wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Bonus 400 zł na Wirtuale & Karty w Noblebet

Real Cashout w TOTALbet

Wcześniejsze zamnkięcie kuponu - funkcjonalny cash-out w TOTALbet Online. Jak korzystać z korzystnej opcji cashout u legalnego buka TOTALbet?

Najlepszy pakiet powitalny Bonus powitalny 5050 PLN w TOTALbet online
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest cashout?
 2. Cashout u bukmachera TOTALbet
  1. Jak sprawdzić czy cashout jest dostępny?
  2. Wygrane w ramach kontroli kuponu w TOTALbet
  3. Przy jakich kuponach działa funkcja cashout?
  4. Cashout w TOTALbet – zalety
 3. TOTALbet - innowacje dla graczy
  1. Promocje dla typerów
  2. Powiększona premia z kodem
 4. FAQ – pytania o funkcję cashout w TOTALbet
Realny cashout u legalnego bukmachera TOTALbet

TOTALbet na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce funkcjonuje od 2018 roku - to znacznie krócej niż np. STS, Fortuna czy LVBET. Mimo to bukmacher ten pochwalić się może ugruntowaną pozycją i stale rosnącym gronem wiernych typerów.

darmowe 50 pln na start
Pakiet freebetów 50 PLN dostępny tylko z kodem LEGALSPORT

Za taki stan rzeczy odpowiada m.in. ciągle udoskonalana oferta, która obejmuje nie tylko rozbudowaną propozycję typów i podtypów z atrakcyjnymi kursami (w TOTALbet można obstawiać m.in. koszykówkę, siatkówkę, hokej i futbol, ale też e-sport, rugby czy sporty wirtualne) oraz liczne promocje, ale też wiele niezwykle atrakcyjnych udogodnień dla graczy.

Jedną dodatkowych opcji szczególnie cenionych przez typerów jest funkcja cashout, umożliwiająca zminimalizowanie ryzyka nietrafionego kuponu bukmacherskiego. Jak działa opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu u warszawskiego bukmachera oraz jakie są jej największe zalety? Zapraszamy do lektury.

Co to jest cashout?

Na początku postaramy się w kilku zdaniach wytłumaczyć Wam o co chodzi w opcji cashout, która często bywa mylona z cashbackiem, a więc zakładem bez ryzyka. Omawiana przez nas funkcja stanowi tak naprawdę możliwość wypłaty pieniędzy przed rozstrzygnięciem wszystkich zakładów. Ma zastosowanie zwłaszcza wtedy, gdy wszystkie dotychczasowe zdarzenia zostały rozliczone pomyślnie, natomiast jedno spotkanie może zakończyć się nietrafionym typem, przez który cały kupon będzie przegrany.

Liczne udogodnienia dla typerów onlineCashout | Szybki kupon | Statystyki graczaMega pakiet powitalny 5050 PLN z kodem

Liczne udogodnienia dla typerów online
Cashout | Szybki kupon | Statystyki gracza
Mega pakiet powitalny 5050 PLN z kodem

GRAJ w

Jak więc widać, cashback bukmacherski to niezwykle wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Warto jednak wiedzieć, że taki posunięcie zawsze wiąże się z niższą wygraną, bowiem ta zostaje pomniejszona o pozycje nierozliczone oraz dodatkową marżę. Na koniec dodać trzeba, że zamknięcie kuponu przed rozliczeniem wszystkich typów jest nieodwracalne. Po skorzystaniu z tej opcji nie ma już możliwości anulowania tego kroku i to bez względu na to, jak finalnie rozstrzygną się zdarzenia znajdujące się na pierwotnej wersji kuponu.

Mimo to gra jest warta świeczki - przez jeden nietrafiony typ możemy "położyć" cały kupon, więc korzystając z cashbacku nie tylko nie tracimy wkładu, ale też nierzadko ratujemy część wygranej. Natomiast nie decydując się na cashback mamy w takiej sytuacji dwie opcje - albo tracimy wszystko, albo wygrywamy znacznie więcej, niż przy kuponie rozliczonym przed czasem.

