Forma w lidze
Afturelding w tabeli
1. miejsce / 45 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Przewaga nad 6. miejscem: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
36:17 bramki
3,27 gola/mecz
19 pkt
29:16 bramki
2,64 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Afturelding
Wartość drużyny: 885 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 16 bramek | Norwegia | 28 | napastnik | 21 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 6 asyst | Islandia | 29 | obrońca | 21 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1588 minut | Islandia | 20 | napastnik | 19 | 50 tys. € |
Afturelding w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 45 |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 43 |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 40 |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 38 |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 38 |
Wyniki Afturelding
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Breidablik Kopavougur
2
Afturelding
1
Puchar Islandii
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Njardvik
2
Afturelding
1
1. Deild, 22. kolejka
|
|
|
29 Sie Koniec
|
Afturelding
2
Vestri
0
1. Deild, 21. kolejka
|
Ostatnie transfery Afturelding
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Islandia |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 22 Kwi 2026 |
![]() |
Islandia |
|
wypożyczenie | |
| 24 Mar 2026 |
|
Islandia |
![]() |
za darmo |
Afturelding to klub piłkarski z Islandii występujący w 1. Deild. Swoim domowym obiektem jest Fagverksvöllurinn Varmá Gervigras, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Magnus Mar Einarsson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 885 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Afturelding w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Afturelding trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Afturelding w tabeli 1. Deild?
Afturelding zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 45 punktów po 22 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 65:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Afturelding?
Ostatni mecz Afturelding to porażka z Breidablik Kopavougur 2:1 w Pucharze Islandii, 11 września 2026. Bramki zdobyli Gunnlaugsson, Kristinsson oraz Ómarsson (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Afturelding w tym sezonie?
Bilans Afturelding w tym sezonie to 22 mecze i wynik 14-3-5 przy 65 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Afturelding w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Afturelding w sezonie 2026.
Wyniki Afturelding w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Afturelding w sezonie 2026.
Forma i bramki Afturelding w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Afturelding wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Puchar Islandii
|
2:1 | 4-4-2 | 3/8 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
1. Deild, 22. kolejka
|
2:1 | – | 2/12 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
1. Deild, 21. kolejka
|
2:0 | – | 3/4 | 2/4 | |
|
25 Sie Koniec
|
1. Deild, 15. kolejka
|
2:0 | – | 12/14 | 5/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
1. Deild, 20. kolejka
|
0:7 | – | 12/12 | 1/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
1. Deild, 19. kolejka
|
2:2 | – | 8/12 | 4/5 | |
|
13 Sie Koniec
|
1. Deild, 18. kolejka
|
3:3 | – | 5/9 | 0/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
1. Deild, 17. kolejka
|
4:1 | – | 6/9 | 0/2 | |
|
29 Lip Koniec
|
1. Deild, 16. kolejka
|
4:1 | – | 6/10 | 2/3 | |
|
21 Lip Karne
|
Puchar Islandii
|
1:1 | – | 11/16 | 2/10 |
Afturelding ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Afturelding?
Ostatni mecz Afturelding to porażka z Breidablik Kopavougur 2:1 w Pucharze Islandii, 11 września 2026. Bramki zdobyli Gunnlaugsson, Kristinsson oraz Ómarsson (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Afturelding – tabela 1. Deild
Jakie miejsce w tabeli 1. Deild zajmuje Afturelding w sezonie 2026.
Miejsce Afturelding w tabeli 1. Deild
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Afturelding
|
22 | 14 | 3 | 5 | 65:33 | 32 | 45 | |
2
|
Throttur Reykjavik
|
22 | 13 | 4 | 5 | 50:25 | 25 | 43 | |
3
|
Fylkir
|
22 | 13 | 1 | 8 | 49:36 | 13 | 40 | |
4
|
HK Kopavogur
|
22 | 12 | 2 | 8 | 52:40 | 12 | 38 | |
5
|
Njardvik
|
22 | 12 | 2 | 8 | 38:29 | 9 | 38 | |
6
|
Leiknir R.
