czwartek, 23 maja 2024

Rejestracja w BETFAN

10.04.2024, 08:42
Autor: R. Grycz
Wykorzystaj bonusy na maj 2024
Spis treści
Rozwiń
 1. BETFAN rejestracja - jak założyć konto
  1. Szybka rejestracja w BETFAN 
  2. Jak zmienić na Betfan konto tymczasowe w konto pełne
 2. Warunki rejestracji internetowej w BETFAN w 2024
 3. Korzyści z założenia konta przez internet
 4. Po rejestracji odbierz bonusy
 5. BETFAN rejestracja - opinie graczy
 6. Czy rejestracja internetowa na Betfan jest bezpieczna?
 7. Czy można otworzyć konto w punkcie BETFAN?
 8. FAQ
Rejestracja konta z bonusem Betfan za kod promocyjny
Betfan rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Betfan daje dostęp do wielu korzyści dla gracza. Nowy klient w roku 2024 otrzymuje za założenie konta nie tylko bardzo opłacalny zestaw bonusów o wartości 300 zł ale i dedykowane promocje kursowe.

Każdy typer, który zarejestruje darmowe konto do stawiania zakładów wzajemnych w BETFAN otrzymuje  nieograniczony dostęp do całej oferty zdarzeń sportowych i programów premiowych. Na koncie działają także programy lojalnościowe z punktami i nagrodami dla aktywnych graczy.

Konto można otworzyć zarówno za pośrednictwem strony internetowej na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. 

BETFAN rejestracja - jak założyć konto

Pierwszym etapem otwarcia nowego konta internetowego do obstawiania zakładów sportowych w BETFAN jest przejście na stronę internetową bukmachera. Możesz to zrobić przechodząc bezpośrednio z wyszukiwarki lub szybciej - klikając w ten link promocyjny do rejestracji, który przenosi od razu do strony www z otwartym formularzem do szybkiej rejestracji. Poniżej tutorial jak wpisać dane i kod:

 • wypełnij obowiązkowe dane do logowania: adres mailowy, numer telefonu, hasło do logowania
 • zaznacz zgody na otrzymywanie promocji i bonusów, potwierdź ukończone 18 lat, kliknij dalej
 • podaj dane osobowe: imię i nazwisko oraz PESEL, wpisz kod rejestracyjny: LEGALSPORT
 • zaakceptuj regulamin bukmachera i kliknij "otwórz konto"
Po rejestracji korzystaj z bonusów dla nowych graczy
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

W BETFAN konto do zakładów w nazewnictwie bukmachera nosi nazwę BetKonto. Taka nazwa pojawia się w regulaminie i na stronie bukmachera w części poświęconej rejestracji.

Kliknij w żółty button z prawej strony i przejdź do rejestracji

Przechodząc do tworzenia BetKonta bezpośrednio z witryny internetowej bukmachera, kliknij button "Zarejestruj", znajdujący się w prawym górnym rogu strony www (tuż obok buttona "Zaloguj"). Warto przy tym pamiętać, że rejestracja i prowadzenie konta bukmacherskiego w BETFAN  jest całkowicie darmowe. Za korzystanie z konta nie trzeba płacić - bukmacher nie pobiera żadnych opłat.

Szybka rejestracja w BETFAN 

Sprawdzony bukmacher BETFAN umożliwia typerom aktywację przez internet tzw. Szybkiego Konta Bukmacherskiego. Taka rejestracja trwa zaledwie dwie minuty i wymaga podania podstawowych danych. Nie jest wymagany skan czy zdjęcie dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, PESEL oraz wpisać / wkleić kod rejestracyjny LEGALSPORT (jeśli nie pojawi się automatycznie).

Instrukcja krok po kroku, jak zarejestrować się w BETFAN w 30 sekund:

 • Krok 1 - podaj dane konta: adres e-mail oraz ustal hasło (musi się składać z co najmniej ośmiu znaków, w tym co najmniej jedna wielka litera i co najmniej jedna cyfra). Podaj także numer telefonu i potwierdź ukończone 18 lat (ostatni z trzech checkboxów).
 • Krok 2 - podaj dane osobowe: w tym kroku uzupełnij imię i nazwisko oraz podaj numer PESEL. Wprowadź również specjalny kod, który brzmi LEGALSPORT. Pole z opisem "Kod do bonusu" powinno być wypełnione automatycznie -  tak jak jest uzupełnione na poniższym screenie). Gdyby było puste wpisz hasło ręcznie lub wklej.
 • Krok 3 - zaznacz dwa checkboxy - "Chcę otrzymać pakiet powitalny" oraz oświadczenie o prawdziwości danych. Następnie Kliknij button "Otwórz konto" lub "Dołącz do Betfan".
  chcę się zarejestrować w betfan
  Aktywuję szybkie konto bez dowodu w dwie minuty
  Betfan rejestracja - formularze w wypełnienia w kroku 1 i kroku 2

