sobota, 3 grudnia 2022
Najnowsze: Polska - Francja promocje, bonusy na mecz 1/8 finału MŚ 2022

Milenium Zakłady Bukmacherskie

08.11.2018, 09:10
Aktualizacja: 08.11.2018, 09:10
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Czy bukmacher Milenium jest legalny
 2. Strona internetowa bukmachera Milenium
 3. Milenium - aplikacja mobilna
 4. Jak założyć konto gracza w Milenium
 5. Oferta zakładów u bukmachera Milenium
 6. Bonusy i promocje w Milenium
 7. Milenium - metody płatności
 8. Milenium jak sprawdzić kupon
 9. Czy warto stawiać zakłady wzajemne w Milenium
 10. Milenium – jak wypłacić wygraną
 11. Milenium Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje
 12. Punkty stacjonarne bukmachera Milenium
 13. Bukmacher Milenium w pytaniach i odpowiedziach
 14. 1. Dlaczego warto wybrać Milenium?
 15. 2. Czy Milenium to legalnych bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?
 16. 3. Czy w Milenium warto założyć swoje pierwsze konto gracza?
 17. 4. Ile trwa rejestracja konta w Milenium?
 18. 5. Czy do założenia konta gracza potrzebny jest skan dowodu tożsamości?
 19. 6. Czy obsługa klienta pomoże mi założyć konto gracza?
 20. 7. Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego – czy taka rejestracja online jest w ogóle możliwa?
 21. 8. Jak wpłacić pieniądze do Milenium?
 22. 9. Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w Milenium?
 23. 10. Jak wypłacić pieniądze z Milenium?
 24. 11. Czy Milenium umożliwia grę bez podatku?
 25. 12. Czy Milenium posiada własne kasyno?

Zakłady Bukmacherskie Milenium oferuje grę w punktach stacjonarnych (posiada ich około 200), online w Internecie, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android i IOS.

Czy bukmacher Milenium jest legalny

Bukmacher Milenium prowadzi swoją działalność na terenie naszego kraju całkowicie legalnie. Wynika to z faktu, że Milenium posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599, która przyznana mu została 16 lutego 2012 roku. Oficjalny sponsor Zagłębia Lubin swoje usługi oferuje zarówno za pośrednictwem witryny internetowej i aplikacji mobilnej Milenium, jak i sieci punktów naziemnych, których ten legalny bukmacher posiada około 200. Znaleźć je można m.in. w Katowicach, Krakowie, Łodzi oraz w Poznaniu, a także w mniejszych miastach, do których zaliczyć można np. Będzin, Dzierżoniów, Łęczną czy Żyrardów.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Milenium to legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów
Stawiaj zakłady sportowe legalnie i bezpiecznie w Milenium

Chcę odebrać bonus

Warto w tym miejscu wspomnieć, że jednym z obowiązków każdego legalnego bukmachera, który określa znowelizowana ustawa o grach losowych, jest wdrożenie regulaminu odpowiedzialnej gry. Celem takiego regulaminu jest ochrona graczy przed uzależnieniem od hazardu. Wyjątku nie stanowi zielonogórski legalny bukmacher - Milenium regulamin odpowiedzialnej gry zamieścił na swojej stronie internetowej www.milenium.pl.

Zgodnie z postanowieniami zaakceptowanego przez MF regulaminu odpowiedzialnej gry, legalny bukmacher Milenium wprowadził też limity bukmacherskie dla graczy, które umożliwiają kontrolę zarówno czasu, jak i środków przeznaczanych na zawieranie zakładów sportowych z oferty bukmacherskiej tego buka. W Milenium limity bukmacherskie dają typerom nie tylko możliwość ograniczenia czasu spędzanego na stronie bukmachera oraz pieniędzy wydawanych na obstawianie zakładów, ale również zakładają opcję czasowego zawieszenia konta bukmacherskiego Milenium lub jego dezaktywacji (zawieszenia aktywności na czas nieokreślony).

Strona internetowa bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium posiada koncesję resortu finansów na oferowanie zakładów sportowych w Internecie. Swoją działalność w tym zakresie prowadzić za pośrednictwem zatwierdzonej przez MF witryny internetowej (www.milenium.pl), która zawiera zarówno pełną i aktualną ofertę dotyczącą zakładów sportowych Milenium, ale także niezbędne informacje związane z bonusami i akcjami promocyjnymi tego legalnego bukmachera.

Strona internetowa Milenium umożliwia przede wszystkim założenie internetowego konta bukmacherskiego, które daje całodobowy dostęp do pełnej oferty bukmacherskiej operatora. Taką opcję docenią z pewnością gracze, którzy lubią obstawiać kupony bukmacherskie o różnych porach, niezależnie od godzin otwarcia punktów bukmacherskich. Dodatkowe korzyści z konta internetowego Milenium to również atrakcyjny bonus powitalny, który umożliwia uzyskanie znacznego bankrollu bukmacherskiego już na starcie, a także system bonusów i promocji, które nie są dostępne w lokalach naziemnych (o wszystkich promocjach tego bukmachera przeczytacie tutaj: Najnowsze bonusy bukmacherskie Milenium). Rejestracja konta internetowego Milenium to prosty i szybki proces, który zajmuje najwyżej kilka minut - by go rozpocząć, po prostu kliknij w ten ==>  link do konta bukmacherskiego Milenium  <== lub w poniższy baner, które przeniosą Cię do strony powitalnej panelu rejestracyjnego Milenium.

Kod promocji LEGALSPORT w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Kod bonusowy Milenium LEGALSPORT - kod za rejestrację do bukmachera Milenium

Strona internetowa Milenium online jest dość intuicyjna, co sprawia, że poruszanie się po niej jest wyjątkowo proste również dla początkujących graczy. Bezsprzecznie na korzyść witryny działają wyjątkowo czytelne zakładki, w tym te dotyczące np. zakładów bukmacherskich czy wirtualnych sportów. Gdyby jednak ktoś natrafił na mniejszy lub większy problem z obsługą strony internetowej Milenium, skorzystać może zawsze z pomocy działu obsługi klienta - z konsultantem Milenium skontaktować się można za pośrednictwem formularza kontaktowego lub chata.

