Forma w lidze
Nykobing FC w tabeli
1. miejsce / 25 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
17:6 bramki
2,83 gola/mecz
11 pkt
11:6 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Nykobing FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Nykobing FC w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 25 |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 21 |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 18 |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 18 |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 17 |
Wyniki Nykobing FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nykobing FC
3
VSK Århus
1
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Naestved
1
Nykobing FC
1
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Brabrand
1
Nykobing FC
1
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
Terminarz Nykobing FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 19:00
|
Fremad Amager
Nykobing FC
2nd Division (Dania), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:00
|
Nykobing FC
Thisted FC
2nd Division (Dania), 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Vanløse
Nykobing FC
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Nykobing FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Dania |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Kosowo |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Dania |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Dania |
|
za darmo |
Nykobing FC to klub piłkarski z Danii występujący w 2nd Division (Dania). Swoim domowym obiektem jest Lollands Bank Park, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Mikkel Thygesen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 50 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nykobing FC?
Klub piłkarski Nykobing FC zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Danii oraz Mistrzostwo 3. ligi Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nykobing FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Nykobing FC trafiło 4 zawodników.
Które miejsce zajmuje Nykobing FC w tabeli 2nd Division?
Nykobing FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 25 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Nykobing FC?
W wyjściowym ustawieniu Nykobing FC między słupkami staje V. Skov, a linię obrony najczęściej tworzą O. Svendsen, P. Ullum, M. Brems oraz O. Gartig. W środku pola grają E. Ogude, A. Rrahmani, L. Nyman, O. Balslov oraz R. O'Driscoll, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dahl. Trener Mikkel Thygesen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2nd Division (Dania) i pucharach.
Kiedy Nykobing FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nykobing FC to spotkanie z Fremad Amager, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Sundby Idrætspark w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nykobing FC?
Ostatni mecz Nykobing FC to wygrana z VSK Århus 3:1 w 2nd Division, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nykobing FC w tym sezonie?
Bilans Nykobing FC w tym sezonie to 11 meczów i wynik 7-4-0 przy 28 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 17,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nykobing FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Nykobing FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Nykobing FC
Nykobing FC terminarz
Kiedy Nykobing FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nykobing FC to spotkanie z Fremad Amager, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Sundby Idrætspark w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Wyniki Nykobing FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Nykobing FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Nykobing FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nykobing FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
3:1 | – | 5/8 | 3/4 | |
|
02 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
1:1 | – | 4/7 | 4/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | – | 8/16 | 1/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 8. kolejka
|
3:0 | – | 4/11 | 0/1 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 7. kolejka
|
3:1 | – | 11/17 | 1/1 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
4:4 | 4-2-3-1 | 5/9 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 6. kolejka
|
0:3 | – | 9/10 | 0/1 | |
|
28 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 5. kolejka
|
2:2 | – | 4/14 | 4/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 4. kolejka
|
2:3 | – | 6/14 | 2/2 | |
|
18 Sie Karne
|
Puchar Danii, 1/32 finału
|
1:1 | – | 8/11 | 3/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nykobing FC?
Ostatni mecz Nykobing FC to wygrana z VSK Århus 3:1 w 2nd Division, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nykobing FC – tabela 2nd Division (Dania)
Jakie miejsce w tabeli 2nd Division (Dania) zajmuje Nykobing FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Nykobing FC w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:6 | 11 | 14 | |
| 2 |
Roskilde
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 8 | 11 | |
| 3 |
VSK Århus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 4 |
Middelfart
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 5 |
Boldklubben af 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 6 |
HIK
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 7 |
Skive
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Naestved
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Fremad Amager
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 10 |
Brabrand
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Thisted FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 12 |
FA 2000
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 2 |
Roskilde
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Naestved
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 4 |
Boldklubben af 1893
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Fremad Amager
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 6 |
VSK Århus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 7 |
Skive
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 8 |
Middelfart
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Brabrand
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
FA 2000
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 11 |
Thisted FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 2 | |
| 12 |
HIK
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Nykobing FC w tabeli 2nd Division?
