Forma w lidze
Brabrand w tabeli
9. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:7 bramki
0,83 gola/mecz
6 pkt
8:11 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład Brabrand 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.











Brabrand w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 25 |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 21 |
| ··· | |||||||
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | 14 |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | 12 |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | 9 |
Wyniki Brabrand
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Brabrand
1
Fremad Amager
0
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
VSK Århus
0
Brabrand
2
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Brabrand
1
Nykobing FC
1
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
Terminarz Brabrand
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Brabrand
HIK
2nd Division (Dania), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Boldklubben af 1893
Brabrand
2nd Division (Dania), 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 13:30
|
Brabrand
AC Horsens
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Brabrand
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Dania |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Dania |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Dania |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania |
|
za darmo |
Brabrand to klub piłkarski z Danii występujący w 2nd Division (Dania). Swoim domowym obiektem jest Brabrand IF's Idrætsanlæg, który może pomieścić 2 900 widzów. Zespół prowadzi Michele Demontis. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 50 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Brabrand?
Klub piłkarski Brabrand zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Brabrand w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Brabrand trafiło 2 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Brabrand w tabeli 2nd Division?
Brabrand zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 12 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Nykobing FC wynosi 13 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Brabrand gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brabrand to spotkanie z HIK, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Brabrand IF's Idrætsanlæg w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brabrand?
Ostatni mecz Brabrand to wygrana z Fremad Amager 1:0 w 2nd Division, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Brabrand w tym sezonie?
Bilans Brabrand w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-3-5 przy 13 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Brabrand w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Brabrand w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Brabrand
Brabrand terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
2nd Division (Dania), 12. kolejka
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 15:00
|
2nd Division (Dania), 13. kolejka
|
Sundby Idrætspark Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 13:30
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg U siebie | – | |
|
31 Paź 14:00
|
2nd Division (Dania), 14. kolejka
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 14:00
|
2nd Division (Dania), 15. kolejka
|
Lollands Bank Park Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 15:00
|
2nd Division (Dania), 16. kolejka
|
Sundby Idrætspark Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Mar 14:00
|
2nd Division (Dania), 17. kolejka
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg U siebie | Trudny | |
|
14 Mar 13:00
|
2nd Division (Dania), 18. kolejka
|
MTM Service Park Wyjazd | Trudny | |
|
20 Mar 14:00
|
2nd Division (Dania), 19. kolejka
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Mar 14:00
|
2nd Division (Dania), 20. kolejka
|
Roskilde Idrætspark Wyjazd | Trudny |
Kiedy Brabrand gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brabrand to spotkanie z HIK, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Brabrand IF's Idrætsanlæg w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Wyniki Brabrand w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Brabrand w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Brabrand w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Brabrand wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
1:0 | – | 3/13 | 1/1 | |
|
02 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
0:2 | – | 4/11 | 3/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | – | 8/16 | 5/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 8. kolejka
|
3:1 | – | 11/11 | 1/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
2:1 | 4-3-3 | 2/12 | 1/1 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 7. kolejka
|
1:1 | – | 7/9 | 4/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 6. kolejka
|
2:1 | – | 6/12 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 5. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Danii, 1/32 finału
|
1:5 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 4. kolejka
|
2:4 | – | 4/9 | 4/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brabrand?
Ostatni mecz Brabrand to wygrana z Fremad Amager 1:0 w 2nd Division, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Brabrand – tabela 2nd Division (Dania)
Jakie miejsce w tabeli 2nd Division (Dania) zajmuje Brabrand w sezonie 2026/2027.
Miejsce Brabrand w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:6 | 11 | 14 | |
| 2 |
Roskilde
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 8 | 11 | |
| 3 |
VSK Århus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 4 |
Middelfart
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 5 |
Boldklubben af 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 6 |
HIK
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 7 |
Skive
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Naestved
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Fremad Amager
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 10 |
Brabrand
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Thisted FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 12 |
FA 2000
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 2 |
Roskilde
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Naestved
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 4 |
Boldklubben af 1893
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Fremad Amager
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 6 |
VSK Århus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 7 |
Skive
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 8 |
Middelfart
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Brabrand
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
FA 2000
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 11 |
Thisted FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 2 | |
| 12 |
HIK
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Brabrand w tabeli 2nd Division?
Brabrand zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 12 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Nykobing FC wynosi 13 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Brabrand w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Brabrand na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Brabrand na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,6
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Brabrand i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Brabrand to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Brabrand i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Brabrand otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Brabrand
100% bramek Brabrand pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Brabrand zdobywa w sezonie średnio 1,09 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Brabrand
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Brabrand, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Brabrand
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 45% meczów Brabrand padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Brabrand – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Brabrand, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Brabrand zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Brabrand ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Brabrand, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Brabrand – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 7,6
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,5
Brabrand oddaje 12,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,5 strzału.
Brabrand – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Na wyjeździe 49,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Brabrand utrzymuje przy piłce 46,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Brabrand – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Brabrand to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Brabrand – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Brabrand wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Brabrand – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Brabrand ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Brabrand – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Brabrand według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,25 | 0,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 2,00 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Brabrand zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Brabrand na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,17 1,40 | 1,17 1,20 | 1,33 1,40 |
|
8.
|
1,20 1,33 | 1,20 1,17 | 1,60 1,33 |
|
9.
|
1,00 1,20 | 0,83 1,60 | 1,17 2,20 |
|
10.
|
1,33 0,20 | 1,17 0,40 | 1,33 2,20 |
|
11.
|
0,40 0,67 | 1,40 0,67 | 2,40 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Brabrand
Skrajne wyniki i osiągnięcia Brabrand w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FA 2000 - Brabrand 2:4 2nd Division (Dania), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Middelfart - Brabrand 4:0 2nd Division (Dania), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek FA 2000 - Brabrand 2:4, 2nd Division (Dania), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta FA 2000 - Brabrand 2:4, 2nd Division (Dania), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta VSK Århus - Brabrand 0:2, 2nd Division (Dania), 2.10.2026
Jakie statystyki ma Brabrand w tym sezonie?
Bilans Brabrand w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-3-5 przy 13 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Brabrand – zawodnicy
Jak wygląda kadra Brabrand w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Brabrand 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.











Kontuzje w kadrze Brabrand
-
Henrik Borup Napastnik Stłuczenie pauzuje od 27 dniopuszczone: 3 mecze

-
Chance Mihigo Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 30 dniopuszczone: 4 mecze

-
Mikkel Toftgaard Frandsen Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 42 dniopuszczone: 2 mecze

-
Tobias Olesen Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 14 meczów

-
Michael Pedersen Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 14 meczów

Kadra Brabrand
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
26 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
28 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
20 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
30 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Jamajka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
30 | Dania | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | Dania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
34 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
|
37 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
35 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Dania | 50 tys. € | 101 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
29 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Brabrand
175 tys. €
śr. 5 tys. € / zawodnika
Ile Brabrand wydaje na pensje
101 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Dania (27 zawodników)
Brabrand wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Brabrand
Brabrand – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Brabrand w sezonie 2026/2027.
Brabrand transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Dania | – |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Dania | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Dania | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Dania | 29 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
![]() |
Dania | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Dania | 29 |
![]() |
koniec kariery | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Dania | 26 | – | za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Dania | 26 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Brabrand w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Brabrand trafiło 2 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Brabrand – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Brabrand? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Brabrand?
Klub piłkarski Brabrand zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Danii.