Cashout u bukmachera TOTALbet

Wcześniejsze zamknięcie kuponu u sponsora strategicznego Warty Poznań możliwe jest na wszystkich dostępnych kanałach służących do obstawiania zakładów bukmacherskich. Oznacza to, że z opcji cashout skorzystać mogą gracze na co dzień korzystający z komputerów (strona internetowa www.totalbet.pl), ale też użytkownicy urządzeń mobilnych. Dostęp do wcześniejszego zamknięcia kuponu ma bowiem również wyjątkowo funkcjonalna aplikacja mobilna TOTALbet działająca bez problemu zarówno na smartfonach z systemem Androd, jak i iOS.

chcę zabezpieczać swoje kupony
Korzystam z bezpiecznej i wygodnej opcji cash-out w TOTALbet

Dzięki temu wszystkie Wasze zakłady będziecie mieli cały czas pod kontrolą i to niezależnie od miejsca. Warto bowiem pamiętać, że główną zaletą każdej apki mobilnej, w tym tej przygotowanej przez TOTALbet, jest fakt, że pozwala ona czuwać nad swoimi kuponami nie tylko w domu, ale również w pracy, na wakacjach czy w podróży.

Jak sprawdzić czy cashout jest dostępny?

Dostęp do funkcji Real Cashout w TOTALbet jest bardzo prosty i intuicyjny. Jeśli jesteście zainteresowani wcześniejszym zamknięciem kuponu, to wystarczy że zalogujecie się na swoje konto gracza i wejdziecie w zakładkę z zagranymi zakładami. Następnie musicie tylko kliknąć w „SPRAWDŹ CASHOUT” i „WYPŁAĆ” – ten ostatni przycisk wyświetlany jest z prawej strony okna cashout. I to już wszystko - Wasz kupon jest zlecony do rozliczenia.

W tym miejscu trzeba dodać, że użycie wspomnianej funkcji możliwe jest tylko wtedy, gdy rezultaty odbytych spotkań zostały już wprowadzone do systemu, a te niedokończone dostępne są jeszcze w ofercie pre-match lub LIVE. W praktyce oznacza to więc, że jeżeli nie możecie znaleźć przycisku „SPRAWDŹ CASHOUT”, to nie musicie się martwić, bowiem jest to tylko sytuacja chwilowa i wszystko wróci do normy po odświeżeniu baz danych.

Zamknięcie kuponu w TOTALbet
Opcja cashout w TOTALbet online - jak sprawdzić

Jak więc to wygląda w praktyce? Kupon zamknąć możecie praktycznie w dowolnym momencie. Oznacza to, że możecie to zrobić np. w chwili, gdy na Waszym kuponie znalazły się łącznie cztery selekcje, a trzy zostały już trafione. Dzięki opcji cashout wspomniany kupon rozstrzygnąć możecie przed rozpoczęciem czwartego spotkania (lub nawet w jego trakcie), i kasując przy tym część swojej wygranej. Warto wiedzieć, że w przypadku rozliczenia zakładu w trakcie jego trwania na wysokość wygranej wpływ ma np. aktualny wynik danego meczu, czas do końca spotkania oraz aktualny kurs LIVE.

Wygrane w ramach kontroli kuponu w TOTALbet

Wszystkie decyzje odnośnie wcześniejszego zamknięcia kuponu podejmowane są zawsze przez gracza. Pamiętajcie jednak, że każda taka decyzja zatwierdzona musi zostać przez operatora zakładów wzajemnych, czyli w tym wypadku, TOTALbet. Warto też wiedzieć, że w TOTALbet z tej niesamowicie przydatnej funkcji możecie jedynie wtedy, gdy proponowana wygrana przekracza stawkę, za którą kupon został zawarty.

Teraz przejść możemy do najważniejszej kwestii, a więc wygranej. Z pewnością wielu typerów zastanawia się, ile wyniesie wygrana z kuponu zamkniętego przed czasem? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że kwota, na jaką liczyć możecie w przypadku zamknięcia kuponu na żądanie, jest w pełni zależna od sponsora strategicznego Warty Poznań. To oznacza, że typer nie ma żadnej możliwości negocjowania stawki i pozostaje mu jedynie zaakceptować warunki, proponowane przez bukmachera.

TOTALbet online - najlepszy cashout
Opcja real cashout w TOTALbet

Jak natomiast wyliczana jest nasza wygrana do zgarnięcia w przypadku skorzystania z opcji real cashout w TOTALbet? Otóż rozliczenie zakładu z tytułu jego przedwczesnego zamknięcia jest ustalane jako iloczyn wpłaconej stawki, współczynnika oraz indywidualnie ustalonego przez TOTALbet kursu cashout.

Przy jakich kuponach działa funkcja cashout?

W TOTALbet opcja real cashout jest powszechnie dostępna - tą objęte są wszystkie kupony, a więc zarówno te pojedyncze (SOLO) jak i wielokrotne (kombi, nazywane też AKO). Co więcej, funkcja ta obejmuje również wszystkie rodzaje zakładów  - nie tylko typy przedmeczowe, ale również te zawierane w czasie rzeczywistym, a więc na żywo (LIVE).

