piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: Red Bull Monachium - Grizzlys Wolfsburg promocje (08.12, 19:30)

TOP 5 największych wygranych u bukmachera

29.11.2023, 17:41
Autor: W. Borecki
Spis treści
Rozwiń
 1. Najwyższe wygrane kupony u polskich bukmacherów
  1. Wygrana nr 1. Typer zainkasował 4 mln zł
  2. Wygrana nr 2. Gracz wygrał 3 mln zł w 2 dni w Fortunie
  3. Wygrana nr 3. Super wygrana w STS 1,25 mln zł
  4. Wygrana nr 4. Trafiony kupon na ponad 500 000 zł
  5. Wygrana nr 5. Trafiony kupon za 370 000 zł + porsche
  6. BETFAN bukmacher i super wygrana 275 000 zł
 2. Archiwalne wysokie wygrane z TOP5
  1. Kupon w STS: Wygrana 330 000 zł
  2. Trafiony kupon w STS: typer zgarnął 180 000 zł
  3. Gracz wygrał ponad 230 000 zł w Betclic
  4. Zakład SOLO z kursem 6,50 w BETFAN
  5. Wygrał 66 tysięcy zł - postawił 5 zł
 3. Gdzie znajdę najwyższe wygrane na kuponach?
 4. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Najgorętszymi okresami dla zakładów bukmacherskich (inaczej zwanych wzajemnymi albo sportowymi) są miesiące, w których trwają wielkie sportowe turnieje takie, jak piłkarskie EURO czy mistrzostwa świata.

bonus na start 1660 zł w sts
Wykorzystaj promocję i stań do walki o wysoką wygraną

Spore wygrane padają też w miesiącach, w których rywalizują najlepsze ligi piłkarskie, jak liga angielska czy liga hiszpańska. Oczywiście, nie tylko fani futbolu odwiedzają bukmachera, jednak to właśnie oni, jak dotąd, zgarnęli w Polsce największe wygrane. Co ciekawe, pomimo ogromnej popularności obstawiania wyników u kilkunastu legalnych bukmacherów, to najwyższe wygrane w kraju zanotowano u dwóch największych operatorów zakładów: Fortuna i STS.

Oba buki cenione są przez typerów i działają w Polsce zgodnie z zalecaniami przesyłanymi przez Ministerstwo Finansów. Poniższy ranking przedstawia zebrane najwyższe wygrane bukmacherskie. Ponieważ jednak zakłady internetowe ciągle są zawierane, a kolejni szczęśliwcy mogą poszczycić się wygranymi kuponami na duże kwoty, być może za jakiś czas w zakładach wzajemnych padną sumy, które zdeklasują zwycięzców naszego rankingu :).

Najwyższe wygrane kupony u polskich bukmacherów

Wygrane bukmacherskie na rozwiniętych rynkach nie ustępują wygranym w LOTTO, EuroJackpot czy innych loteriach. W Polsce rekordzista zgarnął prawie 4 miliony złotych. Szczęśliwiec swoje zakłady (w sumie postawił 9 kuponów) zawarł u bukmachera Fortuna. Suma robi wrażenie, prawda? Przeczytajcie o tej i innych rekordowych wygranych w naszym artykule o topowych wygranych bukmacherskich.

Wygrana nr 1. Typer zainkasował 4 mln zł

Kolejna wysoka wygrana na kuponach w Fortunie Zakłady Bukmacherskie. Tym razem typer o pseudonimie tom*** ograł tego legalnego internetowego operatora zakładów sportowych na niemal 4 000 000 zł. Dokładnie na saldo depozytowe obstawiającego wpłynęło 3 960 526 zł. Co znalazło się na trafionym kuponie w eFortuna?

Na tę wygraną złożyło się kilka bezpiecznych bukmacherskich zakładów online: 4 kupony po 582 588 zł, 2 kupony po 327 405 zł, 1 kupon po 354 689 zł oraz 2 kupony po 310 355 zł. Poniżej prezentujemy zakład bukmacherski, który zagwarantował obstawiającemu ponad 500 000 zł (został on 4 razy powtórzony).

Wygrana ponad 500 000 zł. Kupon wchodzi w skład rekordowej wygranej 4 mln zł Fortuna

Warto dodać, że na wszystkich zwycięskich kuponach internetowych znajdowały się typy z Ligi Europy UEFA. Co więcej, warto zwrócić swoją uwagę również na stawki pojedynczych zakładów. Najwyższa stawka online w zestawie trafionych kuponów wynosiła bowiem zaledwie 130 zł.

