wtorek, 20 października 2020
Najnowsze: Bayern - Atletico: jakie typy warto obstawić?

Jak się zarejestrować w Betfan

Rejestracja Betfan z kodem promocyjnym | Szybkie konto Betfan w minutę - jak założyć + bonus 3090 zł - aktualizacja na październik 2020

Odbierz kod promocyjny BetFan Oferta na bonus BetFan VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Korzyści z rejestracji w Betfan
 2. Jak zarejestrować nowe konto internetowe w Betfan?
  1. Konto Tymczasowe Betfan a konto pełne
 3. Warunki rejestracji w Betfan
 4. Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera Betfan
 5. Opinie o rejestracji w Betfan Online
 6. FAQ - pytania i odpowiedzi o zarejestrowanie konta w Betfan
 7. Rejestracja w Betfan - warto wiedzieć
Rejestracja konta z bonusem Betfan za kod promocyjny
Betfan rejestracja z kodem promocyjnym

Betfan, który posiada oficjalną licencję bukmacherską Ministerstwa Finansów, dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce.

  Szybka rejestracja Betfan online  
  Mega Pakiet 3090 PLN na start i gra bez podatku  

Bukmacher Betfan wszedł na polski rynek zakładów sportowych pewnym krokiem, oferując graczom szeroki wybór typów i podtypów na ponad 20 dyscyplin sportowych, a także najwyższy bonus na start - nawet 3090 PLN (bonusy od trzech pierwszych wpłat + extra zakład bez ryzyka 90 zł za kod promocyjny Betfan VIP).

Pełen i nieograniczony dostęp do oferty sportowej i oferty bonusowej Betfan zyska każdy gracz, który założy darmowe konto bukmacherskie w Betfan online. Można to zrobić za pośrednictwem intuicyjnej i dopracowanej strony internetowej Betfan, która działa także na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu zakłady sportowe w Betfan można obstawiać zarówno na desktopie czy laptopie, jak i na smartfonach Samsung, Huawei i iPhone oraz na tabletach. 

Korzyści z rejestracji w Betfan

Podstawową korzyścią z rejestracji konta bukmacherskiego w Betfan online jest fakt, że wybieramy legalnego i w pełni bezpiecznego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów - zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez internet (za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej) o numerze PS4.6831.3.2018 Betfan Zakłady Bukmacherskie otrzymał 29 października 2018 roku.

Decydując się na zakłady bukmacherskie w Betfan Online możemy być pewni bezpieczeństwa naszych danych oraz pieniędzy, ponieważ, zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową, każdy legalny bukmacher musi stosować najwyższe standardy zabezpieczeń (m.in. szyfrowanie danych - strona www Betfan prowadzi przetwarzanie danych wyłącznie podczas szyfrowanego połączenia, certyfikowanego przez uznane przedsiębiorstwo informatyczne CloudFlare INC ECC CA-2, co chroni nasze dane przed przechwyceniem przez niepowołane osoby).

Podobne zabezpieczenia stosują również inni legalni bukmacherzy, dlatego bez obaw możecie założyć np. konto bukmacherskie Betclic z bonusem cashback 500 zł lub otworzyć darmowe konto STS, gdzie do odbioru na start jest 1200 zł od depozytu i extra freebet 25 zł oraz zakład bez ryzyka 34 zł za kod bonusowy.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Korzyści z rejestracji w Betfan online z kodem promocyjnym LEGALSPORT:

+ legalny bukmacher z licencją MF
+ typy na ponad 20 dyscyplin, e-sport i rozrywkę
+ extra bonus na start i bogata oferta promocji
+ rejestracja bez konta bankowego i skanu dodowu

Bez wątpienia korzyścią z rejestracji w Betfan z kodem promocyjnym jest również pełen dostęp do bogatej oferty sportowej Betfan, która zawiera nie tylko typy i podtypy na ponad 20 dyscyplin (m.in. Betfan oferta na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy hokej na lodzie), ale również liczne selekcje na e-sport (zakłady bukmacherskie na CS:GO, Dota, League of Legends, Starcraft i Overwatch) oraz zakłady pozasportowe na rozrywkę.

