Forma w lidze
Grindavik w tabeli
11. miejsce / 25 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do bezpiecznego 10. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
17 pkt
11:9 bramki
1,00 gola/mecz
8 pkt
14:26 bramki
1,27 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Grindavik
Wartość drużyny: 185 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | 23 | napastnik | 20 | – | |||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Islandia | 18 | pomocnik | 21 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1441 minut | Islandia | 18 | pomocnik | 17 | – |
Grindavik w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 45 |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 43 |
| ··· | |||||||
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | 26 |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | 25 |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | 9 |
Wyniki Grindavik
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
05 Wrz Koniec
|
Ægir
1
Grindavik
1
1. Deild, 22. kolejka
|
|
|
29 Sie Koniec
|
Grindavik
4
HK Kopavogur
3
1. Deild, 21. kolejka
|
|
|
22 Sie Koniec
|
Fylkir
6
Grindavik
1
1. Deild, 20. kolejka
|
Ostatnie transfery Grindavik
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
|
za darmo |
Grindavik to klub piłkarski z Islandii występujący w 1. Deild. Swoim domowym obiektem jest Mustad völlurinn, który może pomieścić 1 750 widzów. Zespół prowadzi Ray Jónsson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 185 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Grindavik?
Klub piłkarski Grindavik zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Islandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Grindavik w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Grindavik trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Grindavik w tabeli 1. Deild?
Grindavik zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 25 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Afturelding wynosi 20 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Grindavik?
Ostatni mecz Grindavik to remis z Ægir 1:1 w 1. Deild, 5 września 2026. Bramkę zdobył Thrastarson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Grindavik w tym sezonie?
Bilans Grindavik w tym sezonie to 22 mecze i wynik 5-10-7 przy 25 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Grindavik w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Grindavik w sezonie 2026.
Wyniki Grindavik w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Grindavik w sezonie 2026.
Forma i bramki Grindavik w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Grindavik wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Wrz Koniec
|
1. Deild, 22. kolejka
|
1:1 | – | 6/13 | 4/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
1. Deild, 21. kolejka
|
4:3 | – | 6/15 | 2/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
1. Deild, 20. kolejka
|
6:1 | – | 9/21 | 2/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
1. Deild, 19. kolejka
|
0:0 | – | 4/6 | 1/2 | |
|
13 Sie Koniec
|
1. Deild, 18. kolejka
|
2:1 | – | 6/9 | 3/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
1. Deild, 17. kolejka
|
4:1 | – | 3/9 | 2/2 | |
|
29 Lip Koniec
|
1. Deild, 16. kolejka
|
1:0 | – | 10/15 | 1/2 | |
|
24 Lip Koniec
|
1. Deild, 15. kolejka
|
2:0 | – | 5/18 | 0/2 | |
|
18 Lip Koniec
|
1. Deild, 14. kolejka
|
0:0 | – | 9/14 | 2/3 | |
|
14 Lip Koniec
|
1. Deild, 8. kolejka
|
1:2 | – | – | – |
Grindavik ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Grindavik?
Ostatni mecz Grindavik to remis z Ægir 1:1 w 1. Deild, 5 września 2026. Bramkę zdobył Thrastarson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Grindavik – tabela 1. Deild
Jakie miejsce w tabeli 1. Deild zajmuje Grindavik w sezonie 2026.
Miejsce Grindavik w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
HK Kopavogur
|
11 | 10 | 1 | 0 | 31:10 | 21 | 31 | |
| 2 |
Njardvik
|
11 | 9 | 1 | 1 | 27:11 | 16 | 28 | |
| 3 |
Afturelding
|
11 | 8 | 2 | 1 | 36:17 | 19 | 26 | |
| 4 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 5 |
Fylkir
|
11 | 8 | 1 | 2 | 30:13 | 17 | 25 | |
| 6 |
IR Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | |
| 9 |
Völsungur
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:20 | -2 | 17 | |
| 10 |
Grindavik
|
11 | 4 | 5 | 2 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Grotta
|
11 | 3 | 1 | 7 | 21:27 | -6 | 10 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:29 | -17 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Afturelding
|
11 | 6 | 1 | 4 | 29:16 | 13 | 19 | |
| 2 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:15 | 7 | 17 | |
| 3 |
Grotta
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 4 |
Fylkir
|
11 | 5 | 0 | 6 | 19:23 | -4 | 15 | |
| 5 |
Njardvik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 11:18 | -7 | 10 | |
| 6 |
Völsungur
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:24 | -10 | 9 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 2 | 2 | 7 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:23 | -13 | 8 | |
| 9 |
Grindavik
|
11 | 1 | 5 | 5 | 14:26 | -12 | 8 | |
| 10 |
HK Kopavogur
|
11 | 2 | 1 | 8 | 21:30 | -9 | 7 | |
| 11 |
IR Reykjavik
|
11 | 2 | 1 | 8 | 17:30 | -13 | 7 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 2 | 8 | 13:40 | -27 | 5 |
Które miejsce zajmuje Grindavik w tabeli 1. Deild?
Grindavik zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 25 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Afturelding wynosi 20 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Grindavik w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Grindavik na tle ligi w sezonie 2026.
Grindavik na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,59
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Grindavik
-
Eysteinsson Ingi Runar 6

