piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Ekstraklasa gdzie oglądać?

E-sport w STS

STS posiada serwis do zakładów na e-sport. Co i jak można betować?

Paczka bonusowa do odbioru z naszym kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Gdzie obstawiać zakłady na esport w STS
  1. Jak stawiać e-sport na stronie internetowej?
  2. Jak stawiać e-sport na mobilnej wersji strony?
  3. Jak stawiać e-sport na aplikacji mobilnej
 2. Oferta zakładów na esport w STS
  1. Typy na League of Legends
  2. Typy na Counter Strike: Global Offensive (CS:GO)
  3. Typy na Dota 2
  4. Typy na Call of Duty
  5. Typy na Rainbow Six
  6. Typy na pozostałe gry z oferty
 3. Co warto obstawiać w STS na e-sport?
  1. TOP5: Najbardziej wartościowe esportowe typy
  2. Opinie o pewnych esportowych zakładach
  3. Kiedy najlepiej obstawiać esport
 4. Legalny streaming zawodów esportowych w STS
 5. Wygrane kupony esportowe w STS
  1. Trafiony kupon AKO: wygrana ponad 5500 zł
  2. Trafiony kupon AKO: wygrana ponad 2500 zł
  3. Trafiony zakład SOLO: wygrana ponad 2200 zł
 6. Bonus na e-sport w STS
  1. Jak odebrać paczkę nagród na konto gracza?
  2. Jakie esportowe promocje można aktywować?
  3. Jak wypłacić pieniądze z bonusu?
 7. Sponsoring e-sportu
 8. FAQ: Najczęściej zadawane pytania dotyczące esportu w STS
 9. Warto wiedzieć o e-sportach w STS
Licencjonowany bukmacher internetowy STS posiada ofertę, kursy, bonusy i pewne typy na esportowe wydarzenia
Zakłady bukmacherskie na e-sport w STS

Legalny i w pełni licencjonowany operator zakładów sportowych Star-Typ Sport, jako pierwszy w Polsce uruchomił szczegółową ofertę z pewnymi typami i okazałymi kursami na e-sport.

Co więcej, STS jako pierwszy rozpoczął współpracę sponsoringową z klubami e-sportowymi, które z każdym kolejnym dniem rosną w siłę i już niedługo będą w stu procentach porównywane do największych i topowych zespołów piłkarskich z mega budżetami. Dlatego też odpowiedź na najczęściej pojawiające się w internecie pytanie, "gdzie obstawiać e-sport?" (drugie, ale podobne, pytanie z kolei: którego bukmachera wybrać?), jest bardzo prosta. Najlepszym bukmacherem do typowania esportowych meczów jest operator STS.

Sprawdzony i wysoko oceniany przez typerów organizator zakładów sportowych STS posiada nie tylko ogromną wiedzę z zakresu sportu elektronicznego, ale również dysponuje on niezwykłymi chęciami do rozwoju na każdej płaszczyźnie bukmacherskiej. Dzięki temu obstawiając u tego buka mamy pewność, że oferuje on nam na daną chwilę najlepsze kursy, najlepsze typy i najlepsze bonusy na esport.

e-Sportowy bonus powitalny w STS
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Powyższe założenia w stu procentach potwierdzają cykliczne rankingi bukmacherskie, które tworzone są na podstawie opinii typerów (tutaj przykładowy ranking). W takich zestawieniach bukmacher STS zawsze zajmuje bardzo wysokie lokaty. Co więcej, niemal za każdym razem lokowany jest on w gronie dwóch najlepszych operatorów. Dlatego też w pełni rekomendujemy rejestrację w Star-Typ Sport.

Co to jest esport? E-sport to inaczej sport elektroniczny, w którym przedmiotem rywalizacji zawodników są gry komputerowe - gracze rywalizują na komputerach lub konsolach (PlayStation/Xbox). Początki e-sportu sięgają przełomu lat 80. i 90. ubiegłego stulecia. W 1990 roku Nitendo, czyli japońska firma zajmują się produkcją konsol, stworzyła swoją własną ligę, której finał rozegrany został w Hollywood.

I w tym momencie chcielibyśmy przypomnieć, że zakładając konto u tego buka online z naszym kodem do extra prezentów pieniężnych LEGALSPORT można zyskać w sumie 1660 zł. W skład całej premii wchodzą: bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł. Naturalnie, wszystkie bonusy przypisywane są do konta użytkownika za darmo.

Gdzie obstawiać zakłady na esport w STS

Omawianie sportu elektronicznego w STS Zakłady Bukmacherskie rozpoczynamy od sprawy fundamentalnej, a więc gdzie i jak można legalnie obstawiać zakłady na e-sport u tego operatora? Odpowiedź na to złożone pytanie jest bardzo prosta. Ten zweryfikowany organizator bukmacherski ofertę z typami i kursami na esportowe ligi i turnieje udostępnia na wszystkich swoich platformach do typowania.

Zakłady bukmacherskie na e-sport w STSNajwyższe kursy i najlepsze typy na rynku + mega bonusyTypy na e-sport można łączyć z innymi dyscyplinami
Zakłady bukmacherskie na e-sport w STS
Najwyższe kursy i najlepsze typy na rynku + mega bonusy
Typy na e-sport można łączyć z innymi dyscyplinami
GRAM w

Do pełnego systemu bukmacherskiego STS zalicza się nie tylko nowoczesna strona internetowa czy mobilna wersja witryny, ale również innowacyjna aplikacja mobilna na telefon komórkowy lub tablet. Zanim przejdziemy do prezentacji poszczególnych mechanizmów do typowania u tego bukmachera, chcieliśmy zaznaczyć, że typy na e-sport obstawia się identycznie, jak zakłady prematch oraz LIVE.

Co więcej, w STS Polska można bez problemów łączyć typy na e-sport z selekcjami na tradycyjną piłkę nożną, hokej na lodzie czy koszykówkę. Dzięki temu każdy typer ma swobodę w tworzeniu dochodowych kuponów sportowych z mega okazałymi wygranymi. Jeśli interesują Was trafione kupony u tego buka na e-sport, to link do nich znajdziecie TUTAJ. A teraz do rzeczy, gdzie najlepiej obstawiać e-sport w STS?

Jak stawiać e-sport na stronie internetowej?

Podstawową platformą bukmacherską w STS jest nowoczesna strona internetowa www.sts.pl, na której można znaleźć wszystkie elementy związane z typowaniem e-sportu: kursy, typy, bonusy, newsy itd. Największą zaletą tej witryny jest to, że działa ona na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Co ciekawe, bukmacherscy gracze najczęściej witrynę internetową tego operatora wykorzystują do aktywacji niezwykle dochodowych promocji internetowych. Wszystkie promocje można odnaleźć w dziale "BONUSY", który można znaleźć w menu głównym. Najczęściej można zgarnąć freebety oraz cashbacki o różnych wartościach. Więcej o promocjach STS znajdziecie w dalszej części tekstu.

