Forma w lidze
Ægir w tabeli
12. miejsce / 9 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 36 punktów
Strata do bezpiecznego 10. miejsca: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
12:29 bramki
1,09 gola/mecz
5 pkt
13:40 bramki
1,18 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ægir
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | Irlandia | 26 | napastnik | 21 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Szkocja | 29 | napastnik | 21 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1753 minut | Szkocja | 29 | napastnik | 21 | 25 tys. € |
Ægir w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 45 |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 43 |
| ··· | |||||||
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | 25 |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | 9 |
Wyniki Ægir
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
05 Wrz Koniec
|
Ægir
1
Grindavik
1
1. Deild, 22. kolejka
|
|
|
28 Sie Koniec
|
Throttur Reykjavik
7
Ægir
2
1. Deild, 21. kolejka
|
|
|
21 Sie Koniec
|
Ægir
0
Afturelding
7
1. Deild, 20. kolejka
|
Ægir to klub piłkarski z Islandii występujący w 1. Deild. Swoim domowym obiektem jest GeoSalmo völlurinn, który może pomieścić 1 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ægir w tabeli 1. Deild?
Ægir zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 9 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Afturelding wynosi 36 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:69, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ægir?
Ostatni mecz Ægir to remis z Grindavik 1:1 w 1. Deild, 5 września 2026. Bramkę zdobył Thrastarson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ægir w tym sezonie?
Bilans Ægir w tym sezonie to 22 mecze i wynik 2-3-17 przy 25 zdobytych bramkach i 69 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ægir w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ægir w sezonie 2026.
Wyniki Ægir w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ægir w sezonie 2026.
Forma i bramki Ægir w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ægir wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Wrz Koniec
|
1. Deild, 22. kolejka
|
1:1 | – | 7/13 | 3/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
1. Deild, 21. kolejka
|
7:2 | – | 1/20 | 2/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
1. Deild, 20. kolejka
|
0:7 | – | 0/12 | 2/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
1. Deild, 19. kolejka
|
6:1 | – | 5/8 | 1/2 | |
|
13 Sie Koniec
|
1. Deild, 18. kolejka
|
0:2 | – | 3/9 | 2/3 | |
|
06 Sie Koniec
|
1. Deild, 17. kolejka
|
3:2 | – | 2/12 | 1/4 | |
|
28 Lip Koniec
|
1. Deild, 16. kolejka
|
0:1 | – | 2/6 | 4/6 | |
|
18 Lip Koniec
|
1. Deild, 14. kolejka
|
6:1 | – | 11/18 | 0/0 | |
|
10 Lip Koniec
|
1. Deild, 13. kolejka
|
3:4 | – | 2/7 | 3/3 | |
|
03 Lip Koniec
|
1. Deild, 12. kolejka
|
2:4 | – | 7/10 | 2/2 |
Ægir ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 13 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ægir?
Ostatni mecz Ægir to remis z Grindavik 1:1 w 1. Deild, 5 września 2026. Bramkę zdobył Thrastarson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ægir – tabela 1. Deild
Jakie miejsce w tabeli 1. Deild zajmuje Ægir w sezonie 2026.
Miejsce Ægir w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
HK Kopavogur
|
11 | 10 | 1 | 0 | 31:10 | 21 | 31 | |
| 2 |
Njardvik
|
11 | 9 | 1 | 1 | 27:11 | 16 | 28 | |
| 3 |
Afturelding
|
11 | 8 | 2 | 1 | 36:17 | 19 | 26 | |
| 4 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 5 |
Fylkir
|
11 | 8 | 1 | 2 | 30:13 | 17 | 25 | |
| 6 |
IR Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | |
| 9 |
Völsungur
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:20 | -2 | 17 | |
| 10 |
Grindavik
|
11 | 4 | 5 | 2 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Grotta
|
11 | 3 | 1 | 7 | 21:27 | -6 | 10 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:29 | -17 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Afturelding
|
11 | 6 | 1 | 4 | 29:16 | 13 | 19 | |
| 2 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:15 | 7 | 17 | |
| 3 |
Grotta
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 4 |
Fylkir
|
11 | 5 | 0 | 6 | 19:23 | -4 | 15 | |
| 5 |
Njardvik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 11:18 | -7 | 10 | |
| 6 |
Völsungur
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:24 | -10 | 9 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 2 | 2 | 7 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:23 | -13 | 8 | |
| 9 |
Grindavik
|
11 | 1 | 5 | 5 | 14:26 | -12 | 8 | |
| 10 |
HK Kopavogur
|
11 | 2 | 1 | 8 | 21:30 | -9 | 7 | |
| 11 |
IR Reykjavik
|
11 | 2 | 1 | 8 | 17:30 | -13 | 7 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 2 | 8 | 13:40 | -27 | 5 |
Które miejsce zajmuje Ægir w tabeli 1. Deild?
Ægir zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 9 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Afturelding wynosi 36 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:69, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Ægir w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ægir na tle ligi w sezonie 2026.
Ægir na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 3,14
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ægir
-
Adeyemo Jordan 8

