Forma w lidze
Darlington 1883 w tabeli
23. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:9 bramki
0,67 gola/mecz
6 pkt
9:13 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Darlington 1883 w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
| ··· | |||||||
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | 9 |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | 8 |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | 7 |
Wyniki Darlington 1883
Terminarz Darlington 1883
Ostatnie transfery Darlington 1883
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Saint Kitts i Nevis |
|
wypożyczenie | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie |
Darlington 1883 to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest Blackwell Meadows, który może pomieścić 3 299 widzów. Zespół prowadzi Steve Watson. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Darlington 1883?
Klub piłkarski Darlington 1883 zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Darlington 1883 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Darlington 1883 trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Darlington 1883 w tabeli National League - Północ?
Darlington 1883 zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 16 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Darlington 1883 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Darlington 1883 to spotkanie z AFC Telford United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie New Bucks Head Ground w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Darlington 1883?
Ostatni mecz Darlington 1883 to remis z Merthyr Town 1:1 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramkę zdobył Pearson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Darlington 1883 w tym sezonie?
Bilans Darlington 1883 w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-2-7 przy 13 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Darlington 1883 w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Darlington 1883 w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Darlington 1883
Darlington 1883 terminarz
Kiedy Darlington 1883 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Darlington 1883 to spotkanie z AFC Telford United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie New Bucks Head Ground w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Wyniki Darlington 1883 w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Darlington 1883 w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Darlington 1883 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Darlington 1883 wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Darlington 1883?
Ostatni mecz Darlington 1883 to remis z Merthyr Town 1:1 w National League - Północ, 10 października 2026. Bramkę zdobył Pearson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Darlington 1883 – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje Darlington 1883 w sezonie 2026/2027.
Miejsce Darlington 1883 w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Darlington 1883 w tabeli National League - Północ?
Darlington 1883 zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 16 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Darlington 1883 w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Darlington 1883 na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Darlington 1883 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Darlington 1883 i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Darlington 1883 to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Darlington 1883 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 2-1-2 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Darlington 1883 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Darlington 1883
85% bramek Darlington 1883 pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Darlington 1883 zdobywa w sezonie średnio 0,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Darlington 1883
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Darlington 1883, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Darlington 1883
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 18%
W 55% meczów Darlington 1883 padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Darlington 1883 – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Darlington 1883, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Darlington 1883 zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Darlington 1883 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Darlington 1883, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 11 meczów.
Darlington 1883 – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Darlington 1883 oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Darlington 1883 – posiadanie piłki
- U siebie 52,5%
- Na wyjeździe 47,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Darlington 1883 utrzymuje przy piłce 50,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Darlington 1883 – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Darlington 1883 to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Darlington 1883 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Darlington 1883 wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Darlington 1883 – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 9%
Darlington 1883 ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Darlington 1883 – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Darlington 1883 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 1,80 | 3,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Darlington 1883 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Darlington 1883 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,50 0,00 | 1,83 0,40 | 1,50 2,40 |
|
21.
|
1,60 0,17 | 1,80 0,67 | 1,20 2,50 |
|
22.
|
0,80 0,83 | 0,60 1,00 | 1,80 1,33 |
|
23.
|
0,33 1,20 | 0,67 1,80 | 1,50 2,60 |
|
24.
|
1,00 0,33 | 1,20 1,00 | 2,00 2,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Darlington 1883
Skrajne wyniki i osiągnięcia Darlington 1883 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bedford Town - Darlington 1883 2:3 National League - Północ, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Chorley - Darlington 1883 5:2 National League - Północ, 8.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Chorley - Darlington 1883 5:2, National League - Północ, 8.09.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta Stephenson, Darlington 1883 - Macclesfield 1:2, National League - Północ, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Darlington 1883 - Merthyr Town 1:1, National League - Północ, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Darlington 1883 w tym sezonie?
Bilans Darlington 1883 w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-2-7 przy 13 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Darlington 1883 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Darlington 1883 w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Darlington 1883
-
Toby Lees Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 25 dniopuszczone: 1 mecz

-
Patrick Mclaughlin Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 44 dniopuszczone: 3 mecze
-
Scott Barrow Obrońca Problemy z sercem pauzuje od 53 dniopuszczone: 8 meczów
-
Max Kilsby Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 54 dniopuszczone: 8 meczów
-
Tom Platt Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 67 dniopuszczone: 11 meczów

-
M. Howells Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 67 dniopuszczone: 11 meczów
-
Jacob Hazel Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 535 dni
Kadra Darlington 1883
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
44 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
47 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Szkocja | 0 € | 66 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Saint Kitts i Nevis | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
52 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
42 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Jamajka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
35 | Anglia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
33 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
37 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
47 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Darlington 1883
50 tys. €
śr. 1 tys. € / zawodnika
Ile Darlington 1883 wydaje na pensje
189 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (41 zawodników)
Darlington 1883 wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Darlington 1883
Darlington 1883 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Darlington 1883 w sezonie 2026/2027.
Darlington 1883 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | – |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Saint Kitts i Nevis | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | – |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 32 |
|
za darmo |
Darlington 1883 bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +45 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Darlington 1883
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Darlington 1883 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Darlington 1883 trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Darlington 1883 – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Darlington 1883? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Darlington 1883?
Klub piłkarski Darlington 1883 zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.