Zrzut ekranu - strona internetowa www.sts.pl - oferta zakładów bukmacherskich na esport

Kontynuując temat wykorzystania strony internetowej. Z najnowszych analiz wynika, że e-sportowi typerzy używają witryny online również do bezpłatnej rejestracji nowego konta z naszym kodem polecającym LEGALSPORT. Na taki stan rzeczy wpływa prawdopodobnie to, że na komputerach czy laptopach dużo łatwiej jest się przełączać pomiędzy różnymi zakładkami - a to skraca czas rejestracji.

Tym samym można bez problemów korzystać na przykład z poradników rejestracyjnych (taki poradnik możecie znaleźć np. W TYM MIEJSCU), które zapewniają szybkie założenia konta. Przypominamy, że darmowe konto gracza w STS z naszym kodem można założyć, dzięki naszemu poradnikowi, w 1 minutę!

Jak stawiać e-sport na mobilnej wersji strony?

Strona internetowa w wersji mobilnej to najrzadziej wykorzystywana przez graczy platforma bukmacherska operatora STS Zakłady Bukmacherskie do obstawiania e-sportów. Trzeba jednak zaznaczyć, że mimo to, oferuje ona identyczne możliwości, co wyżej opisywana klasyczna witryna www. Jest to jednak powszechne rozwiązanie. Z takiego samego mechanizmu korzysta m.in. BETFAN, Betclic, Fortuna, eWinner czy PZBuk.

Można za jej pomocą między innymi stawiać kupony internetowe na na przykład Counter Strike'a czy Overwatcha, odbierać bezpłatne bonusy i promocje długoterminowe, przeglądać ofertę esportową z udoskonalonymi kursami i typami niedostępnymi u konkurencji, czy też wpłacać i wypłacać depozyty.

Typy bukmacherskie na e-sport w ofercie STS - strona mobilna www.m.sts.pl z typami esportowymi online

Kto więc korzysta na co dzień ze strony www.m.sts.pl? Tak naprawdę jest ona stosowana tylko jako alternatywa w momencie, w którym gracz nie ma dostępu do aplikacji mobilnej lub swojego laptopa. W drugiej kolejności służy ona po prostu jako źródło, za pośrednictwem którego można ściągnąć darmową aplikację mobilną na popularnego Androida (wersję na iOS ściąga się ze sklepu Apple).

Jak stawiać e-sport na aplikacji mobilnej

Ostatnia platforma do typowania e-sportów w STS to oczywiście innowacyjna aplikacja mobilna, która cieszy się fantastycznymi recenzjami oraz opiniami wśród typerów. Tak naprawdę, niemal każdy gracz po bezpłatnej rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT, i odbiorze bonusów, w stu procentach przerzuca się na typowanie w STS App.

Nie dziwi nas to jednak w ogóle, ponieważ apka na Androida i iOS u tego legalnego bukmachera działa naprawdę wspaniale i jest niezwykle intuicyjna (wszystkie typy z e-sportu znajdziecie z łatwością w specjalnym dziale "sekcja esport"). Dzięki temu pewny kupon bukmacherski ze zdarzeniami i pewnymi typami z e-sportów w STS można postawić w każdej chwili, nawet w pracy czy na uczelni podczas zajęć.

Aplikacja mobilna STS na telefon komórkowy lub tablet z system iOS lub Android. Apka STS

Do skutecznego zawarcia zakładu online, u tego operatora przez aplikację, starczą tylko dwie rzeczy: dostęp do internetu oraz pomysł na skuteczne typy. I to wystarczy, aby w ciągu kilku chwil zawrzeć kupon internetowy z premią kursową na esport przez apkę, która co miesiąc zgarnia najwyższe oceny 10/10.

I na koniec jeszcze taka drobna podpowiedź, która jeszcze bardziej zautomatyzuje obstawianie wydarzeń e-sportowych. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji od razu przejdźcie do działu "Ustawienia" (znajdziecie je w menu głównym - menu rozwija się poprzez wciśniecie znaku składającego się z trzech poziomych kresem (znak jest widoczny na zdjęciu powyżej)). Dzięki temu będziecie mogli w pełnym zakresie spersonalizować aplikację bukmacherską pod własne upodobania i strategię gry.

Aplikacja mobilna STS jest pełnym odbiciem strony internetowej. Oznacza to, że ma ona wbudowane te same funkcje bukmacherskie. Za pomocą apki STS m.in. zrealizujecie depozyt, odbierzecie bonusy i promocje na e-sport, postawicie kupon, sprawdzicie saldo depozytowe i bonusowe oraz przejrzycie wszystkie dostępne oferty esportowych typów i podtypów.

Oprócz ustawień głównych będziecie mogli skonfigurować również metodę zawierania kuponów, czy też zdefiniować stawki na klawiaturze numerycznej. Ponadto będziecie mogli ustawić na przykład ostrzeżenie o identycznym kuponie oraz podgląd meczu live. W ten sposób ułatwicie sobie stawianie e-sportu i sprawicie, że typowanie stanie się intuicyjne i zautomatyzowane. A to przełoży się na to, że będziecie mogli w optymalny sposób wyłapywać 100% esportowe pewniaki.

Oferta zakładów na esport w STS

Jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku, STS Zakłady Bukmacherskie, zatrudnił u siebie najlepszych fachowców od oferty na e-sport. Pozytywne efekty przyszły bardzo szybko, albowiem już od dawna propozycje typów bukmacherskich na sport elektroniczny od tego buka są uważane za najlepsze w kraju.

Promocja bukmacherska w STS Zakłady Bukmacherskie. Bonus odnawialny na całą ofertę, w tym e-sport

Rozbudowana oferta na esport pozwala u tego bukmachera internetowego z licencją Ministerstwa Finansów zawierać nie tylko dochodowe zakłady AKO czy SYSTEM (np. 7 trafionych typów z 9 meczów na kuponie lub 11 trafionych selekcji z 12 pozycji na zakładzie), ale również gotówkowo okazałe kupony SOLO. Liczba kombinacji, które można wykreować, jest tak duża, że bardzo rzadko zdarza się, aby kilku typerów postawiło identyczny zakład o takim samym kursie łącznym.

Wszyscy chwalą typy na e-sport w Star-Typ Sport, tak więc sprawdźmy, czy rzeczywiście są one tak dobre i czy faktycznie dają one zarobić w dłuższej perspektywie niemal każdemu graczowi. Jaką ofertę internetową na e-sportowe zmagania profesjonalnych graczy posiada w swoim asortymencie wiarygodny i bezpieczny bukmacher STS?