Legalny bukmacher Betfan udostępnia graczom bardzo atrakcyjny pakiet bonusów i promocji. Skierowane są one zarówno do nowych graczy (Mega Pakiet Betfan na start - nawet 3000 PLN w trzech bonusach z mnożnikiem + extra zakład bez ryzyka o wartości 90 zł za aktywację naszego kodo promo), jak i do tych, którzy regularnie puszczają u tego buka kupony SOLO, AKO i systemowe. Na szczególną uwagę zasługuje gra bez podatku w Betfan, czyli promocja, dzięki której codziennie można puszczać kupony bukmacherskie z wygraną podniesioną o 14%, a dla kuponów AKO z co najmniej czterema selekcjami możliwe jest podniesienie wygranych aż o 20%! Betfan udostępnia graczom też Radar 365, czyli akcję bonusową, umożliwiającą korzystanie codziennie z innej promocji bukmacherskiej, w tym darmowych zakładów bukmacherskich, podwyższonych kursów czy zakładów bez ryzyka.

Zalety konta typerskiego online w Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan - dlaczego warto Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie z kodem promocyjnym Betfan

Kolejnym plusem rejestracji konta typerskiego w Betfan jest prostota i szybkość samego procesu zakładania BetKonta. By to zrobić, wystarczy uzupełnić zaledwie kilka podstawowych pól (m.in. adres e-mail imię i nazwisko, numer PESEL) - na tym etapie nie musimy podawać numeru konta bankowego ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości, ponieważ Betfan umożliwia graczom tzw. Szybką Rejestrację. Dzięki temu konto Betfan online założymy zaledwie w kilka minut, zyskując od razu dostęp do oferty sportowej Betfan oraz wszystkich bonusów i promocji, organizowanych przez tego legalnego polskiego buka.

Warto przy tym pamiętać, by podczas zakładania konta Betfan online (proces rejestracji rozpoczniesz, klikając w powyższy baner lub ten link aktywacyjny do bonusu Betfan ===> ZAKŁADAM BETKONTO Z KODEM PROMO <===) wykorzystać nasz unikalny Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - zapewni nam on dostęp do najwyższego bonusu na start Betfan (Mega Pakiet 3090 PLN na start Betfan - ponadstandardowy bonus Betfan dla nowych graczy, powiększony o ekskluzywny zakład bez ryzyka 90 zł) oraz rozbudowanej oferty promocyjnej.

Jak zarejestrować nowe konto internetowe w Betfan?

Pierwszym krokiem do otwarcia nowego konta bukmacherskiego Betfan online jest przejście na stronę internetową bukmachera - możecie to zrobić wpisując adres betfan(.pl) w wyszukiwarkę internetową lub prościej - klikając w poniższy baner, który przekieruje Was bezpośrednio do strony powitalnej panelu rejestracyjnego.

LEGALSPORT - kod promocyjny Betfan Zakłady Bukmacherskie
Betfan kod promocyjny Kod za rejestrację Betfan - LEGALSPORT

Rozpoczynając rejestrację BetKonta bezpośrednio z witryny internetowej bukmachera, musimy znaleźć guzik "Otwórz konto", znajdujący się w prawym górnym rogu strony www (tuż obok buttona "Zaloguj"). Warto przy tym pamiętać, że rejestracja konta bukmacherskiego Betfan online jest całkowicie darmowa - za otwarcie konta i za korzystanie z niego nie musicie nic płacić ani podczas rejestracji, ani później.

Szybka rejestracja konta internetowego Betfan - jak założyć konto w dwie minuty

 • Krok 1 - Dane konta: Podaj swój adres e-mail i ustal hasło do BetKonta (musi się składać z co najmniej ośmiu znaków, w tym co najmniej jedna wielka litera i co najmniej jedna cyfra), a także podaj swój numer telefonu i potwierdź swoją pełnoletniość (ostatni z trzech checkboxów)
 • Krok 2 - Dane osobowe: W tym kroku należy uzupełnić swoje imię i nazwisko oraz podać numer PESEL. W tym kroku podajemy również unikalny Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - należy wpisać go w pole, zatytułowane "Kod promocyjny" (pole jest już uzupełnione na poniższym screenie). Należy także zaznaczyć dwa checkboxy - "Chcę otrzymać bonus powitalny" oraz oświadczenie o prawdziwości danych. Następnie możemy już kliknąć guzik "Otwórz konto".
Jak się zarejestrować w Betfan Online z kodem promocyjnym VIP - infografika
Rejestracja BetKonta online - krok 2

