Forma w lidze
Zamalek SC w tabeli
3. miejsce / 13 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:3 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
4:0 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Zamalek SC
Wartość drużyny: 7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Egipt | 23 | napastnik | 6 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Maroko | 26 | obrońca | 6 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,08 średnia ocena | Egipt | 27 | obrońca | 6 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 27 | obrońca | 6 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład Zamalek SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Zamalek SC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 13 |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 13 |
Wyniki Zamalek SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Zamalek SC
0
AL Ahly SC (EGY)
2
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Ghazl El Mehalla
0
Zamalek SC
1
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Zamalek SC
2
Abu Qair Semad
0
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Zamalek SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 16:00
|
Asyut Petrol
Zamalek SC
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Zamalek SC
El Mokawloon
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
23 Lis 16:00
|
El Gouna FC
Zamalek SC
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Zamalek SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
4,4 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Tunezja |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Egipt | – | za darmo |
Zamalek SC to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Cairo International Stadium, który może pomieścić 74 100 widzów. Zespół prowadzi Motamed Gamal. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zamalek SC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 5,9 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Juan Bezerra do Shabab Al Ahli Dubai za 4,4 mln €.
Które miejsce zajmuje Zamalek SC w tabeli egipskiej Premier League?
Zamalek SC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Zamalek SC?
W wyjściowym ustawieniu Zamalek SC między słupkami staje M. Soliman, a linię obrony najczęściej tworzą O. Gaber, M. Ismail, M. Attia oraz A. Mohamed. W środku pola grają O. Dabbagh, M. Shehata, A. Bekhit, A. Rabie oraz F. Sacalumbo, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Magdy. Trener Motamed Gamal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Zamalek SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zamalek SC to spotkanie z Asyut Petrol, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Asyut University Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zamalek SC?
Ostatni mecz Zamalek SC to porażka z AL Ahly SC (EGY) 0:2 w egipskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bencharki, Bakrar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zamalek SC w tym sezonie?
Bilans Zamalek SC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 8 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zamalek SC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Zamalek SC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Zamalek SC
Zamalek SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 16:00
|
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
Asyut University Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Lis 16:00
|
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Khaled Bichara Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
09 Gru 19:00
|
Egipska Premier League, 10. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Gru 16:00
|
Egipska Premier League, 11. kolejka
|
Alexandria Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Gru 19:00
|
Egipska Premier League, 12. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Łatwy | |
|
28 Gru 19:00
|
Egipska Premier League, 13. kolejka
|
30 June Air Defence Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
04 Sty 19:00
|
Egipska Premier League, 14. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Łatwy | |
|
27 Sty 19:00
|
Egipska Premier League, 15. kolejka
|
Cairo International Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Sty 16:00
|
Egipska Premier League, 16. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Zamalek SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zamalek SC to spotkanie z Asyut Petrol, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Asyut University Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Zamalek SC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Zamalek SC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Zamalek SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zamalek SC wyniki
Zamalek SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 2,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Zamalek SC zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zamalek SC?
Ostatni mecz Zamalek SC to porażka z AL Ahly SC (EGY) 0:2 w egipskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bencharki, Bakrar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zamalek SC – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Zamalek SC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Zamalek SC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Zamalek SC w tabeli egipskiej Premier League?
Zamalek SC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Zamalek SC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Zamalek SC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Zamalek SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 3,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 13,7
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 20,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Zamalek SC
-
Ahmed Sherif 2

-
Hossam Ashraf 2
-
Mohamed Ismail 1
-
Chico Banza 1
-
Ahmed Abdel Rahim 1
-
Mohamed El Sayed Mohamed 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Zamalek SC i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zamalek SC to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Asyut Petrol - Zamalek SC Po przerwie pada 75% bramek Zamalek SC.Przebieg meczu Zamalek SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Zamalek SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Zamalek SC
88% bramek Zamalek SC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zamalek SC zdobywa w sezonie średnio 2,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,17.
