Forma w lidze
Roskilde w tabeli
2. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
12:4 bramki
2,40 gola/mecz
10 pkt
9:6 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Roskilde 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Roskilde w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 25 |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 21 |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 18 |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 18 |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 17 |
Wyniki Roskilde
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Roskilde
3
Skive
0
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Thisted FC
0
Roskilde
2
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
HIK
1
Roskilde
1
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
Terminarz Roskilde
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Middelfart
Roskilde
2nd Division (Dania), 12. kolejka
|
|
|
23 Paź 19:00
|
Roskilde
Fremad Amager
2nd Division (Dania), 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:00
|
Roskilde
AGF Aarhus
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Roskilde
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Dania |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Dania |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Dania |
|
za darmo |
Roskilde to klub piłkarski z Danii występujący w 2nd Division (Dania). Swoim domowym obiektem jest Roskilde Idrætspark, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Daniel Simacon. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Roskilde?
Klub piłkarski Roskilde zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Roskilde w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Roskilde trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Roskilde w tabeli 2nd Division?
Roskilde zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 21 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Nykobing FC wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Roskilde?
W wyjściowym ustawieniu Roskilde między słupkami staje B. Pena, a linię obrony najczęściej tworzą M. Andersen, V. Montell oraz M. Lysholm. W środku pola grają M. Carlson, N. Zachariassen, A. Maarup, F. Engqvist oraz O. Skolnik, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Freitag, M. Veltz. Trener Daniel Simacon ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2nd Division (Dania) i pucharach.
Kiedy Roskilde gra następny mecz?
Najbliższy mecz Roskilde to spotkanie z Middelfart, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Middelfart Stadion w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Roskilde?
Ostatni mecz Roskilde to wygrana z Skive 3:0 w 2nd Division, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Roskilde w tym sezonie?
Bilans Roskilde w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-6-0 przy 21 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Roskilde w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Roskilde w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Roskilde
Roskilde terminarz
Kiedy Roskilde gra następny mecz?
Najbliższy mecz Roskilde to spotkanie z Middelfart, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Middelfart Stadion w ramach 2nd Division (12. kolejka).
Wyniki Roskilde w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Roskilde w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Roskilde w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Roskilde wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 11. kolejka
|
3:0 | – | 1/9 | 0/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
2nd Division (Dania), 10. kolejka
|
0:2 | – | 3/8 | 3/4 | |
|
25 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | – | 8/15 | 4/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 8. kolejka
|
5:1 | – | 5/8 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 7. kolejka
|
1:1 | – | 2/9 | 4/8 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 4-3-3 | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
2nd Division (Dania), 6. kolejka
|
1:0 | – | 10/14 | 2/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 5. kolejka
|
2:2 | – | 10/14 | 2/6 | |
|
25 Sie Koniec
|
![]() Puchar Danii, 1/32 finału
|
0:5 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
2nd Division (Dania), 4. kolejka
|
1:1 | – | 8/9 | 1/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Roskilde?
Ostatni mecz Roskilde to wygrana z Skive 3:0 w 2nd Division, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Roskilde – tabela 2nd Division (Dania)
Jakie miejsce w tabeli 2nd Division (Dania) zajmuje Roskilde w sezonie 2026/2027.
Miejsce Roskilde w tabeli 2nd Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nykobing FC
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:12 | 16 | 25 | |
2
|
Roskilde
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:10 | 11 | 21 | |
3
|
Boldklubben af 1893
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 18 | |
4
|
VSK Århus
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
5
|
Middelfart
|
11 | 4 | 5 | 2 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Naestved
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:13 | 2 | 16 | |
7
|
Skive
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 14 | |
8
|
Fremad Amager
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:16 | -3 | 14 | |
9
|
Brabrand
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:18 | -5 | 12 | |
10
|
HIK
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 9 | |
11
|
FA 2000
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | -12 | 6 | |
12
|
Thisted FC
|
11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:6 | 11 | 14 | |
| 2 |
Roskilde
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 8 | 11 | |
| 3 |
VSK Århus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 4 |
Middelfart
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 5 |
Boldklubben af 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 6 |
HIK
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 7 |
Skive
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Naestved
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Fremad Amager
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 10 |
Brabrand
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Thisted FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 12 |
FA 2000
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nykobing FC
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 2 |
Roskilde
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Naestved
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 4 |
Boldklubben af 1893
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 5 |
Fremad Amager
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 6 |
VSK Århus
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 7 |
Skive
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 8 |
Middelfart
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Brabrand
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 10 |
FA 2000
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 11 |
Thisted FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 2 | |
| 12 |
HIK
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Roskilde w tabeli 2nd Division?
Roskilde zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli 2nd Division z dorobkiem 21 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Nykobing FC wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Roskilde w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Roskilde na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Roskilde na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,1
- Strzały celne / mecz 5,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 27%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Roskilde i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Roskilde to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Roskilde i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-2-0 |
Gdy Roskilde otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Roskilde
100% bramek Roskilde pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Roskilde zdobywa w sezonie średnio 1,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Roskilde
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Roskilde, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Roskilde wygra mecz Middelfart - Roskilde Roskilde nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Roskilde
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 45% meczów Roskilde padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Roskilde – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Roskilde, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Roskilde zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Roskilde wygra mecz Middelfart - Roskilde Roskilde zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Roskilde ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Roskilde, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 11 meczów.
Roskilde – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
Roskilde oddaje 13,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Roskilde – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 50,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Roskilde utrzymuje przy piłce 52,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Roskilde wygra mecz Middelfart - Roskilde Roskilde utrzymuje średnio 52,1% posiadania piłki.Roskilde – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Roskilde to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Roskilde – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Roskilde wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Roskilde – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 27%
Roskilde ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Roskilde – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Roskilde według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,75 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,25 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Roskilde zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Roskilde na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,20 | 2,83 2,20 | 1,00 1,20 |
|
2.
|
2,20 1,67 | 2,40 1,50 | 0,80 1,00 |
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,80 1,67 | 0,80 1,67 |
|
4.
|
1,83 1,40 | 1,50 1,20 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,83 1,20 | 2,17 1,20 | 1,00 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Roskilde
Skrajne wyniki i osiągnięcia Roskilde w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Roskilde - FA 2000 5:1 2nd Division (Dania), 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Roskilde - FA 2000 5:1, 2nd Division (Dania), 18.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Boldklubben af 1893 - Roskilde 1:2, 2nd Division (Dania), 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Roskilde - FA 2000 5:1, 2nd Division (Dania), 18.09.2026
Jakie statystyki ma Roskilde w tym sezonie?
Bilans Roskilde w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-6-0 przy 21 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Roskilde – zawodnicy
Jak wygląda kadra Roskilde w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Roskilde 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Roskilde
-
Zaki Hamade Napastnik Stłuczenie pauzuje od 28 dniopuszczone: 4 mecze

