut. O zakończeniu weryfikacji zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości, wysłanej na nasz adres e-mail, podany podczas rejestracji. Warto dodać, że numer konta bankowego nie jest wymagany podczas uzupełniania danych BetKonta - po wykonaniu pierwszego depozytu zostanie on automatycznie zapisany w bazie BETFAN i połączony z naszym kontem gracza.

Warunki rejestracji w BETFAN

Podstawowym warunkiem rejestracji darmowego konta bukmacherskiego BETFAN online jest nasza pełnoletniość - pamiętajmy, że zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową tylko osoby pełnoletnie mogą uczestniczyć w grach hazardowych, w tym w zakładach bukmacherskich (ta regulacja ma na celu ochronę nieletnich przed negatywnymi skutkami hazardu).

By założyć BetKonto musimy również wyrazić kilka zgód, które są niezbędne do tego, by legalny bukmacher mógł nam świadczyć swoje usługi i oferować zakłady sportowe online za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej BETFAN. Oprócz potwierdzenia pełnoletności musimy również:

 • wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych przez BETFAN Sp. z o.o. w celu otwarcia i prowadzenia BetKonta (warto podkreślić, że nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo tych danych - jako legalny polski bukmacher z licencją MF BETFAN ma obowiązek ich odpowiedniego zabezpieczania i przechowywania), a także, w tym samym punkcie, potwierdzić znajomość regulaminu RODO i zaakceptować jego treść,
 • potwierdzić prawdziwość podanych podczas rejestracji danych osobowych,
 • potwierdzić, że nasze uczestnictwo w zakładach bukmacherskich nie narusza obowiązującego prawa,
 • zaakceptować postanowienia regulaminu bukmachera.
  Zalety konta typerskiego Betfan Online z kodem promo - infografika
  Rekomendacje dla konta typerskiego Betfan z kodem promocyjnym VIP

Udzielenie wymaganych zgód jest konieczne do otwarcia naszego konta BETFAN Online - po zaznaczeniu odpowiednich checkboxów możemy już kliknąć guzik "Otwórz konto", co daje nam pełen dostęp do oferty sportowej i bonusowej BETFAN.

Chcesz założyć Szybkie Konto bukmacherskie właśnie w Betfan online? By rozpocząć proces rejestracyjny (otwarcie BetKonta to tylko kilka minut!) kliknij w powyższy baner, który przeniesie Cię do strony powitalnej formularza rejestracyjnego tego legalnego polskiego bukmachera. Pamiętaj, by przy rejestracji wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny dla nowych klientów na maj 2022, z którym zgarniesz najlepszy bonus na start BETFAN VIP.

Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji w BETFAN

BETFAN Zakłady Bukmacherskie posiada atrakcyjną i rozbudowaną ofertę bonusową dla graczy, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych typerów. Ekskluzywny pakiet powitalnych premii BETFAN z kodem promocyjnym (nawet 1660 zł na start) oraz nowe promocje każdego dnia zwiększają nasze szanse na wygraną bukmacherską, pozwalając nam puścić więcej kuponów lub zgarniać wyższe kursy bukmacherskie na wybrane zdarzenia. Poniżej prezentujemy przegląd najważniejszych promocji stałych i tymczasowych dla graczy w BETFAN Online.

Bonusy bukmacherskie w BETFAN po rejestracji z kodem promocyjnym LEGALSPORT:

Bonus powitalny - na start na dla nowych graczy (kluczowe promocje)

 • bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł
 • zakład bez ryzyka 600 zł (w przypadku przegranej buk zwraca stawkę za kupon na saldo bonusowe)

-----------------------------------
Promocje dla stałych graczy BETFAN

 • Gra bez podatku - 14% więcej na kuponach AKO
 • ranking graczy Simply the BET - co tydzień 10 000 zł w bonusach dla 50 najlepszych graczy
 • Simply the GAME - ranking karcianek i sportów wirtualnych z pulą nagród 2000 zł co tydzień
 • bonus za kumpla Bet Friends - 100 zł za każde polecenie
 • podwyższone kursy Matchday BOOST  

Trzeba przyznać, że oferta bonusowa BETFAN prezentuje się naprawdę bardzo okazale. Ten legalny polski bukmacher umożliwia typerom stawianie zakładów bukmacherskich bez podatku każdego dnia, a warunki regulaminowe promocji są bardzo korzystne. Komfortowy cashout pozwala zabezpieczyć internetowy kupon bukmacherski przed nietrafionym typem, a promocja podwyższone kursy Matchday BOOST zapewnia super dodatki na kupony.