Milenium - aplikacja mobilna

W ostatnich latach gracze firm bukmacherskich coraz częściej decydują się zawierać zakłady bukmacherskie przez telefon lub smartfon. Z tego względu legalni bukmacherzy udostępniają im swoje aplikacje mobilne. Również u legalnego bukmachera Milenium aplikacja mobilna ułatwia typowanie wydarzeń sportowych z poziomu urządzeń mobilnych, co jest możliwe z dowolnego miejsca bez korzystania z komputera lub laptopa. Aplikacja mobilna Milenium dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym IOS (za pomocą sklepu App Store) jak i z systemem Android (za pośrednictwem przeglądarki internetowej).

Milenium posiada prostą i łatwą w obsłudze aplikację mobilną
  Załóż konto bukmacherskie Milenium online i stawiaj zakłady sportowe przez aplikację  

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Milenium można w prosty sposób obstawiać wszystkie zdarzenia z oferty bukmachera, włączając w to zakłady LIVE. Co więcej, aplikacja ma także całą gamę innych praktycznych funkcjonalności. Zapewnia nam swobodny dostęp do indywidualnego konta bukmacherskiego Milenium oraz podgląd aktualnych kuponów bukmacherskich. Bez wątpienia jej mocną stroną są także typy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia, dzięki czemu możemy być pewni, że nie umknie nam nic godnego uwagi.

Wspomnieć należy, że mobilna aplikacja Milenium umożliwia również dokonywanie wpłat na nasze konto typerskie, co z pewnością ucieszy graczy zielonogórskiego buka. Ponadto aplikacja Milenium zasługuje na słowa pochwały z powodu powiadomień PUSH, które obejmują m.in. najnowsze promocje buka. Jest też ona na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu zapewne wkrótce spodziewać się możemy kolejnych usprawnień, które sprawią, że obstawianie zakładów sportowych Milenium na telefonie czy tablecie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Jak założyć konto gracza w Milenium

Rejestracja darmowego konta gracza Milenium to bardzo szybki i prosty proces, a jego przejście zajmuje najwyżej kilka minut. Jak u wielu innych legalnych bukmacherów, formularz rejestracyjny Milenium składa się z trzech kroków - w każdym z nich musimy podać kilka podstawowych danych. Poniżej przedstawiamy Wam dokładną instrukcję, jak się zarejestrować u bukmachera Milenium.

Proces zakładania konta typerskiego Milenium online rozpoczynamy, klikając w ten ==>  link do konta bukmacherskiego Milenium  <== lub w poniższy baner - oba przeniosą nas bezpośrednio do strony powitalnej panelu rejestracyjnego Milenium. Warto przy tym pamiętać, że najbardziej opłacalna jest rejestracja konta online z kodem bonusowym Milenium, które brzmi "LEGALSPORT" i umożliwia powiększenie bonusu powitalnego u tego legalnego bukmachera. Standardowa oferta na start Milenium to podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 760 zł oraz zakład bez ryzyka 10 zł, podczas gdy zakładając konto bukmacherskie Milenium online z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymujemy, oprócz standardowej oferty powitalnej, również dodatkowy extra bonus 20 PLN, który możemy wykorzystać na dowolne zakłady sportowe z oferty Milenium.

Rekomendacje, dlaczego opłaca się rejestrować konto u bukmachera Milenium
Dlaczego warto rejestrować konto w Milenium

Jeśli chcecie zgarnąć extra darmowy bonus 20 zł w Milenium, pamiętajcie, by rejestrację konta rozpocząć przez nasz link aktywacyjny (na przykład ten ==> odbieram darmowy zakład 20 zł Milenium). Dlaczego ma to znaczenie? Ponieważ rozpoczynając rejestrację bezpośrednio przez stronę internetową bukmachera nie macie możliwości wpisania kodu - pole "Kod promocyjny" w standardowym panelu rejestracyjnym w ogóle się nie pojawia. Natomiast rejestracja konta Milenium online przez nasz link nie tylko aktywuje wspomniane pole, ale dodatkowo od razu wprowadza w nie nasz kod bonusowy Milenium - dzięki temu nie musicie o nim pamiętać, nie musicie też przepisywać go ani kopiować, a dodatkowo macie pewność, że kod został wprowadzony poprawnie i extra bonus 20 zł Milenium na pewno zostanie Wam przyznany.

Konto online w Milenium Zakłady Bukmacherskie przez link aktywacyjny - infografika
Milenium - rejestracja z kodem LEGALSPORT Rejestracja konta Milenium przez link aktywacyjny

Porównajcie dwa zamieszczone tu zdjęcia, przedstawiające pierwszy krok rejestracji przez nasz link aktywacyjny i przez stronę Milenium - jak widzicie, tylko w jednym przypadku pojawia się pole "Kod promocyjny", wymagane, by otrzymać dodatkowy bonus bukmacherski Milenium na 20 PLN.

Konto bukmacherskie Milenium Zakłady Bukmacherskie przez stronę internetową - infografika
Konto typerskie Milenium - rejestracja przez stronę internetową Rejestracja Milenium przez stronę bukmachera

Przejdźmy teraz do rejestracji konta bukmacherskiego Milenium krok po kroku.

 • Krok 1 - kliknij w ten ==> link aktywacyjny do konta Milenium online <== i przejdź do panelu rejestracyjnego. W pierwszym kroku procesu rejestracyjnego bukmacher Milenium wymaga podania podstawowych danych do logowania, do których należy nazwa użytkownika, hasło oraz adres e-mail. W tym kroku należy także zaznaczyć m.in. zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o prawdziwości podanych danych, a także potwierdzić, że przeznaczone na zawieranie zakładów bukmacherskich w Milenium środki pochodzą z legalnego źródła.
 • Krok 2 - w tym kroku musisz uzupełnić podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, miejscowość, ulica i numer domu) oraz wpisać swój numer konta bankowego, na które realizowane będą dyspozycje przelewów.
 • Krok 3 - w trzecim kroku panelu rejestracyjnego Milenium musisz podać swój numer PESEL, datę urodzenia oraz numer i serię dokumentu tożsamości. Na koniec, w celu weryfikacji konta, dołączyć należy skan dowodu osobistego. Co ważne, z oferty powitalnej bukmachera Milenium skorzystać mogą tylko gracze, którzy przed zakończeniem procesu rejestracji zaznaczyli kolejno okienka „Chcę otrzymać BONUS NA START” oraz „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” - oba znajdują się właśnie w trzecim kroku rejestracji.

Po przejściu procesu rejestracji konta musimy poczekać na jego weryfikację przez pracownika Milenium, który sprawdzi, czy nasze dane są prawidłowe. Po weryfikacji możemy już zalogować się na swoje konto bukmacherskie Milenium, dokonać wpłaty depozytu i postawić swój pierwszy zakład bukmacherski!

