Forma w lidze
King's Lynn Town w tabeli
6. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
10:9 bramki
1,67 gola/mecz
9 pkt
11:6 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład King's Lynn Town 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


King's Lynn Town w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
| ··· | |||||||
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 20 |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 19 |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | 18 |
Wyniki King's Lynn Town
Terminarz King's Lynn Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Merthyr Town
King's Lynn Town
National League - Północ, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
King's Lynn Town
Southport
National League - Północ, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Worksop Town
King's Lynn Town
National League - Północ, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery King's Lynn Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Sty 2014 |
![]() |
Anglia |
![]() |
nieujawniona | |
| 18 Lis 2013 |
![]() |
Anglia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Paź 2013 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Lip 2012 |
![]() |
Anglia |
![]() |
nieujawniona |
King's Lynn Town to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest The Walks, który może pomieścić 5 733 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje King's Lynn Town w tabeli National League - Północ?
King's Lynn Town zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 5 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy King's Lynn Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz King's Lynn Town to spotkanie z Merthyr Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Penydarren Park w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz King's Lynn Town?
Ostatni mecz King's Lynn Town to wygrana z Buxtonem 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma King's Lynn Town w tym sezonie?
Bilans King's Lynn Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-1-4 przy 21 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz King's Lynn Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra King's Lynn Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań King's Lynn Town
King's Lynn Town terminarz
Kiedy King's Lynn Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz King's Lynn Town to spotkanie z Merthyr Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Penydarren Park w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Wyniki King's Lynn Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub King's Lynn Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki King's Lynn Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
King's Lynn Town wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz King's Lynn Town?
Ostatni mecz King's Lynn Town to wygrana z Buxtonem 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
King's Lynn Town – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje King's Lynn Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce King's Lynn Town w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje King's Lynn Town w tabeli National League - Północ?
King's Lynn Town zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 5 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki King's Lynn Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki King's Lynn Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
King's Lynn Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 4,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,36
- Czyste konta 45%
Rozkład bramek w czasie
Bramki King's Lynn Town i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres King's Lynn Town to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu King's Lynn Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-0-2 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy King's Lynn Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla King's Lynn Town
90% bramek King's Lynn Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
King's Lynn Town zdobywa w sezonie średnio 1,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie King's Lynn Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów King's Lynn Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach King's Lynn Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 9%
W 45% meczów King's Lynn Town padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
King's Lynn Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla King's Lynn Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie King's Lynn Town zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach King's Lynn Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli King's Lynn Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 11 meczów.
King's Lynn Town – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 4,9
King's Lynn Town oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
King's Lynn Town – posiadanie piłki
- U siebie 52,5%
- Na wyjeździe 53,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio King's Lynn Town utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
King's Lynn Town – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 1,36
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto King's Lynn Town to 45% meczów sezonu (5 z 11), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
King's Lynn Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
King's Lynn Town wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
King's Lynn Town – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 18%
King's Lynn Town ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale King's Lynn Town – 2,4.
King's Lynn Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 6 | 3-1-2 | 1,67 | 1,50 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz King's Lynn Town zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
King's Lynn Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,33 1,20 | 0,50 1,20 |
|
5.
|
2,20 1,50 | 2,00 1,33 | 0,80 2,17 |
|
6.
|
1,67 1,80 | 1,67 2,20 | 1,50 1,20 |
|
7.
|
2,17 1,00 | 1,83 1,00 | 1,33 2,20 |
|
8.
|
2,00 1,17 | 1,40 1,17 | 0,60 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach King's Lynn Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia King's Lynn Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AFC Telford United - King's Lynn Town 0:5 National League - Północ, 26.09.2026
- Najwyższa porażka King's Lynn Town - Marine 1:4 National League - Północ, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hebburn Town - King's Lynn Town 4:2, National League - Północ, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 10. minuta Ubaezuonu, AFC Telford United - King's Lynn Town 0:5, National League - Północ, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta King's Lynn Town - Hednesford Town 2:3, National League - Północ, 8.09.2026
Jakie statystyki ma King's Lynn Town w tym sezonie?
Bilans King's Lynn Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-1-4 przy 21 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
King's Lynn Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra King's Lynn Town w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład King's Lynn Town 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze King's Lynn Town
-
Finlay Armstrong Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 255 dniopuszczone: 27 meczów
Kadra King's Lynn Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
32 | Szwajcaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
33 | Anglia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
22 | Anglia | – | 45 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
23 | Anglia | – | 45 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
25 | Anglia | 0 € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
31 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
36 | Anglia | 0 € | 78 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
25 | Gibraltar | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Anglia | 50 tys. € | 22 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
40 | Anglia | 0 € | 184 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry King's Lynn Town
200 tys. €
śr. 12 tys. € / zawodnika
Ile King's Lynn Town wydaje na pensje
419 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (14 zawodników)
King's Lynn Town wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry King's Lynn Town
King's Lynn Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub King's Lynn Town w sezonie 2026/2027.
King's Lynn Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Sty 2014 |
![]() |
Anglia | 45 |
![]() |
nieujawniona | |
| 18 Lis 2013 |
![]() |
Anglia | 45 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Paź 2013 |
![]() |
Anglia | 44 |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Lip 2012 |
![]() |
Anglia | 44 |
![]() |
nieujawniona |