środa, 8 kwietnia 2020
Najnowsze: Gra bez podatku w TOTALbet

TOP 5 największych wygranych u bukmachera

Ponad milion złotych wygranej w polskich zakładach bukmacherskich za kupony AKO - zobacz jak to zrobili.

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 30 kwietnia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Jakie były największe wygrane kupony u polskich bukmacherów?
 2. Nr 1. Super wygrana w STS 1,25 mln zł
 3. Nr 2. Wygrana w eFortunie 529 412,40 zł
 4. Nr 3. Wygrany kupon za 370 000 zł + porsche Cayenne
 5. Nr 4. Kolejna rekordowa wygrana w STS - 330 000 zł
 6. Nr 5. Zakład za 2 zł w STS - wygrana 180 000 zł
 7. Wielka wygrana bukmacherska w Betclic
 8. Wysoka wygrana na kuponie SOLO w Betfan
 9. Inne wysokie wygrane u bukmachera
 10. Największe wygrane bukmacherskie
 11. FAQ - pytania o wygrane bukmacherskie
Wielkie wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce - zdjęcie do tekstu
Rekordowe wygrane u polskich bukmacherów

Najgorętszymi okresami dla zakładów bukmacherskich (inaczej zwanych wzajemnymi albo sportowymi) są miesiące, w których trwają wielkie sportowe turnieje takie, jak choćby piłkarskie Euro czy Mundial. Oczywiście, nie tylko fani piłki nożnej odwiedzają bukmachera, jednak to właśnie oni jak dotąd zgarnęli w Polsce największe wygrane w zakładach.

  STS - nr 1 w rankingu  
  Darmowy zakład 25 zł  
 Bonus bez depozytu (bez wpłaty) 

Co ciekawe, pomimo ogromnej popularności obstawiania wyników u kilkunastu legalnych bukmacherów, to najwyższe wygrane w kraju zanotowano u największego bukmachera naziemnego i internetowego – STS.

Najlepszy bukmacher internetowy do wygrywania

Poniższy ranking przedstawia zebrane przez nas największe wygrane bukmacherskie. Ponieważ jednak zakłady ciągle są zawierane, a kolejni szczęśliwcy mogą poszczycić się wygranymi kuponami na duże kwoty, być może za jakiś czas w zakładach wzajemnych padną sumy, które zdeklasują zwycięzców naszego rankingu :).

Jakie były największe wygrane kupony u polskich bukmacherów?

Wygrane bukmacherskie na rozwiniętych rynkach nie ustępują wygranym w Lotto, EuroJackpot czy innych loteriach. W Polsce rekordzista zgarnął za 5 kuponów AKO  ponad 1,25 mln w STS Zakłady Bukmacherskie, to już mega trafienie! Przeczytajcie o tej i innych rekordowych wygranych w naszym artykule o TOP wygranych bukmacherskich.

Co istotne - 4 z 5 największych wygranych padły u bukmachera STS. Warto u nich otworzyć swoje konto online (tutaj  instrukcja jak w 5 minut zarejestrować się w STS ) i odebrać VIP bonus dla nowych graczy 1279 zł, w tym całkowicie darmowy zakład za 25 zł.

Aktualny bonus STS działa tylko z kodem , który brzmi: LEGALSPORT. Kod promocyjny należy zapamiętać i wpisać w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania nowego konta użytkownika. Wszystkie premie, nagrody i bonusy zarówno esportowe jak i na wirtualne porty komputerowe w promocji od STS możecie znaleźć w dziale: Bonusy i promocje STS.

Nr 1. Super wygrana w STS 1,25 mln zł

Najwyższą - jak na razie - wygraną na polskim rynku zakładów bukmacherskich uzyskał gracz, który na co dzień obstawia swoje kupony sportowe w STS Polska. Szczęśliwiec, który może pochwalić się najbardziej okazałą wygraną u buka, stał się bogatszy o ponad jeden milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych! Dokładnie jego prywatne konto bankowe wzbogaciło się o aż 1 254 300,14 złotych. Jak tego dokonał i na co stawiał w pierwszej kolejności? Zobaczmy.

