Forma w lidze
Rīgas FS II w tabeli
13. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 42 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
9 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
21:30 bramki
1,75 gola/mecz
7 pkt
15:35 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Rīgas FS II w tabeli 2. Łotwy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 57 |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 52 |
| ··· | |||||||
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | 15 |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | 15 |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | 6 |
Wyniki Rīgas FS II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rīgas FS II
2
Mārupe
3
Nakotnes Liga (Łotwa), 22. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Leevon / PPK
6
Rīgas FS II
3
Nakotnes Liga (Łotwa), 21. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Rīgas FS II
3
Skanste
4
Nakotnes Liga (Łotwa), 20. kolejka
|
Terminarz Rīgas FS II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Rēzekne FA
Rīgas FS II
Nakotnes Liga (Łotwa), 23. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Riga FC II
Rīgas FS II
Nakotnes Liga (Łotwa), 24. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Super Nova 2
Rīgas FS II
Nakotnes Liga (Łotwa), 25. kolejka
|
Rīgas FS II to klub piłkarski z Łotwy występujący w Nakotnes Liga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest LNK Sporta Parks (dabīgais), który może pomieścić 3 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 550 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Rīgas FS II w tabeli 2. Łotwy?
Rīgas FS II zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli 2. Łotwy z dorobkiem 15 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Metta / LU wynosi 42 punkty, a przewaga nad 14. miejscem to 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:65, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Rīgas FS II?
W wyjściowym ustawieniu Rīgas FS II między słupkami staje S. Vilkovs, a linię obrony najczęściej tworzą R. Sibass, E. Stuglis. W środku pola grają K. Kirsanovs, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Porsan-Clemente, A. Kouadio.
Kiedy Rīgas FS II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rīgas FS II to spotkanie z Rēzekne FA, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Sporta Aģentūras Stadions w ramach 2. Łotwy (23. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rīgas FS II?
Ostatni mecz Rīgas FS II to porażka z Mārupe 2:3 w 2. Łotwie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Sylla, Osuagwu, Cevers oraz Komorovskis. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rīgas FS II w tym sezonie?
Bilans Rīgas FS II w tym sezonie to 22 mecze i wynik 4-3-15 przy 36 zdobytych bramkach i 65 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rīgas FS II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Rīgas FS II w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Rīgas FS II
Rīgas FS II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 23. kolejka
|
Sporta Aģentūras Stadions Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 17:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 24. kolejka
|
Mežaparks Sports Village Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 25. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 12:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 26. kolejka
|
LNK Sporta Parks (dabīgais) U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Rīgas FS II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rīgas FS II to spotkanie z Rēzekne FA, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Sporta Aģentūras Stadions w ramach 2. Łotwy (23. kolejka).
Wyniki Rīgas FS II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Rīgas FS II w sezonie 2026.
Forma i bramki Rīgas FS II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rīgas FS II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 22. kolejka
|
2:3 | – | 7/12 | 0/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 21. kolejka
|
6:3 | – | – | – | |
|
14 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 20. kolejka
|
3:4 | – | 4/9 | 4/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 19. kolejka
|
4:1 | – | 7/9 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 18. kolejka
|
3:1 | – | 4/10 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 17. kolejka
|
1:3 | – | 2/10 | 3/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 16. kolejka
|
12:1 | – | 0/16 | 4/8 | |
|
01 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 15. kolejka
|
2:1 | – | 13/14 | 2/7 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 14. kolejka
|
3:5 | – | 5/10 | 5/7 | |
|
20 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 13. kolejka
|
2:0 | – | 7/16 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rīgas FS II?
Ostatni mecz Rīgas FS II to porażka z Mārupe 2:3 w 2. Łotwie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Sylla, Osuagwu, Cevers oraz Komorovskis. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rīgas FS II – tabela Nakotnes Liga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Nakotnes Liga (Łotwa) zajmuje Rīgas FS II w sezonie 2026.
