Forma w lidze
Smiltene w tabeli
10. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 38 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
19:30 bramki
1,73 gola/mecz
8 pkt
13:29 bramki
1,18 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Smiltene w tabeli 2. Łotwy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 57 |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 52 |
| ··· | |||||||
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | 26 |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | 19 |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | 18 |
Wyniki Smiltene
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Smiltene
3
Tukums II
2
Nakotnes Liga (Łotwa), 22. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Super Nova 2
0
Smiltene
2
Nakotnes Liga (Łotwa), 21. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Smiltene
4
Beitar / Riga Mariners
1
Nakotnes Liga (Łotwa), 20. kolejka
|
Terminarz Smiltene
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Smiltene
Riga FC II
Nakotnes Liga (Łotwa), 23. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Skanste
Smiltene
Nakotnes Liga (Łotwa), 24. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Smiltene
Mārupe
Nakotnes Liga (Łotwa), 25. kolejka
|
Smiltene to klub piłkarski z Łotwy występujący w Nakotnes Liga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest Tepera stadions, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Smiltene w tabeli 2. Łotwy?
Smiltene zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2. Łotwy z dorobkiem 19 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Metta / LU wynosi 38 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:59, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Smiltene gra następny mecz?
Najbliższy mecz Smiltene to spotkanie z Riga FC II, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Tepera stadions w ramach 2. Łotwy (23. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Smiltene?
Ostatni mecz Smiltene to wygrana z Tukums II 3:2 w 2. Łotwie, 11 października 2026. Bramkę zdobył Radzenieks. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Smiltene w tym sezonie?
Bilans Smiltene w tym sezonie to 22 mecze i wynik 5-4-13 przy 32 zdobytych bramkach i 59 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Smiltene w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Smiltene w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Smiltene
Smiltene terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 23. kolejka
|
Tepera stadions U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 24. kolejka
|
Hanzas vidusskolas laukums Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 25. kolejka
|
Tepera stadions U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 12:00
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 26. kolejka
|
Sporta Aģentūras Stadions Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Smiltene gra następny mecz?
Najbliższy mecz Smiltene to spotkanie z Riga FC II, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Tepera stadions w ramach 2. Łotwy (23. kolejka).
Wyniki Smiltene w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Smiltene w sezonie 2026.
Forma i bramki Smiltene w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Smiltene wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 22. kolejka
|
3:2 | – | 3/9 | 5/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 21. kolejka
|
0:2 | – | 5/9 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 20. kolejka
|
4:1 | – | 2/19 | 5/10 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 19. kolejka
|
3:2 | – | 8/18 | 5/10 | |
|
29 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 18. kolejka
|
0:6 | – | – | – | |
|
23 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 17. kolejka
|
4:2 | – | 3/17 | 1/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 16. kolejka
|
1:4 | – | 2/9 | 2/3 | |
|
02 Sie Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 15. kolejka
|
1:2 | – | 9/19 | 2/4 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 14. kolejka
|
3:5 | – | 5/10 | 2/7 | |
|
19 Lip Koniec
|
Nakotnes Liga (Łotwa), 13. kolejka
|
1:0 | – | 5/6 | 3/10 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Smiltene?
Ostatni mecz Smiltene to wygrana z Tukums II 3:2 w 2. Łotwie, 11 października 2026. Bramkę zdobył Radzenieks. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Smiltene – tabela Nakotnes Liga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Nakotnes Liga (Łotwa) zajmuje Smiltene w sezonie 2026.