W sumie gracz wygrał 3 960 526 zł, a wydał zaledwie 1050 zł. Jeśli chcecie powtórzyć wyczyn tego typera za darmo, to zarejestrujcie się w Fortunie z naszym kodem LEGALSPORT. Po założeniu konta dostaniecie darmowe bonusy o równowartości 635 zł. Cały pakiet składa się z następujących premii: freebet na start 20 zł + 10 zł freebet za kod i wpłatę min. 1 zł + 5 zł za każdy udostępniony kupon. Wszystkie nagrody gotówkowe możecie wykorzystać na kupony z wysokimi wygranymi. Oczywiście zagrać możecie dowolne dyscypliny sportowe.

Wygrana nr 2. Gracz wygrał 3 mln zł w 2 dni w Fortunie

Gracz w Fortunie, tak jak już wspominaliśmy przed momentem, zawarł w sumie pięć kuponów bukmacherskich. Pierwsza pula zakładów internetowych zapewniła mu 2,4 mln złotych. Trzeba bez owijania w bawełnę przyznać, że gracz w tym przypadku miał sporo szczęścia. Przy tym wszystkim wykazał się on jednak ogromnym rozsądkiem, albowiem na wszystkich kuponach umiejętnie rozłożył on tak zwane pewniaki z kursem oscylującym w granicach 1,40.

Jeden ze zwycięskich zakładów znajdziecie poniżej. Znalazły się na nim m.in. typy z ligi portugalskiej, ligi tureckiej oraz ligi włoskiej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje selekcja z 2. ligi portugalskiej. Gracz postawił, że w spotkaniu rezerw Vitorii  Guimaraes z rezerwami Sportingu Braga padnie powyżej 1,5 bramki.

Trafiony kupon bukmacherski z mega wygraną w Fortunie. Gracz w sumie wygrał niemal 4 mln

Ta pozycja jest idealnym potwierdzeniem, że wygrywać wysokie sumy można również na mniej medialnych pojedynkach. Jeżeli chodzi o dane techniczne tego kuponu bukmacherskiego, to tak. Kurs całkowity na zakładzie wynosił 33,53. Kupon został postawiony za 20 368,46 zł. Typerowi Fortuna, który ten kupon postawił w aplikacji mobilnej, wypłaciła 540 900 zł.

Bukmacher eFortuna Zakłady Bukmacherskie w mgnieniu oka wypłacił typerowi gotówkę na saldo depozytowe (buk rozliczył automatycznie wszystkie trafione zakłady). Szybkie rozliczenie kuponów zachęciło typującego do dalszej gry. W efekcie obstawił on kupon SOLO (pojedynczy), za stawkę niemal 49 000 zł, na awans Liverpoolu w spotkaniu z FC Barceloną po kursie 14.00.

Wygrana na kuponie SOLO w Fortunie. Wysoka wygrana w Fortuna

Kurs online był tak okazały, ponieważ w pierwszym meczu The Reds przegrali na Camp Nou 0:3. W rewanżu ekipa LFC wygrała jednak 4:0 i tym samym zapewniła szczęśliwemu typerowi wygraną w wysokości niemal 550 000 zł. Podliczając wszystkie trafione kupony, to w jeden tydzień obstawiający ograł Fortunę na 3 960 526,49 zł (od tej koty należy odjąć podatek). Fantastyczny wynik!

Wygrana nr 3. Super wygrana w STS 1,25 mln zł

Trzecią najwyższą - jak na razie - wygraną na polskim rynku zakładów bukmacherskich uzyskał gracz, który na co dzień obstawia swoje kupony sportowe w STS Polska. Szczęśliwiec, który może pochwalić się najbardziej okazałą wygraną u buka, stał się bogatszy o ponad jeden milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych! Dokładnie jego prywatne konto bankowe wzbogaciło się o aż 1 254 300,14 złotych. Jak tego dokonał i na co stawiał w pierwszej kolejności? Zobaczmy.

Typujący w sumie zawarł w STS 14 zakładów akumulowanych (wszystkie zostały puszczone 27 lutego 2019 roku) za łączną sumę 76 złotych. Co ciekawe, żaden kupon bukmacherski nie został postawiony przez tego typera za więcej niż 10 złotych - stawki pojedynczego zakładu bukmacherskiego wahały się w przedziale 3-10 zł.