Oferta zakładów u bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium dysponuje ofertą obejmującą około 20 różnych dyscyplin sportowych, gdzie z oczywistych względów królują te najpopularniejsze, czyli np. piłka nożna (np. typy na Premier League, zakłady bukmacherskie na Serie A czy typy na Eredivise), tenis, hokej na lodzie oraz koszykówka. Swoje miejsce znalazły w niej także mniej rozpowszevcnione w naszym kraju sporty, w tym boks, hokej na trawie, lotki oraz tenis stołowy. U legalnego bukmachera Milenium oferta zawiera również zakłady bukmacherskie na snooker czy piłkę wodną. Satysfakcjonujące są w Milenium również kursy bukmacherskie na poszczególne dyscypliny sportowe - oferta kursowa tego buka nie odbiega od propozycji innych legalnych bukmacherów, dostępnych na polskim rynku.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Oferta bukmacherska Milenium to ponad 20 dyscyplin sportowych!

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Żużel | Rugby | Curling

Odbieram bonus na start z kodem

Warto dodać, że oferta bukmacherska Milenium zawiera również coraz bardziej popularne wśród graczy typy na e-sporty: u tego legalnego bukmachera Milenium obstawiać można m.in. rozgrywki CS:GO, League of Legends, StarCraft 2 oraz Dota 2. Uzupełnieniem oferty tego buka są zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne, obejmujące wirtualną piłkę nożną, koszykówkę, tenis oraz wyścigi chartów i koni. Tak duża różnorodność oznacza, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie i bez większych problemów stworzy w Milenium kupon bukmacherski z interesującymi typami.

W tym miejscu wspomnieć należy, że zielonogórski legalny bukmacher Milenium zadbał o to, by wszystkie propozycje były logicznie uporządkowane i umożliwiały wybór zakładów według preferencji gracza. Dzięki temu bez trudu znajdziemy w Milenium typy na dziś i jutro, ale także zakłady długoterminowe, na których rozstrzygnięcie niejednokrotnie czekać należy nawet kilkanaście miesięcy, co z kolei zapewnia wysokie kursy bukmacherskie.

Warto pamiętać, że również inni legalni bukmacherzy oferują typerom rozbudowaną ofertę sportową - liczne typy i podtypy na ponad 20 dyscyplin sportowych znajdziemy też m.in. u legalnego bukmachera eWinner, w STS oraz u bukmachera Fortuna online.

Bonusy i promocje w Milenium

Operator zakładów sportowych Milenium posiada w swojej ofercie promocyjnej zarówno bonusy dla nowych graczy, jak i akcje promocyjne dla typerów, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w Milenium. Oferta na start Milenium obejmuje dwa bardzo atrakcyjne bonusy: pierwszy z nich to bonus od depozytu, który uzależniony jest od kwoty pierwszej wpłaty i wynieść może maksymalnie aż 760 zł, natomiast drugi element oferty powitalnej Milenium to zakład bez ryzyka 10 zł (nazywany w Milenium darmowym zakładem), który dotyczy pierwszego zagranego u tego buka kuponu. Dzięki tej promocji nasz pierwszy kupon bukmacherski Milenium, postawiony do kwoty 10 zł, może okazać się przegrany bez straty dla nas - jeśli nie trafimy, buk zwróci nam równowartość wkładu za kupon właśnie do 10 zł. Warto w tym miejscu dodać, że oba wspomniane bonusy dostępne są dla wszystkich nowych graczy, którzy w czasie rejestracji zaznaczą odpowiednio pola „Chcę otrzymać BONUS NA START” i „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”.

Konto online z kodem bonusowym LEGALSPORT w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
LEGALSPORT - kod bonusowy Milenium Kod rejestracyjny do bukmachera Milenium

Warto jednak pamiętać, że bonus na start Milenium może być jeszcze wyższy: by go otrzymać, wystarczy założyć konto bukmacherskie Milenium online przez nasz link aktywacyjny ===>  odbieram bonus Milenium z kodem  <=== lub przez powyższy baner. Rejestrując się w Milenium przez nasz link zakładamy tzw. konto bukmacherskie Milenium z kodem promocyjnym - w pierwszym kroku panelu rejestracyjnego, w polu zatytułowany "Kod promocyjnym" zobaczycie wpisane hasło "LEGALSPORT", które zapewnia Wam dostęp do podwyższonego bonusu powitalnego Milenium. Co można zyskać w ten sposób? Otóż konto Milenium online z kodem sprawia, że oprócz standardowego bonusu powitalnego Milenium otrzymamy również extra darmowy zakład 20 zł, który bez kodu jest niedostępny. Poniżej możecie sprawdzić, ile można wygrać, stawiając taki darmowy zakład!

Specjalny zakład Milenium z kodem LEGALSPORT za 20 zł:

Sevilla vs Levante, Primera Division, typ 1 – kurs 1,55
Lille vs Nice, Ligue 1, typ 1 – kurs 1,80
Girondins Bordeaux vs EA Guingamp, Ligue 1, typ 1 – kurs 1,71
Malmoe vs Chelsea, UEFA Europa League, typ 2 – kurs 1,30
Rapid Wiedeń vs Inter Mediolan, UEFA Europa League, typ 2 – kurs 1,62
Kortrijk vs Sporting Lokeren, Jupiler League, typ 1 – kurs 1,60
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 16,08 | Stawka zakładu – 20 PLN | Ewentualna wygrana: 283.01 zł
>>>Zakładam konto Milenium online z kodem i stawiam podobny darmowy zakład<<<

Oficjalny sponsor Zagłębia Lubin nie zapomniał także o bardziej zaawansowanych graczach, którzy na co dzień korzystają z jego oferty bukmacherskiej. Do nich Milenium adresuje przede wszystkim program lojalnościowy „Liga Mistrzów Milenium”, gdzie punkty premiowe przyznawane są za zawarte zakłady sportowe. Punkty te zamieniane są finalnie na nagrody, które mają postać kredytów, służących do dalszej gry.

