Forma w lidze
Smouha SC w tabeli
13. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
1:2 bramki
0,33 gola/mecz
3 pkt
1:2 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Smouha SC
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Egipt | 24 | napastnik | 5 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Egipt | 35 | pomocnik | 6 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,74 średnia ocena | Egipt | 27 | obrońca | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 27 | obrońca | 6 | 400 tys. € |
Skład i oceny Smouha SC w ostatnim meczu 4-1-4-1

Zmiany
- 61' Mohamed Said Makrona → G. Chicoday
- 61' P. Badji → F. Farid
- 61' Mohamed Farouk → A. Samadou
- 76' A. Gamal → M. Adel
- 85' K. Abdelhamid → C. Niyigena
Smouha SC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | 7 |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | 7 |
Wyniki Smouha SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Smouha SC
1
Ghazl El Mehalla
0
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
El Geish
0
Smouha SC
1
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Smouha SC
0
Ceramica Cleopatra
2
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Smouha SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 16:00
|
El Gouna FC
Smouha SC
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:00
|
Petrojet
Smouha SC
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
24 Lis 16:00
|
Smouha SC
National Bank of Egypt
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Smouha SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Ghana |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo |
Smouha SC to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Alexandria Stadium, który może pomieścić 19 676 widzów. Zespół prowadzi Ahmed Abdelaziz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Smouha SC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Smouha SC trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Smouha SC w tabeli egipskiej Premier League?
Smouha SC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Smouha SC?
W wyjściowym ustawieniu Smouha SC między słupkami staje A. Mayhoub, a linię obrony najczęściej tworzą H. Hafez, M. Ragab, A. Gamal oraz M. Desouki. W środku pola grają K. Mohamed, K. Abdelhamid, A. Naguib, S. Ahmed oraz Mohamed Said Makrona, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Badji. Trener Ahmed Abdelaziz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Smouha SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Smouha SC to spotkanie z El Gouna FC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Khaled Bichara Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Smouha SC?
Ostatni mecz Smouha SC to wygrana z Ghazl El Mehalla 1:0 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramkę zdobył Badji. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Smouha SC w tym sezonie?
Bilans Smouha SC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 2 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Smouha SC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Smouha SC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Smouha SC
Smouha SC terminarz
Kiedy Smouha SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Smouha SC to spotkanie z El Gouna FC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Khaled Bichara Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Smouha SC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Smouha SC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Smouha SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Smouha SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 4/8 | 3/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 1/4 | 2/8 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 4/7 | 3/4 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 3. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 1/10 | 2/4 | |
|
26 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 2. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 10/15 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 1. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 1/2 | 3/6 | |
|
20 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
2:1 | 4-4-2 | 3/11 | 2/4 | |
|
05 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
0:1 | 4-1-4-1 | 5/11 | 1/2 | |
|
27 Kwi Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 3/6 | |
|
22 Kwi Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
0:2 | 4-2-3-1 | 8/11 | 3/5 |
Smouha SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Smouha SC zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Smouha SC?
Ostatni mecz Smouha SC to wygrana z Ghazl El Mehalla 1:0 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramkę zdobył Badji. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Smouha SC – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Smouha SC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Smouha SC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Smouha SC w tabeli egipskiej Premier League?
Smouha SC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Smouha SC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Smouha SC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Smouha SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 2,5
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 24,7
- Zablokowane strzały / mecz 1,0
Rozkład bramek w czasie
Bramki Smouha SC i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Smouha SC to 31–45+ minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Gouna FC - Smouha SC Po przerwie pada 50% bramek Smouha SC.Przebieg meczu Smouha SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy Smouha SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Smouha SC
100% bramek Smouha SC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Smouha SC zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Smouha SC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 6 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 6 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Smouha SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Smouha SC wygra mecz El Gouna FC - Smouha SC Smouha SC nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Smouha SC
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 17%
- Powyżej 2,5 0%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 0% meczów Smouha SC padają co najmniej trzy bramki, a w 0% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Gouna FC - Smouha SC Powyżej 2,5 bramki padło w 0% meczów Smouha SC.Smouha SC – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Smouha SC fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Smouha SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Smouha SC zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Smouha SC wygra mecz El Gouna FC - Smouha SC Smouha SC zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Smouha SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Smouha SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Smouha SC wygra drugą połowę meczu El Gouna FC - Smouha SC Drugą połowę Smouha SC wygrywał w 1 z 6 meczów.Smouha SC – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 23,5
Smouha SC oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 23,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Gouna FC - Smouha SC Smouha SC oddaje 7,8 strzałów na mecz.Smouha SC – posiadanie piłki
- U siebie 50,7%
- Na wyjeździe 45,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Smouha SC utrzymuje przy piłce 48,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Smouha SC wygra mecz El Gouna FC - Smouha SC Smouha SC utrzymuje średnio 48,2% posiadania piłki.Smouha SC – podania
- Kluczowe / mecz 6,7
- Dośrodkowania / mecz 20,2
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 71
- Celność długich podań 46%
Smouha SC wymienia średnio 348 podań na mecz przy celności 78%, z czego 6,7 to podania kluczowe.