Trafiony kupon bukmacherski - gracz zgarnął ponad milion złotych (1 000 000 zł)

Warto zaznaczyć, że jeden z zakładów sportowych z kursem całkowitym 104919.61 (inaczej kurs ogólny zakładu), który został zawarty za stawkę 3 złotych na piłkę nożną, przyniósł mu wygraną blisko 250 tysięcy złotych - na kuponie bukmacherskim STS znalazło się 25 meczów. Typujący połączył ligi krajowe i puchary z europejskimi rozgrywkami, jak Liga Mistrzów UEFA.

Gracz STS w 100% oparł swój kupon bukmacherski na piłce nożnej. Co warte zaznaczenia, ciężar gatunkowy zakładu sportowego za 3 złote rozłożył w czasie, albowiem nie zdecydował się tylko na typy na dziś czy typy na jutro. Postawił również zdecydowanie długoterminowe propozycje o wysokim prawdopodobieństwie trafienia.

Bonus na start STS
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Dzięki temu miał szerokie pole manewru i mógł wybrać naprawdę najpewniejsze propozycje, które złożyły się koniec końców na wysoką wygraną. Gdyby puścił tylko spotkania z jednego dnia meczowego, to wówczas prawdopodobnie nie mógłby się cieszyć tak okazałą wygraną - wszystkie pewniaki z jednego dnia przeważnie nie wchodzą. A TU możesz zobaczyć najdłuższą taśmę - kupon AKO w STS, wygrany z 98 zakładami (same pewniaki).

Wygrana nr 4. Trafiony kupon na ponad 500 000 zł

Czwartą najwyższą wygraną w historii polskich zakładów bukmacherskich odebrał na początku kwietnia 2018 roku gracz Fortuna, który za jedyne 20 zł wygrał ponad pół miliona - aż 529 412,40 zł! Szczęśliwiec obstawił zaledwie sześć meczów tenisowych na żywo (zakłady bukmacherskie w wersji LIVE). Kurs ogólny jego kuponu sportowego wyniósł w sumie 33 422,50. To absolutny rekord na polskim rynku bukmacherskim.

Trafiony kupon na ponad 500 000 zł w Fortunie - zakłady bukmacherskie LIVE (na żywo)

 Zobacz, jak wygrać ponad 500 000 tysięcy PLN u legalnego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

Wygrana nr 5. Trafiony kupon za 370 000 zł + porsche

Miejsce 5. należy do niekwestionowanego mistrza, który w 2016 r. obstawił wyniki 15 meczów Euro i wygrał nie tylko 370 tys. złotych, ale także Porsche Cayenne. Wszystko odbywało się w ramach promocyjnego benefitu na mistrzostwa Europy.

Kupon z mega wygraną w STS. 370 tysięcy złotych + porsche. Trafiony kupon w STS

Tę promocję oferował STS za bezbłędne obstawienie właśnie 15 meczów w zakładach akumulowanych, na jednym kuponie, za minimalną kwotę 10 zł. Zwycięzca, choć niewątpliwie fartowny, znacząco dopomógł swojego szczęściu, składając w sumie 1200 kuponów, każdy kwalifikujący się do wygranej Porsche Cayenne. Jego inwestycja wyniosła więc 12 000 zł, nie można jednak zaprzeczyć, że się opłaciła.

BETFAN bukmacher i super wygrana 275 000 zł

Internetowy typer z Poznania postawił 500 zł i wygrał ponad ćwierć miliona złotych. Zdjęcie rekordowego kuponu i opis jak to zrobił znajdziesz w artykule o rekordowej wygranej w zakładach bukmacherskich BETFAN.

Archiwalne wysokie wygrane z TOP5

Pierwsza piątka w rankingu z najwyższymi wygranymi u koncesjonowanych bukmacherów internetowych zmienia się dynamicznie. Dlatego też często zdarza się, że wygrane wypadają poza nasze zestawienie w mgnieniu oka. Nie chcemy, aby jakaś mega wysoka wygrana na kuponie przeszła Wam koło nosa. W związku z tym w poniższej sekcji znajdziecie wszystkie trafione kupony, które kiedyś zaliczały się do grona TOP5.

Kupon w STS: Wygrana 330 000 zł

W 2008 r. padła druga co do wielkości (a wtedy jeszcze pierwsza) wygrana w STS, a także w całym kraju. Gracz z Płocka złożył 37 podobnych zakładów na jednym kuponie, za łączną kwotę niemal 18 tys. zł. Kupon, grany systemem blokowym, zawierał zakłady dotyczące tak ligi polskiej, niemieckiej czy choćby japońskiej, różniące się pomiędzy sobą kursem.

