czwartek, 20 czerwca 2024

BetArchitekt - zakłady kombinowane w forBET

Stwórz własny zakład w forBET. Wygodna funkcja do łączenia kombinacji z jednego meczu na kuponach.

Stwórz unikalny zakład w forBET z BetArchitektem
Super bonusy finansowe na dowolne typy - 3310 zł z kodem
Spis treści
Rozwiń
 1. BetArchitekt w forBET - co to jest?
  1. Jak korzystać z BetArchitekta - instrukcja krok po kroku
 2. BetArchitekt - czy warto?
 3. forBET - funkcjonalności dla graczy
  1. Bonusy w forBET
 4. FAQ: pytania graczy o narzędzie do łączenia typów BetArchitekt
Super funkcja umożliwiająca kombinację zakładów z jednego meczu na kuponie
BetArchitekt - stwórz swój własny zakład w forBET Online

Zazwyczaj legalni bukmacherzy nie zezwalają na łączenie dwóch i więcej selekcji z tego samego meczu w jednym kuponie internetowym.

+14% do wygranych w forBET
gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni

Tymczasem forBET wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i wprowadził do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów kombi w obrębie jednego wydarzenia. To innowacyjne rozwiązanie powinno zainteresować każdego gracza, szukającego dodatkowych atrakcji podczas typowania wyników sportowych.

Legalny polski operator internetowy forBETŚwietnie rozbudowana oferta zakładów wzajemnychBogaty system bonusów i promocji onlineBetArchitekt - unikalne narzędzie do tworzenia typów
Legalny polski operator internetowy forBET
Świetnie rozbudowana oferta zakładów wzajemnych
Bogaty system bonusów i promocji online
BetArchitekt - unikalne narzędzie do tworzenia typów
GRAJ w

W świecie zakładów bukmacherskich spotkać można się z tzw. zakładami łączonymi, które są kompilacją dwóch, a czasem maksymalnie trzech typów w ramach jednego meczu. Przykładami takich połączeń mogą być np. wynik meczu + liczba bramek, podwójna szansa + obie drużyny strzelą czy wynik do przerwy/wynik końcowy + liczba bramek w meczu. Oprócz spółki forBET takie rodzaje zakładów oferują jeszcze m.in. TOTALbet, BetFAN, Betclic, eWinner czy eToto.

Jednak forBET jako pierwszy licencjonowany operator (numer zezwolenia: PS4.6831.10.2016 z dnia 4 maja 2016 roku) rozszerzył swoją ofertę i umożliwił typerom połączenie jeszcze większej liczby typów, które dotyczą jednego wydarzenia sportowego. Od teraz sami będziecie mogli wybrać dowolne rynki meczowe i wrzucać je na jeden kupon akumulowany, uzyskując tym samym dużo większe kursy ogólne!

Paczka bonusów na start w forBET
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Funkcja BetArchitekt, bo o niej mowa, dostępna jest póki co tylko na stronie internetowej bukmachera, dostępnej pod adresem www.iforbet.pl (na razie nie możemy z niej korzystać z aplikacji internetowej forBET). W dalszej części tekstu dowiecie się wszystkich szczegółów dotyczących tego wyjątkowego narzędzia bukmacherskiego.

BetArchitekt w forBET - co to jest?

BetArchitekt to innowacyjne narzędzie wypuszczone przez zaufanego operatora internetowego forBET, które umożliwia graczom tworzenie własnych, unikalnych zakładów kombinacyjnych w obrębie jednego wydarzenia sportowego. Dzięki niemu każdy gracz będzie mógł teraz swobodnie dodawać do swojego AKO po kilka wybranych typów z ulubionego meczu.

Stwórz swój własny, unikalny zakład bukmacherski
BetArchitekt w forBET - nowa funkcja do tworzenia własnych zakładów

Obstawiając zakłady u polskich bukmacherów zazwyczaj na kupon można wrzucić tylko jeden typ dotyczący konkretnego zdarzenia. Niektóre spółki bukmacherskie mają również w swojej ofercie kombinację kilku zdarzeń, takie jak np. Barcelona wygra mecz i powyżej 3,5 bramki w spotkaniu. Za każdym razem takie rynki łączone są z góry narzucane przez bukmachera, dlatego też typujący nie mogą wprowadzać w nich żadnych modyfikacji. 

Zupełnie inaczej jest w forBET Zakłady Online, gdzie można dowolnie wybierać i spersonalizować swoje typy do danego zakładu. System sam wylicza kurs całkowity po dodaniu kolejnego zdarzenia - to tylko od Ciebie będzie zależało, jak bardzo rozbudowana będzie cała selekcja na kuponie. Co więcej, jeżeli wybierzesz jakikolwiek typ, który nie podniesie kursu ogólnego, na ekranie pojawi się stosowny komunikat sugerujący wybór innej opcji.