Warta uwagi jest również promocja bukmacherska Milenium „Happy Hour”, z której korzystać można w określonych przez bukmachera godzinach (Happy Hour na zakłady przedmeczowe obowiązuje godzinę przed każdym pierwszym meczem dnia wszystkich kolejek LOTTO Ekstraklasy, Happy Hour na sporty wirtualne dostępne jest codziennie od 15.00 do 17.00, a z podwyższonych kursów Happy Hour na zakłady LIVE można korzystać w każdy wtorek, środę i czwartek od 17.00 do 18.00). Promocja "Happy Hour" w Milenium pozwala zwiększyć wygrane bukmacherskie aż o 14%, co w praktyce oznacza grę bez podatku.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Milenium umożliwia typowanie zakładów bukmacherskich bez podatku!
Korzystaj z promocji 'Happy Hour" i wygrywaj 14% więcej

Milenium online rejestracja

Do stałych graczy legalny bukmacher Milenium kieruje także akcje „Typ Dnia”, „Superoferta” oraz „Łączenie Typów”, które pozwalają kolejno na obstawienie najciekawszych zdarzeń po znacznie wyższych kursach oraz umieszczanie na kuponie kilku zakładów bukmacherskich, dotyczących tego samego zdarzenia. Pamiętajcie, że o wszystkich najnowszych promocjach bukmacherskich w Milenium przeczytacie w naszej zakładce Milenium bonusy i promocje.

Milenium - metody płatności

Gracze oficjalnego sponsora Zagłębia Lubin mogą wpłacić pieniądze na swoje konto depozytowe Milenium tylko za pomocą przelewu bankowego. Wpłaty na konto internetowe realizowane są w panelu „Wpłaty”, gdzie dostępna jest lista banków, z których zasilenie konta następuje natychmiast po wykonaniu przelewu (do 3 minut). W pozostałych przypadkach potrwać może to trochę dłużej. Typerzy bukmachera Milenium skorzystać mogą z takich systemów płatności jak PayU, Tpay oraz BLIK.Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zasilenie konta bukmacherskiego Milenium nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami (Milenium nie pobiera prowizji za wpłaty), co oznacza, że do dyspozycji gracza będzie pełna kwota wpłaconych środków.

Zielonogórski podmiot nie wprowadził jeszcze możliwości dokonywania depozytów przez portfel elektroniczny Skrill, który z każdym dniem cieszy się większą popularnością wśród miłośników zawierania zakładów sportowych. Właśnie z uwagi na rosnącą popularność e-portfela Skrill w zakładach bukmacherskich można mieć nadzieję, że również legalny bukmacher Milenium wkrótce wprowadzi tę metodę płatności do swojej oferty.

Milenium jak sprawdzić kupon

U każdego legalnego bukmachera, oferującego zawieranie zakładów sportowych przez stronę internetową oraz w punktach stacjonarnych, istnieją dwie metody sprawdzenia kuponu bukmacherskiego. Wyjątku nie stanowi więc tutaj zielonogórski legalny bukmacher Milenium, który również umożliwia graczom sprawdzenie kuponu przez stronę internetową / aplikację mobilną Milenium oraz w dowolnym punkcie stacjonarnym. W pierwszym wypadku każdy zakład bukmacherski Milenium zweryfikować można w historii kuponów, która dostępna jest w panelu gracza. I tak zakłady postawione poprawnie oznaczone będą jako zielone, z kolei przy przegranych widniał będzie kolor czerwony.

Wielkiego wysiłku nie wymaga także sprawdzenie kuponu w punkcie stacjonarnym legalnego bukmachera Milenium. W tym wypadku dokonać tego można na dwa sposoby – pomocą służy tutaj kasjer oraz specjalny czytnik, który umożliwia weryfikację zawartego kuponu bukmacherskiego.

Bezpieczne zakłady sportowe w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Legalny bukmacher Milenium Milenium - operator bukmacherski z licencją MF

Na koniec należy zauważyć, że wielkim udogodnieniem dla miłośników zakładów bukmacherskich, zawieranych drogą klasyczną, czyli w punkcie naziemnym Milenium, jest możliwość weryfikacji kuponu poprzez stronę internetową, co należy do rzadkości. W tym celu wystarczy kliknąć na adres www.milenium.pl/sprawdz-kupon, wpisać numer kuponu oraz nacisnąć przycisk „Pokaż”.

Czy warto stawiać zakłady wzajemne w Milenium

Milenium to bez wątpienia operator zakładów bukmacherskich z ugruntowaną pozycją na polskim rynku zakładów sportowych. Potwierdza to wiele opinii, które znaleźć można w internecie na temat tego legalnego bukmachera, a które odpowiadają na pytanie "Milenium - czy warto?". Czy więc opłaca się stawiać zakłady w Milenium? Odpowiedź na to pytanie jest prosta i jak najbardziej twierdząca. Oficjalny sponsor Zagłębia Lubin zachęca graczy przede wszystkim optymalnie skrojoną ofertą bukmacherską, która z pewnością zadowoli zarówno miłośników typowania najpopularniejszych dyscyplin sportowych, obejmujących m.in. piłkę nożną, tenis, siatkówkę czy hokej na lodzie, jak i graczy, którzy lubią mniej rozpowszechnione w naszym kraju sporty, jak rugby, krykiet czy football australijski.

Warto też zauważyć, że na forum Milenium gracze polecają tego legalnego bukmachera przede wszystkim ze względu na kursy bukmacherskie, które często bywają wyższe niż u konkurencji. Pochwały zbiera też oferta powitalna Milenium, w ramach której na start zyskać można aż 770 zł. Można też dodatkowo powiększyć oferowany przez legalnego bukmachera Milenium bonus na start o extra darmowy bonus 20 PLN - by to zrobić, wystarczy założyć konto bukmacherskie Milenium przez nasz link aktywacyjny z kodem bonusowym LEGALSPORT ===>  odbieram bonus Milenium 20 PLN z kodem   <===

Zakłady bukmacherskie Milenium

Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w Milenium?
- atrakcyjna oferta sportowa na ponad 20 dyscyplin
- bonus na start 790 zł z kodem LEGALSPORT
- wysokie kursy bukmacherskie
- Happy Hour - zakłady bukmacherskie bez podatku

Idę do Milenium

Wielu typerów porównuje tego zielonogórskiego legalnego bukmachera do innych działających na terenie naszego kraju operatorów zakładów sportowych. Część z nich zastanawia się, którego operatora wybrać, „Milenium czy STS” – naszym zdaniem obaj bukmacherzy prezentują wysoki poziom w wielu obszarach, ale dla początkujących graczy lepszym wyborem okazać się może sponsor piłkarskiego Falubazu, i to przede wszystkim ze względu na ofertę bukmacherską, która wydaje się być skrojona dla takich typerów. Nieco trudniejszy jest wybór „Milenium czy Fortuna” - w tej wyrównanej walce polecalibyśmy założenie konta bukmacherskiego u obu operatorów, ponieważ każdy z nich ma wiele silnych stron.

