Forma w lidze
Vestri w tabeli
9. miejsce / 27 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Strata do 5. miejsca: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
20:20 bramki
1,82 gola/mecz
8 pkt
10:23 bramki
0,91 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vestri
Wartość drużyny: 935 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Senegal | 30 | pomocnik | 16 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Islandia | 23 | pomocnik | 22 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1565 minut | Islandia | 23 | pomocnik | 22 | 75 tys. € |
Vestri w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 45 |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 43 |
| ··· | |||||||
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | 27 |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | 27 |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | 26 |
Wyniki Vestri
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
05 Wrz Koniec
|
Vestri
0
Throttur Reykjavik
2
1. Deild, 22. kolejka
|
|
|
29 Sie Koniec
|
Afturelding
2
Vestri
0
1. Deild, 21. kolejka
|
|
|
22 Sie Koniec
|
Vestri
2
Leiknir R.
0
1. Deild, 20. kolejka
|
Ostatnie transfery Vestri
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Lut 2027 |
![]() |
Islandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
|
Finlandia |
![]() |
za darmo |
Vestri to klub piłkarski z Islandii występujący w 1. Deild. Swoim domowym obiektem jest Olísvöllurinn, który może pomieścić 800 widzów. Zespół prowadzi Daniel Osafo-Badu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 935 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii,w Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vestri?
Klub piłkarski Vestri zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Islandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vestri w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vestri trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Vestri w tabeli 1. Deild?
Vestri zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 27 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Afturelding wynosi 18 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:43, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vestri?
Ostatni mecz Vestri to porażka z Throttur Reykjavik 0:2 w 1. Deild, 5 września 2026. Bramkę zdobył Þórðarson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vestri w tym sezonie?
Bilans Vestri w tym sezonie to 22 mecze i wynik 8-3-11 przy 30 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vestri w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Vestri w sezonie 2026.
Wyniki Vestri w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Vestri w sezonie 2026.
Forma i bramki Vestri w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vestri wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Wrz Koniec
|
1. Deild, 22. kolejka
|
0:2 | – | 2/9 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
1. Deild, 21. kolejka
|
2:0 | – | 1/4 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
1. Deild, 20. kolejka
|
2:0 | – | 2/9 | 2/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
1. Deild, 19. kolejka
|
2:0 | – | 7/13 | 2/3 | |
|
13 Sie Koniec
|
1. Deild, 18. kolejka
|
1:0 | – | 4/11 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
1. Deild, 17. kolejka
|
3:1 | – | 6/9 | 1/1 | |
|
03 Sie Koniec
|
1. Deild, 16. kolejka
|
0:3 | – | 12/16 | 3/4 | |
|
30 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 4-3-3 | 4/6 | 1/3 | |
|
23 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
4:1 | 4-3-3 | 1/12 | 1/1 | |
|
20 Lip Koniec
|
1. Deild, 14. kolejka
|
6:2 | – | 2/11 | 1/1 |
Vestri ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vestri?
Ostatni mecz Vestri to porażka z Throttur Reykjavik 0:2 w 1. Deild, 5 września 2026. Bramkę zdobył Þórðarson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vestri – tabela 1. Deild
Jakie miejsce w tabeli 1. Deild zajmuje Vestri w sezonie 2026.
Miejsce Vestri w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
HK Kopavogur
|
11 | 10 | 1 | 0 | 31:10 | 21 | 31 | |
| 2 |
Njardvik
|
11 | 9 | 1 | 1 | 27:11 | 16 | 28 | |
| 3 |
Afturelding
|
11 | 8 | 2 | 1 | 36:17 | 19 | 26 | |
| 4 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 5 |
Fylkir
|
11 | 8 | 1 | 2 | 30:13 | 17 | 25 | |
| 6 |
IR Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | |
| 9 |
Völsungur
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:20 | -2 | 17 | |
| 10 |
Grindavik
|
11 | 4 | 5 | 2 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Grotta
|
11 | 3 | 1 | 7 | 21:27 | -6 | 10 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:29 | -17 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Afturelding
|
11 | 6 | 1 | 4 | 29:16 | 13 | 19 | |
| 2 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:15 | 7 | 17 | |
| 3 |
Grotta
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 4 |
Fylkir
|
11 | 5 | 0 | 6 | 19:23 | -4 | 15 | |
| 5 |
Njardvik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 11:18 | -7 | 10 | |
| 6 |
Völsungur
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:24 | -10 | 9 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 2 | 2 | 7 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:23 | -13 | 8 | |
| 9 |
Grindavik
|
11 | 1 | 5 | 5 | 14:26 | -12 | 8 | |
| 10 |
HK Kopavogur
|
11 | 2 | 1 | 8 | 21:30 | -9 | 7 | |
| 11 |
IR Reykjavik
|
11 | 2 | 1 | 8 | 17:30 | -13 | 7 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 2 | 8 | 13:40 | -27 | 5 |
Które miejsce zajmuje Vestri w tabeli 1. Deild?
Vestri zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 27 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Afturelding wynosi 18 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:43, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Vestri w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Vestri na tle ligi w sezonie 2026.
Vestri na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,95
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Vestri
-
Ibrahima Balde 4