Jak korzystać z BetArchitekta - instrukcja krok po kroku

Jak wspomnieliśmy wcześniej, narzędzie do tworzenia unikalnych typów BetArchitekt jest póki co dostępne tylko w wersji WEB, na stronie internetowej. Warto w tym miejscu dodać także, że innowacyjna funkcja od forBET obejmuje piłkarskie zdarzenia z oferty przedmeczowej (bez zakładów LIVE). W tej części opiszemy dla Was krok po kroku jak postawić swój zakład w ramach BetArchitekt.

✔️ Krok pierwszy:

Na początek należy wejść w zakładkę "piłka nożna" i wybrać odpowiednie rozgrywki, które chcemy typować np. Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, PKO Ekstraklasa itp. Wydarzenia, w których BetArchitekt jest dostępny są oznaczone charakterystycznym pomarańczowym buttonem (przyciskiem) z ołówkiem.

Narzędzie do tworzenia własnych zakładów w piłkarskiej ofercie online
Krok pierwszy - jak wyszukać mecz z funkcją BetArchitekt w forBET

Wystarczy tylko kliknąć w rozwinięcie meczu, tak aby otworzyła się podstrona ze wszystkimi typami konkretnego spotkania.

✔️ Krok drugi:

Na samej górze strony, ponad szczegółową listą rynków obejmujących konkretny mecz (1X2, podwójna szansa, remis - nie ma zakładu, poniżej/powyżej itd.) pojawi się nowe okienko z funkcją BetArchitekt.

Wrzuć kilka selekcji z jednego zdarzenia na jeden zakład AKO
Stwórz własny unikalny zakład kombinacyjny w obrębie jednego meczu w forBET

Kliknij na żółte pole z napisem "STWÓRZ ZAKŁAD", aby móc opracować własny zakład kombinowany.

✔️ Krok trzeci: 

Na ekranie pojawi się okno z możliwością tworzenia swojego zakładu BetArchitekt. Do wyboru będziecie mieli popularne rynki dotyczące meczu, drużyn i zawodników. Wśród typów znajdują się m.in.

 • zakłady na zwycięstwo w meczu,
 • BTTS obie drużyny strzelą gola,
 • suma goli w meczu,
 • rzuty rożne,
 • żółte/czerwone kartki,
 • podwójna szansa,
 • dokładny wynik,
 • rodzaj zwycięstwa,
 • czy zawodnik strzeli gola.
Bogata oferta podtypów online w BetArchitekt
Jakie piłkarskie typy można obstawiać w ramach BetArchitekt forBET

Opcji do postawienia jest zatem bardzo dużo, lecz zazwyczaj maksymalnie można wybrać 6 typów łączonych, które się wzajemnie nie wykluczają.

✔️ Krok czwarty:

Wybierz typy, które chcesz połączyć, a następnie kliknij pole z napisem "Dodaj zakład". Po lewej stronie system aktualizuje kurs całkowity tworzonego zakładu.

Prosty krok dodania zakładu
Dodaj zakład w ramach BetArchitekt

Po dodaniu zdarzenia do wirtualnego kuponu, zakłady które chcesz zagrać automatycznie pojawią się na dole witryny w części "Moje zakłady". W tym miejscu będziesz mieć podgląd do wszystkich swoich połączonych selekcji z tego meczu. Pamiętaj, że minimalna liczba rynków w BetArchitekt to dwa typy. Jeżeli skończyłeś tworzenie zakładu kombinowanego kliknij na żółte okienko - "Dodaj do kuponu", na którym będzie widniał również kurs zdarzenia.

Dodaj do kuponu typ kombinowany w BetArchitekt
Ostatni krok - Dodaj zakład łączony do głównego kuponu online

Zakład automatycznie zostanie dodany do kuponu po prawej stronie ekranu, czyli dokładnie w tym samym miejscu gdzie znajdują się każde inne postawione zakłady z oferty sportowej tego buka. Co w tym wszystkim najważniejsze - zakład stworzony przy użyciu narzędzia BetArchitekt może być również częścią kuponu wielokrotnego, na którym znajdują się inne zdarzenia sportowe, np. typy siatkarskie, tenisowe czy inne mecze piłkarskie. Reasumując, BetArchitekt to bez wątpienia rewolucja na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju.

BetArchitekt - czy warto?