Miejsce Smiltene w tabeli 2. Łotwy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 76 | 57 | |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 37 | 52 | |
3
|
Leevon / PPK
|
22 | 16 | 4 | 2 | 47:25 | 22 | 52 | |
4
|
Beitar / Riga Mariners
|
22 | 14 | 5 | 3 | 50:27 | 23 | 47 | |
5
|
JDFS Alberts
|
22 | 12 | 4 | 6 | 44:31 | 13 | 40 | |
6
|
Mārupe
|
22 | 10 | 2 | 10 | 37:34 | 3 | 32 | |
7
|
Riga FC II
|
22 | 8 | 5 | 9 | 34:37 | -3 | 29 | |
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | -1 | 26 | |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | -4 | 26 | |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | -27 | 19 | |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | -34 | 18 | |
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | -24 | 15 | |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | -29 | 15 | |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | -52 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metta / LU
|
22 | 18 | 3 | 1 | 93:17 | 76 | 57 | |
2
|
Valmiera / BSS
|
22 | 16 | 4 | 2 | 61:24 | 37 | 52 | |
3
|
Leevon / PPK
|
22 | 16 | 4 | 2 | 47:25 | 22 | 52 | |
4
|
Beitar / Riga Mariners
|
22 | 14 | 5 | 3 | 50:27 | 23 | 47 | |
5
|
JDFS Alberts
|
22 | 12 | 4 | 6 | 44:31 | 13 | 40 | |
6
|
Mārupe
|
22 | 10 | 2 | 10 | 37:34 | 3 | 32 | |
7
|
Riga FC II
|
22 | 8 | 5 | 9 | 34:37 | -3 | 29 | |
8
|
Skanste
|
22 | 8 | 2 | 12 | 43:44 | -1 | 26 | |
9
|
Super Nova 2
|
22 | 6 | 8 | 8 | 29:33 | -4 | 26 | |
10
|
Smiltene
|
22 | 5 | 4 | 13 | 32:59 | -27 | 19 | |
11
|
Tukums II
|
22 | 5 | 3 | 14 | 29:63 | -34 | 18 | |
12
|
JFK Ventspils
|
22 | 3 | 6 | 13 | 21:45 | -24 | 15 | |
13
|
Rīgas FS II
|
22 | 4 | 3 | 15 | 36:65 | -29 | 15 | |
14
|
Rēzekne FA
|
22 | 1 | 3 | 18 | 17:69 | -52 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Metta / LU
|
11 | 10 | 0 | 1 | 62:8 | 54 | 30 | |
| 2 |
Leevon / PPK
|
11 | 9 | 1 | 1 | 28:16 | 12 | 28 | |
| 3 |
Riga FC II
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:19 | 6 | 23 | |
| 4 |
Beitar / Riga Mariners
|
10 | 6 | 4 | 0 | 24:10 | 14 | 22 | |
| 5 |
Valmiera / BSS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 26:12 | 14 | 21 | |
| 6 |
JDFS Alberts
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | 7 | 20 | |
| 7 |
Mārupe
|
12 | 5 | 1 | 6 | 21:18 | 3 | 16 | |
| 8 |
Skanste
|
11 | 5 | 1 | 5 | 23:18 | 5 | 16 | |
| 9 |
Super Nova 2
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:13 | -1 | 14 | |
| 10 |
Tukums II
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 14 | |
| 11 |
Smiltene
|
11 | 3 | 2 | 6 | 19:30 | -11 | 11 | |
| 12 |
Rīgas FS II
|
12 | 2 | 2 | 8 | 21:30 | -9 | 8 | |
| 13 |
JFK Ventspils
|
11 | 1 | 3 | 7 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 14 |
Rēzekne FA
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:32 | -19 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valmiera / BSS
|
12 | 10 | 1 | 1 | 35:12 | 23 | 31 | |
| 2 |
Metta / LU
|
11 | 8 | 3 | 0 | 31:9 | 22 | 27 | |
| 3 |
Beitar / Riga Mariners
|
12 | 8 | 1 | 3 | 26:17 | 9 | 25 | |
| 4 |
Leevon / PPK
|
11 | 7 | 3 | 1 | 19:9 | 10 | 24 | |
| 5 |
JDFS Alberts
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:16 | 6 | 20 | |
| 6 |
Mārupe
|
10 | 5 | 1 | 4 | 16:16 | 0 | 16 | |
| 7 |
Super Nova 2
|
12 | 2 | 6 | 4 | 17:20 | -3 | 12 | |
| 8 |
Skanste
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 9 |
JFK Ventspils
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:27 | -12 | 9 | |
| 10 |
Smiltene
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:29 | -16 | 8 | |
| 11 |
Rīgas FS II
|
10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | -20 | 7 | |
| 12 |
Riga FC II
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:18 | -9 | 6 | |
| 13 |
Tukums II
|
11 | 1 | 1 | 9 | 15:45 | -30 | 4 | |
| 14 |
Rēzekne FA
|
11 | 0 | 0 | 11 | 4:37 | -33 | 0 |
Które miejsce zajmuje Smiltene w tabeli 2. Łotwy?