-
Breki Hermannsson 3

-
Gunnar Jonas Hauksson 3

-
Johannes Selven 3
-
Thordur Gunnar Hafthorsson 3

-
Albin Morfelt 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Vestri i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vestri to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Vestri i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 5-1-6 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Vestri otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Vestri
93% bramek Vestri pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vestri zdobywa w sezonie średnio 1,23 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Vestri
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Vestri, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Vestri
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 23%
W 45% meczów Vestri padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Vestri – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Vestri fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vestri, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vestri zdobywa 1,73 punktu na mecz wobec 0,73 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Vestri ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Vestri, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 22 meczów.
Vestri – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 3,7
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Vestri oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Vestri – posiadanie piłki
- U siebie 48,3%
- Na wyjeździe 49,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 22
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 22 meczów. Średnio Vestri utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Vestri – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Vestri wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Vestri – czyste konta
- U siebie 3 z 11
- Na wyjeździe 2 z 11
- Stracone / mecz 1,95
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Vestri to 23% meczów sezonu (5 z 22), z czego 3 w 11 meczach u siebie.
Vestri – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Vestri wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Vestri – kartki
- Żółte kartki 39
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 9%
Vestri ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Vestri – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Vestri według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,38 | 2,63 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 3-0-5 | 1,13 | 1,00 | 1,88 |
| Dołu tabeli (9–12) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 1,83 | 1,17 |
Najwięcej punktów na mecz Vestri zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Vestri na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,91 0,64 | 2,09 1,55 | 1,45 2,73 |
|
8.
|
0,91 1,55 | 1,91 1,36 | 2,45 1,45 |
|
9.
|
1,73 0,73 | 1,82 0,91 | 1,82 2,09 |
|
10.
|
1,55 0,82 | 1,64 1,27 | 1,82 2,18 |
|
11.
|
1,55 0,73 | 1,00 1,27 | 0,82 2,36 |
Ciekawe rekordy w meczach Vestri
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vestri w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vestri - Völsungur 5:1 1. Deild, 6.06.2026
- Najwyższa porażka HK Kopavogur - Vestri 6:2 1. Deild, 20.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Grotta - Vestri 5:3, 1. Deild, 23.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Selven, Njardvik - Vestri 3:1, 1. Deild, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Hermannsson, Vestri - Afturelding 2:0, 1. Deild, 21.06.2026
Jakie statystyki ma Vestri w tym sezonie?
Bilans Vestri w tym sezonie to 22 mecze i wynik 8-3-11 przy 30 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vestri – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vestri w sezonie 2026.
Kadra Vestri
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
29 | Islandia | 50 tys. € | – | 6 | 27% | 1 | 0 | 102' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Islandia | 10 tys. € | – | 16 | 73% | 2 | 1 | 1 200' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
29 | Islandia | 50 tys. € | – | 21 | 95% | 3 | 1 | 0' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Ghana | 25 tys. € | – | 18 | 82% | 1 | 1 | 728' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
26 | Szwecja | 125 tys. € | 25 tys. € | 17 | 77% | 2 | 1 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
27 | Islandia | 150 tys. € | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
30 | Senegal | 100 tys. € | – | 16 | 73% | 4 | 1 | 90' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Dania | – | – | 2 | 9% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Islandia | 50 tys. € | – | 17 | 77% | 3 | 0 | 112' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
32 | RPA | 200 tys. € | 145 tys. € | 20 | 91% | 1 | 0 | 78' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
17 | Islandia | – | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Islandia | 75 tys. € | – | 22 | 100% | 3 | 3 | 1 565' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
32 | Senegal | 50 tys. € | – | 20 | 91% | 1 | 1 | 156' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
21 | Holandia | – | – | 6 | 27% | 0 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Islandia | – | – | 18 | 82% | 0 | 0 | 10' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
29 | Islandia | 50 tys. € | – | 21 | 95% | 0 | 0 | 0' | 5 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
28 | Islandia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
21 | Islandia | – | – | 20 | 91% | 1 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Finlandia | 50 tys. € | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Islandia | 0 € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Vestri
995 tys. €
śr. 47 tys. € / zawodnika
Ile Vestri wydaje na pensje
180 tys. € rocznie
śr. 9 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Islandia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vestri w sezonie 2026
Vestri wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vestri
Vestri – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vestri w sezonie 2026.
Vestri transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Lut 2027 |
![]() |
Islandia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 17 Cze 2026 |
|
Finlandia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Cze 2026 |
|
Zimbabwe | 37 | – | za darmo | |
| 14 Kwi 2026 |
![]() |
Dania | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Mar 2026 |
![]() |
Senegal | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Mar 2026 |
![]() |
Dania | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lut 2026 |
|
Senegal | 31 | – | za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vestri w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vestri trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Vestri – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Vestri? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vestri?
Klub piłkarski Vestri zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Islandii.