Typy na League of Legends

Gra komputerowa League of Legends, w skrócie LoL, to najbardziej rozpoznawalna gra internetowa na świecie. Coraz więcej ludzi profesjonalnie zajmuje się graniem w tę produkcję, dlatego też nagrody za zwycięstwa w turniejach LoL z każdym kolejnym rokiem zwiększają się. Obecnie wynagrodzenie za triumf w zawodach przekracza nawet kilka milionów dolarów i spodziewamy się, że jeszcze na przestrzeni czasu ostro się wywinduje.

Na czym polega gra w League of Legends? Rozgrywka jest oparta na rywalizacji dwóch zespołów, które złożone są z pięciu zawodników. Mecz wygrywa ta ekipa, która jako pierwsza, za pomocą specjalnych zdolności, zniszczy bazę przeciwnika. Warto jeszcze wspomnieć, że LoL, gra z gatunku multiplayer online battle arena, powstała na bazie Defense of the Ancients do Warcraft III: The Frozen Throne. A teraz do rzeczy, jakie typy bukmacherskie można w STS  Polska stawiać na LoL-a?

Ciekawostka ze strony www.sts.pl: League of Legends prawdziwym królem esportu
Gra League of Legends to prawdziwa legenda esportu i od ponad 10 lat jej popularność nie słabnie. Szaleństwo fanów LoL przeniosło się na wszystkie kontynenty, w tym do Azji, a największy boom miał miejsce w Chinach. Gra posiada dziś największą liczbę aktywnych użytkowników. Jednym z najpopularniejszych polskich influencerów League of Legends jest Damian "Nervarienem" Ziaja.

Oferta bukmacherska w STS Zakłady Bukmacherskie na League of Legends jest naprawdę solidna. Za każdym razem składa się ona bowiem z kilkunastu pewnych selekcji. U tego bukmachera online obstawić można nie tylko klasyczne typy na zwycięstwo w ujęciu 2-drogowym (np. Heretics vs Alltech - typ 2 po kursie 2,20), ale również na przykład specjalne selekcje na liczbę rozegranych map. Nie brakuje również pozycji handicapowych, typów na dokładny wynik meczu oraz selekcji na sumę zabójstw na konkretnej mapie.

LOL to najpopularniejsza gra na świecieObstaw kupon w STS na LoL-a za darmowy bonusDo wykorzystania masz 1660 zł za free
LOL to najpopularniejsza gra na świecie
Obstaw kupon w STS na LoL-a za darmowy bonus
Do wykorzystania masz 1660 zł za free
OBSTAWIAM w

Jeżeli chodzi o wydarzenia, które można stawiać, to w ofercie internetowej STS znajdziecie między innymi typy na League of Legends CBLOL, BRCC oraz European Masters, BLAST Rising, Maopea Streamers Challenge i Master League Portugal. Naturalnie, wszystkie pozycje na dostępne turnieje Lol-a u tego buka można obstawiać na stronie www oraz aplikacji mobilnej. Zachęcamy też do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, albowiem przed każdymi zawodami STS wypuszcza na rynek extra bonusy na e-sport, które sprawiają, że wygrywa się zdecydowanie więcej na kuponach.

Typy na Counter Strike: Global Offensive (CS:GO)

Counter Strike w STS Zakłady Bukmacherskie - oferta, kursy, typy

Kolejna gra komputerowa, którą możecie znaleźć w ofercie STS na e-sport, to Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Jest to wieloosobowa strzelanka internetowa, czyli tak zwany FPS (First Person Shooter). Ta strzelanka online dostępna jest na PC, PlayStation (PS) oraz Xbox. Warto także dodać, że CS:GO posiada również swój indywidualny stream, dzięki czemu fani esportu z różnych miejsc na świecie mogą oglądać starcia drużyn.

Fabuła gry oparta jest na rywalizacji dwóch zespołów: antyterrorystów oraz terrorystów. Główny cel każdego starcia to eliminacja drużyny przeciwnej lub realizacja określonego zadania. Jeśli chodzi o konkretne typy bukmacherskie na CS:GO, to w STS Zakłady Bukmacherskie można typować wiele kombinacji. Najbardziej popularna wśród typerów jest selekcja na zwycięzcę danego spotkania w wersji 2-drogowej. Chodliwe, jeśli można tak powiedzieć, są również typy o wysokich kursach na handicap (np. -1.5 czy +2,5) oraz pozycje związane z dokładnym wynikiem.

Ciekawostka ze strony www.sts.pl: CS GO chętnie oglądany przez fanów
Podobną pozycją, co LoL czy Dota 2, cieszy się również CS:GO, co udowadniają liczby. Finałowe spotkanie esportowego turnieju MLG Columbus w Counter-Strike: Global Offensive między Luminosity i Natus Vincere oglądało 1,3 mln ludzi na całym świecie! Sam IEM w Katowicach przyciągnął do Spodka 113 tys. osób, a esportowe zawody były oglądane aż przez 34 mln unikalnych użytkowników.

Ponadto u tego licencjonowanego bukmachera można obstawić następujące typy: liczba map, 1 zespół wygra min. jedną mapę, 2 zespół wygra min. jedną mapę oraz handicap rundowy i suma rund - nieparzyste/parzyste. Od czasu do czasu pojawiają się również inne kombinacje: x runda - podłożona bomba, 1 drużyna - wygra obie rundy pistoletowe. Pamiętajcie, że obszerność oferty w STS na Counter-Strike: Global Offensive w stu procentach uwarunkowana jest rangą danej imprezy. Im bardziej medialne wydarzenie, tym więcej selekcji jest udostępnianych do typowania.

Zakłady na Counter-Strike w ofercie STSTypuj największe esportowe imprezy CS:GOPostaw pierwszy kupon za darmo lub bez ryzyka
Zakłady na Counter-Strike w ofercie STS
Typuj największe esportowe imprezy CS:GO
Postaw pierwszy kupon za darmo lub bez ryzyka
STAWIAM w

No właśnie, jakie eventy związane z CS:GO można wrzucać na swoje pewne kupony akumulowane czy pojedyncze w STS? Niemal każde poważne zawody związane z Counter-Strike: Global Offensive można odszukać w ofercie sportowej tego operatora. W ostatnim czasie dostępne były pewne typy na Counter StrikeESL One: Road to Rio - EU, ESL Mistrzostwa Polski, ESEA Advanced EU oraz ESL Meisterschaft. Dobrymi kursami i selekcjami były opatrzone dodatkowo takie imprezy jak: Home Sweet Home Cup, ESL Benelux i Esport Tour Pro.

Typy na Dota 2

Dota 2 w ofercie esportowej STS Zakłady Bukmacherskie - kursy - typy - bonus

Gra komputerowa DOTA 2 to produkcja przeznaczona do wieloosobowej rozgrywki. Oparta jest ona na modelu free-to-play, tak więc może w nią zagrać dosłownie każdy. Jak wygląda rywalizacja w tej grze? Schemat gry wygląda bardzo prosto: dwie pięcioosobowe drużyny, wraz z jednostkami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, dążą do zniszczenia twierdzy przeciwników. Każdy gracz steruje jedną osobą, która należy do jednej z dwóch frakcji ("Radiant", z ang. świetliści, oraz "Dire", z ang. mroczni).