Zdecydowanie większe problemy pojawiają się w przypadku zestawienia Milenium z niewątpliwym potentatem na rynku zakładów sportowych, jakim jest Betclic. Związane jest to przede wszystkim z tym, że Betclic nie rozpoczął jeszcze swojej działalności w Polsce, co ma jednak nastąpić już w najbliższym czasie. W tym momencie polecamy więc założyć konto u polskiego legalnego bukmachera Milenium i samemu przekonać się, co ma on do zaoferowania.

Na koniec warto dodać, że Milenium znajduje swoich zwolenników również wśród zaawansowanych graczy, którzy doceniają przede wszystkim jego program lojalnościowy. Doświadczeni typerzy uwagę zwracają także na fakt, że u legalnego bukmachera Milenium limity bukmacherski nie są nakładane zbyt często, co z pewnością stanowi duży plus tego buka.

Milenium – jak wypłacić wygraną

Jednym z głównych elementów wpływających na zainteresowanie zakładami bukmacherskimi jest możliwość zdobycia naprawdę sporych pieniędzy, co przy umiejętnym doborze zdarzeń wcale nie należy do rzadkości - u każdego legalnego bukmachera regularnie padają bowiem wysokie wygrane. Wyjątku pod tym względem nie stanowi oficjalny sponsor Zagłębia Lublin - u legalnego bukmachera Milenium wygrane padają tak samo często jak u innych buków.

Jak więc wypłacić ewentualną wygraną u bukmachera Milenium? Proces ten jest wyjątkowo prosty i obejmuje zaledwie kilka kroków. Na wstępie warto zauważyć, że pieniądze z każdego trafionego kuponu doliczane są do naszego konta depozytowego zupełnie automatycznie, więc jedyna czynność, jaką musi wykonać gracz by wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe, dotyczy wyłącznie zlecenia przelewu. Aby tego dokonać, wystarczy zgłosić taką dyspozycję na swoim koncie gracza - wybrana kwota pojawi się na naszym koncie bankowym najpóźniej na drugi dzień po zleceniu wypłaty.

Dlaczego warto założyć konto online w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Dlaczego warto wybrać Milenium Zalety legalnego bukmachera Milenium

Z kolei po odbiór wygranej bukmacherskiej Milenium w punktach stacjonarnych zgłosić mogą się gracze, którzy właśnie w lokalu naziemnym zdecydowali się obstawić dane wydarzenia. W tym celu należy jedynie zgłosić się do kasjera i poprosić go o rozliczenie kuponu.

Na koniec warto dodać, że u legalnego bukmachera Milenium maksymalna wygrana w zakładzie systemowym lub przypadająca na jeden kupon wynosi 100 000 zł netto. Tym samym Milenium nie przyjmuje zakładów, gdzie przewidziana wygrana przekracza wspomnianą kwotę.

Milenium Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje

Legalny bukmacher Milenium (NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) rozpoczął swoją oficjalną działalność w październiku 2004 roku, kiedy to powstało 15 pierwszych punktów stacjonarnych tego buka. 16 lutego 2012 roku spółka otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 na organizowanie zakładów sportowych przez Internet oraz w punktach naziemnych. Milenium Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod numerem 0000182607. Ten legalny bukmacher swoją siedzibę ma Zielonej Górze przy ulicy Krętej 5 (65-770 Zielona Góra). Prezesem zarządu jest Marek Prokurat.

Milenium oferuje zakłady bukmacherskie za pośrednictwem swojej strony internetowej www.milenium.pl, która przeznaczona jest na komputery stacjonarne i laptopy, oraz aplikacji mobilnej Milenium, skierowanej do graczy, którzy preferują zakłady sportowe na telefon lub tablet - aplikacja mobilna tego buka działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz IOS. Legalny bukmacher Milenium posiada również sieć około 200 lokali naziemnych, rozmieszczonych w całej Polsce.

Warto zaznaczyć, że zielonogórski legalny bukmacher Milenium od kilku lat regularnie wspiera polski sport. Milenium jest m.in. oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin oraz sekcji piłkarski Falubazu Zielona Góra.

Punkty stacjonarne bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium do graczy dociera na dwa sposoby: swoje usługi oferuje zarówno w Internecie (zakłady bukmacherskie Milenium można obstawiać na stronie www oraz w aplikacji mobilnej Milenium), jak i punktach stacjonarnych, których sieć konsekwentnie rozwija. Na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej Milenium posiada ich około 200, co dziwić nie może, ponieważ Milenium jako bukmacher stacjonarny wystartował już w 2004 roku, kiedy to pochwalić mógł się 15 takimi punktami. Aktualnie najwięcej z nich funkcjonuje w Poznaniu, bo aż dziewięć. Lokale oficjalnego sponsora Zagłębia Lubin znaleźć można także m.in. w Nowym Sączu, Jastrzębiu Zdroju, Wałbrzychu, Kielcach, Łodzi, Bydgoszczy czy w Gdańsku.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Legalny bukmacher Milenium posiada ponad 200 punktów stacjonarnych
Oferuje też zakłady sportowe na stronie www i w aplikacji mobilnej

Zakładam konto Milenium online

W tym miejscu warto dodać, że we wspomnianych punktach obowiązuje identyczna oferta, jak w Internecie. Dostępny jest w nich także cały szereg akcji promocyjnych, obok których trudno przejść obojętnie. Co więcej, zielonogórski buk w wybranych punktach przyjmowania zakładów bukmacherskich umożliwia swoim graczom m.in. dokonywanie płatności kartą oraz śledzenie transmisji telewizyjnych z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Bukmacher Milenium w pytaniach i odpowiedziach

Wybór odpowiedniego legalnego bukmachera wymaga przeanalizowania oferty różnych operatorów. By ułatwić Wam zadanie, sprawdziliśmy, jakie są najczęstsze pytania graczy na temat Milenium, i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi. Dzięki temu w jednym miejscu sprawdzicie najważniejsze informacje na temat tego legalnego buka, m.in. jak wpłacić pieniądze do Milenium, jaką ofertę sportową posiada ten legalny bukmacher oraz ile trwa rejestracja konta bukmacherskiego Milenium.

