Forma w lidze
Hebburn Town w tabeli
7. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
11:8 bramki
1,83 gola/mecz
5 pkt
5:11 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Hebburn Town w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
| ··· | |||||||
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 19 |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | 18 |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 17 |
Wyniki Hebburn Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Hebburn Town
0
Oxford City
3
National League - Północ, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Darlington 1883
1
Hebburn Town
1
National League - Północ, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Hebburn Town
1
Guiseley AFC
4
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
Terminarz Hebburn Town
Hebburn Town to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest The Energy Check Sports Ground, który może pomieścić 1 500 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Hebburn Town w tabeli National League - Północ?
Hebburn Town zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 6 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Hebburn Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hebburn Town to spotkanie z Spalding United, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Sir Halley Stewart Field w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hebburn Town?
Ostatni mecz Hebburn Town to porażka z Oxford City 0:3 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramki zdobyli Marsh, Francillette oraz Brown. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hebburn Town w tym sezonie?
Bilans Hebburn Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 16 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hebburn Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hebburn Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hebburn Town
Hebburn Town terminarz
Kiedy Hebburn Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hebburn Town to spotkanie z Spalding United, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Sir Halley Stewart Field w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Wyniki Hebburn Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hebburn Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hebburn Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hebburn Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Północ, 11. kolejka
|
0:3 | – | 5/9 | 2/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 10. kolejka
|
1:1 | – | 5/7 | 0/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
1:4 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 9. kolejka
|
2:1 | – | 4/9 | 3/6 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 8. kolejka
|
5:1 | – | 5/15 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 7. kolejka
|
1:1 | – | 4/10 | 1/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Północ, 6. kolejka
|
3:0 | – | 5/8 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
National League - Północ, 5. kolejka
|
4:2 | – | 5/9 | 0/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Północ, 4. kolejka
|
1:2 | – | 4/10 | 2/4 | |
|
18 Sie Koniec
|
National League - Północ, 3. kolejka
|
1:0 | – | 6/10 | 0/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hebburn Town?
Ostatni mecz Hebburn Town to porażka z Oxford City 0:3 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramki zdobyli Marsh, Francillette oraz Brown. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hebburn Town – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje Hebburn Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hebburn Town w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hebburn Town w tabeli National League - Północ?
Hebburn Town zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 6 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Hebburn Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hebburn Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hebburn Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hebburn Town i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hebburn Town to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Hebburn Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-2-3 |
Gdy Hebburn Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hebburn Town
94% bramek Hebburn Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hebburn Town zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Hebburn Town
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hebburn Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hebburn Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 18%
W 64% meczów Hebburn Town padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Hebburn Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hebburn Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hebburn Town zdobywa 2,17 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Hebburn Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Hebburn Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Hebburn Town – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Hebburn Town oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Hebburn Town – posiadanie piłki
- U siebie 44,8%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 11
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 11 meczów. Średnio Hebburn Town utrzymuje przy piłce 44,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Hebburn Town – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Hebburn Town to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Hebburn Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 9%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Hebburn Town wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Hebburn Town – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 9%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 27%
Hebburn Town ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Hebburn Town – 2,0.
Hebburn Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,50 | 0,75 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Hebburn Town zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Hebburn Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,20 1,50 | 2,00 1,33 | 0,80 2,17 |
|
6.
|
1,67 1,80 | 1,67 2,20 | 1,50 1,20 |
|
7.
|
2,17 1,00 | 1,83 1,00 | 1,33 2,20 |
|
8.
|
2,00 1,17 | 1,40 1,17 | 0,60 1,00 |
|
9.
|
2,17 0,80 | 2,33 0,80 | 1,50 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Hebburn Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hebburn Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hebburn Town - Southport 3:1 National League - Północ, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Radcliffe - Hebburn Town 5:1 National League - Północ, 8.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hebburn Town - King's Lynn Town 4:2, National League - Północ, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Foreman, Radcliffe - Hebburn Town 5:1, National League - Północ, 8.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Hebburn Town - King's Lynn Town 4:2, National League - Północ, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Hebburn Town w tym sezonie?
Bilans Hebburn Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 16 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hebburn Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hebburn Town w sezonie 2026/2027.