sobota, 27 listopada 2021
Najnowsze: Typy na mecz Chelsea FC – Manchester United

Cashout w PZBuk - zamknięcie kuponu przed czasem

Zabezpieczenie kuponu przed nietrafionym typem - wygodny cashout w PZBuk. Kontrola kuponu online z opcją wcześniejszego rozliczenia.

Kod do promocji sportowych w PZBuk Kombodoładowanie, Sklep Gracza, Zakłady Kardio i wiele innych premii
Spis treści
Rozwiń
 1. Cash-out - co to jest?
 2. Cash-out u bukmachera PZBuk
  1. Jakie kupony można zamknąć przed czasem?
  2. Jak aktywować cashout w PZBuk?
  3. Jaką wygraną można odebrać?
  4. Cash out w PZBuk - zalety
 3. Konto typerskie z bonusami w PZBuk
 4. FAQ - pytania graczy o cashout w PZBuk
Cashout w PZBuk - opcja wcześniejszego rozliczenia kuponu

PZBuk Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher internetowy, który swoją działalność na terenie Polski rozpoczął w październiku 2018 roku. Od początku jednak ten operator równał do najlepszych, przykładając ogromną wagę do atrakcyjnej oferty kursowej i udogodnień dla typerów.

200 pln bez ryzyka na start
Powitalny cashback to zwrot za pierwszy nietrafiony kupon

Obecnie wszyscy miłośnicy obstawiania wydarzeń sportowych mogą naprawdę ze spokojem spoglądać w stronę tego podmiotu i bez obaw rejestrować swoje profile typerskie na stronie www lub w aplikacji mobilnej PZBuk (TU sprawdzisz jak założyć konto w PZBuk). Co sprawia, że PZBuk zbiera pozytywne opinie graczy i systematycznie zajmuje wysokie lokaty w rankingach najlepszych bukmacherów? To m.in. rozbudowana oferta zakładów sportowych oraz wyjątkowo atrakcyjny system bonusów i promocji bukmacherskich.

Wygodny cashout - wcześniejsze rozliczenie kuponuPowitalny zakład bez ryzyka 200 PLNBogata oferta sportowa i promocyjna dla graczy

Wygodny cashout - wcześniejsze rozliczenie kuponu
Powitalny zakład bez ryzyka 200 PLN
Bogata oferta sportowa i promocyjna dla graczy

GRAJ w

Co więcej, PZBuk stawia na ciągły rozwój, czego najlepszym efektem jest udostępnienie graczom wygodnego rozwiązania, pozwalającego na wcześniejsze zamknięcie internetowego kuponu. Czym więc dokładnie jest opcja Cash-out w PZBuk, jak ona działa oraz jakie są jej największe plusy? Odpowiedzieć na powyższe pytania postaramy się poniżej, dlatego zapraszamy do lektury.

Cash-out - co to jest?

Na początku warto przypomnieć, że Cash Out to po prostu opcja pozwalająca na wcześniejsze zamknięcie internetowego kuponu bukmacherskiego, a tym samym okazja do sięgnięcia po wygraną z zakładu jeszcze przed jego ostatecznym rozstrzygnięciem (przeczytaj więcej o opcji cashout w zakładach bukmacherskich).

Skorzystać z niej można do momentu, kiedy wszystkie zdarzenia na kuponie są otwarte lub rozstrzygnięte pozytywnie (wydarzenie nietrafione oznacza, że kupon został przegrany i nie można już zamknąć go opcją cashout).

chcę zabezpieczać swoje kupony
Korzystam z wygodnej opcji cashout w PZBuk online

Niewątpliwie funkcja cashout jest bardzo przydatna dla typerów, a szczególnie znaczenie ma dla miłośników obstawiania zakładów z dużą liczbą selekcji, czyli tzw. "taśm". Wynika to z faktu, że niejednokrotnie zdarza się, iż kupon okazuje się przegrany praktycznie w chwili jego finalizacji – całość niweczy ostatnie zdarzenie i to mimo tego, że do jego rozstrzygnięcia wszystkie zakłady rozliczone zostały poprawnie.

A ponieważ w sporcie wszystko może się wydarzyć, i nawet tzw. pewniak może w ostatecznym rozrachunku "położyć" nasz kupon AKO, opcja cashout niejednokrotnie może okazać się ratunkiem, pozwalając nam ocalić wygraną. Oczywiście pamiętać należy, że wcześniejsze zamknięcie kuponu online odbija się na ostatecznej wygranej (jest ona niższa od tej pierwotnej m.in. z powodu podwójnej marży). Zawsze jednak lepiej wygrać mniej, niż nie wygrać nic.