1. Dlaczego warto wybrać Milenium?

Bukmachera Milenium warto wybrać przede wszystkim dlatego, że jest on legalnym operatorem zakładów sportowych w naszym kraju. Dzięki temu gracze, korzystający z oferty sportowej Milenium, mogą stawiać zakłady bukmacherskie całkowicie legalnie i zgodnie z prawem oraz nie muszą obawiać się żadnych sankcji m.in. ze strony Urzędu Skarbowego. Zaletą oficjalnego sponsora ekstraklasowego Zagłębia Lubin jest także optymalna oferta zakładów bukmacherskich, która obejmuje około 20 rożnych dyscyplin sportowych (m.in. typy na piłkę nożną, tenis i hokej, ale również piłkę wodną, hokej na trawie czy futbol amerykański) oraz wysokie kursy bukmacherskie.

Oferta na start z kodem w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonus na start Milenium Jak odebrać bonus dla nowych graczy Milenium

Dodatkowo legalny bukmacher z Zielonej Góry przyciąga do siebie atrakcyjnym bonusem powitalnym, który łącznie wynieść może aż 770 zł (790 zł na start w Milenium z kodem bonusowym) na obstawianie wybranych przez siebie wydarzeń sportowych.

2. Czy Milenium to legalnych bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, bukmacher Milenium posiada koncesję MF o numerze SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599, która przyznana została w lutym 2012 roku. W związku z tym można u niego zawierać zakłady sportowe zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i to zarówno poprzez sieć Internet (Milenium udostępni graczom zawierane zakładów bukmacherskich przez stronę www oraz aplikację mobilną, dedykowaną na tablety i smartfony z systemem operacyjnym IOA oraz Android), jak i w punktach stacjonarnych.

Stawiając swoje kupony bukmacherskie u bukmachera Milenium nie trzeba obawiać się żadnych konsekwencji grożących za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych, gracze głównego sponsora piłkarzy Zagłębia Lubin nie muszą martwić się o swoje dane osobowe, ponieważ u legalnych operatorów zakładów sportowych są one w pełni bezpieczne. Nie inaczej sytuacja prezentuje się w przypadku naszych wpłat pieniężnych, które u legalnego bukmachera Milenium także są odpowiednio zabezpieczone.

3. Czy w Milenium warto założyć swoje pierwsze konto gracza?

Tak, Milenium to doskonały legalny bukmacher dla początkujących graczy. Wpływ na to ma przede wszystkim optymalna oferta bukmacherska, która obejmuje nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, wśród których wymienić należy piłkę nożną, tenis oraz hokej na lodzie, ale również mniej rozpowszechnione w naszym kraju sporty, jak football amerykański, lotki czy rugby. Dużą zaletą legalnego bukmachera Milenium będzie dla nowych graczy również intuicyjna i przystępna strona internetowa tego bukmachera oraz łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, przeznaczona do typowania zakładów sportowych na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym IOS oraz Android.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Dlaczego Milenium to idealny bukmacher dla początkujących graczy?

- różnorodna oferta bukmacherska
- łatwa w obsłudze aplikacja mobilna Milenium
- intuicyjna strona internetowa
- bonus na start 790 zł z kodem bonusowym
- sprawna obsługa klienta

Przejście do Milenium

Legalny bukmacher Milenium posiada również atrakcyjny bonus na start, który również może być doskonałą zachętą dla graczy, by założyć swoje konto typerskie online właśnie u tego buka. Oferta powitalna Milenium to nawet 770 zł na start (podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 760 zł + 10 zł zakład bez ryzyka), co z pewnością pozwoli każdemu poznać prawidła funkcjonująca w świecie zakładów bukmacherskich. Dodatkowo nowi gracze mogą powiększyć bonus powitalny Milenium - wystarczy w tym celu wykorzystać nasz kod rejestracyjny Milenium, który brzmi "LEGALSPORT". Odbierz podwyższony bonus na start Milenium - załóż konto bukmacherskie Milenium przez nasz link aktywacyjny ===> ZAKŁADAM KONTO MILENIUM ONLINE Z KODEM <===

Na koniec należy wspomnieć o sprawnie działającym systemie pomocy graczom, który w zależności od potrzeby przybrać może postać formularza kontaktowego lub czata na żywo.

4. Ile trwa rejestracja konta w Milenium?

Założenie darmowego konta bukmacherskiego u legalnego bukmachera Milenium jest procesem bardzo prostym i obejmuje zaledwie trzy proste kroki. W pierwszym należy podać podstawowe dane konta w skład których wchodzi m.in. nazwa użytkownika oraz hasło. W drugim kroku bukmacher wymaga od nas uzupełnienia danych osobowych, czyli m.in. imienia i nazwiska. W trzeciej i ostatniej części należy natomiast wpisać np. numer PESEL i datę urodzenia oraz dołączyć skan dowodu osobistego. Całość nie powinna nam zająć więcej niż kilka, maksymalni kilkanaście minut.

W tym miejscu należy wspomnieć również o dwóch okienkach, których zaznaczenie konieczne jest do otrzymania standardowego bonusu na start w Milenium. Mowa tutaj o polu „Chcę otrzymać BONUS NA START” oraz „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Po dokonaniu tych czynności wystarczy już tylko kliknąć przycisk „ZAKOŃCZ REJESTRACJĘ” i aktywować konto gracza poprzez specjalny link aktywacyjny, który otrzymamy na swoją skrzynkę pocztową.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Rejestracja konta bukmacherskiego Milenium online trwa tylko kilka minut!

Milenium rejestracja online

Pamiętajcie też, że rejestracja konta bukmacherskiego Milenium online najbardziej opłacalna jest z kodem bonusowym LEGALSPORT, dzięki któremu otrzymacie na start, oprócz standardowego bonusu od depozytu 760 zł oraz zakładu bez ryzyka 10 zł, również extra bonus Milenium 20 PLN, co w sumie zapewni Wam aż 790 zł dodatkowo na typowanie zakładów sportowych w Milenium. By założyć konto typerskie Milenium z kodem promocyjnym, wystarczy po prostu kliknąć w ten link ==> odbieram 790 zł na start w Milenium z kodem promocyjnym <== lub w powyższy baner, które przekierują Cię do strony powitalnej panelu rejestracyjnego tego legalnego bukmachera.

5. Czy do założenia konta gracza potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

Tak, skan dowodu tożsamości konieczny jest do poprawnego przejścia procesu rejestracji u legalnego bukmachera Milenium. Nie jest to jednak jedynie wymysł buka Milenium, ale standardowe działanie wszystkich legalnych operatorów zakładów sportowych, które stworzone zostało w celu weryfikacji tożsamości i wieku gracza - tu dowiesz się, dlaczego wymagany jest dowód osobisty przy rejestracji u bukmachera.