Typujący w sumie zawarł w STS 14 zakładów akumulowanych (wszystkie zostały puszczone 27 lutego 2019 roku) za łączną sumę 76 złotych. Co ciekawe, żaden kupon bukmacherski nie został postawiony przez tego typera za więcej niż 10 złotych - stawki pojedynczego zakładu bukmacherskiego wahały się w przedziale 3-10 zł.

Zakłady bukmacherskie STS

STS bonus z kodem promocyjnym

Przechodzę do STS

Warto zaznaczyć, że jeden z zakładów sportowych z kursem całkowitym 104919.61 (inaczej kurs ogólny zakładu), który został zawarty za stawkę 3 złotych na piłkę nożną, przyniósł mu wygraną blisko 250 tysięcy złotych - na kuponie bukmacherskim STS znalazło się 25 meczów. Typujący połączył ligi krajowe i puchary z europejskimi rozgrywkami, jak Liga Mistrzów UEFA. Jeżeli chcecie zapoznać się ze szczegółami tego ćwierć milionowego zakładu sportowego w Star-Typ Sport, to możecie go znaleźć poniżej.

Rekordowa wygrana w STS - kupon AKO i wygrana 1,25 mln zł
Największa wygrana u bukmachera - zwycięski kupon STS (1 z 5 z wygranego miliona)

Gracz STS w 100% oparł swój kupon bukmacherski na piłce nożnej. Co warte zaznaczenia, ciężar gatunkowy zakładu sportowego za 3 złote rozłożył w czasie, albowiem nie zdecydował się tylko na typy na dziś czy typy na jutro. Postawił również zdecydowanie długoterminowe propozycje o wysokim prawdopodobieństwie trafienia. Dzięki temu miał szerokie pole manewru i mógł wybrać naprawdę najpewniejsze propozycje, które złożyły się koniec końców na wysoką wygraną. Gdyby puścił tylko spotkania z jednego dnia meczowego, to wówczas prawdopodobnie nie mógłby się cieszyć tak okazałą wygraną - wszystkie pewniaki z jednego dnia przeważnie nie wchodzą. A TU możesz zobaczyć najdłuższą taśmę - kupon AKO w STS, wygrany z 98 zakładami (same pewniaki).

Nr 2. Wygrana w eFortunie 529 412,40 zł

Drugą najwyższą wygraną w historii polskich zakładów bukmacherskich odebrał na początku kwietnia 2018 roku gracz, który za jedyne 20 zł wygrał ponad pół miliona - aż 529 412,40 zł! Szczęśliwiec obstawił zaledwie sześć meczów tenisowych na żywo (zakłady LIVE) - kurs ogólny jego kuponu wyniósł w sumie 33 422,50. To absolutny rekord na polskim rynku bukmacherskim. Zobacz, jak wygrać ponad 500 000 tysięcy PLN u legalnego bukmachera.

Czy wiesz, że drugą najwyższą wygraną w Polsce wypłacił bukmacher Fortuna 
Zwycięzca zgarnął ponad 500 000 PLN!

Bonusy 1140 zł w Fortuna 
Konto online - rejestracja w 3 minuty

Zakład bez ryzyka za 120 zł w Fortuna
Pierwszy zakład bez ryzyka przegranej postawisz w Fortuna

Rejestracja w Fortuna jest szybka, dla wygody grającego hasło promocyjne w formularzu Fortuna wpisuje się automatycznie i nie trzeba o nim pamiętać, natomiast z uwagi na  uniwersalne zastosowanie naszego kodu LEGALSPORT, warto go zapisać i przy każdym nowym bukmacherze stosować do odbioru pakietu powitalnego dla nowego klienta. 

