Forma w lidze
Oxford City w tabeli
3. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
9:5 bramki
1,80 gola/mecz
15 pkt
12:2 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład Oxford City 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Oxford City w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 23 |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 20 |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 20 |
Wyniki Oxford City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Hebburn Town
0
Oxford City
3
National League - Północ, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Oxford City
6
Enfield Town
1
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Oxford City
1
Morecambe FC
1
National League - Północ, 10. kolejka
|
Terminarz Oxford City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Marine
Oxford City
National League - Północ, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Oxford City
Merthyr Town
National League - Północ, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Oxford City
South Shields
National League - Północ, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Oxford City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Sri Lanka |
|
za darmo |
Oxford City to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest RAW Charging Stadium, który może pomieścić 6 075 widzów. Zespół prowadzi Ross Jenkins. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Oxford City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Oxford City trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Oxford City w tabeli National League - Północ?
Oxford City zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 23 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Oxford City?
W wyjściowym ustawieniu Oxford City między słupkami staje D. Johnson. W środku pola grają G. Muchechetere, J. Ashby, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Potter. Trener Ross Jenkins ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League - Północ i pucharach.
Kiedy Oxford City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Oxford City to spotkanie z Marine, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Marine Travel Arena w ramach National League - Północ (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Oxford City?
Ostatni mecz Oxford City to wygrana z Hebburn Town 0:3 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramki zdobyli Marsh, Francillette oraz Brown. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Oxford City w tym sezonie?
Bilans Oxford City w tym sezonie to 11 meczów i wynik 7-2-2 przy 21 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Oxford City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Oxford City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Oxford City
Oxford City terminarz
Kiedy Oxford City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Oxford City to spotkanie z Marine, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Marine Travel Arena w ramach National League - Północ (13. kolejka).
Wyniki Oxford City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Oxford City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Oxford City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Oxford City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Północ, 11. kolejka
|
0:3 | – | 4/9 | 2/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
6:1 | – | 10/12 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 10. kolejka
|
1:1 | – | 3/5 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
0:2 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 9. kolejka
|
0:3 | – | 8/14 | 1/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 8. kolejka
|
1:0 | – | 5/9 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 7. kolejka
|
4:0 | – | 8/14 | 0/1 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Północ, 6. kolejka
|
0:1 | – | 9/15 | 2/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League - Północ, 5. kolejka
|
2:3 | – | 7/11 | 0/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Północ, 4. kolejka
|
1:4 | – | 5/6 | 1/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Oxford City?
Ostatni mecz Oxford City to wygrana z Hebburn Town 0:3 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramki zdobyli Marsh, Francillette oraz Brown. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Oxford City – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje Oxford City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Oxford City w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Oxford City w tabeli National League - Północ?
Oxford City zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 23 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Oxford City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Oxford City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Oxford City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,64
- Czyste konta 55%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Oxford City i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Oxford City to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Oxford City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 7-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Oxford City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Oxford City
95% bramek Oxford City pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Oxford City zdobywa w sezonie średnio 2,09 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Oxford City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Oxford City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Oxford City
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Oxford City padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Oxford City – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Oxford City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Oxford City zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Oxford City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Oxford City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 11 meczów.
Oxford City – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Oxford City oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Oxford City – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 48,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Oxford City utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Oxford City – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 4 z 6
- Stracone / mecz 0,64
- Bez straty do przerwy 82%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 9%
Czyste konto Oxford City to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Oxford City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Oxford City wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Oxford City – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 27%
Oxford City ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Oxford City – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Oxford City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,80 | 0,80 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Oxford City zdobywa z drużynami z top 8 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Oxford City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,67 1,60 | 2,00 1,00 | 0,83 0,80 |
|
2.
|
2,17 2,00 | 2,17 1,80 | 0,50 0,60 |
|
3.
|
1,60 2,50 | 1,80 2,00 | 1,00 0,33 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 1,33 1,20 | 0,50 1,20 |
|
5.
|
2,20 1,50 | 2,00 1,33 | 0,80 2,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Oxford City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Oxford City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Oxford City - Chorley 4:0 National League - Północ, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Oxford City - Buxton 2:3 National League - Północ, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Spennymoor Town - Oxford City 1:4, National League - Północ, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Marsh, Hebburn Town - Oxford City 0:3, National League - Północ, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Oxford City - Buxton 2:3, National League - Północ, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Oxford City w tym sezonie?
Bilans Oxford City w tym sezonie to 11 meczów i wynik 7-2-2 przy 21 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Oxford City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Oxford City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Oxford City 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Oxford City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Sri Lanka | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Włochy | 0 € | 654 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
37 | Anglia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
29 | Kamerun | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Serbia | 0 € | 23 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
23 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Anglia | 100 tys. € | 178 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Gwadelupa | 0 € | 56 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
27 | Guyana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
25 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
30 | Anglia | 0 € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
29 | Anglia | – | 121 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Anglia | 0 € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Oxford City
200 tys. €
śr. 6 tys. € / zawodnika
Ile Oxford City wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 40 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Anglia (22 zawodników)
Oxford City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Oxford City
Jak wygląda skład Oxford City?
W wyjściowym ustawieniu Oxford City między słupkami staje D. Johnson. W środku pola grają G. Muchechetere, J. Ashby, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Potter. Trener Ross Jenkins ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League - Północ i pucharach.
Oxford City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Oxford City w sezonie 2026/2027.
Oxford City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Włochy | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Sri Lanka | 24 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Antigua i Barbuda | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Gwadelupa | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Serbia | 24 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Oxford City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Oxford City trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.