Pamiętajcie, że Szybka Rejestracja Betfan umożliwia Wam otwarcie BetKonta Tymczasowego - zapewnia ono pełen i nieograniczony dostęp do oferty sportowej i bonusowej Betfan, możemy też dokonywać płatności (m.in. przez szybkim przelewem bankowym, kartą VISA lub Masterkard albo BLIKiem - minimalna kwota depozytu każdą z tych metod to 1 zł), posiada jednak również pewne ograniczenia, w tym brak możliwości wypłaty zgromadzonych na BetKoncie wygranych na nasze konto bankowe oraz limit kwoty na zakłady - kupony bukmacherskie Betfan w ramach konta tymczasowego możemy stawiać tylko do łącznej kwoty 5000 zł.

Konto Tymczasowe Betfan a konto pełne

By odblokować pełną funkcjonalność konta Betfan Online, należy uzupełnić brakujące dane. Po zalogowaniu się na konto, wejściu w zakładkę "Mój profil" i kliknięciu w guzik "Dokończ" musimy przesłać czytelny skan obu stron dowodu osobistego (zdjęcie lub skan muszą być wyraźne a żadne z pól nie może być zasłonięte) oraz potwierdzić źródło, z jakiego pochodzą nasze środki, przeznaczane na zakłady bukmacherskie (może to być np. umowa o pracę, emerytura lub działalność gospodarcza). W przypadku braku dowodu osobistego Betfan akceptuje również inne dokumenty tożsamości - paszport oraz kartę pobytu.

Po uzupełnieniu wymaganych danych nasze konto przejdzie proces weryfikacji, czyli sprawdzenia przez pracownika bukmachera - na ogół trwa to kilkanaście minut. O zakończeniu weryfikacji zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości, wysłanej na nasz adres e-mail, podany podczas rejestracji. Warto dodać, że numer konta bankowego nie jest wymagany podczas uzupełniania danych BetKonta - po wykonaniu pierwszego depozytu zostanie on automatycznie zapisany w bazie Betfan i połączony z naszym kontem gracza.

Fragment regulaminu bonusu na start w Betfan Online:

(...) 2. Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych Klientów BETFAN i powiązana jest z dokonaniem pierwszych trzech wpłat depozytu na Saldo BetKonta. Warunkiem uczestnictwa w Bonusie „MEGA PAKIET 3000 ” jest oznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji BetKonta na Stronie Internetowej, co jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w Akcji przez Klienta. Brak oznaczania wspomnianego pola podczas rejestracji wyklucza możliwość uczestnictwa w Akcji.

3. Uczestnictwo w Bonusie „MEGA PAKIET 3000” jest dobrowolne (...)

Warunki rejestracji w Betfan

Podstawowym warunkiem rejestracji darmowego konta bukmacherskiego Betfan online jest nasza pełnoletniość - pamiętajmy, że zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową tylko osoby pełnoletnie mogą uczestniczyć w grach hazardowych, w tym w zakładach bukmacherskich (ta regulacja ma na celu ochronę nieletnich przed negatywnymi skutkami hazardu).

Zalety konta typerskiego Betfan Online z kodem promo - infografika
Rekomendacje dla konta typerskiego Betfan z kodem promocyjnym VIP

By założyć BetKonto musimy również wyrazić kilka zgód, które są niezbędne do tego, by legalny bukmacher mógł nam świadczyć swoje usługi i oferować zakłady sportowe online za pomocą strony internetowej Betfan. Oprócz potwierdzenia pełnoletności musimy również:

 • wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych przez BETFAN Sp. z o.o. w celu otwarcia i prowadzenia BetKonta (warto podkreślić, że nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo tych danych - jako legalny polski bukmacher z licencją MF Betfan ma obowiązek ich odpowiedniego zabezpieczania i przechowywania), a także, w tym samym punkcie, potwierdzić znajomość regulaminu RODO i zaakceptować jego treść
 • potwierdzić prawdziwość podanych podczas rejestracji danych osobowych
 • potwierdzić, że nasze uczestnictwo w zakładach bukmacherskich nie narusza obowiązującego prawa
 • zaakceptować postanowienia regulaminu bukmachera

