Porównanie kursów Asyut Petrol - Zamalek SC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Asyut Petrol - Zamalek SC dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, 2. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 20 października 2026 (w ramach 7. kolejki egipskiej Premier League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 155 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Asyut Petrol po kursie 8,75 w LV BET, remis po kursie 4,25 w STS oraz wygrana Zamalek SC po kursie 1,40 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Asyut Petrol wystawia LV BET - 8,75, w porównaniu do najniższego 7,20 w Betfan. Daje to 155 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
7,75 4,25 1,38
7,20 4,00 1,38
7,25 4,00 1,38
8,75 4,15 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Asyut Petrol

kurs 8,75 × 100 zł = 770 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
5,10 1,12
4,95 1,12
5,20 1,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,65 1,08 1,19
2,40 1,09 1,18
2,34 1,08 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
8,00 2,20 1,95
7,80 2,16 1,93
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
6,80 2,49 1,78
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,62 1,09 1,50
1,63 1,09 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,75 1,10 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
7,60 1,06 2,70 1,38 1,60 2,15 1,20 3,90 1,06 7,00 1,01 10,00
- - 2,65 1,38 1,58 2,14 - - - - - -
- - 2,80 1,38 1,60 2,20 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,50. To o 1,6% więcej niż najniższy kurs 2,46 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,50 1,45
2,46 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Asyut Petrol strzeli

Tak Nie
2,10 1,62
2,11 1,63
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Zamalek SC strzeli

Tak Nie
1,15 4,60
1,15 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
20,00 6,75 4,10 9,10 7,60 1,88
18,00 6,40 3,95 10,00 7,80 1,79
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Asyut Petrol i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,00 13,00 11,00 18,00 7,75 50,00 7,00 50,00
13,00 12,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,60 6,75 4,30 30,00 4,30 30,00 3,75 50,00
7,80 6,40 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Zamalek SC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,60 1,75 2,60 2,45 1,75 4,70 1,50 9,40
4,40 1,71 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Asyut Petrol - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
24,00 49,00 2,65 1,55 1,16
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
7,25 10,50 3,25 4,10 6,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamalek SC - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,08 1,01 2,25 4,40 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Asyut Petrol - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,65 6,00 1,55 1,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamalek SC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,08 1,40 2,25 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Asyut Petrol - handicap azjatycki pełny

-1
2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamalek SC - handicap azjatycki pełny

+1
1,67
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Asyut Petrol - Zamalek SC dostępnych jest 144 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 21,5% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 8,75 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 7,20 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Asyut Petrol - Zamalek SC ma eToto, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.