Forma w lidze
PK-35 w tabeli
2. miejsce / 49 punktów Play-offy
Strata do lidera: 9 punktów
Przewaga nad 3. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
19:16 bramki
1,46 gola/mecz
29 pkt
22:5 bramki
1,69 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy PK-35
Wartość drużyny: 525 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 10 bramek | Finlandia | 23 | pomocnik | 25 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Japonia | 26 | pomocnik | 26 | 25 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2199 minut | Finlandia | 20 | obrońca | 25 | 25 tys. € |
Przewidywany skład PK-35 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Wyniki PK-35
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Haka
3
PK-35
0
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
JIPPO
0
PK-35
0
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
PK-35
0
KTP Kotka
3
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
Terminarz PK-35
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
PK-35
SJK Akatemia
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
Ostatnie transfery PK-35
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
wypożyczenie | |
| 25 Maj 2026 |
![]() |
Finlandia | – | za darmo |
PK-35 to klub piłkarski z Finlandii występujący w Ykkosliiga (Finlandia). Swoim domowym obiektem jest Algeco Areena TN, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Tiago Santos. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 525 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski PK-35 w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do PK-35 trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje PK-35 w tabeli Ykkosliigi?
PK-35 zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ykkosliigi z dorobkiem 49 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego KTP Kotka wynosi 9 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład PK-35?
W wyjściowym ustawieniu PK-35 między słupkami staje A. Ramula, a linię obrony najczęściej tworzą R. Sipi, T. Andberg, A. Forsstrom oraz K. Rasanen. W środku pola grają E. Pitkala, E. Kawakita, J. Pikkuhookana, M. Tolonen oraz J. Nakanishi, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Sadik. Trener Tiago Santos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ykkosliiga (Finlandia) i pucharach.
Kiedy PK-35 gra następny mecz?
Najbliższy mecz PK-35 to spotkanie z SJK Akatemia, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Algeco Areena TN w ramach Ykkosliigi (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PK-35?
Ostatni mecz PK-35 to porażka z Haka 3:0 w Ykkosliidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Purosalo, Auvinen oraz Mahlamaki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma PK-35 w tym sezonie?
Bilans PK-35 w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-7-5 przy 41 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz PK-35 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra PK-35 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań PK-35
PK-35 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
Algeco Areena TN U siebie | Umiarkowany |
Kiedy PK-35 gra następny mecz?
Najbliższy mecz PK-35 to spotkanie z SJK Akatemia, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Algeco Areena TN w ramach Ykkosliigi (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki PK-35 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub PK-35 w sezonie 2026.
Forma i bramki PK-35 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
PK-35 wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
3:0 | – | 1/12 | 2/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
0:0 | – | 4/11 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
0:3 | – | 3/10 | 3/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
1:4 | – | 7/12 | 2/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
0:0 | – | 10/21 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
0:3 | – | 6/16 | 1/1 | |
|
21 Sie Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
3:0 | – | 5/11 | 0/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/12 | 1/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
0:3 | – | 4/11 | 0/2 | |
|
31 Lip Koniec
|
Ykkosliiga (Finlandia), kolejka
|
1:4 | – | 4/11 | 2/2 |
PK-35 ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PK-35?
Ostatni mecz PK-35 to porażka z Haka 3:0 w Ykkosliidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Purosalo, Auvinen oraz Mahlamaki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
PK-35 – tabela Ykkosliiga (Finlandia)
Jakie miejsce w tabeli Ykkosliiga (Finlandia) zajmuje PK-35 w sezonie 2026.