Udzielenie wymaganych zgód jest konieczne do otwarcia naszego konta betfan Online - po zaznaczeniu odpowiednich checkboxów możemy już kliknąć guzik "Otwórz konto", co daje nam pełen dostęp do oferty sportowej i bonusowej Betfan.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Bonus za rejestrację z kodem bonusowym VIP w Betfan
+ 3000 PLN na start od trzech depozytów
+ extra zakład bez ryzyka 90 zł za kod promocyjny
+ bonusy dla stałych graczy
Aktualny kod promocyjny na rok 2020 to: LEGALSPORT

Betfan rejestracja online

Chcesz założyć Szybkie Konto bukmacherskie właśnie w Betfan online? By rozpocząć proces rejestracyjny (otwarcie BetKonta to tylko kilka minut!) kliknij w powyższy baner, który przeniesie Cię do strony powitalnej formularza rejestracyjnego tego legalnego polskiego bukmachera. Pamiętaj, by przy rejestracji wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny dla nowych klientów na październik 2020, z którym zgarniesz najlepszy bonus na start Betfan VIP (Mega Pakiet 3090 PLN Betfan, czyli bonusy od trzech depozytów + extra zakład bez ryzyka 90 zł za kod promocyjny Betfan VIP).

Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera Betfan

Betfan Zakłady Bukmacherskie posiada atrakcyjną i rozbudowaną ofertę bonusową dla graczy, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych typerów. Ekskluzywny pakiet powitalnych premii Betfan z naszym kodem promocyjnym (nawet 3090 PLN na start) oraz nowe promocje każdego dnia zwiększają nasze szanse na wygraną bukmacherską, pozwalając nam puścić więcej kuponów lub zgarniać wyższe kursy bukmacherskie na wybrane zdarzenia. Poniżej prezentujemy przegląd najważniejszych promocji stałych i tymczasowych dla graczy w Betfan Online.

Bonusy bukmacherskie w Betfan po rejestracji z betfan kodem promocyjnym LEGALSPORT:

Bonus powitalny - na start na dla nowych graczy

 • Mega pakiet powitalny od trzech pierwszych depozytów - łącznie nawet 3000 PLN!
  + 3x bonus 10% od wpłaty (od trzech pierwszych depozytów)
  + mnożnik 10x przy przenoszeniu wygranych z bonusów na konto depozytowe
  + extra zakład bez ryzyka 90 zł za Betfan kod promocyjny


Promocje okazjonalne Betfan

 • Gra bez podatku - 14% więcej na kuponach AKO z dwoma selekcjami
 • Extra 20% do wygranych na kuponach AKO z czterema selekcjami
 • Radar 365 - codziennie nowe promocje i bonusy (freebety, zakłady bez ryzyka, wyższe kursy)

Trzeba przyznać, że oferta bonusowa Betfan prezentuje się naprawdę bardzo okazale. Ten legalny polski bukmacher umożliwia typerom stawianie zakładów bukmacherskich bez podatku każdego dnia, a warunki regulaminowe promocji są bardzo korzystne. Dzięki akcji bonusowej Radar 365 każdego dnia możemy korzystać z innej promocji: bonusy Betfan mogą dotyczyć zarówno różnych dyscyplin sportowych i rozgrywek (bonus Betfan na Ektraklasę, promocja na skoki narciarskie, bonus na Wimbledon itd), jak i przyjmować różną formę: mogą to być podwyższone kursy bukmacherskie na wybrane zdarzenia z oferty sportowej Betfan lub darmowe zakłady w różnej wysokości (freebet Betfan 10 zł, 20 zł czy 50 zł).

Poniżej przygotowaliśmy tabelę, w której możecie zobaczyć, ile średnio gracze wyciągają dodatkowych bonusów w Betfan Online - pod uwagę braliśmy tylko bonusy dla stałych graczy, więc jeśli w danym miesiącu zarejestrowaliście swoje konto Betfan, doliczyć należy jeszcze Betfan bonus na start dla nowych klientów, czyli nawet 3090 zł!

