Forma w lidze
Buxton w tabeli
10. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:5 bramki
2,60 gola/mecz
4 pkt
5:14 bramki
0,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Buxtonu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Buxton w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
| ··· | |||||||
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 17 |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | 16 |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | 16 |
Wyniki Buxtonu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
King's Lynn Town
1
Buxton
0
National League - Północ, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Buxton
0
South Shields
2
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
South Shields
4
Buxton
0
National League - Północ, 10. kolejka
|
Terminarz Buxtonu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Buxton
Worksop Town
National League - Północ, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Chorley
Buxton
National League - Północ, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Buxton
Harborough Town
National League - Północ, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Buxtonu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Buxton to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest The Silverlands, który może pomieścić 5 200 widzów. Zespół prowadzi Jordan Broadbent. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Buxton w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Buxtonu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Buxton w tabeli National League - Północ?
Buxton zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Buxton gra następny mecz?
Najbliższy mecz Buxtonu to spotkanie z Worksop Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Silverlands w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Buxtonu?
Ostatni mecz Buxtonu to porażka z King's Lynn Town 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Buxton w tym sezonie?
Bilans Buxtonu w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 18 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Buxtonu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Buxton w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Buxtonu
Buxton terminarz
Kiedy Buxton gra następny mecz?
Najbliższy mecz Buxtonu to spotkanie z Worksop Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Silverlands w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Wyniki Buxtonu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Buxton w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Buxtonu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Buxton wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Północ, 11. kolejka
|
1:0 | – | 5/10 | 2/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
0:2 | – | 7/9 | 5/8 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 10. kolejka
|
4:0 | – | 3/9 | 6/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | – | 2/7 | 6/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 9. kolejka
|
3:1 | – | 4/11 | 3/5 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 8. kolejka
|
5:0 | – | 4/6 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 7. kolejka
|
4:0 | – | 9/13 | 1/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Północ, 6. kolejka
|
2:1 | – | 4/10 | 3/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League - Północ, 5. kolejka
|
2:3 | – | 4/11 | 4/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Północ, 4. kolejka
|
1:2 | – | 6/10 | 2/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Buxtonu?
Ostatni mecz Buxtonu to porażka z King's Lynn Town 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Buxton – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje Buxton w sezonie 2026/2027.
Miejsce Buxtonu w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Buxton w tabeli National League - Północ?
Buxton zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Buxtonu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Buxtonu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Buxton na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Buxtonu i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Buxtonu to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Buxtonu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Buxton otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Buxtonu
94% bramek Buxtonu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Buxton zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Buxtonu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Buxtonu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Buxtonu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 82% meczów Buxtonu padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Buxton – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Buxtonu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Buxton zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Buxtonu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Buxtonu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Buxton – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Buxton oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Buxton – posiadanie piłki
- U siebie 50,4%
- Na wyjeździe 48,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Buxton utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Buxton – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Buxtonu to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Buxton – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Buxton wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Buxton – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 9%
Buxton ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Buxtonu – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Buxton według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 6 | 3-0-3 | 1,50 | 1,50 | 1,83 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 3,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Buxton zdobywa z drużynami z top 8 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Buxton na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 1,17 | 1,40 1,17 | 0,60 1,00 |
|
9.
|
2,17 0,80 | 2,33 0,80 | 1,50 1,80 |
|
10.
|
2,40 0,67 | 2,60 0,83 | 1,00 2,33 |
|
11.
|
2,00 1,00 | 1,80 0,83 | 1,20 1,50 |
|
12.
|
1,40 1,33 | 2,20 1,17 | 1,80 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Buxtonu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Buxtonu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Buxton - Brackley Town 5:0 National League - Północ, 8.09.2026
- Najwyższa porażka Morecambe FC - Buxton 4:0 National League - Północ, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Oxford City - Buxton 2:3, National League - Północ, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Johnston, Bedford Town - Buxton 2:1, National League - Północ, 18.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Buxton - Hereford 2:1, National League - Północ, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Buxton w tym sezonie?
Bilans Buxtonu w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 18 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Buxton – zawodnicy
Jak wygląda kadra Buxtonu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Buxtonu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Buxtonu
-
Max Woltman Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 25 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Buxtonu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
40 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
31 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 200 tys. € | 184 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
38 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
28 | Anglia | 0 € | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
32 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
32 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | 0 € | 56 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
42 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
47 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Irlandia Północna | 0 € | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | 50 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Brazylia | – | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
38 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Walia | – | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Buxtonu
250 tys. €
śr. 6 tys. € / zawodnika
Ile Buxton wydaje na pensje
475 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (32 zawodników)
Buxton wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Buxtonu
Buxton – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Buxton w sezonie 2026/2027.
Buxton transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Buxton w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Buxtonu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.