Forma w lidze
Rudar w tabeli
8. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
12:2 bramki
3,00 gola/mecz
3 pkt
7:15 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rudar
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | – | – | 6 | – | |||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Słowenia | 23 | bramkarz | 10 | 75 tys. € |
Rudar w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 25 |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 22 |
| ··· | |||||||
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 16 |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 15 |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 15 |
Wyniki Rudar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Tabor Sežana
1
Rudar
0
2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Bistrica
3
Rudar
1
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Rudar
3
![]()
Dravinja
1
2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
Terminarz Rudar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Rudar
Slovan Ljubljana
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Primorje
Rudar
2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Rudar
![]()
Jesenice
2. SNL (Słowenia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Rudar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Słowenia |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Serbia |
![]() |
za darmo |
Rudar to klub piłkarski z Słowenii występujący w 2. SNL (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Štadion Ob Jezeru, który może pomieścić 2 500 widzów. Zespół prowadzi Damjan Gajser. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rudar?
Klub piłkarski Rudar zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Słowenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rudar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rudar trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Rudar w tabeli 2. SNL?
Rudar zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Rudar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rudar to spotkanie z Slovan Ljubljana, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Štadion Ob Jezeru w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rudar?
Ostatni mecz Rudar to porażka z Tabor Sežana 1:0 w 2. SNL, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rudar w tym sezonie?
Bilans Rudar w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-0-5 przy 19 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rudar w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rudar w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rudar

Rudar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 17:00
|
2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
Nogometni stadion Ajdovščina Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 13. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 14. kolejka
|
Štadion Matije Gubca Wyjazd | Łatwy | |
|
15 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 15. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 16. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru U siebie | Trudny | |
|
28 Lut 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 17. kolejka
|
Stadion Portoval Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 18. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 19. kolejka
|
Stadion V dolinci Wyjazd | Trudny | |
|
21 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 20. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Rudar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rudar to spotkanie z Slovan Ljubljana, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Štadion Ob Jezeru w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Rudar w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rudar w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rudar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rudar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
1:0 | – | 4/7 | 5/9 | |
|
04 Paź Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
3:1 | – | 4/6 | 4/8 | |
|
28 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
3:1 | – | 4/10 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 7. kolejka
|
3:4 | – | 7/11 | 1/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 6. kolejka
|
2:0 | – | 8/13 | 2/5 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Słowenii
|
0:3 | – | 3/9 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 5. kolejka
|
4:2 | – | 9/15 | 1/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Puchar Słowenii
|
1:7 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 4. kolejka
|
4:1 | – | 8/11 | 0/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 3. kolejka
|
2:0 | – | 7/15 | 4/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rudar?
Ostatni mecz Rudar to porażka z Tabor Sežana 1:0 w 2. SNL, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rudar – tabela 2. SNL (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli 2. SNL (Słowenia) zajmuje Rudar w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rudar w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tabor Sežana
|
6 | 6 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 18 | |
| 2 |
Beltinci
|
6 | 6 | 0 | 0 | 22:4 | 18 | 18 | |
| 3 |
Triglav
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:1 | 12 | 13 | |
| 4 |
Ilirija
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 5 |
Rudar
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 6 |
Jesenice
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | 6 | 11 | |
| 7 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 8 |
Dekani
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 10 |
Bilje
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 11 |
Bistrica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 12 |
Primorje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 13 |
Krško
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 14 |
Krka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Dravinja
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 16 |
Brežice
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Triglav
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Bilje
|
6 | 3 | 0 | 3 | 13:16 | -3 | 9 | |
| 3 |
Tabor Sežana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 7 | |
| 4 |
Jesenice
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 5 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 6 |
Bistrica
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 7 |
Beltinci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Dekani
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 4 | |
| 10 |
Ilirija
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 3 | |
| 11 |
Rudar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
| 12 |
Primorje
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 13 |
Krka
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Krško
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Dravinja
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | -9 | 2 | |
| 16 |
Brežice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Rudar w tabeli 2. SNL?
Rudar zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Rudar w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rudar na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rudar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 4,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rudar i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rudar to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Rudar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-0-5 |
Gdy Rudar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rudar
95% bramek Rudar pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rudar zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Rudar
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rudar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rudar
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów Rudar padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Rudar – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rudar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rudar zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Rudar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Rudar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Rudar – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Rudar oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Rudar – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 51,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Rudar utrzymuje przy piłce 52,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Rudar – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Rudar to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Rudar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,2
Rudar wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Rudar – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 10%
Rudar ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Rudar – 3,0.
Rudar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Rudar zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Rudar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,20 1,20 | 1,40 1,40 | 0,60 2,60 |
|
7.
|
2,17 0,75 | 1,50 2,00 | 0,83 1,50 |
|
8.
|
3,00 0,50 | 3,00 1,17 | 0,50 2,50 |
|
9.
|
1,83 1,00 | 0,83 0,50 | 0,33 1,00 |
|
10.
|
2,25 0,83 | 1,75 1,00 | 2,00 1,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Rudar
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rudar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rudar - Krka 3:0 2. SNL (Słowenia), 14.08.2026
- Najwyższa porażka Beltinci - Rudar 2:0 2. SNL (Słowenia), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Brežice - Rudar 3:4, 2. SNL (Słowenia), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Brežice - Rudar 3:4, 2. SNL (Słowenia), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Perković, Rudar - Krka 3:0, 2. SNL (Słowenia), 14.08.2026
Jakie statystyki ma Rudar w tym sezonie?
Bilans Rudar w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-0-5 przy 19 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rudar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rudar w sezonie 2026/2027.
Kadra Rudar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Bośnia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
27 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Słowenia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
34 | Słowenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
24 | Chorwacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Austria | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 892' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Niemcy | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Serbia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Słowenia | 50 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Słowenia | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 482' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Chorwacja | 10 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Słowenia | 125 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 418' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
28 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
31 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Słowenia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 856' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
22 | Słowenia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Słowenia | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 548' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
39 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
36 | Gwinea | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
24 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Chorwacja | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
20 | Słowenia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Słowenia | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
28 | Słowenia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
22 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
25 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Chorwacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
24 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | Słowenia | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Rudar
1,5 mln €
śr. 33 tys. € / zawodnika
Ile Rudar wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Słowenia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rudar w sezonie 2026/2027
Rudar wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Rudar
Rudar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rudar w sezonie 2026/2027.
Rudar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Słowenia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 20 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 25 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Bośnia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Słowenia | 22 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Słowenia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Jamajka | 22 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Rudar


Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rudar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rudar trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Rudar – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Rudar? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rudar?
Klub piłkarski Rudar zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Słowenii.