Cash-out u bukmachera PZBuk

Wcześniejsze wycofanie zakładu w opcji Cash-out u legalnego bukmachera PZBuk online dostępne jest niezależnie od tego, w jakim kanale korzystacie z oferty bukmacherskiej tego operatora. Możliwość rozliczenia kuponu przed czasem dostępna jest zarówno dla typerów, którzy zawierają swoje kupony SOLO i AKO przez witrynę www.pzbuk.pl, jak i dla graczy preferujących zakłady bukmacherskie na telefon czy tablet i używający intuicyjnej apki mobilnej tego buka.

Co ważne, Cash Out u bukmachera PZBuk jest dostępny jedynie w określonych ramach czasowych – zmiany w kursach lub zdarzeniach mogą spowodować, że Cash Out dla danego kuponu internetowego zostanie zawieszony i/lub wycofany. Dodatkowo z funkcji Cash-out skorzystać można jedynie w chwili, gdy przewidziana wygrana jest wyższa niż wniesiona stawka zakładu.

Jakie kupony można zamknąć przed czasem?

U głównego sponsora Polskiej Hokej Ligi usługa cashout jest bardzo rozbudowana i pozwala zabezpieczać przez jednym nietrafionym typem różne rodzaje kuponów internetowych. Cashout w PZBuk dostępny jest na kupony, obejmujące zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo, a także kombinacje selekcje prematch i LIVE.

PZBuk Zakłady Bukmacherskie umożliwia wcześniejsze zamknięcie kuponu online
Cashout w PZBuk - opcja wcześniejszego rozliczenia kuponu

Co ważne, z opcji wcześniejszego rozliczenia kuponu online w PZBuk możecie korzystać, zabezpieczając przed przegraną zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne (AKO), jednak z pominięciem m.in. zakładów systemowych. Nie ma też znaczenia, jakie sporty obstawiacie na swoich kuponach - możliwość zamknięcia przed czasem dostępna jest zarówno dla kuponów na piłkę nożną, hokej czy tenis, jak i dla tych zawartych na e-sport (TU więcej o esportowej ofercie PZBuk) czy darts.

Pamiętajcie, przy tym, że opcja cash out w PZBuk nie jest dostępna "z automatu" dla wszystkich Waszych kuponów internetowych. Możliwość wcześniejszego rozliczenia zakładu pojawia się jedynie przy wybranych typach, a jej dostępność może być uzależniona również od danego gracza (decydującą rolę odgrywa tutaj bukmacher).

Na koniec warto dodać, że zdarzenia, z których wcześniej się wycofaliśmy będą rozliczane i tak też zostaną pokazane, jednak ich wynik końcowy nie będzie brany pod uwagę z powodu ich zamknięcia.

Jak aktywować cashout w PZBuk?

By skorzystać z opcji cash out w PZBuk, należy zalogować się na swój profil typerski przez stronę www lub aplikację mobilną tego buka. Wchodząc w podgląd swoich zakładów  będziemy mogli sprawdzić, które z nich są jeszcze nierozliczone, czyli nie wszystkie zakłady na danym kuponie internetowym zostały jeszcze rozstrzygnięte. 

Cashout dla kuponów SOLO i AKOMożliwość wcześniejszego rozliczenia prematch i LIVE

Cashout dla kuponów SOLO i AKO
Możliwość wcześniejszego rozliczenia prematch i LIVE

TYPUJ w

Jeżeli dla danego kuponu możliwość wcześniejszego zamknięcia będzie dostępna, będziemy mieli dostępną opcję wypłacenia aktualnej wygranej. Jeśli takiej opcji przy kuponie nie ma, to oznacza, że nie możemy skorzystać z rozliczenia tego kuponu przed czasem.

Jaką wygraną można odebrać?

Zamykając nasz internetowy kupon przed czasem w opcji cashout, potwierdzamy, że zgadzamy się na odbiór niższej wygranej, w zamian za "uratowanie" kuponu przed nietrafionym typem. Ile jednak możemy zgarnąć wygranej w stosunku do tej założonej w przypadku, gdyby wszystkie zdarzenia na kuponie były wytypowane poprawnie?

PZBuk Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje dla operatora
Dlaczego warto typować zakłady sportowe w PZBuk

Tu decyzja każdorazowo należy do bukmachera. Kwota środków pieniężnych podlegających zwrotowi jest w każdym przypadku ustalana przez PZBuk na podstawie określonych algorytmów. Gracz przed skorzystaniem z usługi Cash Out jest informowany o tym jaka kwota wpłaconych środków pieniężnych zostanie mu zwrócona.