Pewnie większość z Was zastanawia się jak ta nowoczesna funkcja do tworzenia unikalnych zakładów kombi działa w praktyce i czy ten system gry jest w ogóle opłacalny. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie weryfikacja na żywym organizmie, dlatego też zespół naszych redakcyjnych ekspertów przygotował specjalnie dla Was wizualizację obejmującą dwa przykłady.

Pierwszy przykład to zakład łączony, który zawiera dwa typy z meczu Atletico Madryt vs Deportivo Alaves: obie drużyny strzelą gola (NIE) oraz liczba bramek w meczu (poniżej 2.5 gola). W podstawowej ofercie forBET takie skondensowane podtypy posiadały kurs ogólny 2.46. Podobne wartości wystawili również TOTALbet i Betclic. Z wykorzystaniem narzędzia BetArchitekt forBET te same selekcje posiadały zdecydowanie wyższy współczynnik kursowy - 2.71.

Przy założeniu, że na internetowy kupon przeznaczymy standardowe 100 zł, wygrana z zakładu SOLO w ramach BetArchitekt będzie o 32 zł wyższa niż w przypadku tradycyjnych rynków dostępnych w ofercie sportowej oficjalnego partnera AMP Futbolu.

Zgarnij wyższe współczynniki kursowe z funkcją BetArchitekt
Porównanie kursów bukmacherskich: BetArchitekt vs zwykłe zakłady łączone

Dla równowagi sprawdziliśmy również, jak wygląda kupon złożony z większej liczby zdarzeń, a mianowicie chodzi o pięć typów dotyczących tylko jednego meczu. Pod lupę wzięliśmy spotkanie Celty Vigo vs Real Madryt. Jak wcześniej pisaliśmy istnieje możliwość gry na zakłady łączone i postawienie dwóch selekcji z danego spotkania z podstawowej oferty bukmachera. Jednak BetArchitekt umożliwia połączenie nawet 5-6 zdarzeń w obrębie konkretnego wydarzenia, co jest świetnym rozwiązaniem dla graczy, którzy dokonują bardzo dokładnych analiz lub też po prostu chcą typować zdarzenia tylko z jednego określonego meczu.

Na nasz kupon bez żadnych problemów mogliśmy wrzucić typy na: obie drużyny nie strzelą w meczu, Karim Benzema strzeli gola, Real wygra pierwszą połowę, powyżej 7.5 rzutów rożnych w spotkaniu oraz poniżej 3.5 bramki w meczu. Kurs całkowity tego jednego łączonego zakładu to aż 10.60. Przy wkładzie własnym nasza wygrana online tylko z tej opcji to 932,80 zł. Należy pamiętać, że w ramach BetArchitekt można łączyć od minimum dwóch do nawet sześciu zakładów z jednego meczu

BetArchitekt w praktyce - połącz kilka typów z jednego meczu
Przykładowy kupon kombinowany przy użyciu narzędzia BetArchitekt

Oczywiście kupon przedstawiony na powyżej grafice jest unikalny i można go stworzyć tylko za pomocą narzędzia BetArchitekt. Jeżeli chcielibyście wrzucić te konkretne typy na osobne kupony, musicie liczyć się z tym, że wartości pojedynczych zdarzeń są zdecydowanie niższe niż kurs ogólny zakładu kombi.

W ofercie pre-match na ten konkretny mecz poszczególne współczynniki podtypów zawartych na kuponie prezentowały się następująco: 2.00 (BTTS), 1.85 (Benzema strzeli), 2.20 (Real do przerwy), 1.50 (+7.5 rzuty rożne) oraz 1.44 (-3.5 bramki). Decydując się na grę każdego typu osobno, wygrana będzie zdecydowanie niższa, chyba że stawka zakładu zostanie zwiększona, co powoduje ryzyko utraty większej sumy pieniędzy. 

forBET - funkcjonalności dla graczy

System promocyjno-bonusowy zaufanego buka forBET jest bardzo dobrze rozbudowany i dostosowany do oczekiwań każdego typu graczy. Warszawski operator dla nowych typerów przygotował wyjątkowo korzystny bonus powitalny forBET, z kolei stali użytkownicy mogą liczyć na szereg dochodowych bonusów, wśród których znajdują się również extra funkcjonalności, znacznie ułatwiające obstawianie wyników sportowych.

Pierwszą z nich jest z pewnością Szybki Kupon w forBET, będąca świetną alternatywą dla osób, które nie mają pomysłu na swój zakład bukmacherski. Przygotowanie losowego zakładu jest banalnie proste, ponieważ wystarczy tylko wybrać termin (dzisiaj, jutro, pojutrze), zakres kursów, stawkę zakładu i potencjalną wygraną. Na koniec kliknij "Szukaj", a na ekranie pojawi się propozycja selekcji automatycznie wygenerowanych przez system. Co więcej, szybki kupon można w dowolny sposób modyfikować.