Miejsce PK-35 w tabeli Ykkosliigi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KTP Kotka
|
26 | 18 | 4 | 4 | 48:26 | 22 | 58 | |
2
|
PK-35
|
26 | 14 | 7 | 5 | 41:21 | 20 | 49 | |
3
|
Haka
|
26 | 14 | 5 | 7 | 50:29 | 21 | 47 | |
4
|
JIPPO
|
26 | 12 | 8 | 6 | 36:21 | 15 | 44 | |
5
|
JäPS
|
26 | 11 | 2 | 13 | 23:40 | -17 | 35 | |
6
|
MP
|
26 | 8 | 6 | 12 | 28:36 | -8 | 30 | |
7
|
EIF
|
26 | 8 | 5 | 13 | 29:44 | -15 | 29 | |
8
|
Klubi-04
|
26 | 6 | 8 | 12 | 37:37 | 0 | 26 | |
9
|
KäPa
|
26 | 6 | 7 | 13 | 31:46 | -15 | 25 | |
10
|
SJK Akatemia
|
26 | 3 | 8 | 15 | 21:44 | -23 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KTP Kotka
|
26 | 18 | 4 | 4 | 48:26 | 22 | 58 | |
2
|
PK-35
|
26 | 14 | 7 | 5 | 41:21 | 20 | 49 | |
3
|
Haka
|
26 | 14 | 5 | 7 | 50:29 | 21 | 47 | |
4
|
JIPPO
|
26 | 12 | 8 | 6 | 36:21 | 15 | 44 | |
5
|
JäPS
|
26 | 11 | 2 | 13 | 23:40 | -17 | 35 | |
6
|
MP
|
26 | 8 | 6 | 12 | 28:36 | -8 | 30 | |
7
|
EIF
|
26 | 8 | 5 | 13 | 29:44 | -15 | 29 | |
8
|
Klubi-04
|
26 | 6 | 8 | 12 | 37:37 | 0 | 26 | |
9
|
KäPa
|
26 | 6 | 7 | 13 | 31:46 | -15 | 25 | |
10
|
SJK Akatemia
|
26 | 3 | 8 | 15 | 21:44 | -23 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
KTP Kotka
|
13 | 9 | 2 | 2 | 26:13 | 13 | 29 | |
| 2 |
Haka
|
14 | 9 | 2 | 3 | 31:15 | 16 | 29 | |
| 3 |
JäPS
|
13 | 7 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 22 | |
| 4 |
PK-35
|
13 | 5 | 5 | 3 | 19:16 | 3 | 20 | |
| 5 |
JIPPO
|
13 | 5 | 5 | 3 | 13:8 | 5 | 20 | |
| 6 |
EIF
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18:15 | 3 | 20 | |
| 7 |
MP
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 18 | |
| 8 |
Klubi-04
|
13 | 4 | 3 | 6 | 21:17 | 4 | 15 | |
| 9 |
KäPa
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 10 |
SJK Akatemia
|
13 | 2 | 3 | 8 | 12:25 | -13 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
KTP Kotka
|
13 | 9 | 2 | 2 | 22:13 | 9 | 29 | |
| 2 |
PK-35
|
13 | 9 | 2 | 2 | 22:5 | 17 | 29 | |
| 3 |
JIPPO
|
13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 10 | 24 | |
| 4 |
Haka
|
12 | 5 | 3 | 4 | 19:14 | 5 | 18 | |
| 5 |
JäPS
|
13 | 4 | 1 | 8 | 12:26 | -14 | 13 | |
| 6 |
MP
|
14 | 3 | 3 | 8 | 14:19 | -5 | 12 | |
| 7 |
KäPa
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
| 8 |
Klubi-04
|
13 | 2 | 5 | 6 | 16:20 | -4 | 11 | |
| 9 |
EIF
|
13 | 2 | 3 | 8 | 11:29 | -18 | 9 | |
| 10 |
SJK Akatemia
|
13 | 1 | 5 | 7 | 9:19 | -10 | 8 |
Które miejsce zajmuje PK-35 w tabeli Ykkosliigi?
PK-35 zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ykkosliigi z dorobkiem 49 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego KTP Kotka wynosi 9 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki PK-35 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki PK-35 na tle ligi w sezonie 2026.
PK-35 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,81
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy PK-35
-
Eino-Iivari Pitkala 10

-
Irfan Sadik 8
-
Pedro Diniz 5

-
Shunta Uchiyama 5

-
Jasper Pikkuhookana 2

-
Emu Kawakita 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki PK-35 i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres PK-35 to 46–60 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PK-35 - SJK Akatemia Po przerwie pada 56% bramek PK-35.Przebieg meczu PK-35 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 14-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 9-0-0 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy PK-35 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 14 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla PK-35
85% bramek PK-35 pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
PK-35 zdobywa w sezonie średnio 1,88 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie PK-35
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów PK-35, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
PK-35 wygra mecz PK-35 - SJK Akatemia PK-35 przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach PK-35
- Powyżej 0,5 85%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 4%
W 50% meczów PK-35 padają co najmniej trzy bramki, a w 35% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PK-35 - SJK Akatemia Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów PK-35.PK-35 – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
PK-35 fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla PK-35, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie PK-35 zdobywa 1,54 punktu na mecz wobec 2,23 na wyjeździe.
PK-35 wygra mecz PK-35 - SJK Akatemia PK-35 zdobywa u siebie 51% możliwych punktów, na wyjeździe 74%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach PK-35 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli PK-35, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 26 meczów.
