Forma w lidze
Southport w tabeli
21. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
1 pkt
4:15 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Southport w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
| ··· | |||||||
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | 9 |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | 9 |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | 9 |
Wyniki Southportu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Harborough Town
1
Southport
0
National League - Północ, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Southport
2
Spennymoor Town
2
National League - Północ, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Morecambe FC
2
Southport
0
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
Terminarz Southportu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Southport
Radcliffe
National League - Północ, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
King's Lynn Town
Southport
National League - Północ, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Southport
Macclesfield
National League - Północ, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Southportu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Walia |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie |
Southport to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest The BIG HELP Stadium, który może pomieścić 6 008 widzów. Zespół prowadzi Mark Duffy. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 525 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Southport w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Southportu trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Southport w tabeli National League - Północ?
Southport zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Southport gra następny mecz?
Najbliższy mecz Southportu to spotkanie z Radcliffe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The BIG HELP Stadium w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Southportu?
Ostatni mecz Southportu to porażka z Harborough Town 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Southport w tym sezonie?
Bilans Southportu w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 13 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Southportu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Southport w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Southportu
Southport terminarz
Kiedy Southport gra następny mecz?
Najbliższy mecz Southportu to spotkanie z Radcliffe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The BIG HELP Stadium w ramach National League - Północ (12. kolejka).
Wyniki Southportu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Southport w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Southportu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Southport wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Północ, 11. kolejka
|
1:0 | – | 3/10 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 10. kolejka
|
2:2 | – | 9/12 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
2:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 9. kolejka
|
2:0 | – | 5/13 | 2/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 8. kolejka
|
2:1 | – | 3/10 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Północ, 7. kolejka
|
2:0 | – | 5/11 | 2/7 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Północ, 6. kolejka
|
0:1 | – | 5/10 | 5/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
National League - Północ, 5. kolejka
|
5:1 | – | 2/7 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Północ, 4. kolejka
|
4:1 | – | 5/11 | 2/4 | |
|
18 Sie Koniec
|
National League - Północ, 3. kolejka
|
2:2 | – | 4/7 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Southportu?
Ostatni mecz Southportu to porażka z Harborough Town 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Southport – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje Southport w sezonie 2026/2027.
Miejsce Southportu w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Southport w tabeli National League - Północ?
Southport zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Southportu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Southportu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Southport na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,91
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Southportu i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Southportu to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Southportu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Southport otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Southportu
100% bramek Southportu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Southport zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Southportu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Southportu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Southportu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Southportu padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Southport – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Southportu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Southport zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 0,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Southportu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Southportu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Southport – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Southport oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Southport – posiadanie piłki
- U siebie 42,6%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Southport utrzymuje przy piłce 46,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Southport – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,91
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Southportu to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Southport – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Southport wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Southport – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Southport ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Southportu – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Southport według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 1,40 | 1,40 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 2,67 |
Najwięcej punktów na mecz Southport zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Southport na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
19.
|
1,40 0,83 | 1,60 1,33 | 0,60 2,17 |
|
20.
|
1,50 0,00 | 1,83 0,40 | 1,50 2,40 |
|
21.
|
1,60 0,17 | 1,80 0,67 | 1,20 2,50 |
|
22.
|
0,80 0,83 | 0,60 1,00 | 1,80 1,33 |
|
23.
|
0,33 1,20 | 0,67 1,80 | 1,50 2,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Southportu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Southportu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Southport - Bedford Town 4:1 National League - Północ, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Scarborough Athletic - Southport 5:1 National League - Północ, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Scarborough Athletic - Southport 5:1, National League - Północ, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Carroll-Burgess, Southport - Bedford Town 4:1, National League - Północ, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Solomon, Hednesford Town - Southport 2:2, National League - Północ, 18.08.2026
Jakie statystyki ma Southport w tym sezonie?
Bilans Southportu w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 13 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Southport – zawodnicy
Jak wygląda kadra Southportu w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Southportu
-
Luke Burgess Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 44 dniopuszczone: 6 meczów
-
Jordan Slew Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 46 dniopuszczone: 3 mecze
-
Rhys Healey Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 615 dni
Kadra Southportu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Anglia | 0 € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Barbados | 75 tys. € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | 50 tys. € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Walia | 350 tys. € | 462 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
25 | Anglia | 0 € | 36 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
49 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
27 | Anglia | – | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Malta | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | 0 € | 22 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Anglia | 0 € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
30 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
50 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Southportu
550 tys. €
śr. 16 tys. € / zawodnika
Ile Southport wydaje na pensje
909 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (27 zawodników)
Southport wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Southportu
Southport – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Southport w sezonie 2026/2027.
Southport transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Wrz 2026 |
|
Anglia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Walia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
|
Anglia | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 17 Lip 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Anglia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Southportu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Southport w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Southportu trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.