Jeśli do tego dodać zakłady graczy My BET (możliwość zgłaszania własnych typów do oferty sportowej i rozrywkowej BETFAN), szeroką ofertę zakładów na sporty wirtualne oraz możliwość obstawiania gier kasynowych TV BET to trudno się dziwić, że BETFAN regularnie zajmuje wysokie noty w rankingu najlepszych bukmacherów online, skutecznie konkurując m.in. z Fortuną, TOTALbet, Superbet czy eToto.

Poniżej przygotowaliśmy tabelę, w której możecie zobaczyć, ile średnio gracze wyciągają dodatkowych bonusów w BETFAN Online - pod uwagę braliśmy tylko bonusy dla stałych graczy, więc jeśli w danym miesiącu zarejestrowaliście swoje konto BETFAN, doliczyć należy jeszcze bonus na start dla nowych klientów, czyli nawet 1660 zł!

Dodatkowe środki z bonusów okazjonalnych BETFAN w zastawieniu rocznym
Miesiąc w którym obowiązują BETFAN promocje tymczasowe Kwoty bonusów zdobywane przez graczy
Styczeń 2022 450 zł
Luty 2022 380 zł
Marzec 2022 770 zł
Kwiecień 2022 1020 zł
Maj 2022 880 zł
Czerwiec 2022 700 zł
Lipiec 2022 500 zł
Sierpień 2022 850 zł
Wrzesień 2022 1050 zł
Październik 2022 900 zł
Listopad 2022 600 zł
Grudzień 2022 560 zł

Jeśli organizowane przez legalnego bukmachera BETFAN bonusy i promocje dla nowych i starych graczy to dla Was za mało, nic nie stoi na przeszkodzie by zarejestrować darmowe konta bukmacherskie również u innych operatorów z licencją MF działających w Polsce - przykładowo, rozbudowaną ofertę promocyjną ma dla graczy legalny bukmacher Betclic, u którego na start można zdobyć wyjątkowo wysoki cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł, ten buk regularnie przygotowuje też dla graczy promocje tymczasowe (m.in. Multi+, Super Kursy w promocji Betclic BOOST - współczynniki wyższe nawet o 40% od oferty standardowej ). Bardzo atrakcyjne akcje promocyjne organizuje dla typerów także LVBET, gdzie znajdziemy extra bonus na start 3423 zł.

Promocje dla nowych i stałych graczy warto wykorzystać również u bukmacherów PZBuk oraz forBET, który ma dla regularnych typerów m.in. extra freebet urodzinowy 20 zł. Zarówno bonus na start, jak i akcje bonusowe dla stałych graczy świetnie prezentują się też u legalnego buka Totolotek. Pamiętajcie, że im więcej bonusów i darmowych zakładów, tym bardziej zwiększamy nasze szanse na trafione kupony i wygrane bukmacherskie!

Opinie o rejestracji w BETFAN

Proces rejestracyjny u legalnego polskiego bukmachera internetowego BETFAN Online należy do prostych i zajmuje maksymalnie dwie-trzy minuty. Sprawdziliśmy, jakie są opinie typerów regularnie puszczających kupony o szybkiej rejestracji w BETFAN oraz na co typerzy zwracają uwagę, jeśli chodzi o zakładanie nowego konta u tego buka.

BETFAN ma bardzo pozytywne opinie od typerów4.5/5 za pakiet powitalny z kodem promocyjnym4.5/5 za rozbudowaną ofertę sportową

BETFAN ma bardzo pozytywne opinie od typerów
4.5/5 za pakiet powitalny z kodem promocyjnym
4.5/5 za rozbudowaną ofertę sportową

GRAJ w

Polscy gracze podkreślają, że rejestracja konta bukmacherskiego w BETFAN Online jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu zajmuje zaledwie kilka minut (średni czas rejestracji konta BETFAN to 2 minuty). Typerzy chwalą tego buka również za wprowadzenie szybkiej rejestracji - zauważają, że to doskonały sposób, by szybko uzyskać dostęp do oferty promocyjnej i sportowej BETFAN, bez oczekiwania na weryfikację danych konta. Wysoko oceniany jest też przygotowany przez BETFAN bonus dla nowych klientów, który dostępny jest po rejestracji konta, a który może wynieść nawet 1660 zł.