Warto jednak pamiętać, że każdy podmiot bukmacherski, w tym oczywiście Milenium, potrzebuje tylko części danych naszego dowodu – znaczna część z nich może być zakryta. Widoczne muszą być takie dane, jak numer PESEL, data urodzenia, numer dokumentu tożsamości oraz adres zamieszkania (tylko w wypadku posiadaczy starych dowodów osobistych).

Na koniec należy dodać, że wszyscy koncesjonowani bukmacherzy z dużą starannością sprawdzają poprawność danych, aby na wstępie wyłapać m.in. osoby niepełnoletnie, za których obsługę legalny bukmacher może stracić licencję na organizowanie zakładów sportowych.

6. Czy obsługa klienta pomoże mi założyć konto gracza?

Tak, obsługa klienta bukmachera Milenium pomoże każdemu graczowi, który napotka na mniejszy lub większy problem związany z zarówno z procesem rejestracji konta bukmacherskiego Milenium, jak i każdym innym tematem. Wspomnianą pomoc, w zależności od potrzeby, uzyskać można poprzez formularz kontaktowy oraz wyjątkowo praktyczny czat, który bez wątpienia przyspiesza cały proces.

Zakłady bukmacherskie Milenium

3 bonusy Milenium w tym darmowy zakład specjalny 20 zł

Aktywuję bonusy Milenium z kodem

Warto tutaj dodać, że konsultanci pracujący w biurze obsługi klienta legalnego bukmachera Milenium udzielają wyjątkowo fachowych porad dotyczących wybranego zagadnienia. Co jednak najważniejsze, czynią to w sposób wyjątkowo przystępny, co w tym wypadu niejednokrotnie ma kluczowe znaczenie.

7. Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego – czy taka rejestracja online jest w ogóle możliwa?

Każdy operator zakładów bukmacherskich wymaga od swoich graczy podania konta bankowego. Jest to konieczne nie tylko dlatego, że uzyskania takich danych wymaga od legalnych bukmacherów polskie prawo (sprawdzenie danych konta bankowego to także jeden ze sposobów weryfikacji tożsamości gracza), ale również dlatego, że bukmacher musi mieć informację, na jaki numer rachunku bankowego powinny być wypłacane ewentualne wgrane bukmacherskie.

Wyjątku nie stanowi tutaj także legalny bukmacher Milenium, który podania numeru rachunku bankowego typera wymaga już na etapie zakładania konta bukmacherskiego Milenium. A więc rejestracja konta Milenium bez numeru konta bankowego nie jest możliwa. Dzięki temu numeru nie trzeba weryfikować przed dokonaniem pierwszej wypłaty, co przyspiesza przelanie pieniędzy z konta depozytowego Milenium na nasze konto bankowe.

Milenium to legalny bukmacher z licencją MF
Twoje dane osobowe i numer konta są w Milenium bezpieczne
>>>Zakładam konto bukmacherskie Milenium online z kodem<<<
Bonus powitalny Milenium z kodem promocyjnym: 760 zł od depozytu + 10 zł zakład bez ryzyka + 20 zł extra bonus

Warto przy tym pamiętać, że wszystkie nasze dane, przekazane legalnemu bukmacherowi z licencją MF - a takim jest właśnie bukmacher Milenium - są całkowicie bezpieczne i odpowiednio chronione, więc nie musimy obawiać się ich wycieku. Do odpowiedniego zabezpieczenia danych gracza obliguje każdego legalnego bukmachera znowelizowana ustawa hazardowa.

8. Jak wpłacić pieniądze do Milenium?

Gracze stawiający swoje kupony bukmacherskie u zielonogórskiego operatora Milenium mogą zasilić swoje konto depozytowe jedynie za pomocą przelewu bankowego, którego dokonać można po zalogowaniu się na konto bukmacherskie Milenium w panelu „Wpłaty”.

W przeważającej większości pieniądze na koncie pojawić powinny się do trzech minut, jednak przy niektórych bankach bukmacher zastrzega, że potrwać to może trochę dłużej. Oficjalny sponsor Zagłębia Lubin dla wygody swoich graczy udostępnił takie systemy płatności, jak PayU oraz Tpay. Co więcej, wprowadził on także możliwość doładowania konta bukmacherskiego za pomocą płatności BLIK.

9. Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w Milenium?

Odbiór wygranej u legalnego bukmachera Milenium jest w pełni automatyczny. Oznacza to, że tzw. dopisanie określonej kwoty do salda konta depozytowego gracza nie wymaga żadnych działań, czyli kliknięć czy wydawania dyspozycji. W chwili, gdy nasz kupon okaże się trafiony, wygrana automatycznie zostanie dopisana do naszych środków, które z kolei wykorzystać można na dalsze zawieranie zakładów sportowych lub je po prostu wypłacić na nasze konto bankowe.

10. Jak wypłacić pieniądze z Milenium?

U legalnego bukmachera Milenium, podobnie jak u innych operatorów zakładów sportowych w Polsce, wypłata wygranej z konta depozytowego na nasze indywidualne konto bankowe jest bardzo prosta i nie sprawi problemu nawet początkującym typerom. Co więc należy zrobić, gdy nasz kupon okaże się trafiony i wygrana zasili nasze konto depozytowe Milenium? By wypłacić wygraną, wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto bukmacherskie Milenium i zlecić dyspozycję przelewu, a wybrana kwota pojawi się na naszym koncie bankowym najpóźniej na drugi dzień od tej czynności.

Bonusy dla nowych graczy z kodem LEGALSPORT w Milenium Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonus na start Milenium z kodem promocyjnym Oferta powitalna z kodem w Milenium

Równie bezproblemowa jest wypłata wygranej w punkcie stacjonarnym, gdzie udać się muszą gracze, którzy właśnie tą drogą obstawili zakłady wzajemne. W tym wypadu należy poprosić jedynie kasjera o rozliczenie kuponu.