Wśród typerów STS jest to bardzo popularny tytuł. Wielu obstawiających często łączy stawianie typów bukmacherskich za bonusy online z oglądaniem i graniem na własnym sprzęcie! Na marginesie, wszystkie transmisje z najważniejszych turniejów DOTA2 (gra z gatunku "multiplayer online battle arena") znajdziecie na STS TV, a więc oficjalnej stacji internetowej tego operatora. Co typujący najczęściej wrzucają na swoje kupony bukmacherskie?

Ciekawostka ze strony www.sts.pl: E-sport rozwija się w ekspresowym tempie!
Może mało kto wie, że esport ma ponad 40 lat. Sport elektroniczny ujrzał światło dzienne w 1972 roku, gdy na Stanfordzie po raz pierwszy zorganizowano turniej w grę wideo. W tym przypadku była to kosmiczna strzelanka o nazwie Spacewar. Esport "wyruszył" na podbój świata na dobre w XXI wieku. Spory udział w popularyzacji esportu miał serwis streamingowy - Justin.tv (obecnie Twitch.tv).

Analizując dokładnie kupony internetowe, związane z DOTA 2, zauważyliśmy kilka ciekawych schematów. Na przykład podczas China Professional League obstawiający najczęściej wybierali selekcje związane z ostatecznym zwycięstwem danej drużyny (najczęściej stawiany typ: selekcja na faworyta). Natomiast podczas zmagań w ramach Dota 2WePlay! Pushka League typerzy wykorzystywali pozycje na dokładny wynik.

Turnieje DOTA 2 można oglądać na STS TVPlatforma streamingowa STS umożliwia również typowanieOglądaj i obstawiaj pewne typy za bonus 1660 zł
Turnieje DOTA 2 można oglądać na STS TV
Platforma streamingowa STS umożliwia również typowanie
Oglądaj i obstawiaj pewne typy za bonus 1660 zł
OGLĄDAM w

Ostatnie nasze spostrzeżenie dotyczy turniejów Asia Spring Invitational, Epic Prime League oraz Ilusion Spring. Podczas trwania tych eventów obstawiający w STS najczęściej stawiali kursowo korzystne zakłady na sumę map i handicap w różnych wersjach (handi na cały mecz i handi na liczbę map). Ogólnie musimy zaznaczyć, że oferta na DOTA 2 w STS zalicza się do grona najbardziej dochodowych. I mamy na myśli nie tylko ciekawe typy, ale również wysokie i często niedowartościowane kursy.

Typy na Call of Duty

Typy i kursy na Call of Duty w STS Zakłady Bukmacherskie

Seria gier komputerowych o tematyce wojennej, o nazwie Call of Duty, to kolejna produkcja, która znajduje się na ofertowych tablicach bukmachera STS. Pierwsze edycje tej gry z gatunku first-person shooter były oparte na tematyce II wojny światowej. Dopiero od niedawna akcja CoD przeniosła się do świata współczesnego.

Prawdziwą popularność tej produkcji przyniosło wydanie Call of Duty 4: Modern Warfare. Od tego momentu gracze przerzucili się z tradycyjnego grania offline na online. Przełożyło się to na to, że coraz częściej Call of Duty pojawia się na różnych arenach e-sportowych. Większe zainteresowanie grą przez internet przełożyło się również na to, że obecnie scena CoD ma zdecydowanie więcej profesjonalnych graczy.

Ciekawostka ze strony www.sts.pl: Wysoka oglądalność e-sportu
Esport tak zyskał na popularności, że niemal na każdym kroku można się natknąć się na debaty: czy esport można uznać za sport. Pod względem zasięgów i liczby widzów na pewno tak. Świetnie pokazują to statystyki Twitcha, gdzie widzowie przeznaczyli w sumie prawie 500 mln godzin na oglądanie zmagań esportowych. Największą popularnością wciąż cieszą się gry MOBA: LoL i Dota 2.

Tyle w temacie samej gry. Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie na Call of Duty, to STS Zakłady Bukmacherskie wypada w tej materii całkiem dobrze. Na przykład oferta na Call of Duty League osadzona jest na bardzo korzystnych typach 2-drogowych na zwycięzcę konkretnego spotkania. Faworytami bukmachera są między innymi Atlanta FaZe, London Royal Ravens czy New York Subliners.

Oferta na Call of Duty League w STSWysokie kursy online na 2-drogowe typy na zwycięzcęTypuj CoD za mega bonus startowy 1660 zł
Oferta na Call of Duty League w STS
Wysokie kursy online na 2-drogowe typy na zwycięzcę
Typuj CoD za mega bonus startowy 1660 zł
STAWIAM w

Trzeba zaznaczyć, że wcześniejsze edycje turniejów CoD dodatkowo wyposażone były w specjalne podtypy, jak handicap czy liczba zabójstw. Kursy bukmacherskie na bardziej prawdopodobne typy oscylowały w granicach 1.50 - 1.70, tak więc idealnie nadawały się na kupony typu double (dwa zdarzenia na zakładzie).

Typy na Rainbow Six

Rainbow Six w ofercie STS Zakłady Bukmacherskie na e-sport

Gra Rainbow Six, która dostępna jest nie tylko na PC, ale również na konsolach w różnych wersjach, to taktyczna pierwszoosobowa strzelanka. O końcowe zwycięstwo rywalizują w niej dwie drużyny, tak zwani obrońcy i atakujący (jeśli teraz skojarzyliście sobie tę gierkę z CS:GO to macie dobre wyczucie). Idąc dalej, jedna ekipa walcząca o wygraną w tej produkcji składa się z pięciu zawodników.

Jeżeli chodzi o system rozgrywki, to ustawić można trzy premiowe tryby: odbicie zakładnika, bomba oraz zabezpieczenie terenu. Zwycięzcą danej rundy czy meczu jest ta ekipa, która zabije wszystkich przeciwników lub wykona zadanie. Czyli zasady są podobne, jak w innych tego typu strzelankach. Wpływa to oczywiście na to, że gracze bardzo często mieszają między sobą typy z wysokimi kursami z Rainbow Six, CS:GO oraz DOTA 2 i później obstawiają je za przeróżne bonusy. Na przykład za paczkę bonusów na start, która po rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT zapewnia 1660 zł na dowolne typy e-sportowe i nie tylko.

Ciekawostka ze strony www.sts.pl: Rainbow Six Siege
Prawdziwą przemianę w esporcie przeszedł Rainbow Six Siege. Gra skazywana była na straty w porównaniu z legendarnym CS:GO. Dziś jednak strzelanka ta kompletnie nie odstaje i posiada liczne grono wielbicieli. Baza graczy przekroczyła 35 milionów, czyli w rok powiększyła się 2,5-krotnie. Jak widać, świat esportu jest bardzo obszerny, a jego potencjał jest ogromny i to co najlepsze, dopiero przed nami.

