Forma w lidze
Super Nova 2 w tabeli
9. miejsce / 26 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 31 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
12:13 bramki
1,20 gola/mecz
12 pkt
17:20 bramki
1,42 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Super Nova 2 w tabeli 2. Łotwy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 57 |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 52 |
| ··· | |||||||
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | 26 |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | 26 |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | 19 |
Wyniki Super Nova 2
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Valmiera / BSS
1
Super Nova 2
1
Nakotnes Liga (Łotwa), 22. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Super Nova 2
0
Smiltene
2
Nakotnes Liga (Łotwa), 21. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Rēzekne FA
2
Super Nova 2
2
Nakotnes Liga (Łotwa), 20. kolejka
|
Terminarz Super Nova 2
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Super Nova 2
Metta / LU
Nakotnes Liga (Łotwa), 23. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:00
|
Tukums II
Super Nova 2
Nakotnes Liga (Łotwa), 24. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Super Nova 2
Rīgas FS II
Nakotnes Liga (Łotwa), 25. kolejka
|
Super Nova 2 to klub piłkarski z Łotwy występujący w Nakotnes Liga (Łotwa).
Które miejsce zajmuje Super Nova 2 w tabeli 2. Łotwy?
Super Nova 2 zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 2. Łotwy z dorobkiem 26 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Metta / LU wynosi 31 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Super Nova 2 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Super Nova 2 to spotkanie z Metta / LU, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach 2. Łotwy (23. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Super Nova 2?
Ostatni mecz Super Nova 2 to remis z Valmiera / BSS 1:1 w 2. Łotwie, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Super Nova 2 w tym sezonie?
Bilans Super Nova 2 w tym sezonie to 22 mecze i wynik 6-8-8 przy 29 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Super Nova 2 w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Super Nova 2 w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Super Nova 2
Super Nova 2 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 23. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 13:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 24. kolejka
|
Tukuma mākslīgā laukumā stadions Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 25. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 12:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 26. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Super Nova 2 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Super Nova 2 to spotkanie z Metta / LU, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach 2. Łotwy (23. kolejka).
Wyniki Super Nova 2 w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Super Nova 2 w sezonie 2026.
Forma i bramki Super Nova 2 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Super Nova 2 wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 22. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 21. kolejka
|
0:2 | – | 4/9 | 3/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 20. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 18. kolejka
|
2:1 | – | 3/14 | 1/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 17. kolejka
|
1:1 | – | 2/8 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 19. kolejka
|
2:1 | – | 3/8 | 3/6 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 16. kolejka
|
0:2 | – | 2/8 | 1/4 | |
|
31 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 15. kolejka
|
0:3 | – | 1/4 | 5/10 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 14. kolejka
|
1:1 | – | 2/9 | 1/3 | |
|
19 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 13. kolejka
|
2:1 | – | 5/10 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Super Nova 2?
Ostatni mecz Super Nova 2 to remis z Valmiera / BSS 1:1 w 2. Łotwie, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Super Nova 2 – tabela Nakotnes Liga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Nakotnes Liga (Łotwa) zajmuje Super Nova 2 w sezonie 2026.
Miejsce Super Nova 2 w tabeli 2. Łotwy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 76 | 57 | |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 37 | 52 | |
3
|
Leevon / PPK
|
22 | 16 | 4 | 2 | 47:25 | 22 | 52 | |
4
|
Beitar / Riga Mariners
|
22 | 14 | 5 | 3 | 50:27 | 23 | 47 | |
5
|
JDFS Alberts
|
22 | 12 | 4 | 6 | 44:31 | 13 | 40 | |
6
|
Mārupe
|
22 | 10 | 2 | 10 | 37:34 | 3 | 32 | |
7
|
Riga FC II
|
22 | 8 | 5 | 9 | 34:37 | -3 | 29 | |
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | -1 | 26 | |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | -4 | 26 | |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | -27 | 19 | |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | -34 | 18 | |
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | -24 | 15 | |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | -29 | 15 | |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | -52 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 76 | 57 | |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 37 | 52 | |
3
|
Leevon / PPK
|
22 | 16 | 4 | 2 | 47:25 | 22 | 52 | |
4
|
Beitar / Riga Mariners
|
22 | 14 | 5 | 3 | 50:27 | 23 | 47 | |
5
|
JDFS Alberts
|
22 | 12 | 4 | 6 | 44:31 | 13 | 40 | |
6
|
Mārupe
|
22 | 10 | 2 | 10 | 37:34 | 3 | 32 | |
7
|
Riga FC II
|
22 | 8 | 5 | 9 | 34:37 | -3 | 29 | |
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | -1 | 26 | |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | -4 | 26 | |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | -27 | 19 | |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | -34 | 18 | |
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | -24 | 15 | |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | -29 | 15 | |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | -52 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Metta / LU
|
11 | 10 | 0 | 1 | 62:8 | 54 | 30 | |
| 2 |
Leevon / PPK
|
11 | 9 | 1 | 1 | 28:16 | 12 | 28 | |