Miejsce Rīgas FS II w tabeli 2. Łotwy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 76 | 57 | |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 37 | 52 | |
3
|
Leevon / PPK
|
22 | 16 | 4 | 2 | 47:25 | 22 | 52 | |
4
|
Beitar / Riga Mariners
|
22 | 14 | 5 | 3 | 50:27 | 23 | 47 | |
5
|
JDFS Alberts
|
22 | 12 | 4 | 6 | 44:31 | 13 | 40 | |
6
|
Mārupe
|
22 | 10 | 2 | 10 | 37:34 | 3 | 32 | |
7
|
Riga FC II
|
22 | 8 | 5 | 9 | 34:37 | -3 | 29 | |
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | -1 | 26 | |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | -4 | 26 | |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | -27 | 19 | |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | -34 | 18 | |
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | -24 | 15 | |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | -29 | 15 | |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | -52 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 76 | 57 | |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 37 | 52 | |
3
|
Leevon / PPK
|
22 | 16 | 4 | 2 | 47:25 | 22 | 52 | |
4
|
Beitar / Riga Mariners
|
22 | 14 | 5 | 3 | 50:27 | 23 | 47 | |
5
|
JDFS Alberts
|
22 | 12 | 4 | 6 | 44:31 | 13 | 40 | |
6
|
Mārupe
|
22 | 10 | 2 | 10 | 37:34 | 3 | 32 | |
7
|
Riga FC II
|
22 | 8 | 5 | 9 | 34:37 | -3 | 29 | |
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | -1 | 26 | |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | -4 | 26 | |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | -27 | 19 | |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | -34 | 18 | |
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | -24 | 15 | |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | -29 | 15 | |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | -52 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Metta / LU
|
11 | 10 | 0 | 1 | 62:8 | 54 | 30 | |
| 2 |
Leevon / PPK
|
11 | 9 | 1 | 1 | 28:16 | 12 | 28 | |
| 3 |
Riga FC II
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:19 | 6 | 23 | |
| 4 |
Beitar / Riga Mariners
|
10 | 6 | 4 | 0 | 24:10 | 14 | 22 | |
| 5 |
Valmiera / BSS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 26:12 | 14 | 21 | |
| 6 |
JDFS Alberts
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 7 |
Mārupe
|
12 | 5 | 1 | 6 | 21:18 | 3 | 16 | |
| 8 |
Skanste
|
11 | 5 | 1 | 5 | 23:18 | 5 | 16 | |
| 9 |
Super Nova 2
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:13 | -1 | 14 | |
| 10 |
Tukums II
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 14 | |
| 11 |
Smiltene
|
11 | 3 | 2 | 6 | 19:30 | -11 | 11 | |
| 12 |
Rīgas FS II
|
12 | 2 | 2 | 8 | 21:30 | -9 | 8 | |
| 13 |
JFK Ventspils
|
11 | 1 | 3 | 7 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 14 |
Rēzekne FA
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:32 | -19 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valmiera / BSS
|
12 | 10 | 1 | 1 | 35:12 | 23 | 31 | |
| 2 |
Metta / LU
|
11 | 8 | 3 | 0 | 31:9 | 22 | 27 | |
| 3 |
Beitar / Riga Mariners
|
12 | 8 | 1 | 3 | 26:17 | 9 | 25 | |
| 4 |
Leevon / PPK
|
11 | 7 | 3 | 1 | 19:9 | 10 | 24 | |
| 5 |
JDFS Alberts
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:16 | 6 | 20 | |
| 6 |
Mārupe
|
10 | 5 | 1 | 4 | 16:16 | 0 | 16 | |
| 7 |
Super Nova 2
|
12 | 2 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 12 | |
| 8 |
Skanste
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 9 |
JFK Ventspils
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:27 | -12 | 9 | |
| 10 |
Smiltene
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:29 | -16 | 8 | |
| 11 |
Rīgas FS II
|
10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | -20 | 7 | |
| 12 |
Riga FC II
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:18 | -9 | 6 | |
| 13 |
Tukums II
|
11 | 1 | 1 | 9 | 15:45 | -30 | 4 | |
| 14 |
Rēzekne FA
|
11 | 0 | 0 | 11 | 4:37 | -33 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rīgas FS II w tabeli 2. Łotwy?