Oferta zakładów bukmacherskich na e-sportowe zmagania zawodników w grze Rainbow Six w STS jest dobra. Obstawiać można na przykład zawody Rainbow Six Masters, które skupiają wokół siebie spore zainteresowanie graczy, bukmacherów i mediów. Spory entuzjazm współgrający z tą imprezą spowodował, że w ofercie STS Zakłady Bukmacherskie pojawia się regularnie całkiem rozbudowana oferta na ten event.

Rainbow Six w ofercie bukmachera STSUlepszone kursy i szeroka propozycja selekcjiMega bonus 1660 zł na typy z oferty na RS
Rainbow Six w ofercie bukmachera STS
Ulepszone kursy i szeroka propozycja selekcji
Mega bonus 1660 zł na typy z oferty na RS
TYPUJĘ w

Stawiać na swoje kupony SOLO, AKO lub SYSTEM można, oprócz typów na zwycięzcę konkretnej rywalizacji, także selekcje bardziej rozbudowane, jak "liczba zabójstw podczas meczu" czy "suma map". Nie brakuje również interesujących pozycji na "mapa x (zwycięzca)". Co ciekawe, typerzy najczęściej łączą pozycje na zwycięstwo w meczu Rainbow Six Masters z selekcjami na dokładny wynik w spotkaniu w ramach DOTA 2.

Typy na pozostałe gry z oferty

Zakłady bukmacherskie na esport w STS. Kursy, typy, bonusy, newsy: e-sport online

Wyżej wymienione gry komputerowe cieszą się największą popularnością wśród typerów i e-sportowych maniaków. Nie oznacza to jednak, że operator STS nie stara się rozszerzać swojej oferty o inne, równie atrakcyjne, esportowe dyscypliny. Wręcz przeciwnie. Ten bukmacher internetowy posiada w swoich propozycjach typów i podtypów także mniej popularne na pierwszy rzut oka gry.

Przeglądając ofertę bukmacherską Star-Typ Sport z selekcjami na sport elektroniczny można dostrzec również takie gry jak Rocket League, Hearthstone czy Starcraft 2. Nie brakuje także typów na Overwatch, Arena of Valor oraz King of Glory. Wszystkie pozycje są oczywiście rozwinięte o specjalne pozycje. Oznacza to, że nie trzeba się ograniczać tylko do typów 12, gdzie "1" oznacza triumf gospodarza, a "2" wskazuje na wygraną gościa.

Ciekawostka ze strony www.sts.pl: Hearthstone przykładem rewolucji w grach
W przeszłości ta kolekcjonerska gra karciana przeszła wirtualną transformację i stała się częścią esportu. Hearthstone posiada tryb rozgrywki jednoosobowej zwany przygodą, jak i tryby rozgrywki wieloosobowej. Gra dość szybko po swojej premierze doczekała się debiutu na esportowych turniejach. Obecnie esport i Hearthstone mogą zaproponować graczom i fanom wiele ciekawych wydarzeń oraz turniejów z wysokimi nagrodami.

Najlepszym przykładem jest chociażby Starcraft 2, w ramach którego można stawiać np. handicap (m.in -1.5, +1,5), jak i sumę rozegranych map. Co ciekawe, 80% typerów obstawiających zmagania w tej grze deklaruje, że na co dzień ogrywa tę produkcję w domowym zaciszu. Nie dziwi nas to jednak w ogóle, ponieważ StarCraft II: Wings of Liberty to naprawdę całkiem solidna gierka, która może dostarczać rozrywki przez długi czas.

Zakłady bukmacherskie STS: e-sport na twitterze. Kursy, typy, opinie, przewidywania

Podobnie jest z grą FIFA - symulacja piłki nożnej. Bukmacherscy typerzy bardzo często łączą obstawianie realnej piłki, z tą w wydaniu e-sportowych graczy. Najczęściej na kupony wrzucane są typy na zwycięstwo, liczbę bramek, a także handicap. Godny zaufania bukmacher STS oferuje tak rozbudowaną ofertę na rzeczywisty i e-sportowy futbol, że z całą pewnością każdy typer znajdzie coś dla siebie.

Tak prezentuje się oferta zakładów bukmacherskich na e-sport STS. Jesteśmy pewni, że spełni ona wszelkie Wasze oczekiwania. Jeśli chcecie przetestować typy i podtypy u tego buka na esportowe mecze, to W TYM MIEJSCU możecie odebrać bonus o wartości 1660 zł. Jest to darmowy bonus w postaci premiowej nagrody, tak więc możecie być pewni, że jest on w 100% bezpłatny. Ofertę mamy już przestudiowaną, tak więc teraz bliższej przyjrzyjmy się dochodowym typom, które warto stawiać w STS na e-sport.

Co warto obstawiać w STS na e-sport?

Lista pewnych typów online na esportowe widowiska w STS Zakłady Bukmacherskie, które z czystym sumieniem można polecić każdemu typerowi krótkoterminowego i długoterminowemu, jest naprawdę całkiem obszerna. Dlatego też zdecydowaliśmy, że skupimy się tylko na tych pozycjach, które pokrywają się z pełnym zestawieniem najczęściej obstawianych zdarzeń u tego operatora. Oczywiście zaznaczamy, że wszystkie podane poniżej typy można w Star-Typ Sport stawiać na dowolnym kuponie, albowiem nie są one bonusowymi pozycjami (są to po prostu klasyczne pozycje z oferty przedmeczowej i na żywo).

Rekomendacje dla STS Polska - dlaczego warto betować kupony u tego bukmachera?

Najczęściej wykorzystywane przez graczy przy e-sporcie są zakłady AKO na 5 selekcji, kupony SOLO oraz "double" i "treble". Czasami obstawiający korzystają również z zakładów SYSTEM (np. 2 trafione typy z 5 selekcji). Co ciekawe, w ostatnim czasie bardzo popularne zrobiły się również internetowe kupony bezpieczne, czyli z tak zwanym "jednym błędem". Ale do rzeczy, bez przedłużania, co stawiać na e-sport?

TOP5: Najbardziej wartościowe esportowe typy

W naszym poniższym zestawieniu, najlepszych i najczęściej wykorzystywanych typów bukmacherskich na e-sport w STS, można znaleźć tak zwane uniwersalne selekcje. Oznacza to, że mają one dopasowanie do kilku gier komputerowych. Na przykład pozycję "kto zostanie zwycięzcą" znajdziecie nie tylko w ofercie na DOTA 2 czy Call of Duty, ale również w typach na Starcratf 2.