Nr 3. Wygrany kupon za 370 000 zł + porsche Cayenne

Miejsce trzecie należy do niekwestionowanego mistrza, który w 2016 r. obstawił wyniki 15 meczów Euro i wygrał w nie tylko 370 tys. złotych (największa wygrana STS), ale także Porsche Cayenne.

Do gry wykorzystaj kod promocyjny STS. Premia po wpłacie 25 zł to 100 zł (400% ponad depozyt). Za 100 zł postawisz kilka kuponów AKO na kilkanaście zakładów. Graj jak rekordowi zwycięzcy. Postaw kupon za 10 zł - zgarnij milion!

Ten bonus oferował STS za bezbłędne obstawienie właśnie 15 meczów w zakładach akumulowanych, na jednym kuponie, za minimalną kwotę 10 zł. Zwycięzca, choć niewątpliwie fartowny, znacząco dopomógł swojego szczęściu, składając w sumie 1200 kuponów, każdy kwalifikujący się do wygranej Porsche. Jego inwestycja wyniosła więc 12 000 zł, nie można jednak zaprzeczyć, że się opłaciła.

Nr 4. Kolejna rekordowa wygrana w STS - 330 000 zł

W 2008 r. padła druga co do wielkości (a wtedy jeszcze pierwsza) wygrana w STS, a także w całym kraju. Gracz z Płocka złożył 37 podobnych zakładów na jednym kuponie, za łączną kwotę niemal 18 tys. zł. Kupon, grany systemem blokowym, zawierał zakłady dotyczące tak ligi polskiej, niemieckiej czy choćby japońskiej, różniące się pomiędzy sobą kursem. Finalnie typer wygrał ponad 330 tys. i choć ze względu na wysokość wygranej, zmuszony był odprowadzić do Skarbu Państwa ok. 40 tys. zł, to z pewnością możemy uznać, że wyszedł z siedziby STS wciąż znacznie bogatszy.

Nr 5. Zakład za 2 zł w STS - wygrana 180 000 zł

Z kolei gracz z Mielca okazał się być solą w oku właściciela Star-Typ Sport – Mateusza Juroszka. Typer wykupił zakład za skromne 2 zł, jednak obstawił on wyniki 30 wydarzeń sportowych – wszystkie poprawnie – wygrał w sumie kwotę 180 tys. zł. Jak mówi sam Juroszek, przegrana z graczem z Mielca bolała go bardziej, niż jakakolwiek inna w karierze. „Znam takich graczy, on te pieniądze rozmieni i przez lata będzie nadal grał po dwa złote, co jakiś czas skubiąc STS z wygranych. Wolę żeby ktoś postawił 50 tys. i wygrał 200 tys. Wiem, że taki gracz do mnie wróci i kiedyś firma się odegra.” – powiedział Juroszek w rozmowie z portalem natemat.

Wielka wygrana bukmacherska w Betclic

Choć topowe wygrane bukmacherskie dotychczas padały głównie w STS, nie znaczy to, że typerzy, puszczający swoje kupony bukmacherskie u innych buków, nie wygrywają wielkich pieniędzy. Dowodem na to może być rekordowa wygrana w Betclic: typer postawił kupon za 20 zł, a wygrał... ponad 230 000 zł! Szczęśliwy gracz na swoim kuponie bukmacherskim umieścił osiem typów na Ekstraklasę, a łączny całkowity kurs jego kuponu wynosił aż 9698. Przy takim kursie zainwestowane pieniądze przełożyły się na wygraną w kwocie dokładnie  232 771,28 zł. Chcesz powtórzyć wyczyn i wygrać podobną kwotę np 0,25 MLN zł? Zobacz, jak szybka jest rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym LEGALSPORTPL - to tylko 2 minuty.