Rīgas FS II zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli 2. Łotwy z dorobkiem 15 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Metta / LU wynosi 42 punkty, a przewaga nad 14. miejscem to 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:65, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Rīgas FS II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Rīgas FS II na tle ligi w sezonie 2026.
Rīgas FS II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 4,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,95
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rīgas FS II i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rīgas FS II to 61–75 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Rīgas FS II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 0-1-8 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 3-1-3 |
| Remis do przerwy | 9 | 1-2-6 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Gdy Rīgas FS II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rīgas FS II
100% bramek Rīgas FS II pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rīgas FS II zdobywa w sezonie średnio 0,68 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Rīgas FS II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 9 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 9 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rīgas FS II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rīgas FS II
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 95%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 59%
- Powyżej 4,5 41%
- Powyżej 5,5 27%
W 82% meczów Rīgas FS II padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Rīgas FS II – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rīgas FS II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rīgas FS II zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,70 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Rīgas FS II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Rīgas FS II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 22 meczów.
Rīgas FS II – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Rīgas FS II oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Rīgas FS II – posiadanie piłki
- U siebie 50,9%
- Na wyjeździe 47,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 20
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 20 meczów. Średnio Rīgas FS II utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Rīgas FS II – czyste konta
- U siebie 1 z 12
- Na wyjeździe 1 z 10
- Stracone / mecz 2,95
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 77%
Czyste konto Rīgas FS II to 9% meczów sezonu (2 z 22), z czego 1 w 12 meczach u siebie.
Rīgas FS II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 95%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Rīgas FS II wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 95% spotkań.
Rīgas FS II – kartki
- Żółte kartki 45
- Pow. 3,5 kartki w meczu 65%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 20%
Rīgas FS II ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Rīgas FS II – 2,3.
Rīgas FS II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 0-0-10 | 0,00 | 1,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 1,83 | 2,67 |
| Dołu tabeli (10–14) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 2,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Rīgas FS II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Rīgas FS II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,00 0,73 | 1,73 1,18 | 2,73 2,64 |
|
11.
|
1,27 0,36 | 1,27 1,36 | 1,64 4,09 |
|
12.
|
0,55 0,82 | 0,55 1,36 | 1,64 2,45 |
|
13.
|
0,67 0,70 | 1,75 1,50 | 2,50 3,50 |
|
14.
|
0,55 0,00 | 1,18 0,36 | 2,91 3,36 |
Ciekawe rekordy w meczach Rīgas FS II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rīgas FS II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mārupe - Rīgas FS II 1:4 Nakotnes Liga (Łotwa), 23.05.2026
- Najwyższa porażka Metta / LU - Rīgas FS II 12:1 Nakotnes Liga (Łotwa), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 13 bramek Metta / LU - Rīgas FS II 12:1, Nakotnes Liga (Łotwa), 8.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Dzeguze, Rīgas FS II - JFK Ventspils 4:1, Nakotnes Liga (Łotwa), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 92. minuta Rīgas FS II - Rēzekne FA 3:0, Nakotnes Liga (Łotwa), 14.06.2026
Jakie statystyki ma Rīgas FS II w tym sezonie?
Bilans Rīgas FS II w tym sezonie to 22 mecze i wynik 4-3-15 przy 36 zdobytych bramkach i 65 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rīgas FS II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rīgas FS II w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Rīgas FS II
-
Kouadio, Alain Cedric Herve Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 96 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Rīgas FS II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Francja | 250 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
|
30 | Islandia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
18 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
– | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
22 | Kamerun | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
29 | Łotwa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
33 | Łotwa | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
37 | Łotwa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
24 | Łotwa | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Rīgas FS II
1,4 mln €
śr. 61 tys. € / zawodnika
Ile Rīgas FS II wydaje na pensje
60 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Łotwa (14 zawodników)
Rīgas FS II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rīgas FS II
Jak wygląda skład Rīgas FS II?
W wyjściowym ustawieniu Rīgas FS II między słupkami staje S. Vilkovs, a linię obrony najczęściej tworzą R. Sibass, E. Stuglis. W środku pola grają K. Kirsanovs, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Porsan-Clemente, A. Kouadio.
