Forma w lidze
Newport City w tabeli
14. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
1:4 bramki
0,33 gola/mecz
8 pkt
11:5 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Newport City w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 21 |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 20 |
| ··· | |||||||
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | 9 |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 8 |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | 8 |
Wyniki Newport City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
![]()
Caerphilly Athletic
3
Newport City
2
Walijska Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Cardiff Draconians
1
Newport City
1
Walijska Championship, 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Afan Lido
0
Newport City
0
Walijska Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Newport City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Carmarthen Town
Newport City
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:30
|
Newport City
Pontypridd Town
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Llantwit Major
Newport City
Walijska Championship, 13. kolejka
|
Newport City to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest Newport Stadium, który może pomieścić 5 058 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Newport City w tabeli Walijska Championship?
Newport City zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea University wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Newport City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Newport City to spotkanie z Carmarthen Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie LHP Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Newport City?
Ostatni mecz Newport City to porażka z Caerphilly Athletic 3:2 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramkę zdobył Norris. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Newport City w tym sezonie?
Bilans Newport City w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Newport City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Newport City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Newport City
Newport City terminarz
Kiedy Newport City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Newport City to spotkanie z Carmarthen Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie LHP Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Newport City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Newport City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Newport City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Newport City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
![]() Walijska Championship, 11. kolejka
|
3:2 | – | 0/5 | 5/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 10. kolejka
|
1:1 | – | 4/6 | 2/5 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 9. kolejka
|
0:0 | – | 4/11 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Walii
|
2:0 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 5. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 4. kolejka
|
0:1 | – | 0/0 | 1/1 | |
|
15 Sie Koniec
|
![]() Walijska Championship, 3. kolejka
|
0:4 | – | 4/7 | 2/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 2. kolejka
|
1:2 | – | 6/9 | 1/2 | |
|
31 Lip Koniec
|
Walijska Championship, 1. kolejka
|
1:4 | – | 5/8 | 2/6 | |
|
18 Kwi Koniec
|
Walijska Championship, 30. kolejka
|
0:5 | – | 3/6 | 0/0 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Newport City?
Ostatni mecz Newport City to porażka z Caerphilly Athletic 3:2 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramkę zdobył Norris. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Newport City – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Newport City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Newport City w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 2 |
Aberystwyth Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 3 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 4 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
Afan Lido
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 6 |
Cardiff Draconians
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
| 7 |
Baglan Dragons
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Ynyshir Albions
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 9 |
Carmarthen Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 14:15 | -1 | 7 | |
| 10 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 11 |
Pontardawe Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 12 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 5 | |
| 13 |
Treowen Stars
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 14 |
Llantwit Major
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 15 |
llanelli AFC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
Newport City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 2 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:9 | 5 | 11 | |
| 3 |
Baglan Dragons
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 4 |
Aberystwyth Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 6 |
Ynyshir Albions
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 7 |
Treowen Stars
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 8 |
Carmarthen Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 10 |
Newport City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 11 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 12 |
Pontardawe Town
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 13 |
Llantwit Major
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:16 | -11 | 4 | |
| 14 |
Afan Lido
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 15 |
Cardiff Draconians
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 16 |
llanelli AFC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:22 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Newport City w tabeli Walijska Championship?
Newport City zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea University wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Newport City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Newport City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Newport City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,7
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 25%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Newport City i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Newport City to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Newport City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Newport City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Newport City
100% bramek Newport City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Newport City zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Newport City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Newport City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Newport City
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Newport City padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Newport City – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Newport City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Newport City zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Newport City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Newport City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 8 meczów.
Newport City – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 3,0
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 26%
- Strzałów na gola 3,9
Newport City oddaje 6,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,9 strzału.
Newport City – posiadanie piłki
- U siebie 52,0%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 7
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 7 meczów. Średnio Newport City utrzymuje przy piłce 55,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Newport City – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Newport City to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Newport City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Newport City wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Newport City – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Newport City ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Newport City – 1,9.
Newport City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Newport City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Newport City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
12.
![]() |
2,00 0,67 | 3,00 1,00 | 1,67 2,00 |
|
13.
|
1,33 0,50 | 1,83 0,00 | 2,17 0,50 |
|
14.
|
0,00 1,60 | 0,33 2,20 | 1,33 1,00 |
|
15.
|
1,00 0,80 | 0,75 1,00 | 1,25 3,20 |
|
16.
|
0,40 0,00 | 1,00 0,67 | 2,20 3,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Newport City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Newport City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pontardawe Town - Newport City 0:4 Walijska Championship, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Newport City - Carmarthen Town 1:2 Walijska Championship, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek llanelli AFC - Newport City 1:4, Walijska Championship, 31.07.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta llanelli AFC - Newport City 1:4, Walijska Championship, 31.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Sage, Pontardawe Town - Newport City 0:4, Walijska Championship, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Newport City w tym sezonie?
Bilans Newport City w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Newport City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Newport City w sezonie 2026/2027.
Kadra Newport City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 53 |
![]() |
21 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
21 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Newport City
50 tys. €
śr. 25 tys. € / zawodnika
Ile Newport City wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Walia (2 zawodników)
Newport City wycena zawodników