-
Rafael Victor 3

-
Gunnleifur Orri Gunnleifsson 2

-
Larus Orri Olafsson 2

-
Arnar Breki Gunnarsson 2

-
Ingi Þór Sigurðsson 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Grindavik i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Grindavik to 16–30 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Grindavik i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-2-6 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-2-5 |
Gdy Grindavik otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Grindavik
96% bramek Grindavik pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Grindavik zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Grindavik
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Grindavik, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Grindavik
- Powyżej 0,5 73%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 14%
W 45% meczów Grindavik padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Grindavik – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Grindavik fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Grindavik, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Grindavik zdobywa 1,55 punktu na mecz wobec 0,73 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Grindavik ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Grindavik, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 22 meczów.
Grindavik – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,7
Grindavik oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Grindavik – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 44,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 20
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 20 meczów. Średnio Grindavik utrzymuje przy piłce 45,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Grindavik – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Grindavik wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Grindavik – czyste konta
- U siebie 6 z 11
- Na wyjeździe 1 z 11
- Stracone / mecz 1,59
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Grindavik to 32% meczów sezonu (7 z 22), z czego 6 w 11 meczach u siebie.
Grindavik – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 85%
- Pow. 10,5 w meczu 70%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Grindavik wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 85% spotkań.
Grindavik – kartki
- Żółte kartki 37
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 10%
Grindavik ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Grindavik – 1,5.
Grindavik według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,38 | 2,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 2-5-1 | 1,38 | 1,13 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 6 | 1-4-1 | 1,17 | 0,83 | 0,83 |
Najwięcej punktów na mecz Grindavik zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Grindavik na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
0,91 1,55 | 1,91 1,36 | 2,45 1,45 |
|
9.
|
1,73 0,73 | 1,82 0,91 | 1,82 2,09 |
|
10.
|
1,55 0,82 | 1,64 1,27 | 1,82 2,18 |
|
11.
|
1,55 0,73 | 1,00 1,27 | 0,82 2,36 |
|
12.
|
0,36 0,45 | 1,09 1,18 | 2,64 3,64 |
Ciekawe rekordy w meczach Grindavik
Skrajne wyniki i osiągnięcia Grindavik w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Grindavik - Völsungur 3:1 1. Deild, 17.05.2026
- Najwyższa porażka Fylkir - Grindavik 6:1 1. Deild, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Njardvik - Grindavik 5:4, 1. Deild, 10.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Grindavik - Völsungur 3:1, 1. Deild, 17.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Grindavik - HK Kopavogur 4:3, 1. Deild, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Grindavik w tym sezonie?
Bilans Grindavik w tym sezonie to 22 mecze i wynik 5-10-7 przy 25 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Grindavik – zawodnicy
Jak wygląda kadra Grindavik w sezonie 2026.
Kadra Grindavik
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Islandia | 25 tys. € | – | 6 | 27% | 2 | 0 | 472' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Holandia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Kamerun | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Islandia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 21 | 95% | 2 | 2 | 7' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Islandia | 10 tys. € | – | 19 | 86% | 2 | 0 | 344' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 17 | 77% | 0 | 0 | 1 441' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
28 | Hiszpania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
37 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 95 |
|
31 | Hiszpania | – | – | 5 | 23% | 0 | 1 | 437' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Islandia | 10 tys. € | – | 16 | 73% | 1 | 1 | 1 344' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
36 | Islandia | 50 tys. € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 0' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Islandia | 10 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 1 | 60' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Islandia | 10 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 0 | 287' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
29 | Islandia | 25 tys. € | – | 13 | 59% | 0 | 1 | 831' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
32 | Polska | 10 tys. € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
26 | Islandia | 25 tys. € | – | 22 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Grindavik
285 tys. €
śr. 11 tys. € / zawodnika
Ile Grindavik wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Islandia (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Grindavik w sezonie 2026
Grindavik wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Grindavik
Grindavik – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Grindavik w sezonie 2026.
Grindavik transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 27 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | – |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Islandia | – |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Kwi 2026 |
|
Islandia | 21 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Grindavik w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Grindavik trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Grindavik – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Grindavik? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Grindavik?
Klub piłkarski Grindavik zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Islandii.