Dodatkowe środki z bonusów okazjonalnych forBET w zastawieniu rocznym
Miesiąc w którym obowiązują Betfan promocje tymczasowe Kwoty bonusów Betfan zdobywane przez graczy
Styczeń 2020 450 zł
Luty 2020 380 zł
Marzec 2020 770 zł
Kwiecień 2020 1020 zł
Maj 2020 880 zł
Czerwiec 2020 700 zł
Lipiec 2020 500 zł
Sierpień 2020 850 zł
Wrzesień 2020 1050 zł
Październik 2020 900 zł
Listopad 2020 600 zł
Grudzień 2020 560 zł

 

Jeśli organizowane przez legalnego bukmachera Betfan bonusy i promocje dla nowych i starych graczy to dla Was za mało, nic nie stoi na przeszkodzie by zarejestrować darmowe konta bukmacherskie również u innych operatorów z licencją MF działających w Polsce - przykładowo, rozbudowaną ofertę promocyjną ma dla graczy legalny bukmacher Betclic, u którego na start można zdobyć wyjątkowo wysoki cashback 500 zł, ten buk regularnie przygotowuje też dla graczy promocje tymczasowe (m.in. Multi+ czy Betclic Boost). Bardzo atrakcyjne akcje promocyjne organizuje dla typerów także LVBET, gdzie znajdziemy extra bonus na start 1520 zł. 

Promocje dla nowych i stałych graczy warto wykorzystać również u bukmacherów PZBuk oraz forBET, który ma dla regularnych typerów m.in. extra freebet urodzinowy 20 zł. Zarówno bonus na start (podwyższony aż o 116 zł dzięki użyciu kodu promocyjnego VIP), jak i akcje bonusowe dla stałych graczy świetnie prezentują się też u legalnego buka Totolotek - przykładowo, Totolotek bonus na start z kodem promocyjnym to nawet 1136 zł!. Pamiętajcie, że im więcej bonusów i darmowych zakładów, tym bardziej zwiększamy nasze szanse na trafione kupony i wygrane bukmacherskie!

Opinie o rejestracji w Betfan Online

Proces rejestracyjny u legalnego polskiego bukmachera internetowego Betfan Online należy do prostych i zajmuje maksymalnie dwie-trzy minuty. Sprawdziliśmy, jakie są opinie typerów regularnie puszczających kupony o szybkiej rejestracji w Betfan oraz na co typerzy zwracają uwagę, jeśli chodzi o zakładanie nowego konta u tego buka.

Polscy gracze podkreślają, że rejestracja konta bukmacherskiego w Betfan Online jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu zajmuje zaledwie kilka minut (średni czas rejestracji konta Betfan to 2 minuty). Typerzy chwalą tego buka również za wprowadzenie szybkiej rejestracji - zauważają, że to doskonały sposób, by szybko uzyskać dostęp do oferty promocyjnej i sportowej Betfan, bez oczekiwania na weryfikację danych konta. Wysoko oceniany jest też przygotowany przez Betfan bonus dla nowych klientów, który dostępny jest po rejestracji konta, a który może wynieść nawet 3090 zł (w skład pakietu powitalnego wchodzi ekskluzywny Betfan zakład bez ryzyka, dostępny tylko po rejestracji z kodem bonusowym Betfan - hasło kodu to LEGALSPORT).

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, nikogo nie powinno dziwić, że Betfan, mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku zakładów sportowych, zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP legalnych bukmacherów online, a nowi typerzy chętnie rejestrują konta u tego operatora i odbierają podwyższony bonus dla nowych graczy z kodem promocyjnym Betfan VIP.

FAQ - pytania i odpowiedzi o zarejestrowanie konta w Betfan

Sprawdziliśmy, jakie pytania na temat rejestracji w Betfan gracze zadają najczęściej, i przygotowaliśmy dla Was na nie odpowiedzi.

1. Jak najszybciej się zarejestrować w BetFan?

Legalny polski bukmacher Betfan umożliwia graczom tzw. Szybką rejestrację Betfan, która trwa zaledwie minutę. By założyć Konto Tymczasowe Betfan online, przejdź na stronę internetową bukmachera. Następnie podaj swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i numer PESEL. Pamiętaj, by wpisać lub wkleić unikalny Betfan kod rejestracyjny (hasło kodu to "LEGALSPORT" w pole zatytułowane "Kod promocyjny", które znajduje się w drugim kroku formularza rejestracyjnego. Następnie kliknij button "Otwórz konto" i kliknij w link, jaki znajdziesz w mailu wysłanym Ci przez bukmachera. To wszystko - Twoje konto Betfan Online jest już aktywne!

