Forma w lidze
Aberystwyth Town w tabeli
3. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
11:4 bramki
1,83 gola/mecz
9 pkt
11:5 bramki
3,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład Aberystwyth Town 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Aberystwyth Town w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 21 |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 20 |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 19 |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 19 |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 17 |
Wyniki Aberystwyth Town
Terminarz Aberystwyth Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Aberystwyth Town
Prestatyn Town
Puchar Walii
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Baglan Dragons
Aberystwyth Town
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:30
|
Aberystwyth Town
Trethomas Bluebirds
Walijska Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Aberystwyth Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | – | za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Walia | – | za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
za darmo |
Aberystwyth Town to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest Park Avenue, który może pomieścić 5 500 widzów. Zespół prowadzi Craig Williams. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 175 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Aberystwyth Town trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Aberystwyth Town w tabeli Walijska Championship?
Aberystwyth Town zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 19 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea University wynosi 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Aberystwyth Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aberystwyth Town to spotkanie z Prestatyn Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Park Avenue w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aberystwyth Town?
Ostatni mecz Aberystwyth Town to porażka z Caerau (Ely) 0:1 w Walijska Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Aberystwyth Town w tym sezonie?
Bilans Aberystwyth Town w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-1-2 przy 22 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Aberystwyth Town
Aberystwyth Town terminarz
Kiedy Aberystwyth Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aberystwyth Town to spotkanie z Prestatyn Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Park Avenue w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Aberystwyth Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Aberystwyth Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 11. kolejka
|
0:1 | – | 5/10 | 3/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 10. kolejka
|
1:3 | – | 2/12 | 1/2 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 9. kolejka
|
0:0 | – | 4/7 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Walii
|
0:2 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() Walijska Championship, 8. kolejka
|
2:3 | – | 5/9 | 4/6 | |
|
31 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 6. kolejka
|
4:0 | – | 7/9 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
![]() Walijska Championship, 5. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 4. kolejka
|
5:1 | – | 3/6 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 2. kolejka
|
1:2 | – | 4/9 | 2/4 | |
|
01 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 1. kolejka
|
2:5 | – | 8/12 | 4/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aberystwyth Town?
Ostatni mecz Aberystwyth Town to porażka z Caerau (Ely) 0:1 w Walijska Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Aberystwyth Town – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Aberystwyth Town w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 2 |
Aberystwyth Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 3 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 4 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
Afan Lido
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 6 |
Cardiff Draconians
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
| 7 |
Baglan Dragons
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Ynyshir Albions
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 9 |
Carmarthen Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 14:15 | -1 | 7 | |
| 10 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 11 |
Pontardawe Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 12 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 5 | |
| 13 |
Treowen Stars
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 14 |
Llantwit Major
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 15 |
llanelli AFC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
Newport City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 2 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:9 | 5 | 11 | |
| 3 |
Baglan Dragons
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 4 |
Aberystwyth Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 6 |
Ynyshir Albions
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 7 |
Treowen Stars
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 8 |
Carmarthen Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 10 |
Newport City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 11 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 12 |
Pontardawe Town
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 13 |
Llantwit Major
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:16 | -11 | 4 | |
| 14 |
Afan Lido
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 15 |
Cardiff Draconians
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 16 |
llanelli AFC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:22 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Aberystwyth Town w tabeli Walijska Championship?
Aberystwyth Town zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 19 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea University wynosi 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Aberystwyth Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Aberystwyth Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,0
- Strzały celne / mecz 5,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Aberystwyth Town i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Aberystwyth Town to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Aberystwyth Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy Aberystwyth Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Aberystwyth Town
91% bramek Aberystwyth Town pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Aberystwyth Town zdobywa w sezonie średnio 2,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,11.
Aktualne serie Aberystwyth Town
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Aberystwyth Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Aberystwyth Town
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 67% meczów Aberystwyth Town padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Aberystwyth Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Aberystwyth Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Aberystwyth Town zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Aberystwyth Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Aberystwyth Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Aberystwyth Town – strzały
- Celne / mecz 5,9
- Niecelne / mecz 8,1
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Aberystwyth Town oddaje 14,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Aberystwyth Town – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Aberystwyth Town utrzymuje przy piłce 51,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Aberystwyth Town – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Aberystwyth Town to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Aberystwyth Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Aberystwyth Town wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Aberystwyth Town – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Aberystwyth Town ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Aberystwyth Town – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Aberystwyth Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 0,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 3,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Aberystwyth Town zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Aberystwyth Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,20 | 3,50 3,20 | 1,25 1,20 |
|
2.
|
1,80 2,20 | 2,00 2,80 | 1,60 1,80 |
|
3.
|
1,67 3,00 | 1,83 3,67 | 0,67 1,67 |
|
4.
|
2,00 1,80 | 2,00 2,40 | 1,60 2,00 |
|
5.
|
1,17 2,00 | 1,17 1,00 | 1,50 0,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Aberystwyth Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Aberystwyth Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Aberystwyth Town - Llantwit Major 5:1 Walijska Championship, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Aberystwyth Town - Treowen Stars 1:2 Walijska Championship, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Afan Lido - Aberystwyth Town 2:5, Walijska Championship, 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Pontypridd Town - Aberystwyth Town 1:3, Walijska Championship, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Williams, Pontypridd Town - Aberystwyth Town 1:3, Walijska Championship, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Aberystwyth Town w tym sezonie?
Bilans Aberystwyth Town w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-1-2 przy 22 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Aberystwyth Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Aberystwyth Town 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kontuzje w kadrze Aberystwyth Town
-
Cameron Allen Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 242 dniopuszczone: 20 meczów

-
Richie Ricketts Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 242 dniopuszczone: 9 meczów

Kadra Aberystwyth Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
32 | Anglia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Walia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
33 | Walia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
17 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
33 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
37 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Walia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
30 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Aberystwyth Town
360 tys. €
śr. 17 tys. € / zawodnika
Ile Aberystwyth Town wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Walia (19 zawodników)
Aberystwyth Town wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Aberystwyth Town
Aberystwyth Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027.
Aberystwyth Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | – | – | za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 18 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 27 | – | za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | – |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aberystwyth Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Aberystwyth Town trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.