PK-35 wygra drugą połowę meczu PK-35 - SJK Akatemia Drugą połowę PK-35 wygrywał w 11 z 26 meczów.PK-35 – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
PK-35 oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PK-35 - SJK Akatemia PK-35 oddaje 10,1 strzałów na mecz.PK-35 – posiadanie piłki
- U siebie 47,4%
- Na wyjeździe 43,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 26
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 26 meczów. Średnio PK-35 utrzymuje przy piłce 45,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
PK-35 wygra mecz PK-35 - SJK Akatemia PK-35 utrzymuje średnio 45,3% posiadania piłki.PK-35 – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
PK-35 wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
PK-35 – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 10 z 13
- Stracone / mecz 0,81
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto PK-35 to 50% meczów sezonu (13 z 26), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu PK-35 - SJK Akatemia Czyste konto PK-35 zachowuje w 50% meczów.PK-35 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 81%
- Pow. 10,5 w meczu 62%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
PK-35 wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 81% spotkań.
PK-35 – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 31%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 19%
PK-35 ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale PK-35 – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
PK-35 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 0,33 | 1,83 |
| Środka tabeli (4–7) | 12 | 8-3-1 | 2,25 | 2,08 | 0,50 |
| Dołu tabeli (8–10) | 8 | 5-3-0 | 2,25 | 1,75 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz PK-35 zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
PK-35 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
Ciekawe rekordy w meczach PK-35
Skrajne wyniki i osiągnięcia PK-35 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana JäPS - PK-35 0:5 Ykkosliiga (Finlandia), 12.06.2026
- Najwyższa porażka PK-35 - Haka 1:4 Ykkosliiga (Finlandia), 31.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek PK-35 - EIF 4:2, Ykkosliiga (Finlandia), 3.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Pitkala, KäPa - PK-35 1:4, Ykkosliiga (Finlandia), 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Sipi, PK-35 - Klubi-04 1:1, Ykkosliiga (Finlandia), 31.05.2026
Jakie statystyki ma PK-35 w tym sezonie?
Bilans PK-35 w tym sezonie to 26 meczów i wynik 14-7-5 przy 41 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
PK-35 – zawodnicy
Jak wygląda kadra PK-35 w sezonie 2026.
Przewidywany skład PK-35 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra PK-35
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
27 | Portugalia | 25 tys. € | – | 22 | 85% | 5 | 2 | 1 704' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Finlandia | 100 tys. € | 39 tys. € | 26 | 100% | 8 | 1 | 288' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Finlandia | 50 tys. € | 20 tys. € | 18 | 69% | 1 | 0 | 11' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Irak | – | – | 8 | 31% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Litwa | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 58 |
|
34 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
31 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
29 | Somalia | 25 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 49' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
27 | Japonia | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 2 | 1 730' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Brazylia | 25 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 2 | 429' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Japonia | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 2 | 4 | 332' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | Finlandia | 25 tys. € | – | 20 | 77% | 1 | 1 | 267' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Finlandia | 50 tys. € | – | 25 | 96% | 10 | 2 | 316' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Finlandia | 25 tys. € | – | 23 | 88% | 1 | 1 | 36' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Finlandia | 0 € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | Finlandia | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 2 | 1 | 47' | 4 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
23 | Finlandia | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 1 | 1 921' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Finlandia | 25 tys. € | 29 tys. € | 24 | 92% | 0 | 0 | 80' | 4 | 2 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Finlandia | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 2 199' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Finlandia | 25 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 87' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
29 | Japonia | 25 tys. € | – | 20 | 77% | 5 | 1 | 231' | 2 | 1 | |||||||
| 34 |
|
28 | Finlandia | 25 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
21 | Finlandia | – | 20 tys. € | 26 | 100% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Finlandia | – | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry PK-35
700 tys. €
śr. 29 tys. € / zawodnika
Ile PK-35 wydaje na pensje
108 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Finlandia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy PK-35 w sezonie 2026
PK-35 wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry PK-35
Jak wygląda skład PK-35?
W wyjściowym ustawieniu PK-35 między słupkami staje A. Ramula, a linię obrony najczęściej tworzą R. Sipi, T. Andberg, A. Forsstrom oraz K. Rasanen. W środku pola grają E. Pitkala, E. Kawakita, J. Pikkuhookana, M. Tolonen oraz J. Nakanishi, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Sadik. Trener Tiago Santos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ykkosliiga (Finlandia) i pucharach.
PK-35 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub PK-35 w sezonie 2026.
PK-35 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Maj 2026 |
![]() |
Finlandia | 24 | – | za darmo | |
| 15 Kwi 2026 |
|
Somalia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Mar 2026 |
![]() |
Finlandia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Mar 2026 |
![]() |
Finlandia | 24 |
|
za darmo | |
| 25 Mar 2026 |
![]() |
Finlandia | 20 |
|
za darmo | |
| 14 Mar 2026 |
|
Finlandia | 28 |
|
za darmo | |
| 25 Lut 2026 |
![]() |
Finlandia | 23 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski PK-35 w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do PK-35 trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.