Smouha SC – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Smouha SC to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu El Gouna FC - Smouha SC Czyste konto Smouha SC zachowuje w 50% meczów.Smouha SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,0
Smouha SC wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Smouha SC – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Smouha SC ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Smouha SC – 2,2.
Smouha SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 0,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Smouha SC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Smouha SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,00 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 0,33 1,67 | 1,00 1,67 |
|
13.
|
1,33 1,00 | 0,33 0,33 | 0,67 0,67 |
|
14.
|
1,00 1,33 | 0,33 1,33 | 0,67 2,00 |
|
15.
|
0,67 1,50 | 0,00 2,00 | 0,67 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Smouha SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Smouha SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana El Geish - Smouha SC 0:1 Egipska Premier League, 14.09.2026
- Najwyższa porażka Smouha SC - Ceramica Cleopatra 0:2 Egipska Premier League, 8.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 2 bramek Smouha SC - Ceramica Cleopatra 0:2, Egipska Premier League, 8.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 34. minuta Badji, Smouha SC - Ghazl El Mehalla 1:0, Egipska Premier League, 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 62. minuta , El Geish - Smouha SC 0:1, Egipska Premier League, 14.09.2026
Jakie statystyki ma Smouha SC w tym sezonie?
Bilans Smouha SC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 2 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Smouha SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Smouha SC w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Smouha SC w ostatnim meczu 4-1-4-1

Zmiany
- 61' Mohamed Said Makrona → G. Chicoday
- 61' P. Badji → F. Farid
- 61' Mohamed Farouk → A. Samadou
- 76' A. Gamal → M. Adel
- 85' K. Abdelhamid → C. Niyigena
Kadra Smouha SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
22 | Senegal | 350 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 263' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 288' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
19 | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | ||||||||
| 14 |
|
24 | Egipt | 125 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Egipt | 75 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
25 | Egipt | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
27 | Irak | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
27 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
35 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 481' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Egipt | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 485' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Benin | 450 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 231' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 339' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 194' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
20 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 215' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Egipt | 100 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
29 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
24 | Egipt | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 67 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 99 |
|
22 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
27 | Egipt | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Egipt | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 523' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Egipt | 250 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 335' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Egipt | 100 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 205' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
33 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 257' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Egipt | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 184' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Egipt | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
28 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
30 | Egipt | 650 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
26 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Smouha SC
5 mln €
śr. 136 tys. € / zawodnika
Ile Smouha SC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Egipt (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Smouha SC w sezonie 2026/2027
Smouha SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Smouha SC
Jak wygląda skład Smouha SC?
W wyjściowym ustawieniu Smouha SC między słupkami staje A. Mayhoub, a linię obrony najczęściej tworzą H. Hafez, M. Ragab, A. Gamal oraz M. Desouki. W środku pola grają K. Mohamed, K. Abdelhamid, A. Naguib, S. Ahmed oraz Mohamed Said Makrona, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Badji. Trener Ahmed Abdelaziz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Smouha SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Smouha SC w sezonie 2026/2027.
Smouha SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Sie 2026 |
|
Egipt | 29 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Egipt | 24 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Egipt | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Egipt | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Rwanda | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 29 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Lip 2026 |
|
Egipt | 34 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Lip 2026 |
|
Egipt | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Smouha SC
Smouha SC bilans transferowy
- -87 tys. € 2026
- -184 tys. € 2025
- +536 tys. € 2024
- +303 tys. € 2023
- -281 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Smouha SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Smouha SC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Smouha SC trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.