Trafiony kupon w STS Zakłady Bukmacherskie na ponad 330 000 zł

Finalnie typer wygrał ponad 330 tys. i choć ze względu na wysokość wygranej, zmuszony był odprowadzić do Skarbu Państwa ok. 40 tys. zł, to z pewnością możemy uznać, że wyszedł z siedziby STS wciąż znacznie bogatszy.

Trafiony kupon w STS: typer zgarnął 180 000 zł

Z kolei gracz z Mielca okazał się być solą w oku właściciela Star-Typ Sport – Mateusza Juroszka. Typer wykupił zakład za skromne 2 zł, jednak obstawił on wyniki 30 wydarzeń sportowych – wszystkie poprawnie – wygrał w sumie kwotę 180 tys. zł. Jak mówi sam Juroszek, przegrana z graczem z Mielca bolała go bardziej, niż jakakolwiek inna w karierze.

Bonus powitalny dla nowych graczy STS
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

- Znam takich graczy, on te pieniądze rozmieni i przez lata będzie nadal grał po dwa złote, co jakiś czas skubiąc STS z wygranych. Wolę żeby ktoś postawił 50 tys. i wygrał 200 tys. Wiem, że taki gracz do mnie wróci i kiedyś firma się odegra - powiedział Juroszek w rozmowie z portalem natemat.

Gracz wygrał ponad 230 000 zł w Betclic

Choć topowe wygrane bukmacherskie dotychczas padały głównie w STS (buk słynie ze świetnych zakładów na BETGAMES i sporty wirtualne), nie znaczy to, że typerzy, puszczający swoje kupony bukmacherskie u innych buków, nie wygrywają wielkich pieniędzy. Dowodem na to może być rekordowa wygrana w Betclic: typer postawił kupon za 20 zł, a wygrał... ponad 230 000 zł!

Szczęśliwy gracz na swoim kuponie umieścił osiem typów na Ekstraklasę, a łączny całkowity kurs jego kuponu wynosił aż 9698. Przy takim kursie zainwestowane pieniądze przełożyły się na wygraną w kwocie 232 771,28 zł. Chcesz powtórzyć wyczyn i wygrać podobną kwotę np. 0,25 mln zł za bonus? Załóż konto w Betclic z naszym kodem LEGALSPORT i odbierz bonus 200 zł na świeżo utworzone konto: zakładam konto w Betclic.

Wygrana w Betclic - typer zgarnął na swoje saldo depozytowe ponad 230 000 zł

Jak widać, u każdego bukmachera można wygrywać, a nasze szanse na zwycięskie kupony znacznie zwiększają promocje i bonusy bukmacherskie, pozwalające w łatwy sposób zwiększyć nasz budżet startowy. U legalnego bukmachera Betclic na przykład można skorzystać z bonusu 200 zł. Poza tym warto zarejestrować konto pod przyszły bonus bez depozytu, jaki planuje wprowadzić bukmacher.

Zakład SOLO z kursem 6,50 w BETFAN

Bukmacher BETFAN Zakłady Bukmacherskie to jeden z nielicznych polskich operatorów, który umożliwia graczom zwycięstwa zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO. Szczególnie bardzo dobrze wyglądają u tego buka zakłady pojedyncze, składające się, jak sama nazwa wskazuje, z jednego typu.

Możliwości bukmacherskie, jakie daje graczom operator zakładów sportowych BETFAN, można zobaczyć na poniższym przykładzie. Jak widać, u tego bukmachera internetowego nie trzeba wrzucać na kupon online kilku selekcji, aby zyskać niemal 6-krotność stawki. Wystarczy jedno konkretne zdarzenie z okazałym kursem ogólnym.

Mega zakład SOLO z wysokim kursem łączonym na kuponie - BETFAN Zakłady Bukmacherskie

W tym przypadku gracz zdecydował się na pojedynek bokserski pomiędzy Ilungą Makabu a Michałem Cieślakiem. Na swój kupon obstawiający wrzucił typ: "Zawodnik wygra na punkty: Ilunga Makabu" z kursem 6,50 za stawkę 350 zł. Co skłoniło gracza do zawarcia takiego zakładu bukmacherskiego?

Prawdopodobnie kierował się on niepisaną zasadą, że zawodnika boksującego przed własną publicznością trzeba znokautować, jeśli myśli się o zwycięstwie. W innym przypadku sędziowie wskażą gospodarza, jako triumfatora. I w 100% się to potwierdziło, albowiem Makabu wygrał w ostatecznym rozrachunku z Polakiem na punkty. Walka odbyła się w DR Konga.