Oczywiście ten licencjonowany bukmacher nie wprowadził również żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o sporty, jakie znajdują się na kuponie, podlegającym wcześniejszemu zamknięciu. Z rozliczenia kupnu przed czasem skorzystać mogą miłośnicy najpopularniejszych dyscyplin sportowych, czyli piłki nożnej, hokeja na lodzie oraz tenisa, ale też tych mniej medialnych, do których zaliczyć można np. futsal, tenis stołowy czy unihokej. Wyjątku nie stanowią tutaj także selekcje na e-sport (sprawdź jak typować) oraz sporty wirtualne.

Cashout w TOTALbet – zalety

Rozwiązanie cashout w TOTALbet cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem graczy. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim cały wachlarz zalet. Bezsprzecznie głównym plusem tej funkcji jest to, że real cashout w TOTALbet jest dostępny na wszystkich kuponach zawartych za środki z salda głównego, co nie jest normą wśród konkurencji. Nie mamy jednak możliwości wcześniejszego rozliczenia kuponu w przypadku puszczenia kuponu za pieniądze pochodzące z bonusów, m.in. z bonusu powitalnego.

Real Cashout w TOTALbet - wygodny i funkcjonalnyDostępny dla kuponów SOLO i AKO w opcji prematch i LIVERozliczanie kuponów na dowolne sporty

Real Cashout w TOTALbet - wygodny i funkcjonalny
Dostępny dla kuponów SOLO i AKO w opcji prematch i LIVE
Rozliczanie kuponów na dowolne sporty

STAWIAJ w

To nie koniec zalet realnego cashoutu w TOTALbet. Najczęściej inne firmy bukmacherskie same decydują, które kupony podlegają wcześniejszemu zamknięciu - tu nie ma takiego problemu. Wiele pozytywnych słów cashout w TOTALbet zbiera także za swoją prostotę. Tak naprawdę wystarczy chwila i kilka prostych kroków, aby zminimalizować ryzyko utraty stawki. W tym miejscu dodać także należy, że wspomniana funkcja pozwala zamknąć kupon nie tylko przed zakończeniem meczu, ale nawet podczas jego trwania.

Jak widać, oferowany przez koncesjonowanego bukmachera TOTALbet cashout jest naprawdę wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, które znacznie ułatwia typowanie internetowych kuponów bukmacherskich. Trudno się więc dziwić, że typerzy bardzo wysoko oceniają to rozwiązanie, a sam TOTALbet - m.in. właśnie z powodu trafnych, praktycznych innowacji w internetowej bukmacherce - zajmuje wysokie miejsca w rankingu legalnych bukmacherów online. Według wielu typerów, real cashout w TOTALbet przewyższa podobne rozwiązania dostępne u innych bukmacherów, np. w Betclic, PZBuk czy BETFAN.

TOTALbet - innowacje dla graczy

Jak już wiecie, TOTALbet na polski rynek podmiotów bukmacherskich wszedł wyjątkowo pewnym krokiem. Jednym z kluczowych elementów mających na to wpływ jest niezwykle rozbudowany system innowacyjnych narzędzi, które mają wpływ na komfort obstawiania zakładów bukmacherskich w sieci. Obok wygodnego i funkcjonalnego cashoutu warto tu jeszcze wymienić chociażby statystyki gracza TOTALbet, które w przejrzysty sposób pozwalają nam sprawdzić naszą skuteczność.

Sprawdzanie swojej skuteczności typerskiej w statystykach gracza TOTALbet
Statystyki gracza w TOTALbet online

Świetnym narzędziem jest też Szybki Kupon, dzięki któremu możemy stawiać internetowe zakłady bez analizy, na podstawie określonych wcześniej parametrów. Gracze bardzo wysoko oceniają również brak kolejkowania bonusów w TOTALbet - w praktyce oznacza to, że możemy korzystać z wielu bonusowych środków jednocześnie, co nie jest standardem na polskim rynku zakładów sportowych.

Promocje dla typerów

Bardzo pozytywne opinie typerów zbierają też bonusy i promocje w TOTALbet. I tak na pierwsze miejsce wysuwają się tutaj promocje stałe pozwalające m.in. na grę bez podatku, powiększenie wygranej nawet o 113% (więcej o akcji TOTAL Bonus) oraz na ubezpieczenie kuponu składającego się z co najmniej dziesięciu zdarzeń (bezpieczny zakład).

