Forma w lidze
Brežice w tabeli
16. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 22 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
6 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
6:8 bramki
1,50 gola/mecz
1 pkt
4:12 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Brežice
Wartość drużyny: 375 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | – | – | 7 | – | |||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | – | – | 9 | – |
Brežice w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 25 |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 22 |
| ··· | |||||||
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | 5 |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | 3 |
Wyniki Brežice
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]()
Jesenice
2
Brežice
2
2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Brežice
1
Primorje
1
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Slovan Ljubljana
1
Brežice
0
2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
Terminarz Brežice
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:30
|
Brežice
Krško
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Brežice
Aluminij
Puchar Słowenii
|
|
|
27 Paź 14:00
|
Dekani
Brežice
2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Brežice
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Słowenia |
![]() |
za darmo |
Brežice to klub piłkarski z Słowenii występujący w 2. SNL (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Brežice, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Robert Regvar. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 375 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Brežice w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Brežice trafiło 7 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Brežice w tabeli 2. SNL?
Brežice zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 3 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Brežice gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brežice to spotkanie z Krško, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadion Brežice w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brežice?
Ostatni mecz Brežice to remis z Jesenice 2:2 w 2. SNL, 10 października 2026. Bramki zdobyli Krupić, Krupić, Nezirović oraz Malus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Brežice w tym sezonie?
Bilans Brežice w tym sezonie to 10 meczów i wynik 0-3-7 przy 10 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Brežice w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Brežice w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Brežice
Brežice terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 17:30
|
2. SNL (Słowenia), 11. kolejka
|
Stadion Brežice U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 17:00
|
Puchar Słowenii
|
Stadion Brežice U siebie | – | |
|
27 Paź 14:00
|
2. SNL (Słowenia), 12. kolejka
|
Igrišče Ivan Gregorič Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Lis 17:00
|
2. SNL (Słowenia), 13. kolejka
|
Stadion Brežice U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 14. kolejka
|
Stadion Portoval Wyjazd | Łatwy | |
|
15 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 15. kolejka
|
Stadion Brežice U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 00:00
|
2. SNL (Słowenia), 16. kolejka
|
Stadion Brežice U siebie | Trudny | |
|
28 Lut 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 17. kolejka
|
Športni park Vrhnika Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 18. kolejka
|
Stadion Brežice U siebie | Trudny | |
|
14 Mar 18:00
|
2. SNL (Słowenia), 19. kolejka
|
Stadion Brežice U siebie | Trudny |
Kiedy Brežice gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brežice to spotkanie z Krško, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadion Brežice w ramach 2. SNL (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Brežice w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Brežice w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Brežice w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone





Brežice wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 10. kolejka
|
2:2 | – | 9/15 | 5/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 9. kolejka
|
1:1 | – | 1/10 | 6/9 | |
|
27 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 8. kolejka
|
1:0 | – | 4/7 | 5/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 7. kolejka
|
3:4 | – | 4/11 | 3/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 3. kolejka
|
4:0 | – | 4/7 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 6. kolejka
|
2:1 | – | 0/4 | 1/2 | |
|
08 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Słowenii
|
3:1 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() 2. SNL (Słowenia), 5. kolejka
|
1:1 | – | 6/8 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 4. kolejka
|
1:0 | – | 6/10 | 3/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. SNL (Słowenia), 2. kolejka
|
1:2 | – | 4/9 | 3/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brežice?
Ostatni mecz Brežice to remis z Jesenice 2:2 w 2. SNL, 10 października 2026. Bramki zdobyli Krupić, Krupić, Nezirović oraz Malus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Brežice – tabela 2. SNL (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli 2. SNL (Słowenia) zajmuje Brežice w sezonie 2026/2027.