11. Czy Milenium umożliwia grę bez podatku?

Tak, u legalnego bukmachera Milenium możliwa jest gra bez podatku. Na początek wyjaśnijmy, że zgodnie z polskim prawem każdy postawiony kupon bukmacherski obciążony jest 12% stawką podatku od zakładów, który pomniejsza stawkę kuponu (przykładowo, stawiając kupon za 100 zł realnie stawiamy go za 88 zł - 12 zł to podatek). Dla wielu typerów jest to istotny problem, który jednak rozwiązał legalny bukmacher Milenium, udostępniając akcję promocyjną „Happy Hour”.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Milenium umożliwia grę bez podatku!
Stawiaj kupony bukmacherskie w promocji "Happy Hour" i wygrywaj 14% więcej

Milenium rejestracja online

Ta promocja bukmacherska Milenium, która obowiązuje w określonych godzinach w internecie oraz losowo wybranych punktach stacjonarnych, umożliwia grę za pełną stawkę, tym samym wszyscy korzystający z oferty zielonogórskiego bukmachera mogą podwyższyć kurs bukmacherskich stawianych przez siebie zakładów sportowych. Informacja, gdzie i kiedy dostępna jest promocja, dostępna jest na stronie internetowej Milenium.

12. Czy Milenium posiada własne kasyno?

Nie, legalny bukmacher Milenium nie posiada własnego kasyna i nie prowadzi żadnych usług w tym zakresie. Wynika to z faktu, że Milenium posiada licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych i przez Internet – aby prowadzić kasyno potrzebna jest osobna koncesja, którą ten bukmacher nie dysponuje. Z dużym prawdopodobieństwem prowadzone przez Milenium kasyno online nie powstanie, ponieważ zgodnie z ustawą o grach hazardowych, prawo do takiej działalności ma jedynie Totalizator Sportowy, który uruchomił legalne polskie kasyno online w grudniu 2018 roku.

Oficjalny sponsor Zagłębia Lubin oferuje natomiast swoim graczom możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na wiele różnych dyscyplin sportowych, i to zarówno tych najpopularniejszych, jak piłka nożna czy hokej na lodzie, jak i bardziej niszowych, np. typy na krykiet, lotki czy rugby.

do góry

Inni czytali również

Przeczytaj artykuły o bukmacherze Milenium

Milenium kod bonusowy VIP | grudzień 2022

Milenium kod bonusowy VIP | grudzień 2022

1133
45
Każdy legalny bukmacher akceptuje kod bonusowy, pozwalający poprawić warunki bonusu powitalnego. Nie inaczej jest w przypadku Milenium Zakłady Bukmacherskie, u którego z kodem promocyjnym można otrzymać extra bonus 20 PLN na start!
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Kod bonusowy Milenium

Kod bonusowy Milenium

2505
58
Obok dobrze skrojonych bonusów i promocji bukmacherskich naprawdę ciężko przejść obojętnie. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę operator zakładów bukmacherskich Milenium, z którym przygotowaliśmy unikatowy kod promocyjny pozwalający otrzymać najwyższy bonus na start.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Rejestracja darmowego konta w Milenium

Rejestracja darmowego konta w Milenium

3435
64
By bezpiecznie i legalnie stawiać zakłady bukmacherskie online, należy założyć konto typerskie u legalnego bukmachera. Podpowiadamy, jak wygląda szybka i bezpieczna rejestracja ze specjalnym kodem promocyjnym LEGALSPORT w Milenium online.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta bukmachera Milenium na Mistrzostwa Świata w Rosji – cz.3

Oferta bukmachera Milenium na Mistrzostwa Świata w Rosji – cz.3

1070
35
Jedne z najwyższych notowań w zakładach przedmeczowych znajdziemy w grupie gier łączonych. Zakłady łączone, zwane inaczej wiązanymi, to gry polegające na jednoczesnym typowaniu dwóch lub więcej podzakładów. Wygranie takiej łączonej gry wymaga trafienia wyniku wszystkich podzakładów, stąd też gry te charakteryzują się wysokimi kursami. 
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Zakłady bukmacherskie Milenium na turniej mundialowy w Rosji – cz.2

Zakłady bukmacherskie Milenium na turniej mundialowy w Rosji – cz.2

975
38
Piłkarskie mistrzostwa świata rokrocznie budzą ogromne emocje u fanów futbolu na całym świecie. Do rozpoczęcia mundialowych rozgrywek zostało coraz mniej czasu, a wraz z jego upływem emocje rosną coraz szybciej. By dodatkowo je podbić, oprócz oglądania mundialowych spotkań można również typować je u bukmachera. Sprawdzamy więc, jak prezentuje się mundialowa oferta w Milenium Zakłady Bukmacherskie.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta bukmachera Milenium na mundial

Oferta bukmachera Milenium na mundial

939
31
Nic tak nie pobudza emocji kibiców piłkarskich jak mundial. Dobrze wiedzą o tym bukmacherzy, przygotowujący specjalną ofertę na turniej Mistrzostw Świata. Sprawdźmy zatem, co w jej ramach udostępnia nam Milenium.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Zakłady na wirtualne sporty w Milenium

Zakłady na wirtualne sporty w Milenium

1128
40
Sporty wirtualne przebojem wdarły się do oferty bukmacherskiej legalnych polskich operatorów zakładów wzajemnych, zdobywając coraz większe zainteresowanie wśród typerów. W dużej mierze wynika to z ich zalet: rozgrywki wirtualne można typować przez całą dobę i niezależnie od pory roku – również wówczas, gdy realne drużyny mają aktualnie przerwę. Trudno się więc dziwić, że kolejni bukmacherzy rozbudowują swoje propozycje o zakłady na sporty wirtualne.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Bonusy Milenium: premia dla nowego gracza

Bonusy Milenium: premia dla nowego gracza

1785
43
Organizatorzy zakładów wzajemnych na każdym kroku prześcigają się w uatrakcyjnianiu swoich ofert dla graczy, które obecnie obejść się już nie mogą bez bonusów, nagród i promocji. 
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Bukmacher Milenium – oferta piłkarska

Bukmacher Milenium – oferta piłkarska

1227
34
Ponieważ piłka nożna to w naszym kraju jedna z najbardziej lubianych dyscyplin, nie powinno nikogo dziwić, że bukmacherzy właśnie na niej koncentrują swoją uwagę. Nie inaczej jest w przypadku milenium, przeanalizujemy zatem ofertę piłkarską tego zielonogórskiego buka.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Opinie o Milenium Zakłady Bukmacherskie

Opinie o Milenium Zakłady Bukmacherskie

1609
46
Firma bukmacherska Milenium to jedna z ciekawszych opcji dla polskiego gracza na rynku, lecz bardzo często pomijana przez typujących. Być może jest to spowodowane tym, że spore grono mniej wtajemniczonych graczy często myli tego operatora zakładów wzajemnych z… bankiem. 
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Komentarze (0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.