Forma w lidze
South Shields w tabeli
5. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
10:4 bramki
2,00 gola/mecz
9 pkt
8:13 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład South Shields 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




South Shields w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 23 |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 20 |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 20 |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 19 |
Wyniki South Shields
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Macclesfield
4
South Shields
3
National League - Północ, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Buxton
0
South Shields
2
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Brackley Town
3
South Shields
2
National League - Północ, 5. kolejka
|
Terminarz South Shields
Ostatnie transfery South Shields
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna | – | za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
South Shields to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest 1st Cloud Arena, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Mike Williamson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 75 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski South Shields w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do South Shields trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje South Shields w tabeli National League - Północ?
South Shields zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy South Shields gra następny mecz?
Najbliższy mecz South Shields to spotkanie z FC Halifax Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Shay Stadium w ramach FA Cup (4. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz South Shields?
Ostatni mecz South Shields to porażka z Macclesfield 4:3 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramki zdobyli Blackett, Kay, Scott, Borthwick-Jackson, Ustabasi oraz Elliott. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma South Shields w tym sezonie?
Bilans South Shields w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 18 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz South Shields w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra South Shields w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań South Shields
South Shields terminarz
Kiedy South Shields gra następny mecz?
Najbliższy mecz South Shields to spotkanie z FC Halifax Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Shay Stadium w ramach FA Cup (4. kolejka).
Wyniki South Shields w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub South Shields w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki South Shields w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
South Shields wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Północ, 11. kolejka
|
4:3 | – | 4/7 | 3/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
0:2 | – | 2/9 | 3/8 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 5. kolejka
|
3:2 | – | 7/10 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 10. kolejka
|
4:0 | – | 6/9 | 1/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
7:0 | – | 5/7 | 0/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 9. kolejka
|
6:0 | – | 3/6 | 2/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 8. kolejka
|
2:1 | – | 7/10 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 7. kolejka
|
0:1 | – | 4/10 | 1/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Północ, 6. kolejka
|
1:1 | – | 4/6 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Północ, 4. kolejka
|
1:1 | – | 1/8 | 6/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz South Shields?
Ostatni mecz South Shields to porażka z Macclesfield 4:3 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramki zdobyli Blackett, Kay, Scott, Borthwick-Jackson, Ustabasi oraz Elliott. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
South Shields – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje South Shields w sezonie 2026/2027.
Miejsce South Shields w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje South Shields w tabeli National League - Północ?
South Shields zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki South Shields w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki South Shields na tle ligi w sezonie 2026/2027.
South Shields na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,55
- Czyste konta 36%
Rozkład bramek w czasie
Bramki South Shields i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres South Shields to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Halifax Town - South Shields Po przerwie pada 44% bramek South Shields.Przebieg meczu South Shields i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy South Shields otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla South Shields
100% bramek South Shields pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
South Shields zdobywa w sezonie średnio 1,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie South Shields
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów South Shields, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
South Shields wygra mecz FC Halifax Town - South Shields South Shields przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach South Shields
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 18%
W 55% meczów South Shields padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Halifax Town - South Shields Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów South Shields.South Shields – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla South Shields, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie South Shields zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
South Shields wygra mecz FC Halifax Town - South Shields South Shields zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach South Shields ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli South Shields, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
South Shields wygra drugą połowę meczu FC Halifax Town - South Shields Drugą połowę South Shields wygrywał w 3 z 11 meczów.South Shields – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 4,9
South Shields oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Halifax Town - South Shields South Shields oddaje 8,1 strzałów na mecz.South Shields – posiadanie piłki
- U siebie 56,6%
- Na wyjeździe 52,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 11
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 11 meczów. Średnio South Shields utrzymuje przy piłce 54,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
South Shields wygra mecz FC Halifax Town - South Shields South Shields utrzymuje średnio 54,5% posiadania piłki.South Shields – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 1,55
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto South Shields to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FC Halifax Town - South Shields Czyste konto South Shields zachowuje w 36% meczów.South Shields – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 6,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
South Shields wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu FC Halifax Town - South Shields Powyżej 8,5 rożnego padło w 55% meczów South Shields.South Shields – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
South Shields ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale South Shields – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
South Shields według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,33 | 3,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 2,20 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz South Shields zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
South Shields na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,60 2,50 | 1,80 2,00 | 1,00 0,33 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,33 1,20 | 0,50 1,20 |
|
5.
|
2,20 1,50 | 2,00 1,33 | 0,80 2,17 |
|
6.
|
1,67 1,80 | 1,67 2,20 | 1,50 1,20 |
|
7.
|
2,17 1,00 | 1,83 1,00 | 1,33 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach South Shields
Skrajne wyniki i osiągnięcia South Shields w tym sezonie
- Najwyższa wygrana South Shields - Buxton 4:0 National League - Północ, 26.09.2026
- Najwyższa porażka Hereford - South Shields 6:0 National League - Północ, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Macclesfield - South Shields 4:3, National League - Północ, 10.10.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Campbell, Hednesford Town - South Shields 0:1, National League - Północ, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Scott, Morecambe FC - South Shields 0:1, National League - Północ, 18.08.2026
Jakie statystyki ma South Shields w tym sezonie?
Bilans South Shields w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 18 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
South Shields – zawodnicy
Jak wygląda kadra South Shields w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład South Shields 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze South Shields
-
Daniel Dodds Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 70 dniopuszczone: 8 meczów
-
Kyle Crossley Napastnik Naciągnięcie więzadła pauzuje od 452 dniopuszczone: 50 meczów
Kadra South Shields
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Irlandia Północna | 0 € | 457 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Cypr | 0 € | 152 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
31 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
31 | Anglia | 0 € | 118 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | 0 € | 115 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
40 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
30 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry South Shields
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile South Shields wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (28 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry South Shields
South Shields – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub South Shields w sezonie 2026/2027.
South Shields transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 | – | za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
RPA | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski South Shields w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do South Shields trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.