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, nikogo nie powinno dziwić, że BETFAN zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP legalnych bukmacherów online, a nowi typerzy chętnie rejestrują konta u tego operatora i odbierają podwyższony bonus dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETFAN VIP.

FAQ - pytania i odpowiedzi o rejestrację konta w BETFAN

Sprawdziliśmy, jakie pytania na temat rejestracji w BETFAN gracze zadają najczęściej, i przygotowaliśmy dla Was na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jak najszybciej się zarejestrować w BETFAN?

Legalny polski bukmacher BETFAN umożliwia graczom tzw. Szybką rejestrację BETFAN, która trwa zaledwie minutę. By założyć Konto Tymczasowe BETFAN online, przejdź na stronę internetową bukmachera. Następnie podaj swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i numer PESEL. Pamiętaj, by wpisać lub wkleić unikalny kod rejestracyjny (hasło kodu to LEGALSPORT) w pole zatytułowane "Kod promocyjny", które znajduje się w drugim kroku formularza rejestracyjnego. Szczegóły TUTAJ >>>

2️⃣ Zarejestrowałem się bez kodu promocyjnego - co teraz?

Jeśli podczas rejestracji swojego konta bukmacherskiego BETFAN Online zapomniałeś wpisać kodu promocyjnego, nie masz już możliwości powrotu do formularza rejestracyjnego. Spróbuj jednak skontaktować się z BOGiem, czyli Biurem Obsługi Gracza - być może konsultant będzie w stanie ręcznie dopisać kod promocyjny BETFAN do Twojego konta typerskiego. By nie dopuścić do takiej sytuacji, pamiętaj, by dwukrotnie sprawdzić, czy BETFAN kod promocji na pewno został poprawnie wprowadzony w odpowiednie miejsce. Szczegóły znajdziecie W TYM MIEJSCU >>>

3️⃣ Lepiej zarejestrować się z komórki czy z komputera?

Nie ma znaczenia, czy swoje konto bukmacherskie BETFAN online założysz przez komputer, laptop, tablet czy smartfon - na wszystkich urządzeniach strona internetowa bukmachera działa tak samo sprawnie i płynnie. W każdym przypadku rejestracja BETFAN z kodem promocyjnym przebiega dokładnie tak samo - musisz uzupełnić kilka pól w ramach dwóch kroków. Nie zapomnij, by wpisać najlepszy kod afiliacyjny, który brzmi LEGALSPORT, w pole zatytułowane "Kod promocyjny"! 

4️⃣ Założyłem konto a nie mam bonusu - gdzie się zgłosić?

Pamiętaj, że bonus powitalny BETFAN Online nie jest przyznawany od razu po rejestracji - by go otrzymać, trzeba dokonać wpłaty depozytu. Jeśli więc założyłeś konto, ale nie zasiliłeś go depozytem, nie otrzymasz bonusu i jest to całkowicie normalne. Jeśli natomiast dokonałeś wpłaty, a na Twoim koncie bukmacherskim w BETFAN nie pojawił się bonus, skontaktuj się z BOGiem, czyli Biurem Obsługi Gracza. Możesz to zrobić mailowo lub przez czat - konsultanci BETFAN szybko i sprawnie wyjaśnią, co jest przyczyną problemu.

5️⃣ Nie mam konta bankowego w Polsce, czy mogę się zarejestrować?

Jeśli w ogóle nie posiadasz rachunku bankowego, masz możliwość założenia konta do obstawiania w BETFAN (podczas rejestracji podawanie numeru rachunku bankowego nie jest wymagane), ale nie będziesz mógł z niego korzystać: Twój imienny rachunek bankowy jest łączony z Twoim kontem bukmacherskim podczas dokonywania pierwszego depozytu. Bez konta bankowego nie będziesz w stanie zasilić swojego konta Betfan Online, a co za tym idzie - nie będziesz w stanie stawiać zakładów bukmacherskich w Betfan.

12.08.2019, 10:56
Aktualizacja: 15.02.2022, 12:59
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak się zarejestrować w BETFAN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.