Smiltene zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2. Łotwy z dorobkiem 19 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Metta / LU wynosi 38 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:59, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Smiltene w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Smiltene na tle ligi w sezonie 2026.
Smiltene na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,68
- Czyste konta 14%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Smiltene i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Smiltene to 46–60 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Smiltene i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-1-12 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-2-9 |
Gdy Smiltene otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Smiltene
97% bramek Smiltene pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Smiltene zdobywa w sezonie średnio 0,86 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Smiltene
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Smiltene, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Smiltene
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 59%
- Powyżej 4,5 55%
- Powyżej 5,5 32%
W 68% meczów Smiltene padają co najmniej trzy bramki, a w 59% spotkań trafiają obie drużyny.
Smiltene – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Smiltene, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Smiltene zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,73 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Smiltene ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Smiltene, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 22 meczów.
Smiltene – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Smiltene oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Smiltene – posiadanie piłki
- U siebie 48,7%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 21
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 21
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 21 meczów. Średnio Smiltene utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Smiltene – czyste konta
- U siebie 2 z 11
- Na wyjeździe 1 z 11
- Stracone / mecz 2,68
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 68%
Czyste konto Smiltene to 14% meczów sezonu (3 z 22), z czego 2 w 11 meczach u siebie.
Smiltene – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 48%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Smiltene wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 7,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Smiltene – kartki
- Żółte kartki 54
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 62%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 5%
Smiltene ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Smiltene – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Smiltene według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-1-8 | 0,40 | 1,10 | 3,40 |
| Środka tabeli (6–9) | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 7 | 3-3-1 | 1,71 | 2,29 | 2,14 |
Najwięcej punktów na mecz Smiltene zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Smiltene na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,45 0,91 | 2,09 1,82 | 1,64 2,36 |
|
9.
|
1,40 1,00 | 1,20 1,42 | 1,30 1,67 |
|
10.
|
1,00 0,73 | 1,73 1,18 | 2,73 2,64 |
|
11.
|
1,27 0,36 | 1,27 1,36 | 1,64 4,09 |
|
12.
|
0,55 0,82 | 0,55 1,36 | 1,64 2,45 |
Ciekawe rekordy w meczach Smiltene
Skrajne wyniki i osiągnięcia Smiltene w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Smiltene - Beitar / Riga Mariners 4:1 Nakotnes Liga (Łotwa), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Metta / LU - Smiltene 8:0 Nakotnes Liga (Łotwa), 25.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Metta / LU - Smiltene 8:0, Nakotnes Liga (Łotwa), 25.04.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Leevon / PPK - Smiltene 4:2, Nakotnes Liga (Łotwa), 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Smiltene - JFK Ventspils 3:3, Nakotnes Liga (Łotwa), 28.03.2026
Jakie statystyki ma Smiltene w tym sezonie?
Bilans Smiltene w tym sezonie to 22 mecze i wynik 5-4-13 przy 32 zdobytych bramkach i 59 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Smiltene – zawodnicy
Jak wygląda kadra Smiltene w sezonie 2026.
Kadra Smiltene
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
18 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
34 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
18 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
23 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
27 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Łotwa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
![]() |
18 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 99 |
![]() |
19 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Smiltene
50 tys. €
śr. 4 tys. € / zawodnika
Ile Smiltene wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Łotwa (12 zawodników)