Wygrana ponad 230 000 zł u bukmachera Betclic na kuponie AKO
Wielka wygrana w Betclic - zwycięski kupon

Jak widać, u każdego bukmachera można wygrywać, a nasze szanse na zwycięskie kupony znacznie zwiększają promocje i bonusy bukmacherskie, pozwalające w łatwy sposób zwiększyć nasz budżet startowy. U legalnego bukmachera Betclic na przykład można skorzystać z zakładu bez ryzyka - cashback 550 zł, dzięki któremu można postawić kupon bukmacherski online, nie ryzykując utraty swoich pieniędzy (w razie nietrafionych typów Betclic zwróci nam stawkę za kupon do 550 zł). Poza tym warto zarejestrować konto pod przyszły bonus bez depozytu jaki planuje wprowadzić bukmacher.

Wysoka wygrana na kuponie SOLO w Betfan

Bukmacher Betfan Zakłady Bukmacherskie to jeden z nielicznych polskich operatorów, który umożliwia graczom zwycięstwa zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO. Szczególnie bardzo dobrze wyglądają u tego buka zakłady pojedyncze, składające się, jak sama nazwa wskazuje, z jednego typu.

Możliwości bukmacherskie, jakie daje graczom operator zakładów sportowych Betfan, można zobaczyć na poniższym przykładzie. Jak widać, u tego bukmachera internetowego nie trzeba wrzucać na kupon online kilku selekcji, aby zyskać niemal 6-krotność stawki. Wystarczy jedno konkretne zdarzenie z okazałym kursem ogólnym.

Wygrana w Betfan Zakłady Bukmacherskie - na kuponie znalazło się 1 zdarzenie z kursem 6,50.

W tym przypadku gracz zdecydował się na pojedynek bokserski pomiędzy Ilungą Makabu a Michałem Cieślakiem. Na swój kupon obstawiający wrzucił typ: "Zawodnik wygra na punkty: Ilunga Makabu" z kursem 6,50 za stawkę 350 zł. Co skłoniło gracza do zawarcia takiego zakładu bukmacherskiego?

Prawdopodobnie kierował się on niepisaną zasadą, że zawodnika boksującego przed własną publicznością trzeba znokautować, jeśli myśli się o zwycięstwie. W innym przypadku sędziowie wskażą gospodarza, jako triumfatora. I w 100% się to potwierdziło, albowiem Makabu wygrał w ostatecznym rozrachunku z Polakiem na punkty. Walka odbyła się w DR Konga.

Jeśli chcecie postawić podobny kupon bukmacherski z wysokim kursem w Betfan, to możecie to zrobić w tym miejscu. Pamiętajcie, że po aktywacji naszego kodu [ LEGALSPORT ] pierwszy kupon będziecie mogli postawić z zabezpieczeniem bez ryzyka do 100 złotych. Bukmacher zwróci na Wasze konto do max. stówki w momencie, w którym przegracie pierwszy postawiony w Betfan zakład. Cashback od Betfana bez obrotu to idealny bonus dla typów z wysokimi kursami.

Inne wysokie wygrane u bukmachera

Solidną wygraną bukmacherską może pochwalić się gracz z Radomska, który w 2017 roku postawił zaledwie 5 zł, składając zakłady na wyniki 2 meczów Ligi Mistrzów i 2 Ligi Europy. Nie tylko nie pomylił się co do tego, kto wygra, ale jego typy były idealne, co zaowocowało wygraną przez niego 66 tys. zł. To nie lada wyczyn, bo oznacza to, że pomnożył on swój „majątek” w postaci 5 zł aż 13 200 razy.

Niewiele mniej, bo niemal 60 tys. zł wygrał gracz, który w zakładach internetowych postawił 135 zł na tak zwaną „taśmę”, czyli z serię zakładów, która w jego przypadku wyniosła 25 obstawień meczów piłkarskich. Jego typy dotyczyły głównie faworytów spotkań, raczej więc nie był on zawodowym typerem, miał jednak niesamowite szczęście. Udało mu się poprawnie obstawić wszystkie złożone zakłady, co jest nie lada wyczynem - pozwoliło mu to wygrać aż 58 tys. zł.