-
Harley Willard 5
-
Bjarki Joninuson 3

-
Daniel Thrastarson 2

-
Nikola Kristinn Stojanovic 1

-
Stefan Dabetic 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ægir i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ægir to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Ægir i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 0-1-14 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 14 | 0-1-13 |
Gdy Ægir otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ægir
100% bramek Ægir pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ægir zdobywa w sezonie średnio 0,41 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,10.
Aktualne serie Ægir
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ægir, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ægir
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 50%
- Powyżej 5,5 32%
W 73% meczów Ægir padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Ægir – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ægir fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ægir, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ægir zdobywa 0,36 punktu na mecz wobec 0,45 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Ægir ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Ægir, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 22 meczów.
Ægir – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Ægir oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Ægir – posiadanie piłki
- U siebie 44,7%
- Na wyjeździe 43,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 22
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 22 meczów. Średnio Ægir utrzymuje przy piłce 44,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Ægir – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ægir wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ægir – czyste konta
- U siebie 0 z 11
- Na wyjeździe 2 z 11
- Stracone / mecz 3,14
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 73%
Czyste konto Ægir to 9% meczów sezonu (2 z 22), z czego 0 w 11 meczach u siebie.
Ægir – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 59%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Ægir wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 7,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Ægir – kartki
- Żółte kartki 41
- Pow. 3,5 kartki w meczu 41%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 14%
Ægir ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Ægir – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Ægir według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 0-0-8 | 0,00 | 1,25 | 4,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 1-1-6 | 0,50 | 1,00 | 2,63 |
| Dołu tabeli (9–12) | 6 | 1-2-3 | 0,83 | 1,17 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Ægir zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Ægir na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
0,91 1,55 | 1,91 1,36 | 2,45 1,45 |
|
9.
|
1,73 0,73 | 1,82 0,91 | 1,82 2,09 |
|
10.
|
1,55 0,82 | 1,64 1,27 | 1,82 2,18 |
|
11.
|
1,55 0,73 | 1,00 1,27 | 0,82 2,36 |
|
12.
|
0,36 0,45 | 1,09 1,18 | 2,64 3,64 |
Ciekawe rekordy w meczach Ægir
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ægir w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ægir - IR Reykjavik 4:1 1. Deild, 27.05.2026
- Najwyższa porażka Afturelding - Ægir 8:1 1. Deild, 29.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Afturelding - Ægir 8:1, 1. Deild, 29.06.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Ægir - Throttur Reykjavik 1:3, 1. Deild, 21.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Ægir - IR Reykjavik 4:1, 1. Deild, 27.05.2026
Jakie statystyki ma Ægir w tym sezonie?
Bilans Ægir w tym sezonie to 22 mecze i wynik 2-3-17 przy 25 zdobytych bramkach i 69 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ægir – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ægir w sezonie 2026.