Losowe typy w opcji Szybki Kupon Online
Szybki kupon w forBET - automatycznie generowany kupon bukmacherski

Szybki kupon to nie jedyne narzędzie dla graczy jakie wypuścił forBET Online. Stołeczny bukmacher od początku swojej działalności przywiązuje ogromną uwagę na rozwój technologiczny i innowacyjne rozwiązania, czego efektem są również m.in. wyszukiwarka kursów online, która dobierze Wam typy z określonymi kursami, giełda kuponów Betmarket, w której można znaleźć zakłady proponowane przez innych typerów czy chociażby Strefa Gracza, gdzie buk organizuje specjalne konkursy z nagrodami.

Na koniec nie możemy zapominać także o praktycznej aplikacji mobilnej na telefon i tablet, z poziomu której każdy będzie mógł nie tylko puszczać kupony pojedyncze i wielokrotne, ale i również dokonywać wpłat oraz korzystać z promocji i wizualizacji wydarzeń sportowych.

Bonusy w forBET

Mega przydatne funkcjonalności to jedno, jednak forBET nie zapomina również o bonusach, które są dla graczy bardzo ważnym elementem internetowej bukmacherki. W absolutnym TOP rankingu premii powitalnych znajduje się przygotowany przez  forBET bonus na start, który wynosi aż 3310 zł. W skład tej kwoty wchodzi taki pakiecik premii: zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod, "30 dni gry bez podatku". Pamiętajcie, że najlepsze warunki bonusu powitalnego dostępne są z kodem LEGALSPORT, który działa też u innych legalnych buków online, m.in. w STS, Fortunie, Superbet czy Betclic.

forBET nie zapomina też o regularnych typerach, dla których przygotował zestaw stałych lub systematycznie odnawianych promocji bukmacherskich - to np. freebet urodzinowy 20 zł czy regularna możliwość puszczania kuponów internetowych bez ryzyka. Jak widać, w forBET każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie!

FAQ: pytania graczy o narzędzie do łączenia typów BetArchitekt

Znakiem rozpoznawczym sponsora tytularnego piłkarzy Rakowa Częstochowa są innowacje bukmacherskie, które poprawiają jakość gry. W tej części znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o BetArchitekt, czyli o jedną z najgorętszych funkcji w ofercie forBET.

1️⃣ Jak działa BetArchitekt w forBET?

Funkcja BetArchitekt umożliwia tworzenie własnych zakładów kombinowanych złożonych z kilku wydarzeń w ramach tylko jednego meczu. To innowacyjne rozwiązanie pozwala graczom łączyć nawet 5-6 różnych podtypów dotyczących danego spotkania. >> Sprawdź możliwości BetArchitekta

2️⃣ Kto może skorzystać z tego narzędzia?

Narzędzie pozwalające na tworzenie własnych typów łączonych w obrębie jednego wydarzenia jest dostępne tylko dla typerów posiadających konto w forBET. Jeżeli nie masz jeszcze swojego profilu gracza, zarejestruj się przy użyciu naszego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT. >> Jak korzystać z opcji BetAchitekt w forBET

3️⃣ Jakie typy można łączyć w BetArchitekt forBET?

Na swój kupon AKO dotyczący jednego meczu możecie wrzucać wiele różnych podtypów. Wśród nich znajdują się rynki na: zwycięstwo w meczu, dokładny wynik, podwójna szansa, liczba bramek, BTTS, liczba rzutów rożnych, kartki w meczu czy typy na czyste konto. >> Więcej o BetArchitekt

4️⃣ Czy do obsługi BetArchitekt potrzebny jest kod?

Kod promocyjny LEGALSPORT warto wykorzystać w procesie aktywacji nowego konta, ponieważ dzięki niemu uzyskamy pełen dostęp do oferty bukmacherskiej forBET (w tym także do funkcji BetArchitekt), a także zgarniemy najlepszy bonus powitalny o wartości 3310 zł.

5️⃣ Czy inni bukmacherzy mają podobne promocje?

Niektórzy polscy operatorzy zakładów wzajemnych posiadają w swojej bazie tzw. selekcje łączone, które pozwalają jednak na łączenie maksymalnie 2-3 typów w ramach jednego meczu. Do tej grupy należą np. TOTALbet, BetFAN, Betclic czy eWinner.

05.07.2023, 14:38
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. BetArchitekt - zakłady kombinowane w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.