-
Bjarni Adalsteinsson Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 28 dniopuszczone: 4 mecze
-
Magnus Lysholm Obrońca Stłuczenie pauzuje od 34 dniopuszczone: 2 mecze

-
Oliver Skolnik Obrońca Stłuczenie pauzuje od 42 dniopuszczone: 5 meczów
-
Tobias Blidegn Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 44 dniopuszczone: 5 meczów

-
Oscar Hjorth Reenberg Bramkarz Uraz głowy pauzuje od 55 dniopuszczone: 7 meczów

-
Emil Nielsen Napastnik Stłuczenie pauzuje od 195 dniopuszczone: 24 mecze
-
Valdemar Montell Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 212 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Roskilde
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
32 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
23 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 23 |
![]() |
– | Palestyna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
![]() |
28 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
27 | Dania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
21 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
![]() |
– | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
23 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Dania | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
26 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
|
27 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
|
24 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
27 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
24 | Dania | 0 € | 30 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Dania | 50 tys. € | 61 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Dania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Dania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Roskilde
425 tys. €
śr. 13 tys. € / zawodnika
Ile Roskilde wydaje na pensje
91 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Dania (24 zawodników)
Roskilde wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Roskilde
Jak wygląda skład Roskilde?
W wyjściowym ustawieniu Roskilde między słupkami staje B. Pena, a linię obrony najczęściej tworzą M. Andersen, V. Montell oraz M. Lysholm. W środku pola grają M. Carlson, N. Zachariassen, A. Maarup, F. Engqvist oraz O. Skolnik, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Freitag, M. Veltz. Trener Daniel Simacon ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2nd Division (Dania) i pucharach.
Roskilde – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Roskilde w sezonie 2026/2027.
Roskilde transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Dania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Dania | 23 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Dania | 27 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Dania | 22 | – | za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Dania | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Norwegia | 30 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
22 |
|
za darmo | ||
| 30 Cze 2026 |
|
Dania | 25 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Wyspy Owcze | 32 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Roskilde
Roskilde bilans transferowy
- 0 € 2026
- +100 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Roskilde
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Roskilde w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Roskilde trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Roskilde – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Roskilde? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Roskilde?
Klub piłkarski Roskilde zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Danii.