Forma w lidze
Jesenice w tabeli
5. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
14:8 bramki
2,33 gola/mecz
6 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Jesenice
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Słowenia | 22 | pomocnik | 10 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Holandia | 23 | pomocnik | 10 | – |
Jesenice w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 25 |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 22 |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 22 |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | 18 |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 17 |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | 17 |
Wyniki Jesenice
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]()
Jesenice
2
Brežice
2
2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Triglav
4
![]()
Jesenice
0
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
![]()
Jesenice
5
Dren Vrhnika
0
2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
Terminarz Jesenice
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:00
|
![]()
Dravinja
![]()
Jesenice
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 14:00
|
![]()
Jesenice
Bistrica
2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Rudar
![]()
Jesenice
2. SNL (Słowenia), 13. kolejka
|
Jesenice to klub piłkarski z Słowenii występujący w 2. SNL (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Igrišče NK Jesenice, który może pomieścić 1 500 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Jesenice w tabeli 2. SNL?
Jesenice zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Jesenice gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jesenice to spotkanie z Dravinja, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Štadion Dobrava w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jesenice?
Ostatni mecz Jesenice to remis z Brežice 2:2 w 2. SNL, 10 października 2026. Bramki zdobyli Krupić, Krupić, Nezirović oraz Malus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jesenice w tym sezonie?
Bilans Jesenice w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 18 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jesenice w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Jesenice w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Jesenice

Jesenice terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 18:00
|
![]() ![]() 2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
Štadion Dobrava Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 14:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
Igrišče NK Jesenice U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 13. kolejka
|
Štadion Ob Jezeru Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 00:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 14. kolejka
|
Igrišče NK Jesenice U siebie | Trudny | |
|
15 Lis 00:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 15. kolejka
|
Nogometni stadion Ajdovščina Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 00:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 16. kolejka
|
Stadion Rajko Štolfa Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lut 18:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 17. kolejka
|
Štadion Matije Gubca Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Mar 18:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 18. kolejka
|
Igrišče NK Jesenice U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Mar 18:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 19. kolejka
|
Športni park Beltinci Wyjazd | Trudny | |
|
21 Mar 18:00
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 20. kolejka
|
Igrišče NK Jesenice U siebie | Łatwy |
Kiedy Jesenice gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jesenice to spotkanie z Dravinja, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Štadion Dobrava w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Jesenice w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Jesenice w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Jesenice w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jesenice wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
2:2 | – | 6/15 | 2/7 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
4:0 | – | 1/9 | 1/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
5:0 | – | 3/6 | 1/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 7. kolejka
|
0:2 | – | 3/7 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 6. kolejka
|
3:1 | – | 4/5 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 5. kolejka
|
2:0 | – | 7/15 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 4. kolejka
|
3:1 | – | 4/8 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 3. kolejka
|
0:2 | – | 1/12 | 2/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 2. kolejka
|
1:1 | – | 2/4 | 2/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 1. kolejka
|
0:3 | – | 6/9 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jesenice?
Ostatni mecz Jesenice to remis z Brežice 2:2 w 2. SNL, 10 października 2026. Bramki zdobyli Krupić, Krupić, Nezirović oraz Malus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jesenice – tabela 2. SNL (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli 2. SNL (Słowenia) zajmuje Jesenice w sezonie 2026/2027.
Miejsce Jesenice w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tabor Sežana
|
6 | 6 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 18 | |
| 2 |
Beltinci
|
6 | 6 | 0 | 0 | 22:4 | 18 | 18 | |
| 3 |
Triglav
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:1 | 12 | 13 | |
| 4 |
Ilirija
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 5 |
Rudar
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 6 |
Jesenice
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | 6 | 11 | |
| 7 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 8 |
Dekani
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 10 |
Bilje
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 11 |
Bistrica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 12 |
Primorje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 13 |
Krško
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 14 |
Krka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Dravinja
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 16 |
Brežice
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Triglav
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Bilje
|
6 | 3 | 0 | 3 | 13:16 | -3 | 9 | |
| 3 |
Tabor Sežana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 7 | |
| 4 |
Jesenice
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 5 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 6 |
Bistrica
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 7 |
Beltinci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Dekani
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 4 | |
| 10 |
Ilirija
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 3 | |
| 11 |
Rudar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
| 12 |
Primorje
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 13 |
Krka
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Krško
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Dravinja
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | -9 | 2 | |
| 16 |
Brežice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Jesenice w tabeli 2. SNL?
Jesenice zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Jesenice w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Jesenice na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Jesenice na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,4
- Strzały celne / mecz 5,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 30%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jesenice i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jesenice to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Jesenice i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Jesenice otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Jesenice
89% bramek Jesenice pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jesenice zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Jesenice
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Jesenice, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Jesenice
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Jesenice padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Jesenice – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jesenice, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jesenice zdobywa 1,83 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Jesenice ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Jesenice, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Jesenice – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
Jesenice oddaje 12,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Jesenice – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 50,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Jesenice utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Jesenice – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Jesenice to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Jesenice – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Jesenice wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Jesenice – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Jesenice ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Jesenice – 2,1.
Jesenice według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Jesenice zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Jesenice na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,60 1,80 | 2,60 1,40 | 0,20 0,80 |
|
4.
|
1,80 1,50 | 1,80 2,17 | 1,40 2,67 |
5.
![]() |
1,83 1,50 | 2,33 1,00 | 1,33 1,50 |
|
6.
|
2,20 1,20 | 1,40 1,40 | 0,60 2,60 |
|
7.
|
2,17 0,75 | 1,50 2,00 | 0,83 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Jesenice
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jesenice w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Jesenice - Dren Vrhnika 5:0 2. SNL (Słowenia), 27.09.2026
- Najwyższa porażka Triglav - Jesenice 4:0 2. SNL (Słowenia), 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Jesenice - Dren Vrhnika 5:0, 2. SNL (Słowenia), 27.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Dekani - Jesenice 0:2, 2. SNL (Słowenia), 21.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Jesenice - Ilirija 3:1, 2. SNL (Słowenia), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Jesenice w tym sezonie?
Bilans Jesenice w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 18 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jesenice – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jesenice w sezonie 2026/2027.
Kadra Jesenice
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| – |
![]() |
24 | Słowenia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| – |
![]() |
31 | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| – |
![]() |
23 | Macedonia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| – |
![]() |
23 | Słowenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 515' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
39 | Słowenia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
25 | Słowenia | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 743' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| – |
|
22 | Słowenia | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 708' | 1 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| – |
|
23 | Słowenia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Jesenice
220 tys. €
śr. 16 tys. € / zawodnika
Ile Jesenice wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Słowenia (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Jesenice w sezonie 2026/2027
Jesenice wycena zawodników

