Forma w lidze
Swansea University w tabeli
1. miejsce / 21 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
14:5 bramki
3,50 gola/mecz
11 pkt
16:6 bramki
3,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Swansea University w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 21 |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 20 |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 19 |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 19 |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 17 |
Wyniki Swansea University
Terminarz Swansea University
Swansea University to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest Sketty Lane, który może pomieścić 1 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Swansea University w tabeli Walijska Championship?
Swansea University zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 21 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Swansea University gra następny mecz?
Najbliższy mecz Swansea University to spotkanie z Treowen Stars, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Sketty Lane w ramach Walijska Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Swansea University?
Ostatni mecz Swansea University to remis z Afan Lido 5:5 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramki zdobyli Giardelli, Giardelli, Gibbings oraz Giardelli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Swansea University w tym sezonie?
Bilans Swansea University w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-3-0 przy 30 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 15,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Swansea University w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Swansea University w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Swansea University
Swansea University terminarz
Kiedy Swansea University gra następny mecz?
Najbliższy mecz Swansea University to spotkanie z Treowen Stars, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Sketty Lane w ramach Walijska Championship (12. kolejka).
Wyniki Swansea University w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Swansea University w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Swansea University w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone



Swansea University wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Swansea University?
Ostatni mecz Swansea University to remis z Afan Lido 5:5 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramki zdobyli Giardelli, Giardelli, Gibbings oraz Giardelli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Swansea University – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Swansea University w sezonie 2026/2027.
Miejsce Swansea University w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea University
|
9 | 6 | 3 | 0 | 30:11 | 19 | 21 | |
2
|
Pontypridd Town
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 7 | 20 | |
3
|
Aberystwyth Town
|
9 | 6 | 1 | 2 | 22:9 | 13 | 19 | |
4
|
Caerau (Ely)
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:18 | 4 | 19 | |
5
|
Baglan Dragons
|
11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 | 17 | |
6
|
Ynyshir Albions
|
9 | 4 | 4 | 1 | 15:9 | 6 | 16 | |
7
|
Carmarthen Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:21 | 1 | 15 | |
8
|
Trethomas Bluebirds
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:18 | 2 | 13 | |
9
|
Treowen Stars
|
10 | 4 | 1 | 5 | 19:21 | -2 | 13 | |
10
|
Afan Lido
|
11 | 3 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
11
|
Caerphilly Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 11 | |
12
|
Pontardawe Town
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15:17 | -2 | 10 | |
13
|
Cardiff Draconians
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | 9 | |
14
|
Newport City
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12:9 | 3 | 8 | |
15
|
Llantwit Major
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:21 | -13 | 8 | |
16
|
llanelli AFC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 9:33 | -24 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | 9 | 10 | |
| 2 |
Aberystwyth Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 3 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
| 4 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
Afan Lido
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 6 |
Cardiff Draconians
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
| 7 |
Baglan Dragons
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Ynyshir Albions
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 9 |
Carmarthen Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 14:15 | -1 | 7 | |
| 10 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 11 |
Pontardawe Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 12 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 5 | |
| 13 |
Treowen Stars
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 14 |
Llantwit Major
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 15 |
llanelli AFC
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
Newport City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea University
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 2 |
Pontypridd Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:9 | 5 | 11 | |
| 3 |
Baglan Dragons
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 4 |
Aberystwyth Town
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
Caerau (Ely)
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 6 |
Ynyshir Albions
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 7 |
Treowen Stars
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
| 8 |
Carmarthen Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 9 |
Trethomas Bluebirds
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 10 |
Newport City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 8 | |
| 11 |
Caerphilly Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 12 |
Pontardawe Town
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
| 13 |
Llantwit Major
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:16 | -11 | 4 | |
| 14 |
Afan Lido
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | -7 | 3 | |
| 15 |
Cardiff Draconians
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 16 |
llanelli AFC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:22 | -18 | 0 |
Które miejsce zajmuje Swansea University w tabeli Walijska Championship?
Swansea University zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 21 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Swansea University w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Swansea University na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Swansea University na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,8
- Strzały celne / mecz 7,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 56%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Swansea University i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Swansea University to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Swansea University i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Swansea University otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Swansea University
90% bramek Swansea University pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Swansea University zdobywa w sezonie średnio 2,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,33.
Aktualne serie Swansea University
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Swansea University, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Swansea University
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 89%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 33%
W 89% meczów Swansea University padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Swansea University – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Swansea University, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Swansea University zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 2,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Swansea University ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Swansea University, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 9 meczów.
Swansea University – strzały
- Celne / mecz 7,8
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Swansea University oddaje 15,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Swansea University – posiadanie piłki
- U siebie 55,3%
- Na wyjeździe 48,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Swansea University utrzymuje przy piłce 51,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Swansea University – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Swansea University to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Swansea University – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Swansea University wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Swansea University – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 50%
Swansea University ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Swansea University – 2,0.
Swansea University według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 3,00 | 1,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 4,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Swansea University zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Swansea University na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,20 | 3,50 3,20 | 1,25 1,20 |
|
2.
|
1,80 2,20 | 2,00 2,80 | 1,60 1,80 |
|
3.
|
1,67 3,00 | 1,83 3,67 | 0,67 1,67 |
|
4.
|
2,00 1,80 | 2,00 2,40 | 1,60 2,00 |
|
5.
|
1,17 2,00 | 1,17 1,00 | 1,50 0,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Swansea University
Skrajne wyniki i osiągnięcia Swansea University w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Caerau (Ely) - Swansea University 1:5 Walijska Championship, 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Afan Lido - Swansea University 5:5, Walijska Championship, 9.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Swansea University - Pontardawe Town 4:0, Walijska Championship, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Caerau (Ely) - Swansea University 1:5, Walijska Championship, 21.08.2026
Jakie statystyki ma Swansea University w tym sezonie?
Bilans Swansea University w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-3-0 przy 30 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 15,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Swansea University – zawodnicy
Jak wygląda kadra Swansea University w sezonie 2026/2027.
Kadra Swansea University
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
22 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Swansea University
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Swansea University wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Walia (1 zawodnik)