Forma w lidze
HIK w tabeli
10. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
1 pkt
2:11 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład HIK 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
HIK w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 25 |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 21 |
| ··· | |||||||
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | 12 |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | 9 |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | 6 |
Wyniki HIK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
HIK
1
Thisted FC
1
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Skive
2
HIK
0
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
HIK
1
Roskilde
1
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
Terminarz HIK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Brabrand
HIK
2nd Division (Dania), 12. kolejka
|
|
|
23 Paź 19:00
|
FA 2000
HIK
2nd Division (Dania), 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:00
|
HIK
Nykobing FC
2nd Division (Dania), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery HIK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Irak |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Dania |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Dania |
![]() |
za darmo |
HIK to klub piłkarski z Danii występujący w 2nd Division (Dania). Swoim domowym obiektem jest Gentofte Sportspark Vest, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Anton Leifsson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez HIK?
Klub piłkarski HIK zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski HIK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do HIK trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje HIK w tabeli 2nd Division?
HIK zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Nykobing FC wynosi 16 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład HIK?
W wyjściowym ustawieniu HIK między słupkami staje O. Thorup, a linię obrony najczęściej tworzą D. Chernet. W środku pola grają Frederik Valdbjorn, J. Rindom. Trener Anton Leifsson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2nd Division (Dania) i pucharach.
Kiedy HIK gra następny mecz?
Najbliższy mecz HIK to spotkanie z Brabrand, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Brabrand IF's Idrætsanlæg w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz HIK?
Ostatni mecz HIK to remis z Thisted FC 1:1 w 2nd Division, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma HIK w tym sezonie?
Bilans HIK w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 9 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz HIK w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra HIK w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań HIK
HIK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
2nd Division (Dania), 12. kolejka
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Paź 19:00
|
2nd Division (Dania), 13. kolejka
|
Frederiksberg IP Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Paź 19:00
|
2nd Division (Dania), 14. kolejka
|
Gentofte Sportspark Vest U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 19:00
|
2nd Division (Dania), 15. kolejka
|
Roskilde Idrætspark Wyjazd | Trudny | |
|
13 Lis 19:00
|
2nd Division (Dania), 16. kolejka
|
Gentofte Sportspark Vest U siebie | Trudny | |
|
05 Mar 19:00
|
2nd Division (Dania), 17. kolejka
|
Gentofte Sportspark Vest U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Mar 14:00
|
2nd Division (Dania), 18. kolejka
|
Middelfart Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
19 Mar 19:00
|
2nd Division (Dania), 19. kolejka
|
Gentofte Sportspark Vest U siebie | Trudny | |
|
25 Mar 13:30
|
2nd Division (Dania), 20. kolejka
|
Ceres Park Vejlby Wyjazd | Trudny | |
|
29 Mar 14:00
|
2nd Division (Dania), 21. kolejka
|
Gentofte Sportspark Vest U siebie | Umiarkowany |
Kiedy HIK gra następny mecz?
Najbliższy mecz HIK to spotkanie z Brabrand, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Brabrand IF's Idrætsanlæg w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Wyniki HIK w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub HIK w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki HIK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
HIK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
1:1 | – | 7/10 | 1/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
2:0 | – | 7/11 | 2/3 | |
|
25 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | – | 7/15 | 2/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 8. kolejka
|
3:0 | – | 7/11 | 1/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
0:5 | 4-2-3-1 | 1/5 | 1/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 7. kolejka
|
2:1 | – | 4/9 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 6. kolejka
|
2:1 | – | 6/12 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 5. kolejka
|
1:2 | – | 5/9 | 0/0 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Danii, 1/32 finału
|
1:4 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 4. kolejka
|
3:0 | – | 2/5 | 1/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz HIK?
Ostatni mecz HIK to remis z Thisted FC 1:1 w 2nd Division, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
HIK – tabela 2nd Division (Dania)
Jakie miejsce w tabeli 2nd Division (Dania) zajmuje HIK w sezonie 2026/2027.
Miejsce HIK w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:6 | 11 | 14 | |
| 2 |
Roskilde
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 8 | 11 | |
| 3 |
VSK Århus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 4 |
Middelfart
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 5 |
Boldklubben af 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 6 |
HIK
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 7 |
Skive
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Naestved
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Fremad Amager
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 10 |
Brabrand
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Thisted FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 12 |
FA 2000
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 2 |
Roskilde
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Naestved
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 4 |
Boldklubben af 1893
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Fremad Amager
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 6 |
VSK Århus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 7 |
Skive
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 8 |
Middelfart
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Brabrand
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
FA 2000
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 11 |
Thisted FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 2 | |
| 12 |
HIK
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje HIK w tabeli 2nd Division?
HIK zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Nykobing FC wynosi 16 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki HIK w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki HIK na tle ligi w sezonie 2026/2027.
HIK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,5
- Strzały celne / mecz 4,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki HIK i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres HIK to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu HIK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-2-6 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy HIK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla HIK
100% bramek HIK pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
HIK zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie HIK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów HIK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach HIK
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 55% meczów HIK padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
HIK – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla HIK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie HIK zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach HIK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli HIK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
HIK – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,0
HIK oddaje 11,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,0 strzału.
HIK – posiadanie piłki
- U siebie 53,2%
- Na wyjeździe 49,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio HIK utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
HIK – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto HIK to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
HIK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
HIK wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
HIK – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 27%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 36%
HIK ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale HIK – 1,4.
HIK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 1,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz HIK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
HIK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,20 1,33 | 1,20 1,17 | 1,60 1,33 |
|
9.
|
1,00 1,20 | 0,83 1,60 | 1,17 2,20 |
|
10.
|
1,33 0,20 | 1,17 0,40 | 1,33 2,20 |
|
11.
|
0,40 0,67 | 1,40 0,67 | 2,40 1,83 |
|
12.
|
0,60 0,33 | 0,60 1,00 | 1,60 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach HIK
Skrajne wyniki i osiągnięcia HIK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana HIK - FA 2000 2:1 2nd Division (Dania), 14.08.2026
- Najwyższa porażka Boldklubben af 1893 - HIK 3:0 2nd Division (Dania), 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek HIK - FA 2000 2:1, 2nd Division (Dania), 14.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Naestved - HIK 1:1, 2nd Division (Dania), 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 81. minuta HIK - Roskilde 1:1, 2nd Division (Dania), 25.09.2026
Jakie statystyki ma HIK w tym sezonie?
Bilans HIK w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 9 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
HIK – zawodnicy
Jak wygląda kadra HIK w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład HIK 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze HIK
-
Berkay Sahin Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 14 dniopuszczone: 2 mecze