|
22 | 8 | 4 | 10 | 34:33 | 1 | 28 | |
7
|
IR Reykjavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 40:46 | -6 | 28 | |
8
|
Grotta
|
22 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | -7 | 27 | |
9
|
Vestri
|
22 | 8 | 3 | 11 | 30:43 | -13 | 27 | |
10
|
Völsungur
|
22 | 7 | 5 | 10 | 32:44 | -12 | 26 | |
11
|
Grindavik
|
22 | 5 | 10 | 7 | 25:35 | -10 | 25 | |
12
|
Ægir
|
22 | 2 | 3 | 17 | 25:69 | -44 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
HK Kopavogur
|
11 | 10 | 1 | 0 | 31:10 | 21 | 31 | |
| 2 |
Njardvik
|
11 | 9 | 1 | 1 | 27:11 | 16 | 28 | |
| 3 |
Afturelding
|
11 | 8 | 2 | 1 | 36:17 | 19 | 26 | |
| 4 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 5 |
Fylkir
|
11 | 8 | 1 | 2 | 30:13 | 17 | 25 | |
| 6 |
IR Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 23:16 | 7 | 21 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | |
| 9 |
Völsungur
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:20 | -2 | 17 | |
| 10 |
Grindavik
|
11 | 4 | 5 | 2 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Grotta
|
11 | 3 | 1 | 7 | 21:27 | -6 | 10 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:29 | -17 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Afturelding
|
11 | 6 | 1 | 4 | 29:16 | 13 | 19 | |
| 2 |
Throttur Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:15 | 7 | 17 | |
| 3 |
Grotta
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 4 |
Fylkir
|
11 | 5 | 0 | 6 | 19:23 | -4 | 15 | |
| 5 |
Njardvik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 11:18 | -7 | 10 | |
| 6 |
Völsungur
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:24 | -10 | 9 | |
| 7 |
Leiknir R.
|
11 | 2 | 2 | 7 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 8 |
Vestri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:23 | -13 | 8 | |
| 9 |
Grindavik
|
11 | 1 | 5 | 5 | 14:26 | -12 | 8 | |
| 10 |
HK Kopavogur
|
11 | 2 | 1 | 8 | 21:30 | -9 | 7 | |
| 11 |
IR Reykjavik
|
11 | 2 | 1 | 8 | 17:30 | -13 | 7 | |
| 12 |
Ægir
|
11 | 1 | 2 | 8 | 13:40 | -27 | 5 |
Które miejsce zajmuje Afturelding w tabeli 1. Deild?
Afturelding zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 1. Deild z dorobkiem 45 punktów po 22 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 65:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Afturelding w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Afturelding na tle ligi w sezonie 2026.
Afturelding na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,4
- Strzały celne / mecz 6,4
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Afturelding
-
Joacim Holtan 16
-
Odinn Bjarkason 14

-
Bart Kooistra 7
-
Elmar Kari Enesson Cogic 5

-
Aron Eli Saevarsson 4

-
Axel Óskar Andresson 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Afturelding i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Afturelding to 16–30 minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 13 trafieniami.
Przebieg meczu Afturelding i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 14-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 12-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Afturelding otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 14 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Afturelding
95% bramek Afturelding pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Afturelding zdobywa w sezonie średnio 2,05 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Afturelding
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Afturelding, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Afturelding
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 59%
- Powyżej 4,5 45%
- Powyżej 5,5 32%
W 73% meczów Afturelding padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Afturelding – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Afturelding fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Afturelding, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Afturelding zdobywa 2,36 punktu na mecz wobec 1,73 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Afturelding ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 51% goli Afturelding, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 22 meczów.
Afturelding – strzały
- Celne / mecz 6,4
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 24%
- Strzałów na gola 4,2
Afturelding oddaje 12,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,2 strzału.
Afturelding – posiadanie piłki
- U siebie 56,5%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 22
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 22 meczów. Średnio Afturelding utrzymuje przy piłce 52,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Afturelding – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Afturelding wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Afturelding – czyste konta
- U siebie 4 z 11
- Na wyjeździe 3 z 11
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Afturelding to 32% meczów sezonu (7 z 22), z czego 4 w 11 meczach u siebie.