Pamiętaj, że Szybka Rejestracja BETFAN umożliwia otwarcie BetKonta Tymczasowego. Zapewnia ono pełny dostęp do oferty sportowej i bonusowej BETFAN, możesz też dokonywać płatności (m.in. przez szybkim przelewem bankowym, kartą VISA lub Mastercard albo BLIKiem - minimalna kwota depozytu każdą z tych metod to 1 zł).

Tak zarejestrowane konto posiada jednak również pewne ograniczenia, w tym brak możliwości wypłaty zgromadzonych wygranych na nasze konto bankowe oraz limit kwoty na zakłady. Kupony bukmacherskie BETFAN online w ramach konta tymczasowego możemy stawiać tylko do łącznej kwoty 5000 zł.

Jak zmienić na Betfan konto tymczasowe w konto pełne

By odblokować pełną funkcjonalność konta BETFAN Online należy uzupełnić dane, które nie były podawane podczas tworzenia konta tymczasowego. Po zalogowaniu na konto, wejdź w zakładkę "Mój profil" i kliknij w button "Dokończ". Musisz przesłać czytelny skan obu stron dowodu osobistego (zdjęcie lub skan muszą być wyraźne a żadne z pól nie może być zasłonięte) oraz potwierdzić źródło, z jakiego pochodzą środki przeznaczane na zakłady bukmacherskie (może to być np. umowa o pracę, emerytura lub działalność gospodarcza). W przypadku braku dowodu osobistego do aktywacji konta pełnego BETFAN akceptuje również inne dokumenty tożsamości - paszport oraz kartę pobytu.

Po uzupełnieniu wymaganych danych konto przejdzie proces weryfikacji, czyli sprawdzenia przez pracownika bukmachera. Zwykle ostatni etap zmiany konta tymczasowego w stałe trwa kilkanaście minut. O zakończeniu weryfikacji zostaniesz poinformowany za pomocą wiadomości, wysłanej na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Warto dodać, że numer konta bankowego nie jest wymagany podczas uzupełniania danych BetKonta. Po wykonaniu pierwszego depozytu zostanie on automatycznie zapisany w bazie BETFAN i połączony z kontem gracza.

Warunki rejestracji internetowej w BETFAN w 2024

Podstawowym warunkiem rejestracji darmowego konta bukmacherskiego BETFAN online jest pełnoletniość. Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową tylko osoby pełnoletnie mogą uczestniczyć w grach hazardowych, w tym w zakładach bukmacherskich (ta regulacja ma na celu ochronę nieletnich przed negatywnymi skutkami hazardu).

By założyć BetKonto musimy również wyrazić kilka zgód, które są niezbędne do tego, by legalny bukmacher mógł nam świadczyć swoje usługi i oferować zakłady sportowe online za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej BETFAN.

Pamiętaj o poniższych zasadach podczas rejestracji:

 • wymagana jest Twoja pełnoletniość
 • należy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych przez BETFAN Sp. z o.o. w celu otwarcia i prowadzenia BetKonta, a także, w tym samym punkcie, potwierdzić znajomość regulaminu RODO i zaakceptować jego treść,
 • potwierdź prawdziwość podanych podczas rejestracji danych osobowych,
 • musisz potwierdzić, że uczestnictwo w zakładach bukmacherskich nie narusza obowiązującego prawa,
 • wymagane jest zaakceptowanie postanowienia regulaminu bukmachera.

Udzielenie wymaganych zgód jest konieczne do otwarcia internetowego konta w BETFAN. Po zaznaczeniu odpowiednich checkboxów system pozwoli kliknąć przycisk "Otwórz konto" (po zaznaczeniu zgód będzie aktywny).

Dlaczego warto rejestrować się w Betfan

Chcesz założyć Szybkie Konto bukmacherskie właśnie w Betfan online? By rozpocząć proces rejestracyjny (otwarcie BetKonta to tylko kilka minut!) kliknij w powyższy baner, który przeniesie Cię do strony powitalnej formularza rejestracyjnego tego legalnego polskiego bukmachera internetowego.

Pamiętaj, by przy pierwszej rejestracji wykorzystać kod na 2024 dla nowych klientów na maj 2024, z którym zgarniesz najlepszy pakiet prezentów VIP (aktualne na maj 2024).