-
August Wagner Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 21 dniopuszczone: 3 mecze
-
Jakob Johansson Napastnik Stłuczenie pauzuje od 28 dniopuszczone: 2 mecze
-
Alessio Alicino Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 14 meczów
-
Andreas Jimenez Garly Andersen Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 85 dniopuszczone: 14 meczów

-
Benjamin Juel-Berg Obrońca Stłuczenie pauzuje od 168 dniopuszczone: 7 meczów

Kadra HIK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
23 | Pakistan | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Włochy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
19 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
23 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Nepal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
30 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
24 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 27 |
![]() |
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry HIK
200 tys. €
śr. 10 tys. € / zawodnika
Ile HIK wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Dania (17 zawodników)
HIK wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry HIK
Jak wygląda skład HIK?
W wyjściowym ustawieniu HIK między słupkami staje O. Thorup, a linię obrony najczęściej tworzą D. Chernet. W środku pola grają Frederik Valdbjorn, J. Rindom. Trener Anton Leifsson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2nd Division (Dania) i pucharach.
HIK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub HIK w sezonie 2026/2027.
HIK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Irak | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Dania | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Dania | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Nepal | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
![]() |
Dania | 24 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Estonia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Dania | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania | 26 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski HIK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do HIK trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
HIK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski HIK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez HIK?
Klub piłkarski HIK zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Danii.