Nazwa typu bukmacherskiego Średnie kursy online Dostępność typu (wybrane gry)
1. Typ na dokładny wynik 1,50 - 12,50 e-sport Counter Strike: GO
2. Typ: X mapa - zwycięzca 1,40 - 4,30 Dota 2, LoL, CS:GO
3. Typ na mecz: ilość map 1,60 - 3,15 LoL, Starcraft 2, LoL (LIVE)
4. Typ na mapy: handicap 1,30 - 3,80 Dota 2, CS:GO, CS:GO (LIVE)
5. Typ na ilość rund 1,80 - 2,70 CS:GO, CS:GO (LIVE)
Stawiam w STS >>>

Zaznaczamy, że na naszej powyższej liście znalazły się zarówno typy z oferty prematch, jak i zakłady z oferty LIVE (na żywo). Jeśli przy analizowanej przez Was pozycji dostrzegliście napis (LIVE), to oznacza to, że tę selekcję będziecie mogli obstawić w czasie rzeczywistym podczas trwania meczu. Oferta z typami na żywo i kursami premiowymi w STS dostępna jest oczywiście na wszystkich platformach tego buka: strona, witryna mobilna oraz aplikacja mobilna na telefon.

Opinie o pewnych esportowych zakładach

Zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że lubicie podejmować decyzje na podstawie wiarygodnych i sprawdzonych opinii, rekomendacji czy recenzji. W związku z tym przygotowaliśmy, specjalnie dla Was, rozszerzony zestaw najbardziej trafionych opinii o zakładach na e-sport w STS Zakłady Bukmacherskie.

Opinia numer 1 dodana przez Anonim: Jako zapalony typer esportowy cenię sobie ofertę STS. Najczęściej stawiam kupony na esport counter strike. Dlatego też pasuje mi, że udostępnia ten bukmacher ofertę przedmeczową i na żywo. Polecam też kursy na aplikacji i stronie. Wysokie są i można grać na SOLO.

Opinia numer 2 dodana przez Jaskier: Bonusy kursowe, jakie dodaje ten bukmacher, są super. Fajne są również zakłady na wysokie wygrane. Zawsze jak wygrywam to wygrana szybko trafia na moje konta gracza. Z wypłatami wygranych z trafionych kuponów na e-sport też nie miałem nigdy problemu. Szkoda tylko, że od razu nie dają pełnej oferty, tylko trzeba czekać.

Opinia numer 3 dodana przez JJx20: Polecam transmisje w ramach esportów na STS TV. Można wtedy oglądać i stawiać jednocześnie zakłady. Dobra zabawa. Od małego grałem w gry komputerowe, a teraz mogę u tego buka na nich zarobić. Rewelacja!

Kiedy najlepiej obstawiać esport

Oferta z korzystnymi typami bukmacherskimi i kursami na e-sport w Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie jest na bieżąco uaktualniana przez operatora. Im bliżej danego esportowego spotkania, np. Espada vs Virtus.pro (CS:GO) czy Godsent vs Movistar Riders (CS:GO), tym więcej typów ma się do dyspozycji. Z tego względu polecamy, abyście kupony w STS na esport stawiali najpóźniej, jak to tylko możliwe. Wówczas będziecie mogli wybrać swoją selekcję ze wszystkich dostępnych na dany mecz dochodowych typów.

Kiedy najlepiej puszczać kupony na esport?Rekomendowany czas: 30 minut przed spotkaniemPrzetestuj nasz system gry za bonus 1660 zł
Kiedy najlepiej puszczać kupony na esport?
Rekomendowany czas: 30 minut przed spotkaniem
Przetestuj nasz system gry za bonus 1660 zł
STAWIAM w

Przekładając to na prosty przykład. Załóżmy, że zdecydowaliście się zawrzeć zakład bukmacherski w wersji SOLO na e-sport u tego organizatora. W takim przypadku najlepiej będzie, jak siądziecie do typowania na 30 minut przed rozpoczęciem rywalizacji. Taki czas pozwoli Wam na konkretną analizę. Przy okazji będziecie mieć gwarancję, że w ofercie nie pojawi się już żaden inny pewniak z okazałym współczynnikiem. Jest to najlepsza i sprawdzona metoda, która sprawi, że zawsze będziecie zadowoleni z postawionego typu.

Legalny streaming zawodów esportowych w STS

Działający zgodnie z prawem internetowy i stacjonarny bukmacher STS posiada bardzo rozbudowany system transmisji streamingowych na e-sport (esport live). Wszystkie relacje na żywo z zawodów esportowych u tego operatora można oglądać na STS TV. Jest to telewizja internetowa, bez wysokiego i miesięcznego abonamentu, z dostępem do przeróżnych wydarzeń sportowych (np. piłka nożna, koszykówka, tenis) oraz esportowych.

Żeby otrzymać dostęp do spisu wszystkich transmisji LIVE, należy zalogować się na swoje konto online (jeśli nie macie konta typera u tego buka, to TUTAJ możecie je założyć z naszym kodem do extra dodatkowych premii), przejść do zakładki z zakładami na żywo, a następnie wybrać dział z kalendarzem. Na koniec wybieracie konkretną dyscyplinę/sport. Jeśli to zrobicie, to wówczas ukażą się Wam wszystkie dostępne wydarzenia do obstawiania/oglądania z danego sportu.

Transmisje e-sportowe w STS Zakłady Bukmacherskie

Powyżej macie przykładową listę z transmisjami e-sportowymi. Ogólnie najwięcej relacji wideo w STS jest z Counter Strike'a, ale spotkać również można stream live z League of Legends czy Dota 2. I teraz bardzo ważna sprawa. Przeglądając wszystkie opcje, zwróćcie uwagę na znaczek "TV", który jest nieodłączną częścią każdej pozycji w kalendarzu.

Jeżeli jest on podświetlony, to oznacza to, że STS Zakłady Bukmacherskie przeprowadzi z tego spotkania transmisję LIVE. Dostęp do transmisji online mają wszyscy typerzy, którzy w ciągu ostatnich 24h zawarli przynajmniej jeden kupon za minimum 2 zł. Pamiętajcie, że oglądanie esportowych streamów możecie połączyć z obstawianiem zakładów na żywo za darmowy bonus .

Jest to możliwe, ponieważ bukmacher do każdego spotkania przygotuje zestaw zakładów LIVE. Relacje z e-sportów można oglądać także na twitchu, esportlivescore oraz esptv. Na tych streamingowych kanałach online nie można jednak stawiać zakładów, dlatego też platforma stream STS jest najlepszą opcją dla każdego typera i gracza.

Wygrane kupony esportowe w STS

Bukmacherscy gracze coraz lepiej znają się na sporcie elektronicznym. Ma to oczywiście swoje przełożenie na całkiem solidne wygrane na kuponach internetowych, zawieranych online. Typerzy zaczęli trafiać nie tylko zakłady SOLO, ale również kupony AKO, co pokazuje, że świadomość i analiza odgrywa coraz większą rolę. Poniżej prezentujemy przykładowe trafione zakłady na e-sport w STS.