Korzyści z założenia konta przez internet

Podstawową zaletą z rejestracji konta bukmacherskiego w BETFAN online jest fakt, że wybieramy legalnego i w pełni bezpiecznego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.3.2018. Decydując się na zakłady bukmacherskie w BETFAN możemy być pewni bezpieczeństwa naszych danych oraz pieniędzy. Pozostałe benefity to zestaw finansowy na pierwsze zakłady z ubezpieczeniem od przegranych oraz podwyższone kursy na wybrane zdarzenia sportowe czy polityczne.

Bez wątpienia korzyścią z rejestracji w BETFAN z kodem promocyjnym jest również pełen dostęp do bogatej oferty sportowej BETFAN, która zawiera nie tylko typy i podtypy na ponad 20 dyscyplin (m.in. oferta na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy hokej na lodzie). Po utworzeniu profilu masz do wykorzystania liczne selekcje na e-sport (zakłady bukmacherskie na CS:GO, Dota czy League of Legends) oraz zakłady pozasportowe na rozrywkę i opcję typowania gier karcianych (BETFAN TVBET).

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Benefity z rejestracji w BETFAN online z kodem LEGALSPORT:
+ legalny bukmacher z licencją MF
+ typy na ponad 20 dyscyplin, e-sport i rozrywkę
+ extra kasa na nowe konto i bogata oferta promocji
+ rejestracja bez konta bankowego i skanu dowodu

Trudno nie wspomnieć też o tym, że w pełni legalny bukmacher BETFAN udostępnia graczom bardzo atrakcyjny pakiet prezentów dla nowych graczy. Skierowane są one zarówno do początkujących, jak i do tych, którzy regularnie puszczają u tego buka kupony SOLO, AKO i systemowe.

BETFAN udostępnia swoim nowym graczom również mega zyskowną promocję Matchday Boost, w ramach której każdego dnia można grać hitowe typy z oferty sportowej ze współczynnikami podniesionymi nawet o 30-40% w stosunku do oferty standardowej. Na szczególną uwagę zasługiwała także gra bez podatku w BETFAN, czyli promocja, dzięki której stawiać można było kupony bukmacherskie z wygraną podniesioną o 14%.

Po rejestracji odbierz bonusy

BETFAN Zakłady Bukmacherskie przygotował zestaw bonusowy dla nowo rejestrujących się graczy Ekskluzywny pakiet powitalnych premii BETFAN  (nawet 300 zł na start) oraz nowe promocje każdego dnia zwiększają nasze szanse na wygraną bukmacherską, pozwalając nam puścić więcej kuponów lub zgarniać wyższe kursy bukmacherskie na wybrane zdarzenia. 

Zobacz jakie bonusy za rejestrację konta przyznaje typerom bukmacher BETFAN:

 • zakład ze zwrotem pieniędzy po przegranym kuponie -
 • bonus 300 zł za depozyt (100% więcej) 
 • darmowa kasa na pierwsze obstawianie 

Są to nagrody dla nowych graczy BETFAN o łącznej wartości 300 zł. Dodatkowo jeśli w danym miesiącu zarejestrowałeś konto przez internet, możesz liczyć na dodatkowe premie około 200-300 zł do zebrania w czasie promocji kursowych i weekendowych.

BETFAN rejestracja - opinie graczy

Proces rejestracyjny u legalnego polskiego bukmachera internetowego BETFAN Online należy do prostych i zajmuje maksymalnie dwie-trzy minuty. Sprawdziliśmy, jakie są opinie typerów o szybkiej rejestracji w BETFAN oraz na co typerzy zwracają uwagę, jeśli chodzi o zakładanie nowego konta u tego buka.

BETFAN ma bardzo pozytywne opinie od typerów4.5/5 za pakiet powitalny z kodem promocyjnym4.5/5 za rozbudowaną ofertę sportową
BETFAN ma bardzo pozytywne opinie od typerów
4.5/5 za pakiet powitalny z kodem promocyjnym
4.5/5 za rozbudowaną ofertę sportową
GRAJ w

Polscy gracze podkreślają, że rejestracja konta bukmacherskiego w BETFAN Online jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu zajmuje zaledwie kilka minut (średni czas rejestracji konta BETFAN to 2 minuty). Typerzy chwalą tego buka również za wprowadzenie szybkiej rejestracji - zauważają, że to doskonały sposób, by szybko uzyskać dostęp do oferty promocyjnej i sportowej BETFAN, bez oczekiwania na weryfikację danych konta. 