Miejsce Brežice w tabeli 2. SNL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabor Sežana
|
10 | 8 | 1 | 1 | 21:7 | 14 | 25 | |
2
|
Beltinci
|
10 | 7 | 1 | 2 | 28:12 | 16 | 22 | |
3
|
Triglav
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:5 | 15 | 22 | |
4
|
Bilje
|
11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | 18 | |
5
|
Jesenice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | 4 | 17 | |
6
|
Slovan Ljubljana
|
10 | 5 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 17 | |
7
|
Ilirija
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:11 | 6 | 16 | |
8
|
Rudar
|
10 | 5 | 0 | 5 | 19:17 | 2 | 15 | |
9
|
Dekani
|
10 | 4 | 3 | 3 | 7:6 | 1 | 15 | |
10
|
Bistrica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | 14 | |
11
|
Dren Vrhnika
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
12
|
Primorje
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | -8 | 10 | |
13
|
Krško
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | 9 | |
14
|
Krka
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:18 | -8 | 7 | |
15
|
Dravinja
|
10 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | 5 | |
16
|
Brežice
|
10 | 0 | 3 | 7 | 10:20 | -10 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tabor Sežana
|
6 | 6 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 18 | |
| 2 |
Beltinci
|
6 | 6 | 0 | 0 | 22:4 | 18 | 18 | |
| 3 |
Triglav
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:1 | 12 | 13 | |
| 4 |
Ilirija
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
| 5 |
Rudar
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 6 |
Jesenice
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | 6 | 11 | |
| 7 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 8 |
Dekani
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 10 |
Bilje
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 11 |
Bistrica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 12 |
Primorje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 13 |
Krško
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 7 | |
| 14 |
Krka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Dravinja
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 3 | |
| 16 |
Brežice
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Triglav
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Bilje
|
6 | 3 | 0 | 3 | 13:16 | -3 | 9 | |
| 3 |
Tabor Sežana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 7 | |
| 4 |
Jesenice
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 5 |
Slovan Ljubljana
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 6 |
Bistrica
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 7 |
Beltinci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Dekani
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 9 |
Dren Vrhnika
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 4 | |
| 10 |
Ilirija
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 3 | |
| 11 |
Rudar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
| 12 |
Primorje
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 13 |
Krka
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Krško
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 15 |
Dravinja
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | -9 | 2 | |
| 16 |
Brežice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:12 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Brežice w tabeli 2. SNL?
Brežice zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli 2. SNL z dorobkiem 3 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Tabor Sežana wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Brežice w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Brežice na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Brežice na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Brežice i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Brežice to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Brežice i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Brežice nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Brežice
90% bramek Brežice pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Brežice zdobywa w sezonie średnio 0,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,30.
Aktualne serie Brežice
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Brežice, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Brežice
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Brežice padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Brežice – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Brežice, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Brežice zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 0,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Brežice ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Brežice, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Brežice – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,2
Brežice oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,2 strzału.
Brežice – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 53,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Brežice utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Brežice – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Brežice to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Brežice – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Brežice wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Brežice – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Brežice ogląda średnio 3,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Brežice – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Brežice według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 2,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 1,25 | 2,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Brežice zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Brežice na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,40 0,50 | 1,60 0,67 | 2,00 1,67 |
|
13.
|
1,17 0,50 | 0,83 0,75 | 1,83 1,50 |
|
14.
|
1,00 0,50 | 1,25 0,83 | 1,25 2,17 |
15.
![]() |
0,75 0,33 | 1,50 0,67 | 3,00 2,17 |
|
16.
|
0,50 0,17 | 1,50 0,67 | 2,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Brežice
Skrajne wyniki i osiągnięcia Brežice w tym sezonie
- Najwyższa porażka Triglav - Brežice 4:0 2. SNL (Słowenia), 16.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Brežice - Rudar 3:4, 2. SNL (Słowenia), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Brežice - Rudar 3:4, 2. SNL (Słowenia), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 79. minuta Brežice - Rudar 3:4, 2. SNL (Słowenia), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Brežice w tym sezonie?
Bilans Brežice w tym sezonie to 10 meczów i wynik 0-3-7 przy 10 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Brežice – zawodnicy
Jak wygląda kadra Brežice w sezonie 2026/2027.
Kadra Brežice
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Chorwacja | 0 € | – | 6 | 60% | 1 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Słowenia | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Słowenia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
27 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
24 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
26 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
27 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Słowenia | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
35 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
25 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
30 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
30 | Nigeria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
|
29 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
25 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
29 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Jamajka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 120' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Chorwacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Serbia | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 586' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Słowenia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
26 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
22 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
30 | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
26 | Słowenia | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 510' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
19 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
|
29 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
26 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Brežice
825 tys. €
śr. 17 tys. € / zawodnika
Ile Brežice wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Słowenia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Brežice w sezonie 2026/2027
Brežice wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Brežice
Brežice – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Brežice w sezonie 2026/2027.
Brežice transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
|
Serbia | 21 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Słowenia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Słowenia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | – |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Słowenia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Słowenia | 22 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowenia | 21 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Brežice w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Brežice trafiło 7 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.