Wysokie wygrane wypłaca także bukmacher LV BET!
LV BET oferuje kursy na duże zyski przy małych stawkach

   Kupon na 20 zł - zakład bez depozytu  

Promocja na 04.2020

Jak wspomnieliśmy, wielkie wygrane w internetowych firmach bukmacherskich wciąż padają [tu przegląd najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce w esporcie]. A może Wy znacie przykłady ciekawych, wartych opisania wygranych u bukmachera? Czy padły już najwyższe wygrane w Betfan albo eWinner? A może PZBuk wypłacił kasę za rekordowy kupon? Napiszcie do nas, a przedstawimy je czytelnikom! 

Największe wygrane bukmacherskie

Od teraz nie musisz wpisywać w wyszukiwarkę "zakłady bukmacherskie wygrane", czy też bardzo popularnych w ostatnim czasie haseł, takich jak "najwyższe wygrane w sts" oraz "fortuna największe wygrane". Wystarczy, że będziesz śledził na bieżąco naszą stronę o wysokich wygranych, dzięki której będziesz mógł zapoznać się również z najlepszymi trafionymi kuponami bukmacherskimi w PZBuk, LV BET, Totolotek czy Forbet. Trafione kupony z mega wysokimi kursami w zakładach sportowych w Polsce  znajdziesz w linku obok ---> wygrane w zakładach bukmacherskich - najlepsze kupony. Możesz poczytać o najlepszych kuponach online u bukmacherów z licencjami (polskimi, bez zagranicznych).

FAQ - pytania o wygrane bukmacherskie

1. Czy mega wygrana może być za bonus?

Tak, za bonus można postawić kupon z mega kursem pod przyszłą wygraną (najlepiej za aktywny bonus bez depozytu - zobacz wszystkie takie bezpłatne premie na rok 2020 ). Trzeba jedynie pamiętać, że wypłata może nastąpić po spełnieniu warunku obrotu - np w Betclic Polska jest to 6x.

2. Czy faktycznie jest to możliwe, aby wygrać 1 milion za 2 zł?

Tak, taka wygrana jest jak najbardziej możliwa (większe prawdopodobieństwo niż w LOTTO). Złożenie kuponu z łącznym kursem ponad 500 000.00 na kuponie AKO wymaga kombinacji 20 do 40 zdarzeń w zależności od wystawionych przez bukmachera kursów. 

3. Jak zwiększyć szansę na wygraną u bukmachera?

To proste - trzeba skorzystać z systemu, który podnosi budżet na start. To system bonusów finansowych, które bukmacherzy oddają do dyspozycji dla nowych grających. Elementem bonusu jest kod - to właśnie on podbija maksymalnie stawkę i podnosi bonus o 100% lub 200% (wtedy zamiast 500 zł masz na grę 1000 zł albo 1500 zł).

Dlatego, warto korzystać a takich okazji - przeczytaj o aktywnym kodzie do Fortuna, który wspomaga promocyjny budżet na grę. Hasło do programu premiowego można użyć tylko jeden raz, dlatego zapoznaj się dokładnie jak taki program okazjonalny działa i jak zgarnąć maksymalny prezent na start sportowej przygody.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

TOP 5 największych wygranych u bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
gość
skomentowano ponad miesiąc temu
wow, najlepiej przyciął ten gostek z mielca, 2 zł inwestycji 😉 ciekawe czy grał jakimś systemem bukmacherskim
lotek
skomentowano ponad miesiąc temu
taki fart niemal jak w lotto, szansa 1 na milion żeby tyle zgarnąć u buka
lucky loser
skomentowano ponad miesiąc temu
wychodzi na to, że lepiej stawiać zakłady za małe kwoty i szukać swoich 5 minut
pechowy
skomentowano ponad miesiąc temu
trzeba sie w czepku urodzic zeby cos takiego sie udalo ;) ja mam pecha, miliona sie raczej nie doczekam... poki co udalo mi sie raz wygrac ze znajomymi, ale to by bylo na tyle ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.