Cash out w PZBuk - zalety

Dlaczego warto korzystać z opcji wcześniejszego rozliczenia internetowego kuponu bukmacherskiego w PZBuk? Przede wszystkim dlatego, że w ten sposób możemy zabezpieczyć się przed utratą stawki za kupon, który w ostatecznym rozrachunku może się okazać przegrany przez jeden nietrafiony typ. Co więcej, na takim kuponie możemy też zarobić - wprawdzie wygrana będzie niższa niż ta, którą sobie założyliśmy, ale to i tak zdecydowanie lepsza opcja, niż utrata środków na kupon i brak jakichkolwiek zarobków.

Dużą zaletą cashoutu w PZBuk Zakłady Bukmacherskie są również proste zasady regulaminowe tej opcji i jej szerokie zastosowanie. Możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu dostępna jest bowiem dla kuponów przedmeczowych i na żywo na dowolną dyscyplinę.

Konto typerskie z bonusami w PZBuk

Aby zyskać możliwość korzystania z opcji cashout i mieć większy wpływ na swoje kupony internetowe, wystarczy tylko założyć darmowe konto gracza w PZBuk. Proces rejestracji profilu typerskiego jest bardzo prosty i zajmuje tylko dwie minuty.

Szczególnie warto założyć konto do typowania przy zastosowaniu naszego unikatowego kodu rabatowego LEGALSPORT, który skutkuje przyznaniem preferencyjnych warunków bonusu powitalnego. Z tym najlepszym kodem już na starcie zyskamy cashback 200 zł, który można przeznaczyć można na dowolnie wybrany zakład.

LEGALSPORT - kod do bonusów w PZBuk online
Kod do bonusów i premii finansowych w PZBuk

Co więcej, to hasło promocyjne uprawnia nasz również do korzystania z innych promocji przeznaczonych dla stałych graczy, które regularnie pojawiają się w ofercie tego cieszącego się świetnymi recenzjami graczy buka. To m.in. Kombodoładowanie i Komborakieta, czyli premie podnoszące wygrane z kuponów AKO, a także program lojalnościowy Sklep Gracza w PZBuk, gdzie typerzy mogą odbierać super nagrody i benefity finansowe za regularne typowanie kuponów bukmacherskich online.

FAQ - pytania graczy o cashout w PZBuk

Opcja wcześniejszego rozliczenia kuponu internetowego jest bardzo lubiana przez typerów, którzy chętnie korzystają z cashoutu nie tylko dla kuponów z dużą liczbą selekcji. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania, jakie gracze kierują do nas na temat tej wygodnej funkcji w PZBuk.

1. Czy warto korzystać z cashout w PZBuk?

Tak, z całą pewnością warto zabezpieczać swoje kupony przed nietrafionym typem w ramach cashoutu w PZBuk. Dlaczego? Bo w ten sposób możemy nie tylko uratować stawkę za kupon, ale również na nim zarobić. Co ważne, cashout w PZBuk ma proste zasady i warunki regulaminowe, więc bez problemu z tej opcji mogą korzystać również początkujący typerzy.

2. Jak działa cash-out?

Cashout w PZBuk - podobnie jak u innych legalnych bukmacherów internetowych, np. w STS, Fortunie czy cashout w BETFAN - umożliwia rozliczenie kuponu przed zakończeniem wszystkich spotkań, które się na nim znajdują. Jeśli np. postawiliśmy kupon AKO4 i trzy spotkania zostały dotychczas rozliczone jako wygrane, ale nie jesteśmy pewni wyniku ostatniego spotkania, to możemy zamknąć taki kupon przed czasem, odbierając niższą, ale pewną wygraną.

3. Czy cashout to jest to samo co cashback?

Nie, to dwa zupełnie różne pojęcia bukmacherskie. Cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia i rozliczenia internetowego kuponu bukmacherskiego, a cashback to forma bonusu, umożliwiająca postawienie zakładu bez ryzyka przegranej. Cashbacki to popularny element systemu promocyjnego wielu buków - TU sprawdzisz najlepsze cashbacki na start.

4. Czy cashout w PZBuk ma dobre warunki regulaminowe?

Tak, cashout u bukmachera internetowego PZBuk można zawierać na bardzo korzystnych warunkach i zasadach regulaminowych. Z wcześniejszego zamknięcia i rozliczenia możemy korzystać zarówno z kuponów przedmeczowych, jak i obstawianych w opcji LIVE, niezależnie od ilości zdarzeń, jakie się na nich znajdują.

5. Czy u innych bukmacherów znajdę cash out?

Tak, cashout u bukmacherów internetowych w Polsce to bardzo popularna opcja. Oprócz PZBuk możliwość zamknięcia kuponu online przed czasem dostępna jest też w LVBET (tzw. LV-cashout), w Fortunie (Early Cashout) czy u bukmachera forBET (mobile cashout w forBET dostępny jest z poziomu aplikacji bukmacherskiej na tablety i smartfony), a także w TOTALbet, Superbet czy eWinner.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Cashout w PZBuk - zamknięcie kuponu przed czasem
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.