Nykobing FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 25 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Nykobing FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Nykobing FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Nykobing FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 17,6
- Strzały celne / mecz 9,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 27%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nykobing FC i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nykobing FC to 46–60 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fremad Amager - Nykobing FC Po przerwie pada 46% bramek Nykobing FC.Przebieg meczu Nykobing FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Nykobing FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nykobing FC
100% bramek Nykobing FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nykobing FC zdobywa w sezonie średnio 2,27 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Nykobing FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nykobing FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nykobing FC wygra mecz Fremad Amager - Nykobing FC Nykobing FC nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Nykobing FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 64%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 82% meczów Nykobing FC padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fremad Amager - Nykobing FC Powyżej 2,5 bramki padło w 82% meczów Nykobing FC.Nykobing FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nykobing FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nykobing FC zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 2,20 na wyjeździe.
Nykobing FC wygra mecz Fremad Amager - Nykobing FC Nykobing FC zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 73%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Nykobing FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Nykobing FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Nykobing FC wygra drugą połowę meczu Fremad Amager - Nykobing FC Drugą połowę Nykobing FC wygrywał w 5 z 11 meczów.Nykobing FC – strzały
- Celne / mecz 9,0
- Niecelne / mecz 8,6
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Nykobing FC oddaje 17,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fremad Amager - Nykobing FC Nykobing FC oddaje 17,6 strzałów na mecz.Nykobing FC – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 56,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio Nykobing FC utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Nykobing FC wygra mecz Fremad Amager - Nykobing FC Nykobing FC utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.Nykobing FC – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Nykobing FC to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fremad Amager - Nykobing FC Czyste konto Nykobing FC zachowuje w 27% meczów.Nykobing FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Nykobing FC wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Nykobing FC – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 18%
Nykobing FC ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Nykobing FC – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Nykobing FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,25 | 1,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Nykobing FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Nykobing FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,20 | 2,83 2,20 | 1,00 1,20 |
|
2.
|
2,20 1,67 | 2,40 1,50 | 0,80 1,00 |
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,80 1,67 | 0,80 1,67 |
|
4.
|
1,83 1,40 | 1,50 1,20 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,83 1,20 | 2,17 1,20 | 1,00 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Nykobing FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nykobing FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nykobing FC - Boldklubben af 1893 4:0 2nd Division (Dania), 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Skive - Nykobing FC 2:3, 2nd Division (Dania), 8.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Nykobing FC - FA 2000 3:1, 2nd Division (Dania), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Nykobing FC - VSK Århus 3:1, 2nd Division (Dania), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Nykobing FC w tym sezonie?
Bilans Nykobing FC w tym sezonie to 11 meczów i wynik 7-4-0 przy 28 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 17,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nykobing FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nykobing FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Nykobing FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kontuzje w kadrze Nykobing FC
-
Mathias Brems Obrońca Stłuczenie pauzuje od 35 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Nykobing FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
33 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
32 | Nigeria | 0 € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Kosowo | 50 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | USA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
34 | Dania | 0 € | 68 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
31 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
36 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
![]() |
23 | Palestyna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
20 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Nykobing FC
50 tys. €
śr. 2 tys. € / zawodnika
Ile Nykobing FC wydaje na pensje
167 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Dania (21 zawodników)
Nykobing FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nykobing FC
Jak wygląda skład Nykobing FC?
W wyjściowym ustawieniu Nykobing FC między słupkami staje V. Skov, a linię obrony najczęściej tworzą O. Svendsen, P. Ullum, M. Brems oraz O. Gartig. W środku pola grają E. Ogude, A. Rrahmani, L. Nyman, O. Balslov oraz R. O'Driscoll, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dahl. Trener Mikkel Thygesen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2nd Division (Dania) i pucharach.
Nykobing FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nykobing FC w sezonie 2026/2027.
Nykobing FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Dania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Kosowo | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Dania | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Dania | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania | 23 | – | za darmo | |
| 01 Mar 2026 |
![]() |
USA | 26 | – | za darmo | |
| 06 Lut 2026 |
![]() |
Dania | 26 | – | koniec kariery | |
| 01 Lut 2026 |
![]() |
Dania | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Dania | 26 | – | za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Dania | 21 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nykobing FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Nykobing FC trafiło 4 zawodników.
Nykobing FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Nykobing FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nykobing FC?
Klub piłkarski Nykobing FC zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Danii oraz Mistrzostwo 3. ligi Danii.