Biorąc pod uwagę dobre recenzje na temat konta u bukmachera, nikogo nie powinno dziwić, że BETFAN zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP legalnych bukmacherów online, a nowi typerzy chętnie tworzą konta u tego operatora zakładów wzajemnych.

Czy rejestracja internetowa na Betfan jest bezpieczna?

Tak, bukmacher spełnia wymogi bezpieczeństwa w zakresie zbierania i przetwarzania danych. Zgodnie z polskim prawem i ustawą hazardową, każdy legalny bukmacher musi stosować najwyższe standardy zabezpieczeń (m.in. szyfrowanie danych).

Strona internetowa bukmachera zapisuje wrażliwe dane osobowe i kontaktowe podawane podczas rejestracji wyłącznie szyfrowanym połączeniem., certyfikowane przez  CloudFlare INC ECC CA-2. Chroni to dane klientów podane na formularzu rejestracyjnym przed przechwyceniem przez niepowołane osoby.

Czy można otworzyć konto w punkcie BETFAN?

Bukmacher nie posiada stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów, zatem rejestracja konta w lokalu BETFAN nie jest możliwa. Możesz otworzyć BetKonto przez internet, natomiast jeśli chcesz stworzyć profil gracza z kontem stacjonarnym to da się to zrobić u bukmacherów takich jak STS, Superbet, Forbet Zakłady Bukmacherskie czy Fortuna.

FAQ

Sprawdziliśmy, jakie pytania na temat rejestracji na BETFAN gracze zadają najczęściej i przygotowaliśmy dla Was na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jak najszybciej się zarejestrować w BETFAN?

Legalny polski bukmacher BETFAN umożliwia graczom tzw. Szybką rejestrację BETFAN, która trwa zaledwie minutę. By założyć Konto Tymczasowe BETFAN online, przejdź na stronę internetową bukmachera i wypełnij prosty formularz.

2️⃣ Zarejestrowałem się bez kodu promocyjnego - co teraz?

Jeśli podczas rejestracji swojego konta bukmacherskiego BETFAN Online zapomniałeś wpisać kodu, nie masz już możliwości powrotu do formularza rejestracyjnego. Spróbuj jednak skontaktować się z BOGiem, czyli Biurem Obsługi Gracza - być może konsultant będzie w stanie ręcznie dopisać kod do Twojego nowego konta typerskiego. By nie dopuścić do takiej sytuacji, pamiętaj, by dwukrotnie sprawdzić, czy BETFAN kod promocji na pewno został poprawnie wprowadzony w odpowiednie miejsce. 

3️⃣ Lepiej zarejestrować się z komórki czy z komputera?

Nie ma znaczenia, czy swoje konto bukmacherskie BETFAN online założysz przez komputer, laptop, tablet czy smartfon - na wszystkich urządzeniach strona internetowa bukmachera działa tak samo sprawnie i płynnie. 

4️⃣ Założyłem konto a nie mam bonusów dla nowych klientów - gdzie się zgłosić?

Pamiętaj, że bonus dla nowo rejestrujących się typerów BETFAN Online nie jest przyznawany od razu po otwarciu konta. By go otrzymać, trzeba dokonać wpłaty depozytu. Jeśli więc założyłeś konto, ale nie zasiliłeś go depozytem, nie otrzymasz nagrody i jest to całkowicie normalne. Jeśli natomiast dokonałeś wpłaty, a na Twoim koncie bukmacherskim w BETFAN nie pojawił się bonus, skontaktuj się z BOGiem, czyli Biurem Obsługi Gracza. Możesz to zrobić mailowo lub przez czat - konsultanci BETFAN szybko i sprawnie wyjaśnią, co jest przyczyną problemu.

5️⃣ Nie mam konta bankowego w Polsce, czy mogę się zarejestrować?

Jeśli w ogóle nie posiadasz rachunku bankowego, masz możliwość założenia konta do obstawiania w BETFAN (podczas rejestracji podawanie numeru rachunku bankowego nie jest wymagane), ale nie będziesz mógł z niego korzystać: Twój imienny rachunek bankowy jest łączony z Twoim kontem bukmacherskim podczas dokonywania pierwszego depozytu. Bez konta bankowego nie będziesz w stanie zasilić depozytem swojego konta Betfan Online, a co za tym idzie - nie będziesz w stanie stawiać zakładów bukmacherskich w Betfan.

6️⃣ Jaki jest bonus za otwarcie konta na Betfan?

Na dzień dzisiejszy w BETFAN otrzymujesz w bonusach  300 zł na konto zarejestrowane z kodem LEGALSPORT.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Rejestracja w BETFAN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.