| 3 |
Riga FC II
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:19 | 6 | 23 | |
| 4 |
Beitar / Riga Mariners
|
10 | 6 | 4 | 0 | 24:10 | 14 | 22 | |
| 5 |
Valmiera / BSS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 26:12 | 14 | 21 | |
| 6 |
JDFS Alberts
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 7 |
Mārupe
|
12 | 5 | 1 | 6 | 21:18 | 3 | 16 | |
| 8 |
Skanste
|
11 | 5 | 1 | 5 | 23:18 | 5 | 16 | |
| 9 |
Super Nova 2
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:13 | -1 | 14 | |
| 10 |
Tukums II
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 14 | |
| 11 |
Smiltene
|
11 | 3 | 2 | 6 | 19:30 | -11 | 11 | |
| 12 |
Rīgas FS II
|
12 | 2 | 2 | 8 | 21:30 | -9 | 8 | |
| 13 |
JFK Ventspils
|
11 | 1 | 3 | 7 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 14 |
Rēzekne FA
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:32 | -19 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valmiera / BSS
|
12 | 10 | 1 | 1 | 35:12 | 23 | 31 | |
| 2 |
Metta / LU
|
11 | 8 | 3 | 0 | 31:9 | 22 | 27 | |
| 3 |
Beitar / Riga Mariners
|
12 | 8 | 1 | 3 | 26:17 | 9 | 25 | |
| 4 |
Leevon / PPK
|
11 | 7 | 3 | 1 | 19:9 | 10 | 24 | |
| 5 |
JDFS Alberts
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:16 | 6 | 20 | |
| 6 |
Mārupe
|
10 | 5 | 1 | 4 | 16:16 | 0 | 16 | |
| 7 |
Super Nova 2
|
12 | 2 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 12 | |
| 8 |
Skanste
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 9 |
JFK Ventspils
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:27 | -12 | 9 | |
| 10 |
Smiltene
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:29 | -16 | 8 | |
| 11 |
Rīgas FS II
|
10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | -20 | 7 | |
| 12 |
Riga FC II
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:18 | -9 | 6 | |
| 13 |
Tukums II
|
11 | 1 | 1 | 9 | 15:45 | -30 | 4 | |
| 14 |
Rēzekne FA
|
11 | 0 | 0 | 11 | 4:37 | -33 | 0 |
Które miejsce zajmuje Super Nova 2 w tabeli 2. Łotwy?
Super Nova 2 zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 2. Łotwy z dorobkiem 26 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Metta / LU wynosi 31 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Super Nova 2 w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Super Nova 2 na tle ligi w sezonie 2026.
Super Nova 2 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Super Nova 2 i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Super Nova 2 to 16–30 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Super Nova 2 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 6-6-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-3-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Super Nova 2 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Super Nova 2
97% bramek Super Nova 2 pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Super Nova 2 zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Super Nova 2
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Super Nova 2, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Super Nova 2
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 5%
W 45% meczów Super Nova 2 padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Super Nova 2 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Super Nova 2, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Super Nova 2 zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Super Nova 2 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Super Nova 2, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 22 meczów.
Super Nova 2 – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Super Nova 2 oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Super Nova 2 – posiadanie piłki
- U siebie 44,6%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 19
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 19 meczów. Średnio Super Nova 2 utrzymuje przy piłce 45,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Super Nova 2 – czyste konta
- U siebie 2 z 10
- Na wyjeździe 2 z 12
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Super Nova 2 to 18% meczów sezonu (4 z 22), z czego 2 w 10 meczach u siebie.
Super Nova 2 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 95%
- Pow. 8,5 w meczu 74%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 2,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
Super Nova 2 wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 74% spotkań.
Super Nova 2 – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 58%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 47%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 5%
Super Nova 2 ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Super Nova 2 – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Super Nova 2 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 1-4-4 | 0,78 | 1,22 | 2,11 |
| Środka tabeli (6–9) | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 0,80 | 1,40 |
| Dołu tabeli (10–14) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 1,75 | 0,88 |
Najwięcej punktów na mecz Super Nova 2 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Super Nova 2 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,92 0,60 | 2,08 0,90 | 1,58 1,80 |
|
8.
|
1,45 0,91 | 2,09 1,82 | 1,64 2,36 |
|
9.
|
1,40 1,00 | 1,20 1,42 | 1,30 1,67 |
|
10.
|
1,00 0,73 | 1,73 1,18 | 2,73 2,64 |
|
11.
|
1,27 0,36 | 1,27 1,36 | 1,64 4,09 |
Ciekawe rekordy w meczach Super Nova 2
Skrajne wyniki i osiągnięcia Super Nova 2 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Super Nova 2 - JFK Ventspils 3:1 Nakotnes Liga (Łotwa), 11.04.2026
- Najwyższa porażka Metta / LU - Super Nova 2 7:3 Nakotnes Liga (Łotwa), 13.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Metta / LU - Super Nova 2 7:3, Nakotnes Liga (Łotwa), 13.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta JDFS Alberts - Super Nova 2 1:1, Nakotnes Liga (Łotwa), 25.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Smiltene - Super Nova 2 0:2, Nakotnes Liga (Łotwa), 13.05.2026
Jakie statystyki ma Super Nova 2 w tym sezonie?
Bilans Super Nova 2 w tym sezonie to 22 mecze i wynik 6-8-8 przy 29 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Super Nova 2 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Super Nova 2 w sezonie 2026.