Aktualne serie Zamalek SC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Zamalek SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Zamalek SC wygra mecz Asyut Petrol - Zamalek SC Zamalek SC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Zamalek SC
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Zamalek SC padają co najmniej trzy bramki, a w 17% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Asyut Petrol - Zamalek SC Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Zamalek SC.Zamalek SC – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Zamalek SC fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zamalek SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zamalek SC zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Zamalek SC wygra mecz Asyut Petrol - Zamalek SC Zamalek SC zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Zamalek SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Zamalek SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Zamalek SC wygra drugą połowę meczu Asyut Petrol - Zamalek SC Drugą połowę Zamalek SC wygrywał w 3 z 6 meczów.Zamalek SC – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Zamalek SC oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Asyut Petrol - Zamalek SC Zamalek SC oddaje 8,0 strzałów na mecz.Zamalek SC – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Zamalek SC utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Zamalek SC wygra mecz Asyut Petrol - Zamalek SC Zamalek SC utrzymuje średnio 51,5% posiadania piłki.Zamalek SC – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 14,3
- Celność dośrodkowań 40%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 50%
Zamalek SC wymienia średnio 398 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Zamalek SC – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 2
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Zamalek SC to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Asyut Petrol - Zamalek SC Czyste konto Zamalek SC zachowuje w 67% meczów.Zamalek SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,0
Zamalek SC wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Zamalek SC – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Zamalek SC ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Zamalek SC – 2,0.
Zamalek SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Zamalek SC zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Zamalek SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 2,33 2,00 | 0,33 0,33 |
|
2.
|
3,00 2,33 | 2,00 1,67 | 0,67 0,33 |
|
3.
|
1,75 3,00 | 1,00 2,00 | 0,75 0,00 |
|
4.
|
3,00 1,33 | 2,33 1,00 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 2,33 | 1,33 1,33 | 1,33 0,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Zamalek SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zamalek SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana National Bank of Egypt - Zamalek SC 0:3 Egipska Premier League, 26.08.2026
- Najwyższa porażka Zamalek SC - AL Ahly SC (EGY) 0:2 Egipska Premier League, 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek National Bank of Egypt - Zamalek SC 0:3, Egipska Premier League, 26.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Ismail, Zamalek SC - Abu Qair Semad 2:0, Egipska Premier League, 8.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Abdelrahim Helmy Abdelhamid, National Bank of Egypt - Zamalek SC 0:3, Egipska Premier League, 26.08.2026
Jakie statystyki ma Zamalek SC w tym sezonie?
Bilans Zamalek SC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 8 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zamalek SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zamalek SC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Zamalek SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Zamalek SC
-
Mohamed Ismail Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 49 dniopuszczone: 6 meczów
-
Amr Nasser Napastnik Zerwanie mięśnia pauzuje od 105 dniopuszczone: 7 meczów
-
Ahmed Fatouh Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 108 dniopuszczone: 2 mecze
-
Ahmed Hossam Obrońca Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 460 dniopuszczone: 45 meczów
Kadra Zamalek SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 81 |
|
27 | Angola | 800 tys. € | 243 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 400' | 1 | 0 | |||||||
| 98 |
|
27 | Palestyna | 1,8 mln € | 307 tys. € | 6 | 100% | 0 | 2 | 417' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
23 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 250' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Palestyna | 200 tys. € | 71 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Egipt | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Egipt | 1 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Egipt | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
27 | Egipt | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 39 |
![]() |
20 | Egipt | 500 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 1 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Egipt | 1,8 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
25 | Egipt | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 417' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
41 | Egipt | 75 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Egipt | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
|
20 | Maroko | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
27 | Egipt | 1,5 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
31 | Egipt | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
34 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Egipt | 1 mln € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 198' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Egipt | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
![]() |
20 | Kenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
|
21 | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 37 |
|
39 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Egipt | 250 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
18 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
![]() |
22 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
34 | Egipt | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Zamalek SC
12,3 mln €
śr. 438 tys. € / zawodnika
Ile Zamalek SC wydaje na pensje
620 tys. € rocznie
śr. 22 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Egipt (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Zamalek SC w sezonie 2026/2027
Zamalek SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Zamalek SC
Jak wygląda skład Zamalek SC?
W wyjściowym ustawieniu Zamalek SC między słupkami staje M. Soliman, a linię obrony najczęściej tworzą O. Gaber, M. Ismail, M. Attia oraz A. Mohamed. W środku pola grają O. Dabbagh, M. Shehata, A. Bekhit, A. Rabie oraz F. Sacalumbo, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Magdy. Trener Motamed Gamal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Zamalek SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zamalek SC w sezonie 2026/2027.
Zamalek SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
4,4 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Egipt | 23 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Tunezja | 33 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Egipt | 26 | – | za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | – |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 22 | – | za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Egipt | 25 |
|
1,5 mln € | |
| 11 Lip 2026 |
|
Egipt | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Egipt | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Egipt | 27 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Zamalek SC
Zamalek SC bilans transferowy
- +7,8 mln € 2026
- -7 mln € 2025
- -915 tys. € 2024
- +2,5 mln € 2023
- +827 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Zamalek SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zamalek SC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 5,9 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Juan Bezerra do Shabab Al Ahli Dubai za 4,4 mln €.