Trafiony kupon AKO: wygrana ponad 5500 zł

Wygrane przekraczające 5000 zł na kuponach na e-sport są możliwe. Przykładem może być, chociażby poniższy zakład bukmacherski zawarty na stronie internetowej sts.pl za średnią stawkę 350 zł. Dzięki sprawdzonej kombinacji systemowej, średnia stawka + solidny kurs ogólny, ostateczna wygrana przewyższyła próg 5500 zł. Dokładnie gracz zgarnął na swoje saldo depozytowe 5560,48 zł.

Wygrana STS - kupon na e-sport. Zakład bukmacherski AKO

Jest to bardzo ciekawy internetowy zakład bukmacherski na rozgrywki League of Legends. Uwagę zwracają przede wszystkim pozycje GamersOrigin vs K1CK Neosurf z kursem 2,40 oraz mousesport vs AGO ROGUE z kursem 2,51. Są to przemyślane typy internetowe na ekipy, które nie były w żadnym momencie faworytami. Przeciwstawne współczynniki w momencie zawierania tego kuponu oscylowały w okolicach 1,50. Jeśli chcecie postawić taki kupon online za darmo, skorzystacie z naszego bonusu powitalnego >> Aktywować tę promocję możecie TUTAJ.

Trafiony kupon AKO: wygrana ponad 2500 zł

Wygrana na poniższym kuponie mogłaby być jeszcze wyższa, ale spotkanie Counter Strike'a pomiędzy Alternate aTTaX z PACT zostało rozliczone przez bukmachera STS jako zwrot. Mimo wszystko nagroda za trafiony zakład jest całkiem solidna. Gracz zainkasował na swoje saldo główne aż 2550,60 zł. Na tę sumę złożyły się 3 typy z kursem łącznym całego kuponu bukmacherskiego 3,22.

Trafiony kupon na e-sport w STS Zakłady Bukmacherskie

Stawka na AKO to okrągły 1000 zł. Może to wskazywać na to, że powyższy kupon został postawiony przez typera, który na co dzień śledzi zmagania esportowych graczy. I jeszcze w celu uzupełnienia podstawowych danych: najwyższy współczynnik na kuponie to 1.77 - selekcja na zwycięstwo Winstrike z Gambit Younhsters, z kolei najmniejszy to 1.30 - typ na Team Spirit w meczu z Nemigą.

Trafiony zakład SOLO: wygrana ponad 2200 zł

Kolejny kupon, który chcielibyśmy wyróżnić, to zakład pojedynczy z kursem ogólnym 2,51. Typujący obstawił w STS zwycięstwo ekipy D13 w starciu z Mazaalai. Spotkanie odbyło się w ramach ESL One: Road to Rio - Asia. Tak okazały kurs łączny, w połączeniu z solidną stawką bukmacherską 1000 zł, pozwoliły sięgnąć obstawiającemu po mega wygraną w wysokości 2208,80 zł.

Wygrana na kuponie SOLO - ponad 2200 zł. Zakłady na e-sport w STS

Ten zakład bukmacherski jest o tyle ciekawy, że typer zdecydował się obstawić na triumf ekipy, która nie była w ogóle faworytem. Tym samym wykazał się on nie lada wyczuciem. Warto dodać, że ponad 65% typerów stawiało w STS na zwycięstwo Mazaalai po kursie lekko przekraczającym 1,40. Ta selekcja jest idealnym przykładem, że obstawianie czegokolwiek po kursie mija się z celem! Żeby dobrze dobrać selekcję na kupon, należy najpierw przeprowadzić porządną analizę.

Bonus na e-sport w STS

Bonusy bukmacherskie, które wspomagają w STS obstawianie zakładów sportowych na zmagania esportowców, stoją na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chcecie subtelnie łączyć typowanie e-sportu z obstawianiem za bonusy internetowe, to z całą pewnością buk Star-Typ Sport będzie super opcją. I potwierdzają to najnowsze rankingi i recenzje promocji, które jednoznacznie wskazują, że ten operator ma jeden z najlepszych systemów bonusowych w Polsce.

Jak odebrać paczkę nagród na konto gracza?

Do otrzymania pakietu promocyjnego, składającego się nie tylko z bonusów powitalnych, ale również z nagród i promocji tymczasowych oraz okazjonalnych, potrzebna jest tak naprawdę tylko jedna rzecz. Jest nią aktywny profil klienta u bukmachera STS, założony przy użyciu naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT. Jeśli jeszcze go nie założyliście, to rejestracji możecie dokonać W TYM MIEJSCU.

Bonus powitalny na start od STS na esportowe typy
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Pamiętajcie, że nie wszystkie bonusy z pakietu ponadstandardowych premii na start za nasz kod aktywują się automatycznie. Natomiast bonusy okazjonalne, na przykład związane z konkretnym turniejem, jak chociażby z mistrzostwami Polski czy polską ligą esportową, przeważnie odbiera się w dziale z promocjami internetowymi. Rekomendujmy, abyście przed aktywacją promocji przeczytali bardzo dokładnie jej regulamin i zasady. Wówczas będziecie mieć 100% pewność, że aktywujecie swój bonus w sposób optymalny oraz korzystny.

Jakie esportowe promocje można aktywować?

Elementami bonusu rejestracyjnego z naszym kodem LEGALSPORT, który niemal w całości można przeznaczyć na typowanie e-sportu, są: bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł. W sumie zgarniacie wysoką promocję powitalną o równowartości 1660 zł. Bardzo dobrze wyglądają również bonusy tymczasowe oraz okazjonalne u tego legalnego operatora zakładów internetowych.

Najczęściej STS oferuje darmowe zakłady na kupony złożone z esportowych zdarzeń lub bezpieczne bonusy bez ryzyka utraty własnego kapitału. Przykłady można by tak naprawdę mnożyć w nieskończoność, ponieważ nowe promocje pojawiają się w ofercie bonusowej STS cyklicznie. W związku z tym skupimy się na najchętniej odbieranych w ostatnim czasie bonusach.

Przykładowe promocje e-sportowe w STS
Nazwa promocji Kwota bonusu
Graj bez ryzyka z okazji Esport Tour PRO! 200 pln
Ekstra freebet za dokładne wyniki LEC i LCS! 25 pln
Obstawiaj esport i graj bezpiecznie! CS: GO 14 pln
Obstaw LIVE Ultraligę i zabezpiecz swój wkład! 10 pln
Freebet na Ultraligę! (League of Legends)  30 pln
Bezpieczna kasa z okazji ESL Pro League! 10 pln
Cashback na fazę pucharową turnieju w Katowicach! 14 pln
PULA 25 000 PLN! CO TYDZIEŃ! 25000 pln
Sprawdzam aktualną ofertę

Powyżej zaprezentowaliśmy tylko przykładowe promocje. Ostateczna lista z dodatkowymi premiami za obstawianie esportowych zdarzeń bukmacherskich jest zdecydowanie bardziej okazalsza (do e-sportowych akcji marketingowych STS czasami dodawane są również bilety na mecze reprezentacji Polski).