Wygrał 66 tysięcy zł - postawił 5 zł

Solidną wygraną bukmacherską może pochwalić się gracz z Radomska, który w 2017 roku postawił zaledwie 5 zł, składając zakłady na wyniki 2 meczów Ligi Mistrzów i 2 Ligi Europy. Nie tylko nie pomylił się co do tego, kto wygra, ale jego typy były idealne, co zaowocowało wygraną przez niego 66 tys. zł. To nie lada wyczyn, bo oznacza to, że pomnożył on swój „majątek” w postaci 5 zł aż 13 200 razy.

Niewiele mniej, bo niemal 60 tys. zł wygrał gracz, który w zakładach internetowych postawił 135 zł na tak zwaną „taśmę”, czyli z serię zakładów, która w jego przypadku wyniosła 25 obstawień meczów piłkarskich. Jego typy dotyczyły głównie faworytów spotkań, raczej więc nie był on zawodowym typerem, miał jednak niesamowite szczęście. Udało mu się poprawnie obstawić wszystkie złożone zakłady, co jest nie lada wyczynem - pozwoliło mu to wygrać aż 58 tys. zł.

Zakłady bukmacherskie LV BET
Wysokie wygrane wypłaca także bukmacher LVBET!
LVBET oferuje wysokie kursy > niska stawka = wysoka wygrana
Wypróbuj ofertę tego buka z naszym kodem [ LEGALSPORT ]
Testuję ofertę za bonus 2090 zł

Jak wspomnieliśmy, wielkie wygrane w internetowych firmach bukmacherskich wciąż padają . A może Wy znacie przykłady ciekawych, wartych opisania wygranych u bukmachera? Czy padły już najwyższe wygrane w Superbet albo eWinner? A może PZBuk, który cieszy się dobrymi opiniami, wypłacił kasę za rekordowy kupon? Napiszcie do nas, a przedstawimy je czytelnikom!

Gdzie znajdę najwyższe wygrane na kuponach?

Od teraz nie musisz wpisywać w wyszukiwarkę "zakłady bukmacherskie wygrane", czy też bardzo popularnych w ostatnim czasie haseł, takich jak "najwyższe wygrane w sts" oraz "fortuna największe wygrane". Wystarczy, że będziesz śledził na bieżąco naszą stronę internetową o wysokich wygranych, dzięki której będziesz mógł zapoznać się również z najlepszymi trafionymi kuponami bukmacherskimi w PZBuk, LVBET, Totolotek czy forBET.

Trafione kupony z mega wysokimi kursami w zakładach sportowych w Polsce  znajdziesz nie tylko w powyższym artykule, ale również w linku obok >>> wygrane w zakładach bukmacherskich - najlepsze kupony Możesz poczytać o najlepszych kuponach online u bukmacherów internetowych z licencjami (polskimi, bez zagranicznych).

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Czy kupon z wysoką wygraną można puścić za darmo?

Tak, za bonus internetowy można postawić kupon bukmacherski z mega kursem pod przyszłą wygraną najlepiej za aktywny bonus bez depozytu, czyli bez inwestycji własnego kapitału.

2️⃣ Czy faktycznie jest to możliwe, aby wygrać 1 milion za 2 zł?

Tak, taka wygrana jest jak najbardziej możliwa (większe prawdopodobieństwo niż w LOTTO czy EuroJackpot). Złożenie kuponu z łącznym kursem ponad 500 000 00 na kuponie AKO wymaga kombinacji 20 do 40 zdarzeń w zależności od wystawionych przez bukmachera kursów. Zobacz fotki kupów z wysokimi wygranymi.

Komentarze (4)
TOP 5 największych wygranych u bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
gość
skomentowano ponad miesiąc temu
wow, najlepiej przyciął ten gostek z mielca, 2 zł inwestycji 😉 ciekawe czy grał jakimś systemem bukmacherskim
lotek
skomentowano ponad miesiąc temu
taki fart niemal jak w lotto, szansa 1 na milion żeby tyle zgarnąć u buka
lucky loser
skomentowano ponad miesiąc temu
wychodzi na to, że lepiej stawiać zakłady za małe kwoty i szukać swoich 5 minut
pechowy
skomentowano ponad miesiąc temu
trzeba sie w czepku urodzic zeby cos takiego sie udalo ;) ja mam pecha, miliona sie raczej nie doczekam... poki co udalo mi sie raz wygrac ze znajomymi, ale to by bylo na tyle ;)
premium
skomentowano ponad miesiąc temu
gram codziennie kupony i wygrywam bo gram typy w systemie

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.