Afturelding – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 91%
- Pow. 10,5 w meczu 59%
- Rożne u siebie / mecz 6,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
Afturelding wykonuje średnio 6,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 91% spotkań.
Afturelding – kartki
- Żółte kartki 37
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 18%
Afturelding ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Afturelding – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Afturelding według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 2,67 | 2,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 6-0-2 | 2,25 | 2,38 | 1,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 6-1-1 | 2,38 | 3,75 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Afturelding zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Afturelding na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,36 1,73 | 3,27 2,64 | 1,55 1,45 |
|
2.
|
2,36 1,55 | 2,55 2,00 | 0,91 1,36 |
|
3.
|
2,27 1,36 | 2,73 1,73 | 1,18 2,09 |
|
4.
|
2,82 0,64 | 2,82 1,91 | 0,91 2,73 |
|
5.
|
2,55 0,91 | 2,45 1,00 | 1,00 1,64 |
Ciekawe rekordy w meczach Afturelding
Skrajne wyniki i osiągnięcia Afturelding w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Afturelding - Ægir 8:1 1. Deild, 29.06.2026
- Najwyższa porażka Afturelding - IR Reykjavik 4:7 1. Deild, 24.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 11 bramek Afturelding - IR Reykjavik 4:7, 1. Deild, 24.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Holtan, Afturelding - Ægir 8:1, 1. Deild, 29.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Afturelding - Vestri 2:0, 1. Deild, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Afturelding w tym sezonie?
Bilans Afturelding w tym sezonie to 22 mecze i wynik 14-3-5 przy 65 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Afturelding – zawodnicy
Jak wygląda kadra Afturelding w sezonie 2026.
Kadra Afturelding
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
34 | Islandia | 100 tys. € | – | 6 | 27% | 0 | 0 | 247' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Norwegia | 225 tys. € | – | 21 | 95% | 16 | 2 | 81' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Islandia | 100 tys. € | – | 14 | 64% | 5 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Islandia | 50 tys. € | – | 19 | 86% | 14 | 0 | 1 588' | 3 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
23 | Islandia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
24 | Islandia | 100 tys. € | – | 21 | 95% | 1 | 1 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Islandia | 25 tys. € | – | 14 | 64% | 1 | 0 | 676' | 4 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Islandia | 25 tys. € | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
41 | Islandia | – | – | 21 | 95% | 1 | 3 | 81' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Islandia | 75 tys. € | – | 21 | 95% | 3 | 0 | 90' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
25 | Islandia | 75 tys. € | – | 21 | 95% | 0 | 1 | 55' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
29 | Islandia | 100 tys. € | – | 21 | 95% | 4 | 6 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Szwecja | 25 tys. € | – | 6 | 27% | 3 | 0 | 302' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Islandia | – | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Islandia | 50 tys. € | – | 11 | 50% | 0 | 1 | 529' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Islandia | 10 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 2 | 82' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Islandia | 25 tys. € | – | 20 | 91% | 2 | 0 | 44' | 1 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Islandia | 25 tys. € | – | 21 | 95% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
38 | Islandia | 0 € | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 85 |
|
21 | – | – | 21 | 95% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry Afturelding
1 mln €
śr. 43 tys. € / zawodnika
Ile Afturelding wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Islandia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Afturelding w sezonie 2026
Afturelding wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Afturelding
Afturelding – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Afturelding w sezonie 2026.
Afturelding transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Islandia | 34 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Kwi 2026 |
![]() |
Islandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Mar 2026 |
|
Islandia | 41 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Mar 2026 |
|
Norwegia | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Islandia | 21 |
![]() |
nieujawniona | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Islandia | 20 |
|
nieujawniona | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Islandia | 29 |
![]() |
koniec kariery | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Islandia | 30 |
|
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Islandia | 28 |
|
nieujawniona |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Afturelding w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Afturelding trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.