Forma w lidze
Olympic El Qanah w tabeli
11. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Olympic El Qanah
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ghana | 23 | pomocnik | 6 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | 25 | pomocnik | 6 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,93 średnia ocena | Egipt | 32 | bramkarz | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 32 | bramkarz | 6 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Olympic El Qanah 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Olympic El Qanah w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 7 |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
Wyniki Olympic El Qanah
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Olympic El Qanah
1
AL Masry
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Masr
2
Olympic El Qanah
1
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Olympic El Qanah
1
El Geish
1
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Olympic El Qanah
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 19:00
|
AL Ahly SC (EGY)
Olympic El Qanah
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:00
|
Olympic El Qanah
Enppi
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
25 Lis 16:00
|
El Mokawloon
Olympic El Qanah
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Olympic El Qanah to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Suez Canal Stadium, który może pomieścić 75 000 widzów. Zespół prowadzi Abdelnaser Mohamed. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Olympic El Qanah w tabeli egipskiej Premier League?
Olympic El Qanah zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Olympic El Qanah?
W wyjściowym ustawieniu Olympic El Qanah między słupkami staje Mohamed Shaaban, a linię obrony najczęściej tworzą O. Fathy, I. Samy, M. Mahdy oraz M. Samy. W środku pola grają M. Wayo, H. Ibrahim, Mohamed Sadek, M. Behiry oraz M. Hany, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Abosena. Trener Abdelnaser Mohamed ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Olympic El Qanah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olympic El Qanah to spotkanie z AL Ahly SC (EGY), które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie WE Al-Ahly Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olympic El Qanah?
Ostatni mecz Olympic El Qanah to remis z AL Masry 1:1 w egipskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Abosena, Shalabi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Olympic El Qanah w tym sezonie?
Bilans Olympic El Qanah w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-4-1 przy 6 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Olympic El Qanah
Olympic El Qanah terminarz
Kiedy Olympic El Qanah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olympic El Qanah to spotkanie z AL Ahly SC (EGY), które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie WE Al-Ahly Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Olympic El Qanah w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Olympic El Qanah wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 2/5 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 1/10 | 1/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 2/4 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 3. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 1/13 | 1/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 2. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/5 | 1/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 1. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 3/8 | 2/4 | |
|
25 Maj Koniec
|
Egipska Premier League
|
1:3 | – | – | – | |
|
21 Maj Koniec
|
Egipska Premier League
|
3:0 | – | – | – | |
|
17 Maj Koniec
|
Egipska Premier League
|
0:3 | – | – | – | |
|
13 Maj Koniec
|
Egipska Premier League
|
1:1 | – | – | – |
Olympic El Qanah ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Olympic El Qanah zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olympic El Qanah?
Ostatni mecz Olympic El Qanah to remis z AL Masry 1:1 w egipskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Abosena, Shalabi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Olympic El Qanah – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027.
Miejsce Olympic El Qanah w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Olympic El Qanah w tabeli egipskiej Premier League?
Olympic El Qanah zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Olympic El Qanah na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Olympic El Qanah na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 3,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 29,8
- Zablokowane strzały / mecz 1,7
Strzelcy Olympic El Qanah
Rozkład bramek w czasie
Bramki Olympic El Qanah i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Olympic El Qanah to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Olympic El Qanah i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Olympic El Qanah nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Olympic El Qanah
67% bramek Olympic El Qanah pada z gry. Z karnych odpowiadają za 33% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Olympic El Qanah zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Olympic El Qanah
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Olympic El Qanah, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Olympic El Qanah
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Olympic El Qanah padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Olympic El Qanah – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 13,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Olympic El Qanah fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 13,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Olympic El Qanah, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Olympic El Qanah zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Olympic El Qanah ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Olympic El Qanah, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Olympic El Qanah – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Olympic El Qanah oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Olympic El Qanah – posiadanie piłki
- U siebie 37,3%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Olympic El Qanah utrzymuje przy piłce 39,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Olympic El Qanah – podania
- Kluczowe / mecz 6,5
- Dośrodkowania / mecz 12,8
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 67
- Celność długich podań 42%
Olympic El Qanah wymienia średnio 269 podań na mecz przy celności 67%, z czego 6,5 to podania kluczowe.
Olympic El Qanah – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Olympic El Qanah to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Olympic El Qanah – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 2,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,7
Olympic El Qanah wykonuje średnio 1,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Olympic El Qanah – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Olympic El Qanah ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Olympic El Qanah – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Olympic El Qanah według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Olympic El Qanah zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Olympic El Qanah na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,50 1,25 | 1,00 0,75 | 1,50 0,75 |
|
10.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
|
11.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,00 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 0,33 1,67 | 1,00 1,67 |
|
13.
|
1,33 1,00 | 0,33 0,33 | 0,67 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Olympic El Qanah
Skrajne wyniki i osiągnięcia Olympic El Qanah w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ceramica Cleopatra - Olympic El Qanah 1:2 Egipska Premier League, 23.08.2026
- Najwyższa porażka Masr - Olympic El Qanah 2:1 Egipska Premier League, 17.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Ceramica Cleopatra - Olympic El Qanah 1:2, Egipska Premier League, 23.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Olympic El Qanah - El Gouna FC 1:1, Egipska Premier League, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Ceramica Cleopatra - Olympic El Qanah 1:2, Egipska Premier League, 23.08.2026
Jakie statystyki ma Olympic El Qanah w tym sezonie?
Bilans Olympic El Qanah w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-4-1 przy 6 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Olympic El Qanah – zawodnicy
Jak wygląda kadra Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Olympic El Qanah 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Olympic El Qanah
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 498' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
34 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 56' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
25 | – | – | 6 | 100% | 0 | 2 | 438' | 0 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Ghana | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 520' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
– | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 317' | 2 | 0 | ||||||||
| 15 |
|
21 | Egipt | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 352' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Ghana | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 3 | 0 | 312' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Egipt | 75 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 220' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Egipt | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
24 | Egipt | 25 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 529' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
27 | Egipt | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Egipt | 50 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 531' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
31 | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 201' | 0 | 1 | ||||||||
| 3 |
|
35 | Egipt | 100 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Egipt | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
![]() |
31 | Egipt | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
32 | Egipt | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Olympic El Qanah
900 tys. €
śr. 47 tys. € / zawodnika
Ile Olympic El Qanah wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Egipt (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Olympic El Qanah w sezonie 2026/2027
Olympic El Qanah wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Olympic El Qanah
Jak wygląda skład Olympic El Qanah?
W wyjściowym ustawieniu Olympic El Qanah między słupkami staje Mohamed Shaaban, a linię obrony najczęściej tworzą O. Fathy, I. Samy, M. Mahdy oraz M. Samy. W środku pola grają M. Wayo, H. Ibrahim, Mohamed Sadek, M. Behiry oraz M. Hany, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Abosena. Trener Abdelnaser Mohamed ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.