Forma w lidze
Bedford Town w tabeli
11. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
6 pkt
5:9 bramki
0,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Bedford Town w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 24 |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 23 |
| ··· | |||||||
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | 16 |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | 16 |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 15 |
Wyniki Bedford Town
Terminarz Bedford Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Scarborough Athletic
Bedford Town
National League - Północ, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Bedford Town
Hednesford Town
National League - Północ, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Bedford Town
Macclesfield
National League - Północ, 15. kolejka
|
Bedford Town to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Północ. Swoim domowym obiektem jest The New Eyrie, który może pomieścić 4 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Bedford Town w tabeli National League - Północ?
Bedford Town zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 8 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Bedford Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bedford Town to spotkanie z Scarborough Athletic, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Flamingo Land Stadium w ramach National League - Północ (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bedford Town?
Ostatni mecz Bedford Town to porażka z Chesterfield 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bedford Town w tym sezonie?
Bilans Bedford Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 14 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bedford Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bedford Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bedford Town
Bedford Town terminarz
Kiedy Bedford Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bedford Town to spotkanie z Scarborough Athletic, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Flamingo Land Stadium w ramach National League - Północ (13. kolejka).
Wyniki Bedford Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bedford Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bedford Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bedford Town wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bedford Town?
Ostatni mecz Bedford Town to porażka z Chesterfield 1:0 w National League - Północ, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bedford Town – tabela National League - Północ
Jakie miejsce w tabeli National League - Północ zajmuje Bedford Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bedford Town w tabeli National League - Północ
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macclesfield
|
11 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 24 | |
2
|
Hereford
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | 16 | 23 | |
3
|
Oxford City
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | 14 | 23 | |
4
|
Chesterfield
|
11 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 20 | |
5
|
South Shields
|
11 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
6
|
King's Lynn Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | 6 | 19 | |
7
|
Hebburn Town
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | -3 | 18 | |
8
|
Spalding United
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | 5 | 17 | |
9
|
Chorley
|
11 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | 17 | |
10
|
Buxton
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Bedford Town
|
11 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 16 | |
12
|
Hednesford Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | 1 | 15 | |
13
|
Marine
|
11 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | 1 | 15 | |
14
|
Harborough Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 15 | |
15
|
Worksop Town
|
11 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | -5 | 15 | |
16
|
Brackley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 15 | |
17
|
Morecambe FC
|
11 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | 4 | 14 | |
18
|
Merthyr Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | 1 | 14 | |
19
|
Scarborough Athletic
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 0 | 12 | |
20
|
Radcliffe
|
11 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | -8 | 9 | |
21
|
Southport
|
11 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | -8 | 9 | |
22
|
AFC Telford United
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 9 | |
23
|
Darlington 1883
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 8 | |
24
|
Spennymoor Town
|
11 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | -11 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Macclesfield
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 16 | |
| 2 |
Hereford
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 3 |
Hebburn Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Chorley
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 13 | |
| 5 |
Harborough Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
| 6 |
Chesterfield
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 |
Buxton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
South Shields
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 9 |
Brackley Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 10 |
King's Lynn Town
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 11 |
Spalding United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 12 |
Bedford Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 13 |
Morecambe FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 14 |
Marine
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 15 |
Worksop Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 16 |
Radcliffe
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 17 |
Oxford City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 18 |
Merthyr Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 19 |
Southport
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 20 |
Hednesford Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 7 | |
| 21 |
Scarborough Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 23 |
AFC Telford United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 24 |
Darlington 1883
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Oxford City
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Hereford
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
South Shields
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:13 | -5 | 9 | |
| 4 |
King's Lynn Town
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 5 |
Macclesfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 7 |
Hednesford Town
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 8 |
Spalding United
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bedford Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 10 |
Marine
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Worksop Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 12 |
Merthyr Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Darlington 1883
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 14 |
Hebburn Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 5 | |
| 15 |
Scarborough Athletic
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
AFC Telford United
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Chorley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 18 |
Buxton
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 19 |
Brackley Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Morecambe FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Harborough Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 22 |
Spennymoor Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 | 2 | |
| 23 |
Southport
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 | 1 | |
| 24 |
Radcliffe
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Bedford Town w tabeli National League - Północ?
Bedford Town zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli National League - Północ z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Macclesfield wynosi 8 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Bedford Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bedford Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bedford Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,36
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bedford Town i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bedford Town to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Bedford Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Bedford Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bedford Town
93% bramek Bedford Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bedford Town zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Bedford Town
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bedford Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Bedford Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 55% meczów Bedford Town padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Bedford Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bedford Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bedford Town zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Bedford Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Bedford Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Bedford Town – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Bedford Town oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Bedford Town – posiadanie piłki
- U siebie 49,2%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Bedford Town utrzymuje przy piłce 47,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Bedford Town – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,36
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Bedford Town to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Bedford Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 91%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Bedford Town wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 91% spotkań.
Bedford Town – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 91%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Bedford Town ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Bedford Town – 2,8.
Bedford Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 1,25 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 5 | 3-0-2 | 1,80 | 1,60 | 1,60 |
Najwięcej punktów na mecz Bedford Town zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Bedford Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,17 0,80 | 2,33 0,80 | 1,50 1,80 |
|
10.
|
2,40 0,67 | 2,60 0,83 | 1,00 2,33 |
|
11.
|
2,00 1,00 | 1,80 0,83 | 1,20 1,50 |
|
12.
|
1,40 1,33 | 2,20 1,17 | 1,80 1,33 |
|
13.
|
1,50 1,20 | 0,83 1,60 | 0,83 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Bedford Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bedford Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bedford Town - Spennymoor Town 3:1 National League - Północ, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Southport - Bedford Town 4:1 National League - Północ, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Bedford Town - Darlington 1883 2:3, National League - Północ, 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Moncur, AFC Telford United - Bedford Town 0:1, National League - Północ, 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Bedford Town - Hereford 1:1, National League - Północ, 26.09.2026
Jakie statystyki ma Bedford Town w tym sezonie?
Bilans Bedford Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 14 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bedford Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bedford Town w sezonie 2026/2027.
Kadra Bedford Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
28 | Kanada | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| – |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
36 | Anglia | 0 € | 78 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Anglia | 0 € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Anglia | 75 tys. € | 43 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
30 | USA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Bedford Town
250 tys. €
śr. 21 tys. € / zawodnika
Ile Bedford Town wydaje na pensje
301 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Anglia (7 zawodników)