Sporym zainteresowaniem graczy cieszą się również wyjątkowo opłacalne promocje kursowe, a więc m.in. akcja TOTAL Hit, TOTAL Boost oraz inicjatywa #TOTALNIEnajlepsi, gdzie każdego dnia prezentowane jest zestawienie zdarzeń z najwyższymi kursami na rynku. Oczywiście spore grono fanów mają także promocje tymczasowe, dzięki którym zyskać można m.in. całkowicie darmowe zakłady lub bonusy bez ryzyka.

Powiększona premia z kodem

Jak przystało na profesjonalnego buka, TOTALbet nie zapomina także o nowych graczach. Dzięki temu liczyć oni mogą na naprawdę spore korzyści, które dodatkowo rosną po użyciu kodu premiowego LEGALSPORT.

Rekomendacje dla graczy w TOTALbet oniline
Dlaczego warto wybrać TOTALbet?

Dlaczego? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Wklejenie w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego (sprawdź jak się zarejestrować w TOTALbet) naszego kodu afiliacyjnego sprawi, że TOTALbet dopisze do Waszego konta gracza preferencyjne warunki bonusu powitalnego. Tym samym już na samym starcie zyskacie ekstra paczkę darmowych zakładów o wartości 50 zł oraz największy na rynku bonus od depozytu nawet do 5000 zł. Chyba zgodzicie się z nami, że obok takiej okazji naprawdę ciężko przejść obojętnie?

FAQ – pytania o funkcję cashout w TOTALbet

Opcja cashout cieszy się coraz większą popularnością - także funkcja wcześniejszego zamknięcia zakładu w TOTALbet. W związku z tym na forach bukmacherskich znaleźć można sporo zapytań, dotyczących tego udogodnienia. Aby wyjaśnić Wam wszystkie wątpliwości, poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania wraz z odpowiedziami.

1️⃣ Czy warto korzystać z opcji cahsout w TOTALbet?

TOTALbet oferuje swoim graczom szereg udogodnień i ze wszystkich z nich jak najbardziej warto korzystać. Identycznie sytuacja przedstawia się z opcją wcześniejszego zamknięcia kuponu, szczególnie że jest ona dostępna zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO obejmujących wszystkie zakłady typu pre-match oraz LIVE. Dodatkowo funkcja ta pozwala nie tylko zamknąć kupon przed zakończeniem danego spotkania, ale również w jego trakcie.

2️⃣ Jak działa cashout w TOTALbet?

Schemat działania udogodnienia cashout w TOTALbet jest bardzo prosty i umożliwia wcześniejsze rozliczenie kuponu bez czekania na rozstrzygnięcia pozostałych zakładów. Wystarczy, że wejdziecie w zakładkę ze swoimi kuponami i klikniecie przycisk „SRAWDŹ CASHOUT”, a następnie „WYPŁAĆ” – przycisk ten znajduje się z prawej strony okna cashout.

3️⃣ Czy funkcja cash-out w TOTALbet jest płatna?

Nie, opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest całkowicie bezpłatna, a więc nic Was nie kosztuje. Warto jednak wiedzieć, że takie rozwiązanie wiąże się z niższą wygraną niż w standardowo rozliczonym kuponie, ale będzie całkowicie pewna. Co ważne, z funkcji cashout możecie korzystać do woli, bowiem TOTALbet nie narzucił tutaj żadnych ograniczeń.

4️⃣ Czy inni bukmacherzy udostępniają opcję cashout?

Obecnie coraz więcej licencjonowanych organizatorów zakładów wzajemnych wprowadza takie udogodnienia dla swoich graczy. Aktualnie więc z funkcji cashout skorzystać możecie m.in. w LVBET, eToto czy forBET.

5️⃣ Czy TOTALbet posiada bonusy dla typerów?

Tak, TOTALbet posiada całą gamę promocji dla swoich graczy i to zarówno dla tych nowych, jak i stałych. Tym pierwszym oferuje przede wszystkim bonus powitalny na start, który najlepiej odebrać z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Takie działanie sprawi, że już na samym początku swojej przygody otrzymacie od tego warszawskiego bukmachera bonus od wpłaty aż do 5000 zł oraz freebet o wartości 50 zł. Z kolei stałym obstawiającym TOTALbet oferuje m.in. promocje kursowe, grę za pełną stawkę (gra bez podatku), bezpieczne kupony oraz postawienie kuponu z dodatkowym bonusem (TOTAL Bonus).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Real Cashout w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.