Forma w lidze
Trethomas Bluebirds w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
11:11 bramki
2,20 gola/mecz
8 pkt
9:7 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Trethomas Bluebirds w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 21 |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 15 |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 13 |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | 13 |
Wyniki Trethomas Bluebirds
Terminarz Trethomas Bluebirds
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Cambrian & Clydach
Trethomas Bluebirds
Puchar Walii
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Trethomas Bluebirds
Cardiff Draconians
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:30
|
Aberystwyth Town
Trethomas Bluebirds
Walijska Championship, 13. kolejka
|
Trethomas Bluebirds to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest CCB Centre for Sporting Excellence, który może pomieścić 1 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Trethomas Bluebirds w tabeli Walijska Championship?
Trethomas Bluebirds zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea University wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Trethomas Bluebirds gra następny mecz?
Najbliższy mecz Trethomas Bluebirds to spotkanie z Cambrian & Clydach, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie King George V New Field w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Trethomas Bluebirds?
Ostatni mecz Trethomas Bluebirds to wygrana z Treowen Stars 1:3 w Walijska Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Trethomas Bluebirds w tym sezonie?
Bilans Trethomas Bluebirds w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 20 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Trethomas Bluebirds
Trethomas Bluebirds terminarz
Kiedy Trethomas Bluebirds gra następny mecz?
Najbliższy mecz Trethomas Bluebirds to spotkanie z Cambrian & Clydach, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie King George V New Field w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Trethomas Bluebirds w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Trethomas Bluebirds wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Trethomas Bluebirds?
Ostatni mecz Trethomas Bluebirds to wygrana z Treowen Stars 1:3 w Walijska Championship, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Trethomas Bluebirds – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027.
Miejsce Trethomas Bluebirds w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 2 |
Aberystwyth Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 3 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 4 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
Afan Lido
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 6 |
Cardiff Draconians
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
| 7 |
Baglan Dragons
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Ynyshir Albions
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 9 |
Carmarthen Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 14:15 | -1 | 7 | |
| 10 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 11 |
Pontardawe Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 12 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 5 | |
| 13 |
Treowen Stars
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 14 |
Llantwit Major
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 15 |
llanelli AFC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
Newport City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 2 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:9 | 5 | 11 | |
| 3 |
Baglan Dragons
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 4 |
Aberystwyth Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 6 |
Ynyshir Albions
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 7 |
Treowen Stars
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 8 |
Carmarthen Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 10 |
Newport City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 11 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 12 |
Pontardawe Town
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 13 |
Llantwit Major
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:16 | -11 | 4 | |
| 14 |
Afan Lido
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 15 |
Cardiff Draconians
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 16 |
llanelli AFC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:22 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Trethomas Bluebirds w tabeli Walijska Championship?
Trethomas Bluebirds zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea University wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Trethomas Bluebirds na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Trethomas Bluebirds na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,1
- Strzały celne / mecz 6,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 10%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Trethomas Bluebirds i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Trethomas Bluebirds to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Trethomas Bluebirds i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Trethomas Bluebirds otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Trethomas Bluebirds
90% bramek Trethomas Bluebirds pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Trethomas Bluebirds zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Trethomas Bluebirds
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 9 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Trethomas Bluebirds, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Trethomas Bluebirds
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 70% meczów Trethomas Bluebirds padają co najmniej trzy bramki, a w 90% spotkań trafiają obie drużyny.
Trethomas Bluebirds – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Trethomas Bluebirds, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Trethomas Bluebirds zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Trethomas Bluebirds ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 35% goli Trethomas Bluebirds, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Trethomas Bluebirds – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Trethomas Bluebirds oddaje 13,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Trethomas Bluebirds – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 52,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Trethomas Bluebirds utrzymuje przy piłce 51,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Trethomas Bluebirds – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Trethomas Bluebirds to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Trethomas Bluebirds – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Trethomas Bluebirds wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Trethomas Bluebirds – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 56%
Trethomas Bluebirds ogląda średnio 0,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Trethomas Bluebirds – 1,6.
Trethomas Bluebirds według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 3-2-0 | 2,20 | 2,80 | 1,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Trethomas Bluebirds zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Trethomas Bluebirds na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,33 1,50 | 2,67 1,17 | 1,00 1,00 |
|
7.
|
1,17 2,00 | 2,33 2,00 | 2,50 1,50 |
|
8.
|
1,00 1,60 | 2,20 1,80 | 2,20 1,40 |
|
9.
|
0,80 1,80 | 1,60 2,20 | 1,80 2,40 |
|
10.
|
1,50 0,60 | 2,17 1,00 | 1,67 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Trethomas Bluebirds
Skrajne wyniki i osiągnięcia Trethomas Bluebirds w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Trethomas Bluebirds - Afan Lido 5:2 Walijska Championship, 28.08.2026
- Najwyższa porażka Trethomas Bluebirds - Caerau (Ely) 2:4 Walijska Championship, 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Trethomas Bluebirds - Afan Lido 5:2, Walijska Championship, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Trethomas Bluebirds - Afan Lido 5:2, Walijska Championship, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Trethomas Bluebirds - Pontardawe Town 2:3, Walijska Championship, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Trethomas Bluebirds w tym sezonie?
Bilans Trethomas Bluebirds w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 20 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Trethomas Bluebirds – zawodnicy
Jak wygląda kadra Trethomas Bluebirds w sezonie 2026/2027.
