Forma w lidze
Bistrica w tabeli
10. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:8 bramki
1,75 gola/mecz
5 pkt
6:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bistrica
Wartość drużyny: 825 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Słowenia | 22 | bramkarz | 9 | – |
Przewidywany skład Bistrica 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Bistrica w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 25 |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 22 |
| ··· | |||||||
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 15 |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | 14 |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | 14 |
Wyniki Bistrica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Slovan Ljubljana
1
Bistrica
1
2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Bistrica
3
Rudar
1
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Tabor Sežana
1
Bistrica
0
2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
Terminarz Bistrica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Bistrica
Primorje
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Bistrica
Bilje
Puchar Słowenii
|
|
|
28 Paź 14:00
|
![]()
Jesenice
Bistrica
2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Bistrica
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Słowenia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia |
|
za darmo |
Bistrica to klub piłkarski z Słowenii występujący w 2. SNL (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Srednja Bistrica, który może pomieścić 750 widzów. Zespół prowadzi Robert Pevnik. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 825 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bistrica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bistrica trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Bistrica w tabeli 2. SNL?
Bistrica zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Bistrica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bistrica to spotkanie z Primorje, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Srednja Bistrica w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bistrica?
Ostatni mecz Bistrica to remis z Slovan Ljubljana 1:1 w 2. SNL, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bistrica w tym sezonie?
Bilans Bistrica w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 13 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bistrica w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bistrica w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bistrica

Bistrica terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
Stadion Srednja Bistrica U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:00
|
Puchar Słowenii
|
Stadion Srednja Bistrica U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 14:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
Igrišče NK Jesenice Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 14:00
|
2. SNL (Słowenia), 13. kolejka
|
Stadion Srednja Bistrica U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 14. kolejka
|
Igrišče Ivan Gregorič Wyjazd | Umiarkowany | |
|
15 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 15. kolejka
|
Stadion Srednja Bistrica U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 16. kolejka
|
Stadion Srednja Bistrica U siebie | Łatwy | |
|
28 Lut 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 17. kolejka
|
Športni park Ilirija Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 18. kolejka
|
Stadion Srednja Bistrica U siebie | Trudny | |
|
14 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 19. kolejka
|
Športni park Vrhnika Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Bistrica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bistrica to spotkanie z Primorje, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Srednja Bistrica w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Bistrica w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bistrica w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bistrica w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bistrica wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
1:1 | – | 4/10 | 1/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
3:1 | – | 2/6 | 4/8 | |
|
26 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
1:0 | – | 6/10 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 7. kolejka
|
3:1 | – | 5/8 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 6. kolejka
|
2:1 | – | 4/4 | 1/2 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Słowenii
|
1:6 | – | – | – | |
|
04 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 5. kolejka
|
1:0 | – | 1/4 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 3. kolejka
|
1:4 | – | 5/7 | 6/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 2. kolejka
|
0:6 | – | 3/5 | 1/1 |
Bistrica ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bistrica?
Ostatni mecz Bistrica to remis z Slovan Ljubljana 1:1 w 2. SNL, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bistrica – tabela 2. SNL (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli 2. SNL (Słowenia) zajmuje Bistrica w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bistrica w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tabor Sežana
|
6 | 6 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 18 | |
| 2 |
Beltinci
|
6 | 6 | 0 | 0 | 22:4 | 18 | 18 | |
| 3 |
Triglav
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:1 | 12 | 13 | |
| 4 |
Ilirija
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 5 |
Rudar
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 6 |
Jesenice
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | 6 | 11 | |
| 7 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 8 |
Dekani
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 10 |
Bilje
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 11 |
Bistrica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 12 |
Primorje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 13 |
Krško
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 14 |
Krka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Dravinja
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 16 |
Brežice
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Triglav
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Bilje
|
6 | 3 | 0 | 3 | 13:16 | -3 | 9 | |
| 3 |
Tabor Sežana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 7 | |
| 4 |
Jesenice
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 5 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 6 |
Bistrica
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 7 |
Beltinci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Dekani
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 4 | |
| 10 |
Ilirija
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 3 | |
| 11 |
Rudar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
| 12 |
Primorje
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 13 |
Krka
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Krško
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Dravinja
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | -9 | 2 | |
| 16 |
Brežice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Bistrica w tabeli 2. SNL?
Bistrica zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Bistrica w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bistrica na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bistrica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bistrica i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bistrica to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Bistrica i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Bistrica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bistrica
100% bramek Bistrica pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bistrica zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Bistrica
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bistrica, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Bistrica
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Bistrica padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Bistrica – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bistrica, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bistrica zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Bistrica ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Bistrica, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Bistrica – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Bistrica oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Bistrica – posiadanie piłki
- U siebie 43,8%
- Na wyjeździe 50,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Bistrica utrzymuje przy piłce 47,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Bistrica – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Bistrica to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Bistrica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 20%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Bistrica wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 20% spotkań.
Bistrica – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Bistrica ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Bistrica – 2,0.
Bistrica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Bistrica zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Bistrica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
3,00 0,50 | 3,00 1,17 | 0,50 2,50 |
|
9.
|
1,83 1,00 | 0,83 0,50 | 0,33 1,00 |
|
10.
|
2,25 0,83 | 1,75 1,00 | 2,00 1,17 |
|
11.
|
2,00 0,80 | 1,60 0,40 | 0,80 1,80 |
|
12.
|
1,40 0,50 | 1,60 0,67 | 2,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Bistrica
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bistrica w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bilje - Bistrica 1:4 2. SNL (Słowenia), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Bistrica - Ilirija 0:6 2. SNL (Słowenia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Bistrica - Ilirija 0:6, 2. SNL (Słowenia), 15.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Bistrica - Rudar 3:1, 2. SNL (Słowenia), 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Bistrica - Rudar 3:1, 2. SNL (Słowenia), 4.10.2026
Jakie statystyki ma Bistrica w tym sezonie?
Bilans Bistrica w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 13 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bistrica – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bistrica w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Bistrica 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Bistrica
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Słowenia | 0 € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Słowenia | 75 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | Chorwacja | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Słowenia | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Słowacja | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 790' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
17 | Słowenia | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Słowenia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Słowenia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Chorwacja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
|
19 | Słowenia | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 804' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Słowenia | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
– | Słowenia | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 560' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
30 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Słowenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Słowenia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Bistrica
910 tys. €
śr. 40 tys. € / zawodnika
Ile Bistrica wydaje na pensje
40 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Słowenia (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bistrica w sezonie 2026/2027
Bistrica wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Bistrica
Bistrica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bistrica w sezonie 2026/2027.
Bistrica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Słowenia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 20 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 20 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Słowenia | 19 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 17 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Słowenia | – |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 20 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bistrica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bistrica trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.