2. Zarejestrowałem się bez kodu promocyjnego - co teraz?

Jeśli podczas rejestracji swojego konta bukmacherskiego Betfan Online zapomniałeś wpisać kodu promocyjnego, nie masz już możliwości powrotu do formularza rejestracyjnego. Spróbuj jednak skontaktować się z BOGiem, czyli Biurem Obsługi Gracza - być może konsultant będzie w stanie ręcznie dopisać kod promocyjny Betfan do Twojego konta typerskiego. By nie dopuścić do takiej sytuacji, pamiętaj, by dwukrotnie sprawdzić, czy Betfan kod promocji na pewno został poprawnie wprowadzony w odpowiednie miejsce.

3.Lepiej zarejestrować się z komórki czy z komputera?

Nie ma znaczenia, czy swoje konto bukmacherskie Betfan online założysz przez komputer, laptop, tablet czy smartfon - na wszystkich urządzeniach strona internetowa Betfan działa tak samo sprawnie i płynnie. W każdym przypadku rejestracja Betfan z kodem promocyjnym przebiega dokładnie tak samo - musisz uzupełnić kilka pól w ramach dwóch kroków - nie zapomnij, by wpisać unikalny Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT, w pole zatytułowane "Kod promocyjny"!

4. Założyłem konto a nie mam bonusu - gdzie się zgłosić?

Pamiętaj, że bonus powitalny Betfan Online nie jest przyznawany od razu po rejestracji - by go otrzymać, trzeba dokonać wpłaty depozytu. Jeśli więc założyłeś konto, ale nie zasiliłeś go depozytem, nie otrzymasz bonusu i jest to całkowicie normalne. Jeśli natomiast dokonałeś wpłaty, a na Twoim koncie bukmacherskim w Betfan nie pojawił się bonus, skontaktuj się z BOGiem, czyli Biurem Obsługi Gracza. Możesz to zrobić mailowo lub przez czat - konsultanci Betfan szybko i sprawnie wyjaśnią, co jest przyczyną problemu.

5. Nie mam konta bankowego w Polsce, czy mogę się zarejestrować?

Jeśli w ogóle nie posiadasz rachunku bankowego, masz możliwość założenia konta Betfan Online (podczas rejestracji podawanie numeru rachunku bankowego nie jest wymagane), ale nie będziesz mógł z niego korzystać: Twój imienny rachunek bankowy jest łączony z Twoim kontem bukmacherskim podczas dokonywania pierwszego depozytu. Bez konta bankowego nie będziesz w stanie zasilić swojego konta Betfan Online, a co za tym idzie - nie będziesz w stanie stawiać zakładów bukmacherskich w Betfan.

6. Czy po rejestracji od razu dostanę pieniądze?

Nie, by otrzymać bonus powitalny Betfan z kodem promocyjnym należy nie tylko założyć konto bukmacherskie Betfan online, ale również dokonać depozytu - wynika to z faktu, że u legalnego buka Betfan bonus dla nowych graczy przyznawany jest od wysokości pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. Od każdego depozytu możesz otrzymać 10% (do maksymalnie 100 zł przy depozycie 1000 zł i wyższym), a po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem (pięciokrotny obrót, minimalny kurs całkowity każdego kuponu 2.0, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.2) Twoja wygrana, podczas przenoszenia z salda bonusowego na saldo główne, zostanie pomnożona 10x!

Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji konta typerskiego zastosujesz extra Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT, otrzymasz ekskluzywny zakład bez ryzyka nawet 90 zł, który działa na podobnych zasadach jak bonusy od depozytów w Betfan. Możesz postawić bez ryzyka swój pierwszy zakład do 90 zł, a jeśli okaże się przegrany, buk zwróci Ci 9 zł na konto bonusowe (po dokonaniu wymaganego obrotu, kwota bonusu zostanie pomnożona 10x podczas przenoszenia na saldo główne).

Rejestracja w Betfan - warto wiedzieć

 • Betfan to legalny polki bukmacher online z licencją Ministerstwa Finansów
 • Konto bukmacherskie Betfan online może założyć całkiem za darmo - rejestracja trwa zaledwie kilka minut
 • Dzięki opcji Szybkiego Konta Betfan możliwa jest rejestracja bez konta bankowego i skanu dowodu (należy dosłać je na późniejszym etapie)
 • BetKonto daje dostęp do atrakcyjnych bonusów i promocji Betan: m.in. Mega Pakiet powitalny Betfan 3000 PLN na start, gra bez podatku, wygrane wyższe aż o 20% na kuponach AKO.
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak się zarejestrować w Betfan
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.