Musimy również zaznaczyć, że niektóre bonusy w STS są traktowane przez tego buka, jako super promocje odnawialne. Innymi słowy pisząc, na przykład bonus cashback 200 zł bez ryzyka na Esport Tour PRO oferowany jest na niemal wszystkie poważne imprezy związane z esportem.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Część bonusów w STS Zakłady Bukmacherskie nie jest obłożona żadnymi warunkami obrotowymi, tak więc kasę z promocji, i/lub ewentualną wygraną, można od razu wypłacić na prywatne konto bankowe. Pozostałe promocje internetowe, w ramach akcji marketingowych tego buka, objęte są prostymi zasadami obrotu. Średnio zaawansowani typerzy potrafią uporać się z obrotem STS w ciągu dwóch tygodni.

Większość bonusów w Star-Typ Sport jest objęta takimi samymi przystępnymi warunkami związanymi z obrotem. Pamiętajcie, że warunki promocji w każdej chwili mogą się zmienić. Dlatego też po raz kolejny rekomendujemy, abyście przed odbiorem promocji zapoznali się z jej regulaminem. Kompletny regulamin promocji STS znajdziecie nie tylko na stronie internetowej, ale również i na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy z system iOS/Android.

Sponsoring e-sportu

Operator zakładów bukmacherskich STS bardzo angażuje się w e-sportowy sponsoring. Bukmacher inwestuje swój kapitał nie tylko w poszczególnych zawodników czy kluby, ale również w różnego rodzaju turnieje. Do tego dokłada ciekawą i jakościowo świetną ofertę z typami, tak więc z czystym sumieniem można napisać, że STS, pod kątem esportu, to kompletny bukmacher.

I warto z jego usług korzystać na co dzień. Których esportowców i które kluby sponsoruje STS? Bukmacher jest sponsorem Pawła "innocenta" Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a.

STS sponsorem Esport Tour PRO - turniej CS:GO dla najlepszych drużyn esportowych

Ponadto STS współpracuje z Damianem "Nervariena" Ziają - jeden z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Jeżeli chodzi o kluby, to operator Star-Typ Sport, największy polski bukmacher, połączył siły z Izako Boars, devils.one oraz x-kom AGO.

Najpopularniejszy organizator zakładów online zaangażował się również w sponsoring Esport Tour PRO. Jest to internetowy turniej CS:GO. Biorą w nim udział czołowe polskie drużyny, takie jak: Izako Boars, CLEANTmix, Pompa Team, AVEZ Esport oraz Cyberwolves, ACTINA PACT, NEST (druga drużyna x-kom AGO) i Illuminar Gaming. Dodatkowo do listy imprez, które były sponsorowane przez STS, należy dopisać Charleroi Esport 2019 oraz FACEIT Major London.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania dotyczące esportu w STS

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań o sporty elektroniczne w STS Zakłady Bukmacherskie. Do każdego zapytania dorzuciliśmy krótką odpowiedź, tak więc wszystkie niezbędne informacje o e-sportach u tego buka znajdziecie w jednym miejscu.

1. Jak typować elektroniczne rozgrywki w STS?

Typy online związane z e-sportem stawia się dokładnie tak samo, jak selekcje standardowe pre-match oraz live na piłkę nożną, koszykówkę czy też hokej na lodzie.

2. Jakie ligi i turnieje można w ramach e-sportu obstawiać w STS?

Niemal wszystkie turnieje związane z esportem są dostępne w ofercie STS. Najwięcej wydarzeń jest związanych z League of Legends, DOTA 2 i Call of Duty. Na te gry dostępne są super kursy i mega pewne typy.

3. Jakie są rodzaje zakładów na e-sport?

Zakłady bukmacherskie na e-sport dostępne są w STS w dwóch wariantach: prematch oraz live.

4. Kto może obstawiać e-sport w STS?

Typować zakłady esportowe w STS może każdy typer, który posiada aktywne konto klienta. Bezpieczny link przekierowujący do rejestracji w STS z naszym kodem znajdziecie TUTAJ.

5. Czy trzeba mieć 18 lat żeby obstawiać esport?

Tak. Żeby obstawiać zakłady bukmacherskie, trzeba mieć skończone 18 lat. Dotyczy to zarówno zakładów na e-sport, jak i innych zakładów na sporty indywidualne czy drużynowe. Ta zasada przestrzegana jest zarówno w punktach stacjonarnych bukmachera STS, jak i w internecie.

6.  Czy zakłady na esport i zakłady na sporty wirtualne to jest to samo?

Nie. Typując zakłady na sporty wirtualne, obstawiacie rywalizację w 100% opartą na systemie komputerowym. Zawierając kupony na e-sporty, stawiacie rywalizację zawodników, którzy grają w gry komputerowe.

7. Gdzie obstawiać DOTĘ 2 i Starcrafta?

Najlepsze typy bukmacherskie na DOTA 2 i Starcraft można znaleźć w ofercie internetowej STS. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że niemal wszystkie selekcje w ofercie tego operatora opatrzone są wysokimi współczynnikami online.

8. Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na League of Legends?

Najlepszym bukmacherem do obstawiania zakładów na League of Legends jest STS. Posiada on bowiem nie tylko świetne typy internetowe na tę grę, ale również wysokie kursy. Na korzyść tego buka przemawia również regularny streaming opatrzony relacjami z imprez LoL.

9. Jak wygrywać na e-sportach? Jakie zakłady obstawiać?

Gracze stosują przeróżne strategie. Z naszych obserwacji wynika, że najskuteczniejsza jest ta, która opiera się na zakładach SOLO (typy pojedyncze).

10. Gdzie oglądać na żywo esport?

Bukmacher STS oferuje szeroki wybór transmisji internetowych związanych z esportem. Wszystkie streamy prowadzone są na platformie STS TV. Dostęp do relacji jest darmowy, wystarczy stawiać regularnie kupony (stawka nie ma znaczenia).

Warto wiedzieć o e-sportach w STS

Najpopularniejsze gry esportowe to: League of Legends, CS:GO, Dota 2 oraz Call of Duty. Wszystkie te pozycje można obstawiać w zakładach bukmacherskich STS.

Zakłady internetowe na e-sport oferowane są przez bukmachera STS w dwóch seriach: prematch (typy przedmeczowe) oraz live (typy na żywo).

Operator bukmacherski STS oferuje rozbudowaną ofertę typów i podtypów na e-sporty. Co więcej, udostępnia on regularnie transmisje streamingowe z różnych esportowych wydarzeń. W STS nie brakuje również bonusów esportowych.

23.07.2021, 08:30
Aktualizacja: 21.04.2022, 11:13
Autor: M. Lesiak
Komentarze (0)
E-sport w STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.